Telecom News - לאחר חשיפת טלקום ניוז: אביבית מסבנד לא תמונה לדירקטורית בחברת הדואר

לאחר חשיפת טלקום ניוז: אביבית מסבנד לא תמונה לדירקטורית בחברת הדואר

דף הבית >> בקהילה >> אירועים, כנסים ותערוכות >> לאחר חשיפת טלקום ניוז: אביבית מסבנד לא תמונה לדירקטורית בחברת הדואר
בעקבות חשיפת Telecom News: אביבית מסבנד לא תמונה לדירקטורית בחברת הדואר
מאת: מערכת Telecom News, 4.10.20, 07:40חיים גרוןיגאל לוי פרטית

זה הישג אדיר לגמלאי משרד התקשורת, לתלונות אבי וייס ולחשיפות אתר Telecom News, כאשר הסמנכ"לית למינהל ומשאבי אנוש במשרד התקשורת לא תמונה לדירקטורית בחברת הדואר, לאחר חשיפת ניגוד העניינים החמור שלה, שבמקביל לניהול המו"מ עם גמלאי המשרד, היא הייתה מועמדת לדירקטוריון חברת הדואר.
העובדה שהמועמדות הוסרה רק כעת, לאחר חשיפת הנושא אצלנו והכללתו בתביעת גמלאי המשרד, מהווה הודאת בעל דין בכך, שמדובר בניגוד עניינים אסור ובכך, שלמעשה, המו"מ מול הגמלאים התנהל בחוסר תום לב משווע.
 
בימים אלה מתבררת בבית הדין לעבודה בת"א תביעה, שהגישו גמלאי משרד התקשורת נגד משרד התקשורת, משרד האוצר ונציבות שירות המדינה.

מדובר בתביעה יוצאת דופן, שהוגשה ע"י עו"ד יגאל לוי, (בצד ימין בתמונה למעלה) ועו"ד חיים גרון, (בצד שמאל בתמונה למעלה), בעצמם סמנכ"לים בכירים לשעבר במשרד התקשורת, בשם נציגות גמלאי המשרד: זאב קידר, מירה דאיבוג וישראל (איזי) אלמוג. מצ"ב כתב התביעה.

בבסיס התביעה עומדת הטענה, שהנהלת משרד התקשורת מפרה את הוראות תקנון שירות המדינה (התקשי"ר), אינה מקיימת את חובתה לטפל בגמלאי המשרד ו"זורקת" אותם לטיפול עמותת גמלאי הדואר. בין היתר, הגמלאים תוקפים בתביעתם בחריפות את הסמנכ"לית למינהל ומשאבי אנוש במשרד, אביבית מסבנד, ואת קודמתה בתפקיד, תמי לשם.

אביבית מסבנד, אביבית מסבנד(בתמונה משמאל), ותמי לשם פעלו לזריקת גמלאי המשרד ל"טיפול" עמותת גמלאי הדואר, תמורת תשלום לעמותה ולחברת הדואר.
 
ביום 6.6.20 חשפנו כאן פינה אפלה, על גבול הפלילי, לכאורה, של קבלת ההחלטות בצמרת משרד התקשורת בנוגע לגמלאי המשרד ולמה הם נזרקו לחברת הדואר, שהיא יחידת עסקית (חברה בע"מ), שנמצאת בפיקוח רגולטורי של המשרד, על פי חוק. הנושא קשור לעובדה, ששר התקשורת יכול להציע למנות דירקטורים מטעמו בדירקטוריון של הדואר.
כפי שחשפנו, המונח הזה (דירקטור בחברת הדואר) גורר בחובו כמה הטבות מאוד חשובות:
א) יוקרה (לקורות החיים).
ב) צבירת ניסיון כדירקטור בגוף עסקי ענק.
ג) קבלת הכשרה לתפקיד דירקטור (ללא כל עלות).
והכי חשוב: ד) מקור הכנסה נוסף, בלי הרבה מאמץ, בתוספת הכנסה מעבר למשכורת הממשלתית, בצורת "גמול לישיבה" על השתתפות בישיבות הדירקטוריון, בסביבות 1,500 ש"ח לישיבה (ברוטו).

חברת דואר ישראל מסווגת כחברה בסיווג 10 עם רמת התגמול הגבוהה ביותר לדירקטורים הנמצאים בה. מידי שנה חברת הדואר מגישה לאוצר דיווח על היקף התגמול הכספי, ששולם לדירקטורים וכמה דירקטורים קיבלו את הכסף (כל חברי הדירקטוריון קיבלו) והנה להלן הנתונים של 2018 (זה הדו"ח האחרון הזמין באתר משרד האוצר, בעת שהוכנה החשיפה), והנתונים של דו"ח 2016 נמצאים בתצלום הנמצא כאן מתחת, וזאת, כי לא קיבלנו מחברת הדואר את השנים המדויקות בנוגע לחברות הדירקטוריון ממשרד התקשורת, (תמר לשם וקאהן-גונן עדי קרין, שברור שהן היו שם דירקטוריות בעבר והסתירו את זה היטב, גם מ-Telecom News, וגם מהגמלאים, מעובדי המשרד ומהציבור, במשך כמה שנים):

תגמול דירקטורים דואר:
 טבלה
 
כאמור לעיל, ב-6.6.20 חשפנו כאן את העניין הזה שוב במלוא חומרתו אחרי הכתבה, שפורסמה תחת הכותרת: "חשיפת השערורייה שמילה מימוןהמוסתרת: את מי מייצג שמילה מימון במשרד התקשורת?".

באותה עת שמילה מימון, (בתמונה משמאל), היה מ"מ מנכ"ל משרד התקשורת, מנכ"ל משרד התקשורת בפועל (אחרי ש"עד המדינה" שלמה פילבר סולק מהמשרד) ואח"כ המשנה למנכ"ל, תפקיד אותו הוא ממלא עד היום.

כפי שנחשף, בהתאם ליומן הפגישות של מימון שמילה, הוא השתתף בישיבות דירקטוריון חברת הדואר, לאחר מינויו למנכ"ל המשרד בפועל. בניגוד מוחלט לחוק ולהנחיות היועמ"ש. 

בהמשך הכתבה נחשף על ידנו, כי אביבית מסבנד, היא מועמדת (כנראה מטעם השר) כדירקטורית בדואר. זאת, בנוסף ל"כוכבת העבר" במשרד התקשורת, תמי לשם, ששימשה גם כן במקביל, הן כסמנכ"לית למינהל ומשאבי אנוש במשרד התקשורת, והן כדירקטורית בחברת הדואר.

מצ"ב הפרסום, שהופיע בזמנו באתר רשות החברות הממשלתיות:
מועמדים
בזמנו הפנינו את תשומת לב קוראינו, שאביבית מסבנד, (זו שהייתה אמורה כקודמתה - תמי לשם, בתמונהתמי לשם כאן), להיות המטפלת בגמלאים במשרד התקשורת), המשיכה - במקום לטפל בגמלאים במסגרת משרד התקשורת - להעביר כקודמתה את כספי הגמלאים לחברת הדואר, כאשר גמלאי משרד התקשורת בכלל לא מטופלים שם ולא רוצים להיות מטופלים שם, ולכן הכסף, שאביבית מסבנד העבירה ומעבירה לחברת דואר, לא שרת בעבר ולא משרת כעת את גמלאי משרד התקשורת אלא את גמלאי הדואר), ושהיא קיבלה כבר כמה צ'ופרים ממנכ"ל המשרד ומהשר, דוגמת "עובדת מצטיינת" (2,000 ש"ח, פרס המגיע לעובדים מצטיינים, לא למנהלים בכירים ביותר, ושהמנכ"ל נתי כהן החליט סתם כך, בהסכמת השר, שהיא "מצטיינת", לא ברור במה) והיא מונתה ע"י השר בהמלצת המנכ"ל כחברה ב"ועדה המייעצת לפריסה אוניברסלית" (זה בלי כסף, רק כבוד).

אולם, אלה עניינים, שנראים כרגע "פעוטי ערך", ליד התפקיד הנחשק של דירקטורית בדואר.

בנוסף, פנינו בתלונה חריפה ביום 26.5.20 ל"ועדה לבדיקת מינויים" ברשות החברות הממשלתית (האמורה לפעול על פי הנחיות היועמ"ש ונוהל רשות החברות) ולידיעת צמרת משרד האוצר וצמרת רשות החברות הממשלתיות, בדרישה לבדוק האם המינוי של אביבית מסבנד מטעם השר והמנכ"ל לדירקטורית בדואר הוא תקין וסביר? תגובה לא התקבלה.

ביום 7.6.20 הוגשה על ידי טלקום ניוז תלונה חריפה נוספת ליועמ"ש, לאור מה שנחשף בכתבה, בעניין פרשה עגומה זו של גמלאים, שנזרקו מהמקום אותו שרתו בנאמנות שנים רבות ויצאו לפנסיה וניגוד העניינים של אביבית מסבנד. אישור קבלת התלונה יש כאן. עידכנו ב-12.8.20 שהיועמ"ש החליט להעביר את התלונה למשנה ליועמ"ש (משפט כלכלי), עו"ד מאיר לוין - כאן. ועידכנו ב-3.9.20 שהתלונה "נגרסה" כצפוי - כאן.
 
בהמשך לחשיפת Telecom News ביקשו גמלאי משרד התקשורת מבית הדין לעבודה, לצרף לתביעתם את המסמך של רשות החברות הממשלתיות ממנו עולה, שהסמנכ"לית הבכירה למינהל ומשאבי אנוש במשרד התקשורת, אביבית מסבנד המופקדת ישירות על נושא הגמלאים, מועמדת - במקביל - לתפקיד דירקטורית בחברת דואר ישראל בע"מ (בדומה לקודמתה בתפקיד, תמי לשם).

עם אישור בקשתם, תיקנו גמלאי משרד התקשורת את כתב התביעה, כשהם תוקפים בחריפות את חוסר תום הלב וניגוד העיניינים של אביבית מסבנד, כמו של קודמתה בתפקיד, תמי לשם.

להלן הקטע הרלוונטי מתוך התביעה, שהגישו גמלאי משרד התקשורת:      

"חשש לניגוד עניינים של הסמנכלי"ת למינהל ומשאבי אנוש
91.  מסמך של רשות החברות הממשלתיות, מגלה כי הסמנכלי"ת הנוכחית למינהל ומשאבי אנוש, גב' אביבית מסבנד, הממונה על הטיפול בגמלאים ועל ניצול התקציב עבורם, מועמדת לכהן כדירקטורית בחברת הדואר, לה היא מעבירה או אמורה להעביר את התקציב המיועד לגימלאים, תקציב עבור 4 חצאי משרות וכיוצ"ב!
92. יודגש כי גם הסמנכלי"ת הקודמת, גב' תמר לשם, שימשה במשך שנים כדירקטורית בחברת הדואר – במקביל לאחריותה על הטיפול בגמלאים (והעברתם לטיפול חברת הדואר וימותת גמלאי הדואר, תמורת תקציב נכבד של אות אלפי ₪ בשנה).
93. מעבר לניגוד העניינים הבולט במועמדות או כהונה פסולה זו, הרי יש בכך להצביע על חוסר מוחלט של תום לב במגעים עם התובעים. למותר לציין כי מידע מהותי זה בוגע למועמדות גב' מסבנד לדירקטוריון חברת הדואר, לא הובא על ידי הנהלת המשרד בשום שלב לידיעת הגמלאים, אשר, לא יכלו להאמין, בתמימותם, כי הם מנהלים מגעים עם מי שנגועה בניגוד עניינים חריף מעצם הגשת ועמדותה ויכול שתשקול שיקולים שבטובת חברת הדואר (כפי שמצופה מדירקטור בחברה) שעלולים להתנגש עם טובתם של הגמלאים.
94. מצופה היה ממשרד התקשורת לנהל את המגעים עם הגימלאים בתום לב (ואף בתום לב מוגבר כיאה למדינה "כמעסיק בהא הידיעה"), אם לא מתוקף עקרונות צדק בסיסיים, אזי מכוח סעיפים 12 ו - 39 לחוק החוזים (חלק כללי), תשל"ג - 1973 ("חוק החוזים"). כך לא נהג המשרד לכל אורך הדרך, כפי שפורט בהרחבה בכתב התביעה.
95. ויודגש - האיסור החל על עובד ציבור להימצא במצב של חשש לניגוד עניינים מבוסס על מספר מקורות, ובהם כללי הצדק הטבעי, האוסרים על עובד הציבור להימצא במצב בו קיימת אפשרות למשוא פנים או דעה משוחדת, וכן על קיום יחסי אמון בין עובד הציבור לבין הציבור, מהם נובע כי עובד הציבור חב כלפי הציבור חובות מסוימים. מקורות נוספים עליהם מבוסס הכלל הם כללי המינהל התקין וחובת ההגינות ותום הלב.
תחולת הכלל אינה מוגבלת לניגוד עניינים בין אינטרס שלטוני לאינטרס אישי אלא משתרעת גם על מצב שבו עובד הציבור מופקד על שני אינטרסים שלטוניים. עוד הדגיש כי מטרתו של הכלל הינה למנוע את הרע בטרם יארע, ולכן אין צורך להוכיח קיומו של ניגוד עניינים בפועל, אלא די בכך שקיים חשש אובייקטיבי לניגוד עניינים."
 
כעת אנו חושפים, כי בשקט בשקט, ומבלי שהמשרד או "הוועדה למינויים" טורחים להשיב לפניותינו בנושא, הוסרה מועמדאתי שמואליותה של אביבית מסבנד לתפקיד דירקטורית בחברת הדואר, ובמקומה הוגשה ממועמדותה של אתי שמואלי, (בתמונה משמאל), מנהלת אגף הנדסת תקשורת במשרד התקשורת.

קישור לדף המעודכן ברשות החברות -  כאן.

נראה, שמשרד התקשורת מנסה ל"שפר עמדות", לקראת הגשת כתב ההגנה מטעם המדינה בתביעת גמלאי המשרד, אולם יש להדגיש, כי הסרת מועמדותה של אביבית מסבנד כעת, אינה מהווה תשובה למצב החמור, שבו התנהל המשא ומתן עם גמלאי המשרד, בחוסר תום לב משווע ותוך ניגוד עניינים חמור של אביבית מסבנד, שלצד ניהולה את המשא ומתן עם הגמלאים, הייתה בעצמה מועמדת לדירקטורית בחברת הדואר.

יתרה מכך, העובדה, שהמועמדות הוסרה רק כעת, בחשאי, לאחר חשיפת הנושא אצלנו והכללתו בתביעת גמלאי המשרד, מהווה הודאת בעל דין בכך, שמדובר בניגוד עניינים אסור ובכך, שלמעשה, המשא ומתן מול הגמלאים התנהל בחוסר תום לב משווע.

העובדה, שגם קודמתה של אביבית מסבנד בתפקיד סמנכ"לית למינהל ומשאבי אנוש במשרד, תמי לשם, שימשה במשך שנים כדירקטורית בחברת הדואר, מצביעה על כך, שחוסר תום הלב בהתנהלות משרד התקשורת כלפי גמלאי המשרד, התקיים במשך שנים רבות.
 
נספח א'
12 החשיפות הקודמות של שערוריית הגמלאים, חשיפות הנוגעות רק לתקופה של כהונת השר יועז הנדל, (בתמונה כאןהשר יועז הנדל), כשר התקשורת:
DIRECTORATE FREE  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים