Telecom News - המכביה ה-21 מציגה: 21 הסטארטאפים והחברות הכי שווים בעולם הספורט

המכביה ה-21 מציגה: 21 הסטארטאפים והחברות הכי שווים בעולם הספורט

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> המכביה ה-21 מציגה: 21 הסטארטאפים והחברות הכי שווים בעולם הספורט
המכביה ה-21 מציגה: 21 הסטארטאפים והחברות הכי שווים בעולם הספורט
מאת: מערכת Telecom News, 20.7.22, 10:05ספ]ורט
 
פירוט הפיתוחים פורצי דרך בתחומי רפואת ספורט, שיפור ביצועים, שידור ומדיה, סטטיסטיקה, אוהדים ומרצ׳נדייס ועוד, של 21 החברות שהשתתפו בספורטק - תערוכה חווייתית של הסטארטאפים הישראלים המובילים את פיתוח הדור הבא של האלופים בעולם הספורט.
 
לא רק תחרויות ספורט: המכביה ה-21 קיימה אתמול את אירוע הספורטק - תערוכה חווייתית של הסטארטאפים הישראלים המובילים את פיתוח הדור הבא של האלופים בעולם הספורט. האירוע התקיים בוולודרום הלאומי על שם סילבן אדמס, שמשמש כמתקן אימונים ותחרויות אולימפי לאופני מסלול במרכז הספורט הלאומי, בהדר יוסף בתל אביב.
 
המפגש כלל היכרות עם חברות ומיזמים בתחילת דרכם, שמסייעים לכל אחד ואחת לעסוק בספורט בדרך הטובה ביותר  ואיפשר מפגש בלתי אמצעי עם סצנת הספורט-טק הישראלית. במתחם לקחו חלק  גם חברות טכנולוגיה ישראליות, שמובילות בתעשייה העולמית וייצגו פיתוחים פורצי דרך בתחומים השונים, ביניהם רפואת ספורט, שיפור ביצועים, שידור ומדיה, סטטיסטיקה, אוהדים ומרצ׳נדייס ועוד.
 
הספורטק במכביה הוא תחילתה של יוזמה חדשה של מכבי תנועה עולמית בשיתוף מכבי ישראל, שתחבר את הספורטק הישראלי לעולם באמצעות הקהילה הרחבה של מכבי בכל העולם. בימים אלה החל מהלך לחיזוק הקשר בין הספורטק הישראלי לבין אגודות הספורט והספורטאים כמי שעוסקים כל השנה בקידום הספורט ההישגי ורואים חשיבות גדולה בשילוב טכנולוגיות בתהליכי הפיתוח של הספורטאים.

פרופילי החברות שהשתתפו באירוע:
MindFly הוא פתרון אוטומטי מקצה לקצה המאפשר לאוהדי ספורט לצפות בתכני וידאו מנקודת מבטו של השחקן בגוף ראשון. מצלמת גוף זעירה, שהיא חלק מחולצת קומפרשן, שנלבשת ע"י השחקן במהלך אירועי ספורט השונים, מתעדת את נקודת המבט של השחקן. התוכן עולה לענן ודרך שימוש ב AI  התוכן מבויים ונערך לסרטוני וידאו באיכות גבוהה (קליפים), שמותאמים לכל פלטפורמת סושיאל כמו אינסטגרם, טיקטוק, יוטיוב.

X-trodes הוא סטארטאפ ישראלי בתחום הביו-קונברג'נס, (Bio-Convergence), שפיתח טכנולוגיה חדשנית לניטור ואנליזה של סיגנלים פיזיולוגיים בסביבה ביתית ובפעילות יומיומית. הפתרון של X-trodes נולד מתוך חזון לאפשר ניטור פיזיולוגי מרחוק 24/7 באופן עצמאי בבית, מחוץ למרפאות ובתי החולים, בהם נהוג לבצע בדיקות מסוג זה. בשונה מהאופן, שבו מתבצעות בדיקות אלו היום, המוצר החדשני יאפשר לבצע ניטור אלחוטי, בעזרת אלקטרודות יבשות, ללא צורך בג'ל ודבקים רפואיים עבור הצמדתן לגוף הנבדק.
 
Corsight AI היא פלטפורמה עוצמתית לזיהוי פנים בקהל, שמזהה אנשים במצבים בהן טכנולוגיות אחרות נכשלות. אנו מספקים פתרונות זיהוי פנים לתנאים המאתגרים ביותר כדי להעצים את בטיחותם של ארגונים תוך שמירה על פרטיותם של אחרים. Corsight AI עובדת עם לקוחות ארגוניים וסוכנויות ממשלתיות במגוון תעשיות כולל תעופה, אכיפת חוק, קמעונאות, ספורט, בידור ועוד. Corsight AI מוכוונת ליצירת טכנולוגיית זיהוי הפנים המובילה בתעשייה בדגש על מהירות, דיוק ופרטיות. הטכנולוגיה מופעלת ע"י Autonomous AI, והיא מערכת הבינה המלאכותית המתקדמת ביותר שפותחה ע"י חוקרי בינה מלאכותית מובילים ומגובה ע"י יותר מ-250 פטנטים. 

נופר היא קבוצת אנרגיה גלובלית ומובילה בתחום האנרגיה המתחדשת, שמנצלת את רוח היזמות והטכנולוגיות החדשות בתחום כדי לסייע לעולם להגיע ליעד 0 פליטות עד 2050.  נופר יוזמת, מקימה ומתפעלת פרויקטים סולאריים, פרוייקטי אגירת אנרגיה וטעינת חשמלית בשבע מדינות ברחבי העולם באמצעות 150 מהעובדים המקצועיים והאיכותיים בתחום. נופר הוקמה ע״י היזם עופר ינאי ומאז 2020 היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת ת״א.

קלמיגו יוצרת קטגוריה חדשה של פתרונות טכנולוגים למצבים רפואיים כגון חרדה, מתח, כאב, הפרעות קשב וריכוז ומצבים נוספים שאין להם מענה לא תרופתי ,שהוא מידי ואפקטיבי. עד לקלמיגו, הפתרונות למצבים מסוג זה היו תרופות מרשם, שהן אפקטיביות אך בעלות תופעות לוואי קשות, או פתרונות אלטרנטיביים, כמו מדיטציה, שאינם אפקטיביים ברגע האמת וישנו קושי גדול לשלבם בחיי היומיום. קלמיגו מגשרת על הפער הזה במתן פתרון טכנולוגי, שהוא גם מידי ואפקטיבי כמו תרופות וגם קל לשימוש בכל מקום בכל זמן וללא תופעות לוואי.

יופי טכנולוג'יס הוקמה ע"י יזמים מנוסים ומבוססת על סיפור אישי שכתוצאה ממנו פותחה מערכת פורצת דרך המשלבת חומרה ותוכנה, שמנטרת בזמן אמת פרמטרים בזיעה, מנתחת אותם ולומדת מתוך כך על תקינות המערכת הלבבית ומתריעה בעוד מועד על סתימות בעורקים הכליליים. למערכת של החברה שימושים בעולם הבריאות הדיגיטלית והכושר הגופני. החברה בסיוע הרשות לחדשנות מתעתדת להוציא מוצר ראשון המיועד לשוק הספורטק לקראת סוף 2022, ובהמשך, לכשתאושר המערכת ע"י ה-FDA, תוצא המערכת גם לשוק הרפואי. החברה פונה לשוק ה-POCT, שמאז מגפת הקורונה צומח בקצב מסחרר וצפוי להגיע לשווי של 50 ביליון דולרים בשנים הקרובות.

SONICBONE פיתחה את מכשיר ה BAUSport - המבוסס על טכנולוגית אולטרסאונד חדשנית ופורצת דרך, שנועדה למקסם ולשפר את הביצועים של ספורטאים צעירים. המכשיר מנבא גם את הגובה הסופי שלהם ומשמש ככלי מרכזי למאמנים ולעוסקים בספורט המקצועי, לזיהוי, בחירה ופיתוח של כישרונות צעירים, לקביעת הגיל הביולוגי, להתאמת תוכניות אימון אישיות ומניעת פציעות של הספורטאים הצעירים. בין לקוחות החברה ניתן למצוא את מועדוני העילית של הספורט והכדורגל המקצועני באירופה, כגון:Barca, Hoffenheim, Dortmund ועוד. 

Snappers עונה על צורך חדש והכרחי מצד חברות החדשות והתקשורת בכל העולם -העלאת כתבות מהשטח בזמן אמת, בכל רגע ומכל מקום באיכות שידור גבוהה וללא ניתוקים. Snappers מאפשרת לכלי תקשורת לסקר כל אירוע ברחבי העולם בזמן אמת, מבלי לצאת מהמשרד, ע"י הפיכת קהל המשתמשים שלהם לכתבי שטח. גופי המדיה יכולים לאתר גיאוגרפית את מיקום המשתמשים ולשלוח לאלה הנמצאים בקרבת אירוע חדשותי, הודעת ״פוש״, שתאפשר להם לקבל סיקור וידאו בזמן אמת ובאיכות שידור גבוהה וכל זאת בעזרת המכשיר הנייד בלבד. בין לקוחות החברה ניתן למנות את WarnerMedia, CNN, NBA-TV, TV Azteca, Ynet ועוד.

בהתבסס על ראייה ממוחשבת, סנסי בונה את המח של התנועה כדי להניע אנשים לאורך חיים פעיל ובריא. היא מפתחת מתודולוגיה ייחודית: ״See.Know.Guide״ המסוגלת לנתח כל תנועה פיזית של בן אדם כדי לספק הדרכה בזמן אמת ותוכניות מותאמות אישית. באמצעות עבודה על מכשיר הקצה (egde computing), סנסי מגינה על נתוני המשתמשים ויוצרת מוצרים המתאימים לכל מכשיר נייד. היישומים הראשונים מבוססים על טכנולוגיית הליבה שלה והן האפליקציות "Sency Health" ו-"WODProof". מבריאות ועד כושר, סנסי עוזרת ל-450,000 אנשים ברחבי העולם להשיג את המטרות הפיזיות שלהם ובדרך להמשיך לעזור לעוד מיליונים נוספים.

טכנולוגית הכדורסל של RSPCT ממחשבת את הסל. כך, שהוא עוקב אחר זריקות ברזולוציה גבוהה ומספק משוב מידי לדיוק הזריקה. כך הופכים כל סל, מאולמות מובילים ועד חצרות אחוריות ומגרשים ציבוריים, לפלטפורמת טכנולוגיה ונתונים, שיוצרת מעורבות והכנסות למשתמשים ובעלי עניין. מוצרי הליבה הם כלי פיתוח והערכת הקליעה עבור מקצוענים בכל הרמות, וכלי ליצירת מעורבות והשתתפות לחובבנים. הם מוכחים, מייצרים ערך וסקיילבילים. מעבר לכך, יש פעילות עם מוצרים נוספים סביב מדיה ומשחקים ותוספות טכנולוגיות אחרות.

פליירמייקר מציגה חיישנים מבוססי בינה מלאכותית המנטרים ביצועי ספורטאים, שהופכים כל נעל אימון לנעל חכמה, באמצעות איסוף נתונים ישירות ממקור התנועה, כף הרגל. פתרון הדאטה הייחודי של פליירמייקר ממקסם את הביצועים והיכולות של כל אתלט ואתלטית בכל גיל ורמה.

פיקסלוט היא חברת הפקות הספורט הגדולה בעולם המשדרת אלפי משחקים ביום מרחבי העולם בעזרת בינה מלאכותית וללא צוות במגרש. החברה מספקת פתרונות להפקה אוטומטית של שידורי ספורט ומעניקה חלופות ברות-השגה לשידורי הווידאו המסורתיים, לאירועי ספורט. החברה, שנוסדה ב- 2013, מספקת מערכות צילום המוצבות במגרש ובעזרת אלגוריתמים של בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת מספקות לצופים באופן אוטומטי חוויית צפייה הכוללת שידור חי, תקצירים אוטומטיים, פרשנות מרחוק/מקומית, לוח תוצאות, סטטיסטיקות מתקדמות, גרפיקה מקצועית ופרסומות. כל זאת באיכות HD  וללא מפעילים אנושיים במגרש או באולפן.

נובוס מפתחת מסגרת אימון דיגיטלית המלווה גיימרים חובבנים מכל העולם בתהליך גדילה אישית ומקצועית. הפלטפורמה מנתחת את החוזקות והחולשות של כל גיימר ויוצרת תוכניות אימון מותאמות אישית לפי המטרות והיכולות שלו. בעזרת מאמנים מובילים בתחום נובוס מייצרת מתודולוגיות אימון מתקדמות מותאמת לצרכי הגיימרים ומשפרת את ביצועיהם משמעותית.

לוגליג היא חברת ספורט, שמספקת מערכות ניהול משולבות אפליקציה לאיגודים ומועדוני ספורט וכן לאירועי ספורט. החברה רואה לנגד עיניה מטרה להעצים את חוויית ההשתתפות של הספורטאים, ובמקביל לקרב את הקהילה אל ענפי הספורט השונים. המערכת תומכת ב- 30 ענפי ספורט ומשתדלת להעניק פתרון מקצה לקצה, שכולל מערכת רישום (סליקה), מערכות ניהול ליגות וטורנירים, ניהול סטטיסטיקות, מערכת ניהול שופטים כולל שכר, מערכת התראות ודיוור, יומן ואירועים ומעל הכל אפליקציה העוטפת את כלל המידע ומנגישה אותו לאוהדים ולספורטאים.

i-BrainTech מייצרת מערכת לאימון מוחי לספורטאים - משחק מחשב הנשלט אך ורק ע"י פעילות המוח! הטכנולוגיה החדשנית מסייעת לספורטאים מקצועיים לשפר ביצועים ולשחקנים פצועים בשימור יכולת וחזרה מהירה יותר לפעילות ברמה גבוהה. המשחק החכם הוא תולדה +של שנות מחקר ארוכות במדעי המוח ופותח ביחד עם ספורטאים בכירים. המערכות של i-BrainTech לאימון שחקני כדורגל משולבות כיום בתוכנית האימונים של קבוצות ברמה הגבוהה ביותר, בכמה מהליגות הבכירות בעולם, כמו הPremier League וה-MLS.

Griiip הופכת רכבי מירוץ לחכמים ומחוברים ומשתמשת בנתונים, שנאספים בזמן אמת, כדי ליצור חוויות מרתקות ומערבות לצופים, נהגים ולגיימרים. נוצר חיבור דיגיטלי ישיר בין ליגות/סדרות המירוצים והמשתמשים שלהן, ובאמצעות זאת מייצרים עבורן מנועי הכנסה חדשים והזדמנויות מונטיזציה. מגובים ע"י משקיעים אסטרטגיים כמו יצרנית מכוניות הספורט פורשה, התחיל הסטארטאפ לעבוד ב-2021 עם לקוחות ראשונים דוגמת ליגת המירוצים האירופית הבכירה DTM. כיום כבר השיקו מספר מוצרים מבוססי נתונים - החל מגרפיקת טלוויזיה דינמית ועד לכלים אנליטיים ואפליקציות למובייל, ובקרוב יושקו גם יישומיים כגון משחקי free-to-play, Fantasy והימורי ספורט בלייב.

CamHera מספקת שירות וידאו באיכות גבוהה אוטומטית לספורטאי ומפיקה קטעי וידיאו סוחפים יוצאי דופן, שישתפו במדיה החברתית ובמטאוורס וישמשו כ-NFT. פונקציונליות שנייה היא חילוץ נתוני ביצועים בזמן אמת ומשוב מידי לשחקן ולמאמן.

BlazePod היא חברת ספורט-טק ישראלית, שהוקמה ב-2015 ע"י היזם יניב שניידרמן, המכהן גם כמנכ"ל. החברה פיתחה פלטפורמה חדשנית לאימונים פיזיים-קוגניטיביים, המאפשרים לספורטאים ומתאמנים לשפר את ביצועיהם, להגיב מהר יותר ויעיל יותר. הפלטפורמה מורכבת מפודים מאותתים, הנשלטים ע"י אפליקציה אינטראקטיבית הניתנת להתאמה אישית מלאה לכל יישומי הספורט, הכושר או הטיפול. ייעודו המקורי של  הפתרון היה לפתח משחק אינטראקטיבי לילדים כדי להוציא אותם מהמסכים. מהר מאוד היה ברור, שהפוטנציאל האדיר, שטמון בפתרון, יכול להפוך אותו לפלטפורמה עם ערך רב בעולם הספורט המקצועני.

חברת AR 51 היא מובילה בתחום הטכנולוגיות ליצירה של תוכן תלת מימדי ושידורי ספורט בתלת מימד למטאוורס. החברה הוקמה ע״י יזמים מנוסים ומומחים באינטילגנציה מלאכותית וראייה ממוחשבת, שפיתחו טכנולוגיות עמוקות מתקדמות וייחודיות ללכידת תנועה, שמופעלות על קבוצה גדולה של שחקנים בשטחים גדולים ללא צורך בשימוש בעזרים נוספים מלבד המצלמות. החברה משווקת מערכת לכידת תנועה פורצת דרך נטולת חיישנים לתעשיית האנימציה והבידור ועתידה להציג חידושים בתחום הצפייה בשידורי ספורט ובידור בתלת מימד למציאות רבודה.

תמיר כפיר וחברת TK נחשבים למובילים בעולם במדרסים בהתאמה אישית. שנים של ניסיון מקצועי, טכנולוגיה ייחודית ומתקדמת, איסוף וניתוח דאטה, מיצבו אותם כפורצי דרך ומובילים בתחום. חברת TK מפתחת מוצרים וטכנולוגיה, שתורמים ליציבה נכונה, שיפור ביצועים, מניעה וטיפול בפציעות וכאבים, לפעילות ספורטיבית ולפעילות יום יומית. הם עובדים לאורך השנים עם צמרת הספורט העולמי ומחזיקה בזיכיון בלעדי ועולמי של ה-NBA לשיווק ומכירות המוצרים.

חברת Track160 פיתחה פתרון ייחודי, מוגן בפטנט, שמשלב טכנולוגיות וידאו, אנליטיקה ואוטומציה, ומייצר וידאו ואנליטיקות כדורגל באיכות המאושרת ע"י FIFA ובעלות נגישה. כל המידע העמוק המתקבל, שכולל גם ביצועים פרסונליים וקבוצתיים לאורך זמן ותקצירי משחק, מונגש דרך ממשק וובי למאמנים ואפליקציית מובייל לשחקנים והורים. Track160 מביאה את הכלים של הליגות הגבוהות בעולם למועדוני הנוער, לאקדמיות, ובתי הספר.
 
 
 
 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
21.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

13.3.24 - כנס השפעה בסייבר.

19.3.24 - Europe Days 2024 Conference

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים