2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ

דף הבית >> דעות ומחקרים >> מאמרי מערכת >> 2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ
היום הראשון של החקירה הנגדית של "עד המדינה המדומיין" שלמה פילבר הוביל ל-2 הדלפות מדהימות מהפרקליטות: 1) הדלפה ששוב המשטרה אשמה, שלא הייתה "פגישת הנחיה" בין נתניהו לשלמה פילבר בשבוע הראשון בתפקידו. 2) הדלפת צו סודי, שכביכול, המשטרה היא זו שאשמה, שהשב"כ הפעיל את הפגסוס לטובת המשטרה כדי לחדור לסמארטפון של שלמה פילבר ולהוציא משם "נתונים עודפים", ואף לשאוב מידע באמצעות כלי חדירה גם מאחרים, דוגמת ניר חפץ. תשובות ל-5 שאלות העולות מהדלפת הצו הסודי.
שערורייה רודפת שערורייה. יש לבטל את כתב האישום בדחיפות ולחקור ולהעמיד לדין את כל תופרי תיק 4000 והסייענים שלהם.
(פרק 11 בסדרה).

עדכונים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 27.4.22, 07:20שלמה פילבר צילום אלי צפורי

אתמול, תזת "תיק 4000" קרסה ברעש נוראי.

גם אם לא שמעתם את הרעש הזה, הוא מתועד היטב ב-2 הדלפות מבוהלות ופליליות של הפרקליטות. 

החלק הראשון של הקריסה, התרחש כבר אתמול - ביום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר, (בתמונה משמאל, צילום: אלי ציפורי), חקירה נגדית, שנערכה ע"י  עו"ד ז'ק חן, כמפורט בכתבת העדכונים - כאן וניתנת לשמיעה ולצפייה בסרטון היוטיוב של "האולפן הפתוח" בהובלת עו"ד כנרת בראשי - כאן

החלק השני של הקריסה מאתמול, זו ההדלפה של הפרקליטות, שיצאה ממש בסיום החקירה הנגדית אתמול, דרך הכתב ברוך קרא מערוץ 13 כאן, והמתוארת בכתבת העדכונים כאן ובפוסט שלי בפייסבוק כאן, ולא ארחיב על זה בכתבה זו, כי זה נושא, שטופל על ידי בהרחבה בעשרות כתבות במהלך השנים האחרונות.
בקצרה: הפרקליטות מאשימה את המשטרה, שלא בדקה כראוי, שלא הייתה שום "שיחת הנחיה" בין נתניהו לפילבר, שיחה, שהיא הבסיס והלב של "תיק 4000". 

ברוך קרא לא היה ראשון מ"מדבררי הפרקליטות" לחשוף את ההדלפה המשונה הזו (בבחינת "גול עצמי") של הפרקליטות, שלא הייתה "שיחת הנחייה", שהיא הבסיס ל"תיק 4000". הקדים אתו גידי וייץ (כאן), בכתבה שפרסם אמש בבוקר ב"הארץ", אבל הוא (גידי וייץ) הצניע את הגילוי המרעיש הזה שקיבל מהפרקליטות, בתוך הכתבה ולא בכותרת, והוא גם לא האשים את המשטרה במחדל החמור הזה, אלא דיווח על כך במעין ניתוח סמי-משפטי, מה שעשה ופרסם אחרי הצהריים, ברוך קרא, שהתחיל את החשיפה בהאשמת המשטרה בפשלה.

ברור שזה לא סוף פסוק והמשטרה כנראה עוד תגיב, על הפרובוקציה השקרית הזו, של הפרקליטות. 
 

החלק השלישי והחמור ביותר של הדלפות מהפרקליטות, יצא לאתר "המקום הכי חם בגיהנום" - כאן, או כאן, (אם הכתבה תיעלם מהאינטרנט), ובכתבה זו נמצא הצו הסודי ביותר, צו שחוסה תחת "חיסיון", שהועבר על פי החלטת בית המשפט המחוזי להגנה (כאן בסעיף 7), בעקבות הדיונים הסגורים בנושא הפעלת הרוגלה על הסמארטפון של שלמה פילבר, ויש בכתבה זו של הכתבת, ניתוח מקצועי די נכון - על אי חוקיות הצו הזה.

מי קיבלה את ההדלפה? הכתבת היא עו"ד רויטל חובל. קצת מוזר, משום שרויטל חובל הפסיקה ב-2019 (ראה כאן) להיות עיתונאית וחזרה לעסוק בעריכת דין וכיום (מאז 2021) היא מנהלת קידום מדיניות וחקיקה של "שדולת הנשים". לא בדיוק שייך ל"תיקי האלפים"...

כלומר: סביר להניח, שהפרקליטות לא הדליפה לה ישירות, את הצו הסודי ביותר הזה.

אז ממי היא קיבלה את הצו הסודי הזה? לא צריך לנחש הרבה ואני מהמר, שכנראה, זה ממי שראיין אותה ממש במקביל לפרסום שלה, הכתב בן כספית - כאן.
שיטה ידועה אצלו "להלבין" הדלפות. קצת רקע על בן כספית יש כאן

הצו הסודי ביותר, שקיבלה עו"ד רויטל חובל, נמצא כאן במלואו והוא מדבר בעד עצמו.

בקיצור: בלי פרשנות משפטית וחשיפתית, אי אפשר להבין למה הוא צו "סודי ביותר", בזמן שצווים מקבילים, דוגמת מה שהוצא לנתן אשל, הם גלויים - כאן

באופן לא מפתיע, במקביל להדלפה של הצו הסודי ביותר הזה לעו"ד רויטל חובל, הודלף מכתב של עו"ד ליאת בן-ארי שווקי, המשנה לפרקליט המדינה, מכתב בחתימתה מ-23 בינואר 2022, מכתב המופנה לראש להב 433, בו היא מאשימה את המשטרה בשימוש בכלים חודרניים דוגמת הפגסוס של NSO ב"תיקי האלפים", בלי ידיעתה וידיעת הפרקליטות. המכתב שלה פורסם ברבים בציוץ של תומר גנון מ"כלכליסט", מי שחשף את "פרשת פגסוס" - כאן.

אני לא אמור להיות שופט מי צודק ומי משקר, המשטרה או הפרקליטות, או ששניהם משקרים גם יחד. את זה צריכה לחקור ועדת חקירה ממלכתית, או צוות חקירה משולב לחקירת פשעי המשטרה והפרקליטות ב"תפירת תיקי האלפים".

מה שברור, שמכתבה של עו"ד ליאת בן-ארי לראש להב 433, סותר מסמך שהיא עצמה העבירה לבית המשפט - כאן, כמופיע בתצלום כאן מתחת והמדבר בברור שהפרקליטות ידעה הכל ואישרה הכל - ובזמן אמת:
ידעו הכל בפרקליטות

זה גם סותר את תמליל השיחה בין עו"ד ציפי גז לתנ"צ יואב תלם, שיחה שהתקיימה בפתח חדר החקירות, כמה דקות לפני תחילת החקירה הראשונה של שלמה פילבר, לאחר שנעצר ב-18.2.18 בלהב 433 - כאן. זיהוי הקולות המדברים בשיחה זו נמצא כאן. כלומר: כולם ידעו על השימוש בפגסוס על המכשיר של שלמה פילבר

לכן, אענה כאן על כמה שאלות חשובות, שעולות מהחשיפה של הצו הסודי ביותר:

1. מה סודי בצו הזה?
לא ברור בלי הסברים.

בצו הזה בסך הכל הושחרה תעודת הזהות של שלמה פילבר (ממילא חייבים להסתיר זאת) והוסתרו התפקידים של שני קציני המשטרה, שהופיעו בפני כבוד השופט המחוזי, נשיא בית המשפט המחוזי מרכז, אברהם טל, שהיה נשיא ביהמ"ש בעת החתימה על הצווים וכיום הוא "שופט עמית" בבית המשפט המחוזי מרכז.

זה קצת מוזר, כי בהוצאת צווים דומים במקרה של נתן אשל, הפרטים הללו היו גלויים לגמרי:
צו נתן אשל

כאן, בצו של שלמה פילבר, הפרטים הללו הושחרו מסיבה לא ברורה:
צו שלמה פילבר

לא היה קשה למצא את הפרטים החסרים:תנ"צ חיים ניסים, תצלום משטרת ישראל
א. נצ"מ חיים נסים, כיום תנ"צ, ראש זרוע החשיפה ביאל"כ [היחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית] - להב 433. (בתמונה משמאל, צילום: משטרת ישראל). 

ב. סנ"צ שי קובנטור, ראש מפלג איסוף, יאל"כ, להב 433. 

למה היה צריך להסתיר את תפקידם ולהשחיר את הפרט הלא חשוב והלא סודי הזה?

כרגע תעלומה. 

יצויין שבדיון בבית המשפט המחוזי בי-ם בעתירה להסרת חסיונות ולגילוי חומר חקירה חסוי, דיון שהתקיים ב-28.2.22 (כאן), התובעת עו"ד יהודית תירוש, במענה לדרישות פרקליטי ההגנה ושאלות השופטים, "חרטטה" את בית המשפט (כמפורט בקיטועים כאן), ו"מרחה" ההגנה והציבור, בהסברים נפתלים, מוזרים, שקריים והזויים, מדוע יש צווי בית משפט להאזנת סתר, שנחתמו ע"י נשיא בית משפט מחוזי מרכז, צווים שהוסתרו לחלוטין מההגנה, שאפילו עצם קיומם - הוסתר. היא עשתה כל זאת, כדי להסתיר את הסיבה הנכונה להסתרה הזו: השב"כ מעורב בנושא זה - "עד צוואר". 

יודגש, שהשב"כ (בנוסף למשטרה, לשר הבט"פ, היועמ"ש והפרקליטות) כבר נשאל ומפורשות על ידי, על מעורבות השב"כ בצווי האזנות הסתר המשטרתיים, לרבות בצו הזה ובשני הצווים האחרים ש"צוות מררי" והפרקליטות הודו בהם, והשב"כ החליט לא הגיב לשאלותיי - כאן. זאת, לא בפעם הראשונה. בנוסף, על פי חשיפת בן כספית (כאן וכאן) שלא הוכחשה, השב"כ הקליט במשך עשור את כל הנעשה בלשכת נתניהו, בניגוד לחוק, בלי שאיש שילם על כך ובלי שנוהלה איזו חקירה פלילית בנושא. 

ניתוח משפטי של חוסר החוקיות של הצווים מהסוג הזה בהפעלת כלים חודרניים מרחוק או מקרוב דוגמת הפגסוס, יש לרוב ברחבי הרשת. אחד הניתוחים המבריקים נמצא כאן. ניתוח מבריק נוסף לכשלי "דו"ח צוות מררי" יש כאן

***********************************ARROW FREE******************

עדכון 28.4.22: על פי מידע שקיבלתי, הוברר לי למה הסתירו\השחירו את תפקידיהם של 2 הקצינים מלהב 433 בצו הזה (לעומת אי השחרה של שמות הקצינים מבקשי הצו בצווים מקבילים, למשל בצו בנוגע לנתן אשל). 
מה המשותף לשניהם?
שניהם עבדו בימ"ר [יחידה מרכזית] מחוז ש"י [שומרון ויהודה].
נצ"מ חיים נסים היה מפקד ימ"ר ש"י ושם הקים את "מפלג הפשיעה הלאומנית", גוף מודיעין וחקירות ייחודי למחוז ש"י. ב-2013 קודם לדרגת ניצב-משנה (נצ"מ). כמפקד ימ"ר ש"י, הוביל חקירת פרשיות לאומניות רגישות, שמהבולטות בהן היו הצתת כנסיית הלחם והדגים והפיגוע בדומא.
סנ"צ שי קובנטור היה ראש מפלג פלילי בימ"ר ש"י, בכפיפות ישירה לחיים נסים ועסק (כמובן) בפרשיות הללו.
מה המיוחד בפרשיות הללו? השת"פ ההדוק עם השב"כ, כולל שימוש בכלים חודרניים דוגמת הפגסוס, לגבי חשודים בעבריינות ערבית ויהודית, עבריינות בעלת מאפיינים לאומניים, כולל מעקבים וחקירות אחרי מה שמכונה: "נערי הגבעות" ו"חשודי "תג מחיר", בשת"פ מלא עם "המחלקה היהודית" בשב"כ.
כששניהם עברו ללהב 433, הם המשיכו (כמובן) את המסורת הזו של השת"פ ההדוק עם השב"כ

כ"כ, לא ברורה מה מטרת ההסתרה\ההשחרה הזו, שבוצעה ע"י אדם בשם Itai Tal (כאן וכאן) ששמו הוסתר גם כן.

בסיוע "חוכמת ההמון" גיליתי, שמדובר בקצין מיאל"כ\להב 433, בשם עו"ד איתי טל. עבודת השחרה רשלנית, וטיפול רשלני במסמך, יש לומר. 

*********************************************************************************************

2. למה צריך להוציא צו האזנה נוסף, בהפרש של 3 ימים מהצו הקודם, בעניינו של אותו חשוד (שלמה פילבר) ובאותן עילות בדיוק?

זה לא עולה מהצו.

זה עולה מהדיונים, שהתקיימו בבית המשפט המחוזי בי-ם ושליקטתי כאן וכאן. זה עלה גם בחקירה הראשית של שלמה פילבר כאן. מומלץ לקריאה כל הקיטועים הללו. 

הנושא הזה נחשף אצלי בהרחבה, בסדרת כתבות בת 10 פרקים, כשהפרק האחרון כאן. (רשימת הכתבות בנספח א' למטה). הסדרה עוסקת, בין היתר, בחשיפות בלעדיות אודות יחידת הסיגינט-סייבר המשטרתית ותעלוליה, וכדי לקצר את כל ההסברים אסכם זאת בפשטות: השב"כ, שבמתקן ההאזנה שלו בי-ם ישבו מומחי הסיגינט-סייבר של המשטרה (שלוחה של המטה המשטרתי לעניין הסיגינט-סייבר, ששוכן בירושלים בהר החוצבים), ביקש צו נוסף וספציפי, שישמש את עמדת החדירה של השב"כ, לצרכי הפעלת המערכות החודרות (לא רק פגסוס, יש כמה מערכות המפורטות בסדרה הזו), בעניינו של שלמה פילבר.

לכן, נבנו כל מנגנוני המידור, החסיונות וההסתרה, בממשק העברת המידע בין השב"כ למשטרה, שנחשפו גם בדיונים בבית המשפט וגם אצלי בסדרת הכתבות, וגם אצל אחרים, למשל כאן וכאן.

בנושא זה גם הגשתי מספר לא קטן של תלונות לגורמים המתאימים, כמפורט בכתבות הרשומות בנספח א' למטה, תלונות מלוות במסמכים רבים בדרישה לפתיחה בחקירה, כי ברור כשמש, שקציני המשטרה הנ"ל, "עבדו בעיניים" על כבוד השופט המחוזי.

והתובעים (תובעות,ליתר דיוק): עו"ד יהודית תירוש ועו"ד ליאת בן-ארי שוויקי, "עבדו בעיניים" על שופטי בית המשפט המחוזי בי-ם ועל ההגנה והציבור, בכל ההסתרות והרמיות סביב הצו הבלתי חוקי והסודי ביותר הזה.

בנוסף, השופט כלל לא דאג ולא חתם ולא פירט בצו, את מה שנדרש בחוק האזנות סתר, ובמיוחד לגבי "דרכי האזנה שהותרו", כאמור במפורט בסעיף 6 לחוק. זה הדבר הכי חשוב בהחלטת השופט וזה אין בצו הזה בכלל, כנדרש בסעיף הזה, כמופיע בתצלום הגזור מהחוק (לחיצה על התצלום מגדילה אותו):
מחוק האזנות סתר

בנוסף, הצו הזה הוצא גם על פי חוק נתוני תקשורת, ולא רק על פי חוק האזנות סתר (זו הייתה הבקשה של המשטרה) וזה הליך המעוגן בחוק האזנות סתר, ולכן על פי חוק זה (חוק נתוני תקשורת), יש לתת בצו פרטים ברורים נוספים בחתימת השופט, כמופיע בתצלום הלקוח מהחוק הזה, מה שהשופט לא עשה כאן (ויש כאן צו ל"בעל מקצוע", כלומר במקרה כאן - עו"ד, כי שלמה פילבר הוא עו"ד ויש לתת נימוקים מפורטים בצו האזנה ל"בעל מקצוע", מה שלא נעשה ע"י השופט):
צו מנתוני תקשורת

כלומר: מדובר במהלך גם מופקר, גם שקרי, גם שגוי וגם לא חוקי. 

3. האם הפגסוס\כלי חדירה אחר, שיש בידי השב"כ והמשטרה - הופעל רק כנגד שלמה פילבר?
לא ולא. זה די ברור לכל מי שעיניו בראשו. 

הוא הופעל כנגד כמות אדירה של "מטרות", כפי שחשפתי בסדרת הכתבות, כמפורט בנספח א' כאן למטה.ניר חפץ צילום מסך

כאן, הפרקליטות, בהדלפה הפלילית שלה, חשפה בהיסח הדעת, שזה הופעל גם כנגד ניר חפץ (בתמונה משמאל, צילום מסך).

איך אני יודע את זה?

זה עולה מהחומר, שהוגש לשופט המחוזי (זה נקרא בצו  המודלף : "מסמך פארפראזה"...), להלן 2 קיטועים מהחומר הזה:
חפץ פילבר

חפץ פילבר

יש כאן 2 תאריכים של התכתבות בין ניר חפץ לשלמה פילבר מ-2015! מהיכן יש למשטרה חומר כזה מ-2015? הרי במכשיר של פילבר, שנתפס במחצית 2017 הוא דיווח, שהוא ניקה ממנו התכתבויות קודמות בווטסאפ.
כ"כ רשות ניירות ערך דרך הפרקליטות (כאן וכאן) הודיעה לבית המשפט שלא נעשה שום שימוש בכלים חודרניים במכשירים שהרשות תפסה אצל שלמה פילבר במחצית 2017 (אז המשטרה לא הייתה מעורבת בחקירה, חקירת "תיק בזק", ובתפיסת המכשירים של שלמה פילבר).
ניר חפץ הרי נעצר בפעם הראשונה ב-18.2.18 (הוא נתן עדות פתוחה כעד לרשות ניירות ערך בדצמבר 2017), והמכשיר שלו נתפס רק ב-18.2.18, והוא היה נקי מווטסאפ ומסרים אחרים מהשנים הקודמות (מה שחשפנו כבר מזמן, למשל כאןכאן וכאן).

כלומר: האפשרות היחידה כאן היא, שעוד לפני הפעלת מערכת הפגסוס (או מערכת מקבילה) על שלמה פילבר, היא הופעלה על ניר חפץ ושאבו ממנו את התכתובות שלו ב-2015. ככה הגיע המידע הזה לחוקרי להב 433. 

4. האם כל דרישות החוק מולאו בהוצאת הצו הזה?
כמובן שלא.

עו"ד רויטל חובל מפרטת זאת באריכות במאמר החשיפה שלה, ומביאה גם ניתוח משפטי, שקיבלה בעניין הצו הזה מפרופ' מיכאל בירנהק מאוניברסיטת ת"א, שמדגיש בניתוח שלו את כל הנקודות של אי חוקיות הצו הזה ולא אחזור על זה כאן.

הנתוחים שלה ושל המומחה למשפט וטכנולוגיה מאוניברסיטת ת"א, פרופ' בירנהק - מדויקים.

אני אוסיף לניתוח שלהם עוד אלמנט מאוד חשוב: מי אישר להוציא את הצו הבלתי חוקי הזה?
זו תעלומה ובתוך ההסברים יש רק רמז מעורפל לכך:
מי אישר

לא רק שאין כאן שום רמז מי בדיוק אישר, יודגש, שאין לפרקליטות שום סמכות לאשר דבר כזה.

קודם לכל, הסמכות לאשר פעולות חקירה הנוגעות לנתניהו וסביבתו, הן רק של היועמ"ש ואין לו יכולת להאציל סמכות זו לפרקליטות, אלא לכל היותר למשנה ליועמ"ש (אם נניח יש לו מניעה חוקית מלאשר, נניח עקב ניגוד עניינים), כי זה בחוק יסוד.

שנית, החשוד המרכזי, שבגינו מאזינים וחודרים לפילבר, הוא נתניהו. זאת, כי הוא (פילבר) חשוד במעורבות בעסקת שוחד, שבין נתניהו ואלוביץ'. כלומר: היה צורך לענות על התנאים של "חוק החסינות" - כאן, ולהשיג לא רק אישור יועמ"ש, אלא גם אישור של שופט עליון. זה לא נעשה כאן.

כלומר: בהוצאת הצו הזה, השוטרים בגיבוי הפרקליטות, הטעו את כבוד השופט המחוזי, שחתם על הצו, והוא עצמו לא בדק, שיש אישור יועמ"ש ואישור שופט עליון, לפני שהוא חותם על הצו הזה. 

דהיינו: יש לנו כאן אוסף של מעשים ומהלכים של המשטרה והפרקליטות, שהמילה "פלילי" מרחפת מעליהם, עם תמרור אזהרה אדום בוהק.

לכן, אין מנוס אלא לפתוח בחקירה פלילית ולחקור מה קרה כאן. 

5. האם המידע, שהוגש לשופט כדי להצדיק את הוצאת הצו הזה - היה נכון?
ממש לא.

אין בחומר הזה, שהוגש לשופט, שום דבר נכון, או מחובר לאיזו מציאות, ופשוט שיקרו לשופט במצח נחושה.

להדגמה, אקח רק פסקה אחת מהחומר, שהוצג לשופט כנימוק מרכזי להוצאת הצו:
החומר לשופט

אנו רואים בתצלום, שביום 31.1.15 שאול אלוביץ' (בתמשאול אלוביץ'ונה משמאל) מאיץ באילן ישועה לשנות את הקו של המערכת ב"וואלה!", בגלל שנתניהו עומד לחתום באותו שבוע על "עסקה".

הבעיה: ב-31.1.15 נתניהו לא היה מתוכנן לחתום על שום "עסקה". 

נתניהו לא היה מעורב בינואר 2015 או סמוך לזה בשום "עסקה" של אלוביץ', ולא היה דבר כזה עד מחצית 2015 (23.6.15).

יתרה מכך. "מכתב ההתנעה" לתחילת תהליכי בדיקת "העסקה", הוכן ע"י עו"ד דנה נויפלד באישור אבי ברגר ונחתם ע"י נתניהו רק בסוף מרץ 2015, כ-3 חודשים אחרי התכתובת המפוברקת הזו!!!


השוטרים, שהביאו את הקטע הזה לשופט, ידעו בברור, שלא הייתה שום מעורבות של נתניהו באיזו "עסקה" באותו שבוע, גם לא באותו חודש ולא בכלל, באותה תקופת זמן או סמוך לה. זה התרחש חצי שנה אחרי כן.

אולם, זה לא הפריע למשטרה להביא את המידע השקרי הזה לשופט, כנימוק מכריע לאישור הצו הזה וגם הצו שקדם לו.

לאור חשיפת הצו הסודי, עדכנתי את התלונה המוזכרת כאן, שהוגשה לנציב התלונות על שופטים. אישור קבלת העדכון לתלונה לנציב - כאן.
כ"כ עודכנה התלונה שהגשתי למח"ש \ הערר ליחידת העררים בפרקליטות המדינה, בעניין תלונתי כנגד קציני המשטרה שהטעו את השופט המחוזי - כאן

תזכורת: כבר ב-2019 ידע היועמ"ש ד"ר אביחי מנדלבליט את מהות התרגיל שסחטו באמצעותו את שלמה פילבר, כדי להפוך אותו לעד מדינה, מה שמוסתר היטב תחת אין ספור "תעודות חיסיון" הזויות: כאן מ-YNET

את התוצרים שהפיקו השב"כ והמשטרה בחדירה לסמארטפון של שלמה פילבר, מה ששימש לסחיטה שלו ולהפיכתו ל"עד מדינה מדומיין", אחשוף בפרק הבא בסדרה.

פשוט מזעזע ברמות בלתי נתפסות.

ככה תפרו את תיק 4000: אוסף של שקרים על שקרים, האזנות סתר בלתי חוקיות, שימוש בכלים לא חוקיים וחודרניים והטעיית שופט מחוזי, נשיא בית המשפט המחוזי מרכז. 

נספח א':
רשימת 
חשיפות קודמות ב"פרשת פגסוס", כתבות מלאות במסמכים וגילויים בלעדיים, מומלצות לקריאה למתעניינים בפרשה המחרידה הזו:

הפרק הראשון פורסם תחת הכותרת: תפירת תיק 4000: 6 גילויים המוכיחים שהשימוש בתוכנת הריגול היה בלתי חוקי כאן.
הפרק השני פורסם תחת הכותרת:
 תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן. 
הפרק השלישי פורסם תחת הכותרתרעידת האדמה של תפירת תיק 4000: ריגול בלתי חוקי וקשירת קשר להפלת שלטון כאן
הפרק הרביעי פורסם תחת הכותרת
5 ספינים של הפרקליטות גם לגלגל על המשטרה את האחריות בפרשת הריגול בסמארטפונים - כאן.

הפרק החמישי פורסם תחת הכותרתהשלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים ולמחשבים? הפעולות בנוסח השטאזי והשאלות שלא רוצים לענות לי עליהן, איך המשטרה שילמה ל"מימד החמישי" בפטור ממכרז 4 מיליון ש"ח (תוכנן לשלם להם 50 מיליון ש"ח) על מערכת קוד פתוח חינמית מול מערכות בשלות של חברות אחרות שהיו באותה העת, ועל מערכת "הפיוז'ן סנטר", שרוני אלשייך תכנן לשדרגה באמצעות "המימד החמישי" - כאן.
הפרק השישי פורסם תחת הכותרת: אי אפשר למכור לאיש שמערכת סיגינט של עשרות מיליוני ₪ לשנה המופעלת ע"י מאות אנשים הפיקה רק חדירה אחת לשלמה פילבר במשך 8 שנות הפעלתה כאן. 
הפרק השביעי פורסם תחת הכותרת: חשיפת "השחיטה הגדולה" של המשטרה בהחלה להתבצע בפרקליטות המדינה - כאן.
הפרק השמיני פורסם תחת הכותרת: ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן(כולל מצגת להפצה אודות שקרי דו"ח צוות מררי).
הפרק התשיעי פורסם תחת הכותרתהשלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן
הפרק העשירי פורסם תחת הכותרת: 
חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשויות - כאן.


SMARTPHONE BREAKTHROUH


 
עדכון 30.4.22: נשלחה תלונה למח"ש לפתיחה בחקירה פלילית כנגד קציני המשטרה הבכירים בלהב 433, שמותיהם מצויים בכתבה, שהיו מעורבים בפברוק מידע מודיעיני וקנוניה להטעיית שופט מחוזי (נשיא ביהמ"ש המחוזי לוד), כדי לקבל צו האזנת סתר, שנועד למטרה לא חוקית, כלומר: לשימוש במערכות חודרניות דוגמת הפגסוס, כנגד הסלולריים של שלמה פילבר. אישור שליחת התלונה - כאן.

עדכון 1.5.22: אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כאן (כותרת בלבד): "האם שב"כ היה מעורב בתפירת התיקים לראש הממשלה בנימין נתניהו? אבי וייס כבר חשף בעבר שפעילות פגסוס בוצעה ע"י שב"כ. הפרוטוקולים מוכיחים שהתובעת יהודית תירוש בעצם הפילה את עצמה ואת הפרקליטות בפח בעניין פגסוס. גם בן כספית חשף מעורבות של שב"כ בתפירת התיקים." מומלץ לקריאה ולהפצה. 

עדכון 4.5.22: תומר גנון מ"כלכליסט" מפרסם כאן (גם כאן, אם זה נעלם מהאינטרנט) מסמך "סודי ביותר" כביכול, מיחידת הסייבר המשטרתית, המופנה לפרקליטות, המסמך כאן ומלא השחרות ולא מובן עקב ההשחרות, כנראה עוד הדלפה מעו"ד ליאת בן-ארי שווקי, שמעוניינת לזרוק את "האשמה של הפשלה" של הפעלת הפגסוס על שלמה פילבר, על משטרת ישראל, שפעלה כביכול על דעת עצמה. לא ברור מדוע תומר גנון משתף פעולה עם הספין הירוד הזה של הפרקליטות, ספין שנועד "לטהר" את הפרקליטות. 

עדכון 5.5.22: נחשף שרנ"צ בגימ. רוני אלשיך הצטרף במועד לא ידוע כ"שותף כללי" לקרן AWZ. נשלחה סדרת שאלות לקרן זו, שאלות שטרם נענו - כאן

עדכון 11.5.22: נציבות התלונות על שופטים דחתה (כצפוי, ובמסמך מסווג כסודי) את כל תלונותיי המתועדות כנגד השופטים שהשתתפו בחגיגת "צווי האזנת סתר שמובילים להפעלת כלים חודרניים דוגמת הפגסוס", בנימוקים מרתקים, המצויים במכתב הנציבות - כאן.

עדכון 23.5.22: הוגש ערר לגבי אי הטיפול בתלונתי למח"ש. הערר הועבר להמשך טיפול מחלקת עררים בפרקליטות המדינה - כאן
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים