Telecom News - התכנית לחיסול זכיית ערוץ 20 (בהפקת ערוץ הכנסת) מתקדמת במהירות

התכנית לחיסול זכיית ערוץ 20 (בהפקת ערוץ הכנסת) מתקדמת במהירות

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> התכנית לחיסול זכיית ערוץ 20 (בהפקת ערוץ הכנסת) מתקדמת במהירות
היום מתבצע שלב נוסף בתכנית של יו"ר ממועצת הכבלים והלוויין (ד"ר יפעת בן חי שגב) לחסל את זכיית ערוץ 20 במכרז של הפקת ערוץ הכנסת. האם הרישיון של הערוץ יישלל עוד לפני שהבג"ץ יצטרך להכריע בעניין? הכל ייתכן, כל עוד הנושא לא הועבר לחקירת המשטרה. עדכונים בסוף הכתבה. 
מאת: אבי וייס, 7.9.17, 07:20ד"ר יפעת בן חי שגב
.
הסאגה של מכרז הפקת ערוץ הכנסת מסרבת לרדת מסדר היום, וזאת אחרי אישור חוזר ותמוה במליאת מועצת הכבלים והלוויין לזכיית ערוץ 20 במכרז להפקת ערוץ הכנסת (פרשה חמורה ביותר שמפורטת: כאןכאןכאןכאן וכאן).

אין ספק, שהנושא הזה ראוי לחקירה המשטרה, בגלל האוסף המדהים של עבירות פליליות (לכאורה), שבוצעו סביב המכרז הזה, וממשיכות להתבצע גם היום.

בדיוק כפי שטלקום ניוז צפה, יו"ר מועצת הכבלים (ד"ר יפעת בן חי שגב, בתמונה משמאל), שפעלה (ביחד עם שותפיה לתרגיל: תמי לשם ושמילה מימון), לזכיית ערוץ 20 במכרז שידורי הכנסת, ממשיכה לפעול עכשיו בדיוק לכיוון ההפוך (המהפך קרה אחרי שהיא ראתה מה קרה למנכ"ל משרד התקשורת, שלמה פילבר), והיא פועלת במרץ בלתי נלאה ובאינטנסיביות להכשלת זכייתו במכרז ואולי אפילו לסגור אותו כליל, תוך שהיא מנסה "להרחיק עצמה מהאש".

כ"כ, יש מטרה נוספת במהלך הזה: "להסיט את האש" מהאישורים, שמועצת הכבלים והלוויין סיפקה ל-Yes, מה שהוביל, מוביל ויוביל להכנסות בהיקף של מיליארדים לשאול אלוביץ', על חשבון הכיס של עם ישראל, פרשה חמורה ביותר, מקבילה ונוספת לפרשה בגינה נחקר שלמה פילבר ושות'.

כל זאת, בדיוק עכשיו, כאשר הבג"צ דן בעתירות נגד המועצה (לא נגד ערוץ 10 או 2 !) והמכרז החשוד, שהיא ניהלה להפקת שידורי ערוץ הכנסת, עומד כעת בפני "פיצוץ עצמי". הסיבה: יו"ר מועצת הכבלים והלוויין לפתע מבינה, שהיא לא תקבל גיבוי מאיש על הטעות החמורה, שעשתה במכרז ושנחשפת כעת בבג"ץ. 

לכן, שיגרתי ב-6.9.17 את השאלה החדחופה הבאה להנהלת משרד התקשורת ולמועצת הכבלים והלוויין:
"האם המפורסם כאן (בדה-מרקר) נכון?
אם כן, אודה להתייחסותכם לפסקה הבאה:
האם המהלך הזה אינו מחזק עוד יותר את הטענה, שהמועצה "נאנסה" להעניק את הזכייה בשידורי הכנסת לערוץ 20 ועם התפוצצות הפרשות במשרד התקשורת והעתירות לבג"צ נגד המועצה, מנסה יו"ר המועצה "למלט" את עצמה תוך תקיפת ערוץ 20 דווקא עכשיו?
כפי שטלקום ניוז כבר שאל: אם מדובר בערוץ כזה פורע חוק למה נתתם לו לזכות במכרז? חייבים לחקור את הצבעת חברי מועצת הכבלים במכרז הזה ולא לתת ליו"ר המועצה לפזר ספינים, כאילו היא יושבת על כסאו של השופט, בעוד שהעתירות הן נגדה ונגד המועצה והיא זו שצריכה לתת הסברים לבית המשפט ולציבור."

תגובה לא הצלחתי לקבל. ככל שאקבל תגובה - אעדכן בהתאם.

לפי ההדלפה (שהגיעה, ככל הנראה, ממנה), שיגרה יו"ר המועצה מכתב לחברי המועצה, שבו היא תוקפת את ההפרות של ערוץ 20 ואפילו את שר התקשורת, תוך שהיא מעוניינת לחלט ערבויות של ערוץ 20 בגובה של 4 מיליון ש"ח, מה שעשוי להביא לסגירת הערוץ. הדבר מחזק עוד יותר את הטענה, שחשפנו לא אחת, שהמועצה "נאנסה" להעניק את הזכייה בשידורי הכנסת לערוץ 20 באוסף של תרגילים, ועם התפוצצות הפרשות במשרד התקשורת והעתירות לבג"צ נגד המועצה, מנסה יו"ר המועצה "למלט את עצמה" מהמפולת החמורה הזו, תוך תקיפת ערוץ 20 במלוא המרץ, דווקא עכשיו. 

במכתב, ששיגרה ד"ר יפעת בן חי־שגב לחברי המועצה, מכתב, שהם ידונו בו היום (7.9.17), היא ציינה, שהערוץ לא עמד בחלק מחובותיו "בין השאר בשל ריבוי תכניות האקטואליה אשר הכילו אייטמים אשר אינם עוסקים במורשת ישראל ואף לא בנושאים אחרים בראי מורשת ישראל". לדבריה, "באחרונה הגביר הערוץ את אי־עמידתו בהוראות רישיונו, תוך שלעתים קרובות הגיע למצב בו משודרים בערוץ יותר מ–40% תכנים שאינם תכני מורשת. הערוץ ממשיך להפר ברגל גסה את הוראות הרישיון. מדובר בהפרות שיטתיות, סדרתיות, ממושכות ומהותיות של הוראות הרישיון, תוך שהוא מתעלם מהליכי ההפרה שננקטים כנגדו ומהעיצומים הכספיים המוטלים עליו".
 
יודגש, שהתרופה למכרז כושל היא ביטול המכרז, וזה יקרה (ככל המסתמן) בבג"ץ. אולם, התרופה ל"תפירת מכרז" ו"הכשלת מכרז" היא חקירת משטרה. זה מה שצריך לבצע וכמה שיותר דחוף. עד תחילת החקירה, על שר התקשורת להפעיל את סמכותו לפי סעיף 6ו לחוק התקשורת ולפזר מיידית את מועצת הכבלים והלוויין ולפטר את יו"ר מועצת הכבלים והלוויין. 

תגובת ערוץ 20 להתפתחות הזו [ציטוט]: ערוץ 20 פונה לממשלה: ''במשמרת שלכם משרד התקשורת מציל את אל-ג'זירה אבל סוגר את ערוץ 20. בושה!"

עדכון 7.9.17, 22:00: עוד תרגיל, בעקבות הלחץ והמהומה, שיו"ר מועצת הכבלים והלוויין יצרה: האיום על ערוץ 20 נדחה ב-4 חודשים: מועצת הכבלים והלוויין, שהתכנסה לדון היום בהפרות הרישיון של ערוץ 20 קבעה, שעל הערוץ "להתאים את שידוריו מיידית להוראות רישיונו". המועצה התריעה בפני הערוץ, שאם ימשיך להפר את תנאי רישיונו הדבר יוביל לחילוט הערבויות, בסך 3 מיליון ש"ח, שהפקיד עם קבלת הרישיון. כדי לבחון את התנהלותו של הערוץ נקבעה תקופת מבחן בת כ-4 חודשים, ובסיומה, בינואר 2018, יוצגו הממצאים לגבי התנהלות הערוץ לחברי המועצה ואלה יקבעו כיצד לנהוג. יצויין ,שההודעה הזו לא פורסמה לא באתר האינטרנט של משרד התקשורת ואף לא באתר הפייסבוק של יו"ר המועצה. כאוס בהתגלמותו. 
השר איוב קרא ציץ בטוויטר: "אני מודה למועצת הכבלים, שקיבלה את עמדתי ואיפשרה המשך שידורי ערוץ 20. אבקר ביום שני בערוץ כדי לקדם חקיקה, שתאפשר לו קבלת היתר קבוע לשידורי חדשות". אם השר לא יודע, מי שעיכב את מתן ההיתר לשידורי חדשות לערוץ 20 זו אותה מתלוננת כנגד הערוץ (יו"ר מועצת הכבלים והלוויין, שמשחקת את תפקיד "השוטר הטוב" ו"השוטר הרע" בחילופי תפקידים מהירים).

עדכון 14.9.17: ערוץ 20 הגיש עתירה לבג"ץ  - בג"ץ 7092/17, כנגד יו"ר מועצת הכבלים והלוויין (ועוד משיבים) בעניין הדרת זרמים ביהדות משידורי הערוץ. החלטת כב' השופטת ד' ברק ארז, היא: "המשיבים יגישו תגובה מקדמית לעתירה ולבקשה לצו ביניים עד ליום 1.11.2017".

כך, נמשך תרגיל הסחת הדעת מחשד ברור ל"תפירת מכרז" שידורי ערוץ הכנסת בשווי של כ-25 מליון ש"ח עבור ערוץ 20, ע"י המועצה לשידורי כבלים ולווין. זאת, אחרי שיו"ר המועצה "נזכרה" להטיל קנס כספי על ערוץ 20, "ממש במקרה" כאשר תלויות ועומדות כמה עתירות לבג"צ נגד התנהלות המועצה בנוגע לזכיית מכרז ערוץ 20 במכרז שידורי הכנסת, ואחרי שיו"ר המועצה "נזכרה במקרה" דווקא כעת, ליזום בחינת חילוט ערבויות ערוץ 20 עקב אי עמידה בתנאי הרשיון "מאז הקמתו" (החלטה שהוקפאה בינתיים, עקב התערבות הפוליטיקאים ובראשם שר התקשורת איוב קרא), היום ערוץ 20 מספק את חלקו בהסחת הדעת מזכייתו במכרז מועצת הכבלים להפעלת שידורי ערוץ הכנסת והוא מגיש מצידו עתירה לבג"צ נגד מועצת הכבלים והקנס שהטילה עליו.

כזכור, ואסור להתעלם מהמציאות לאור ריבוי הספינים, שמדובר באותה מועצה שגם בחרה בערוץ 20 במכרז להפעלת שידורי ערוץ הכנסת (והצביעה פעמיים בעד הזכייה הזו, כך שלא מדובר באי הבנה). ההתנהלות התמוהה של יו"ר המועצה מחד ושל ערוץ 20 מאידך, מאז זכייתו של הערוץ במכרז להפעת שידורי ערוץ הכנסת ועד רגע זה, מדגישה ביתר שאת את הצורף בפתיחת חקירה פלילית דחופה בנוגע להליכי המכרז, לרבות אופן הצבעת חברי המועצה והאם הופעלו עליהם לחצים פוליטיים להעדיף את ערוץ 20 על פני חדשות ערוץ 2 וערוץ 10 (ומתמודד נוסף שזכה לניקוד נמוך). זאת, בין היתר, לאור העובדה שמדובר במכרז לשידורי פעילות הכנסת, עם הרגישות המיוחדת הנלווית לכך. יש לדחות על הסף כל נסיון מלאכותי ליצור בדיעבד יריבות מדומה בין מועצת הכבלים והלוויין לערוץ 20 ועוד לגבי נושאים הידועים לכל מזה תקופה ארוכה, ובוודאי טרם זכיית ערוץ 20 במכרז.

יצויין, כי בינתיים מתנהלת המועצה ללא שום נציג ממשרד התקשורת לאחר שטלקום ניוז חשף את הסכם ניגוד העניינים של מימון שמילה המונע ממנו לקחת חלק בפעילות המועצה ולאחר שתמי לשם פרשה לגמלאות משירות המדינה והחלה לעבוד במשרה חלקית בכנסת, בוועדת הבחירות המרכזית (סוגייה הראוייה לחקירה בפני עצמה, לאור המעורבות של תמי לשם בתוקף תפקידה הקודם כחברת מועצת הכבלים, במכרז לשידורי ערוץ הכנסת, והצבעתה פעמיים בעד זכיית ערוץ 20 במכרז להפקת ערוץ הכנסת).
ערוץ 20 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים