Telecom News - זו הסיבה להשגת חוויית שימוש בסמארטפונים המחוברים לעננים מרובים

זו הסיבה להשגת חוויית שימוש בסמארטפונים המחוברים לעננים מרובים

דף הבית >> חידושים הכרזות >> זו הסיבה להשגת חוויית שימוש בסמארטפונים המחוברים לעננים מרובים
סמארטפונים ומכשירים ניידים נוספים (טאבלטים, לפטופים, סנסורים ועוד), שמחוברים דרך רשת הסלולר לעננים מרובים (Multi-Clouds), יכולים לקבל "חוויית שימוש" מלאה, ממש כמו ברשת מקומית - LAN, בזכות הכלים החדשים של VMware לעולם העננים. בנוסף, חשיפת ההצלחה המסחררת של סניף ישראל של חברת VMware.
מאת: אבי וייס, 16.11.19, 17:00AVI NETWORKS

אחד הסודות, שמסתתרים "מאחורי הקלעים" של השגת "חוויית שימוש" במכשירים ניידים דרך רשתות הסלולר המחוברות לאפליקציות מרובות הנמצאות בעננים מרובים (Multi-Clouds), הוא השילוב של פתרון, שנולד בחברה בשם AVI Netwworks, שנרכשה לאחרונה ע"י VMware במסגרת גל רכישות של החברה, שכלל לא מעט חברות עם פתונות משלימים המתאימים לעולם הנייד בו אנו נמצאים (כמתואר כאן).

הפתרון הכללי מתואר בתרשים כאן למעלה מצד שמאל (לחיצה על התצלום מגדילה אותו). 

הפתרון של AVI Networks הוא למעשה מערכת "איזון עומסים" (Load Balancing), כמוסבר בסרטון בתחתית הכתבה וכמפורט בהסבר המצוי כאן

לדברי פט גלסינגר, מנכ"ל VMפט גלסינגרware (בתמונה משמאל), בגלל ההצלחה המדהימה של VMware בחברות הטלקום והתקשורת המובילות בכל רחבי העולם, כפי שנחשף במסגרת הכנס הענקי VMworld Europe 2019 המתואר כאן בהרחבהצמרת החברה החליטה להרחיב את טווח הפתרונות של החברה ו-VMware נכנסה גם לתחומים, שלא הייתה בהם מעולם, דוגמת תחום ה-RAN (ר"ת: Radio Access Network), כלומר: תשתיות הרדיו והאנטנות של חברות הסלולר. 

פט גלסינגר: "העולם הולך לכיוון של 3 סוגים מרכזיים של עננים:
  • עננים מרובים - Multi-Clouds.
  • ענני טלקו - Telco Clouds.
  • ענני תעשייה.
בכל אחד מהסוגים הללו, מתפתחת הגרסה של 'ענני קצה' - Edge Clouds, כשיש 3 סוגים עיקריים של ענני קצה כאלה, שאנו מפתחים ממש כעת לשוק: Thin Edge, Medium Edge ו-Thick Edge. היישום המלא של זה בתחום הסלולר מתוכנן וכבר החל להתבצע בתחום רשתות ה-5G. 

איך מנהלים את כל הכאוס הזה של עננים מרובים? עוברים לווירטואליזצתיה 'קצה לקצה' בכל השכבות.

החלק הכי קשה זה להעביר את כל האפליקציות העסקיות והארגוניות, שנבנו לעולם הישן של Data Center מקומי פרטי, לעולם החדש מרובה עננים ווירטואלי. עד היום, עלות הגירה של אפליקציה עסקית מסורתית לאפליקציה מסוג של Native Cloud הייתה כ-900 אלף דולרים לאלף מכונות וירטואליות. מספר מטורף בכל קנה מידה שלא נסתכל על הדבר זה. 

יש בעולם כ-335 מיליון אפליקציות. בעולם הפיתוח יש כעת כ-5 מיליון מפתחים, שעובדים כרגע על כ-13.5 מיליון אפליקציות. זה השוק הכי גדול בעולם, בכל קנה מידה. תעשיית התוכנה העולמית מוציאה כ-108 מיליארד דולרים לשנה על אפליקציות. לכן, אנו עושים כמיטב יכולתנו להוביל את השוק הזה. אנו כיום עם כ-300 אלף לקוחות ארגוניים בכל רחבי העולם ואנו גדלים יפה, שנה אחרי שנה.

המעבר ל-5G מוחק את הקו, שהפריד בין העולם הממשי, העולם הישן, לעולם הווירטואלי החדש, העולם מרובה עננים. הכל הופך לדיגיטלי וכל אחד מקבל נגישות לכל המידע, שהוא זקוק לו, דרך הסמארטפון שלו, וכל משתמש מצפה לחוויית שימוש כאילו הוא יושב ליד המחשב הנייח שלו במשרד ברשת מקומית - LAN, בזמן שהוא למעשה בתנועה עם הסמארטפון בכל מקום בעולם.

הכלים, שאנו מפתחים לשוק, בין בעצמנו ובין ברכישת חברות, שיש להן פתרונות בתחומים ,שלא היו לנו פתרונות זמינים, מספקים מעטפת של 'פתרון קצה לקצה' לכל צורך, שמתעורר ויתעורר בשוק.

בפלטפורמת Cloud Health שלנו, לניהול עננים מרובים, יש כבר מעל ל-7 אלף לקוחות, הם חוסכים בממוצע כ-25% מההוצאות שלהם על שירותי ענן. 

פתרון AVI Networks, שרכשנו, בא לספק שכבה נוספת ומשלימה מעל פתרון ה-NSX שלנו, שהפך להצלחה היסטרית בכל העולם וכפתרון האבטחה המוביל בעולם. 8 מכל 10 ספקי טלקום ברחבי העולם, משתמשים כבר ב-NSX. הישג מדהים כשחושבים על כך שלפני כ-3 שנים בכלל לא הכירו אותנו בשוק הטלקום.

חווית השימוש למשתמשי הקצה היא המטרה העליונה של כל ספק שירות בעולם הנייד ואת זה הפתרונות החדשים שלנו מספקים.

מי שיישם פתרונות NSX משולבים עם פתרונות SD-WAN, חסך לפחות 50% על ה-CAPEX שלו ומעל ל-55% על ה-OPEX הארגוני שלו. השילוב של פתרונות Carbon Black, ששרכשנו לאחרונה, ביחד עם AVI Networks, מפשט את 'חוויית השימוש' של לקוחות הקצה. כך, שניתן לנהל בבטחה ומרחוק כל עובד, כל לקוח, בכל מקום, בכל עסק, בכל רשת, מכל מוצר קצה כולל סנסורי IoT, תחת מעטפת הפעלה אחת קלה לתפעול, עם שרידות והגנה מכסימלית, בניהול מרכזי ומעל לכל ענן. זו בשורה מהפכנית לשוק הטלקום, שעד היום רק חלם על פתרון כזה. 

כדי להצליח, אנו, כתפיסה אסטרטגית, משתפים פעולה עם כולם. אפילו עם שירותי הענן של סאפ ואורקל. בלי זה, אי אפשר ליישם פתרונות Multi-Cloud. הגישה החדשה שלנו נקראת Tanzu והיא כעת במעבר משלב הבטא ליישום נרחב בכל רחבי העולם". 


סודות ההצלחה של הסניף הישראלי של VMware:שמוליק ענתבי

שמוליק ענתבי, (בתמונה משמאל), מנהל אזור בכיר למדינות אגן הים התיכון (Senior Director Mediterranean Region): "האזור, שעליו אני ממונה, נמצא בתחום EMEA ב-VMware, איזור, שגדל בשנה שעברה פי 2 מהשנה, שקדמה לה. אין לזה שום מקבילה בשום חברה מתחרה.  

הסניף הישראלי נתפס באירופה כמו חממה של חדשנות. זה לא רק Startup Nation. זה 'שדה ניסויים' לכל הטכנולוגיות החדשות, שאנו מפתחים.

כך, מה שקורה בישראל היום יקרה באירופה בעוד כשנתיים. לכן, מנהלים מכל המדינות, שאני ממונה עליהן, מגיעים לישראל כל חודשי השנה, כדי לראות איך מיישמים בישראל את הפיתוחים החדשים, כדי ללמוד ולקבל החלטות נכונות, כשהם חוזרים לארצותיהם ולארגונים, שאותם הם מנהלים. 

כך, ישראל הקטנה הפכה למעצמה בקנה מידה אירופאי ואנו באזור שלנו מובילים את תחום המכירות של פתרונות ענן בתוך החברה. זו הובלה שהיא פרי מאמץ של כל העוסקים במלאכה הזו בישראל".

אבי יושעי, (בתמונה למטה מצד שמאל), CTO, חברת VMware סניף ישראל: "תוך פחות מ-3 שנים, הפכנו להיות חברת אבטחת המידע והגנת הסייבר המובילה בישראל, בזכות הלקוחות הרבים, שבחרו בפתרונות שלנו.

הצגנו בפעם הראשונה בשוק הישראלי את ה-NSX לפני כ-4 שנים, ותוך זמן קצר התחלנו לנסוק וזה נמשך עד היום.

היום אנו מוסיפים כמה שכבות לפתרון הזה, דוגמת הפתרון של Carbon Black, מה שמספק פתרון אבטחה מלא 'קצה לקצה' תחת מעטפת ניהול פרואקטיבית.

אחד הסודות להצלחה שלנו: אנו מפתחים מהר פתרונות ואפליקציות לשוק הישראלי. השוק הזה צמא לפתרונות מותאמים ספציפית לכל פלח שוק ולכל ארגון. לכן, גם את פתרון החדש Tanzu התחלנו ליישם אותו בבטא בישראל ובהמשך נוכל לספק לשוק כל דרישה לחדשנות בכל אפליקציה, שתרוץ על כל ענן, פתרון ,שלא קיים אצל שום מתחרה שלנו בשוק.

המהלך הגדול ביותר, שהתחלנו בו, זה ההגירה של אפליקציות עם כלי הקוד הפתוח קוברנטיס. היכולות של זה עוד טרם מוצו ואני רואה כאן יכולות אין סופיות, שעוד תתפתחנה בשנים הקרובות.

התחום הכי חם כעת בשוק הישראל זה השימוש בשירותי ענן מרובים. הרבה לקוחות מעוניינים לצרוך שירותים מכמה עננים.

מכאן, שאנו לא מתחרים עם ספקי העננים הקיימים, אלא עושים ההיפך: משתפים עימם פעולה. אנו עוזרים לכל מי שמעוניין להשתמש בכמה עננים, גם אם יש לו ענן פרטי, להרגיש כאילו הוא עדיין נמצא בענן הפרטי שלו, עם אותם כלים ואותה סביבה המוכרת לו. השת"פ, שאנו מקיימים עם ספקי עננים בישראל - הפך למודל לחיקוי בכל אירופה".

אלי שקד (בתמונה למטה באמצע), מנהל פעילות VMware בישראל: "אנו משקיעים בישראל בלא מעט סטארטאפים. אנו משקיעים בסטארטאפים, שהפתרונות שלהם מתאימים לחזון של VMware. בנוסף, אנו מספקים מעטפת תמיכה להרבה סטארטאפים המשתמשים במערכות שלנו בפיתוחים שלהם.

בנוסף, יש לנו סניף מו"פ בישראל, סניף מאוד מוערך בהנהלת VMware. יש תחומים מרכזיים, שמפותחים רק או בעיקר בישראל, כשהדגש של סניף המו"פ בישראל הוא על מחקר בסיסי ופיתוח טכנולוגיות חדשות. הפיכת התוצרים של הפיתוח בישראל לתוכנות נעשה במרכזי פיתוח תוכנה אחרים, למשל, בבולגריה. אצלנו מתמקדים במה שאנו חזקים בו: מחקר ופיתוח המצאות וטכנולוגיות חדשות. התחומים, שאנו מובילים אותם כרגע בחברה, הם בתחומים חדשניים דוגמת הבלוקצ'יין וה-IoT.

אין כמעט יום, שבו אנו לא פוגשים סטארטאפים ובוחנים איזה סיוע נוכל לסייע להם ואיך ניתן לשלב הפיתוחים שלהם בחזון שלנו.

הסניף הישראלי, שעליו אני ממונה, התאים את עצמו בשנה האחרונה למגמות החדשות, שמציגה VMware לעולם. אנו ניגשים כיום לשווקים, שבעבר לא היינו בהם, לרבות שוק הטלקום. התאמנו את השפה השיווקית שלנו, גם במסרים שלנו לשוק, גם בהכשרות, שאנו עורכים וגם בגיוס כוח אדם חדש המתאים להתפתחויות החדשות.

בנוסף לכל הפעילות השיווקית שלנו, כתפיסת עולם אנו העמדנו את הנושא של התרומה לקהילה במרכז העשייה שלנו. זו לא רק תרומה לקהילה שמוכרת, אלא זה גם שינוי מוחלט בהתנהלות שלנו, שאנו תורמים כעת לקהילת הקוד הפתוח, שלא היינו מעורבים בה קודם. המעבר לפתרונות קוברנטיס הוביל אותנו להכיר קהילה חדשה וענקית של מפתחים בקוד פתוח ואנו כעת חלק מהקהילה הזו. אנו מספקים לקהילה הזו הרבה יכולות, בעצם העובדה, שאנו כעת חלק מהקהילה הזו.

בנוסף, יש לנו פרויקטים קהילתיים רבים, הרבה פעיליות למען הקהילה, כאן בישראל. חשוב לנו לראות מה המורשת, שאנו משאירים אחרינו בקהילה. מה האימפקט החיובי, שאנו יכולים לספק לקהילה בה אנו חיים. זה מרכיב חשוב ביותר בהתנהלות של הסניף הישראלי של VMware".

בתמונה: הצוות המוביל של VMware ישראל:
VMware ישראל

סרטון: Why Avi Networks?


הכותב היה אורח VMware באירוע הענק (כ-14 אלף משתתפים) בברצלונה. 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים