Telecom News - חשיפה: מי "הצליח" למנוע העברת מידע ממשרד הבריאות לאוכלוסייה החרדית?

חשיפה: מי "הצליח" למנוע העברת מידע ממשרד הבריאות לאוכלוסייה החרדית?

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> חשיפה: מי "הצליח" למנוע העברת מידע ממשרד הבריאות לאוכלוסייה החרדית?
חשיפה כיצד בזמן הקריטי ביותר של הפצת נגיף הקורונה, כמחצית מהמגזר החרדי, במיוחד האוכלוסייה היותר מבוגרת, רגישה ובסיכון, לא קיבלה שום מידע אודות הנגיף והנחיות משרד הבריאות, עקב חסימת האפשרויות להפצת מידע כזה בטלפון הכשר, על ידי עסקני ועדת הרבנים לענייני תקשורת.
משרדי התקשורת והבריאות ושר הפנים מתעלמים מהמחדל הנוראי, שהפיל כבר חללים ונכים רבים, מחדל הנמשך עד רגע זה. משרד התקשורת כהרגלו - משקר לציבור. 

עדכונים חשובים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 7.4.20, 07:30דודי אמסלם

כשחשפתי את "האזנות הסתר" במגזר החרדי בדיוק כעת, באמצע "מהומת מגיפת הקורונה", חשבתי, שהגעתי לחשיפה של תחתית התהום.

אולם, מתברר שטעיתי. יש עוד תהום מתחת לתחתית התהום. זה לא עבירות פליליות של האזנות סתר, סד"ח (סחיטת דמי חסות) ופגיעה בפרטיות. זה חיי אדם ובריאות האדם. זה הבריאות של אנשים ההופכים לנכים אם הם לא מתים.

זה סיוע ביצירת אסון, במיוחד לאוכלוסייות בסיכון. 

יודגש, שכעת כבר מאוחר מדי לתקן את זה, כי כלי ההסברה הטלפוניים (הטלפון זה האמצעי היחיד לכמחצית מאוכלוסיית החרדים), טובים רק לשלבים הראשונים של מניעת התפרצות המגיפה. אחרי שהיא מתפרצת, עוברים לשיטות אחרות (כמו שאנו רואים בבני ברק ובעוד מקומות ברחבי הארץ, כלומר: כוחות מתפרסים בשטח ועובדים דלת דלת).

כעת, התושבים, שלא שמעו ולא הבינו, במשך כחודש, שומעים את ההנחיות ישירות, גם מהרבנים, מראשי הקהילה והצוותים הרבים (כולל חיילי צה"ל) הפרוסים בשטח ומגיעים פיזית לבתים. בנוסף, כפי שנחשף אמש ע"י בזק, כמויות ענקיות של חרדים החליטו להתחבר דווקא כעת לאינטרנט (במסווה של "צרכי עבודה"). כך, שיותר ויותר חרדים, נחשפים כעת למידע המעודכן ברשת האינטרנט (מפורט כאן).

אולם, האוכלוסיות בסיכון כמעט ולא נמצאות בקרב הציבור שהחליט להתחבר לאינטרנט, או היה מחובר כבר קודם לאינטרנט. הטלפון הכשר זה כלי התקשורת היחיד שלהם

נחזור לתקופה הקריטית: ממחצית פברואר עד מחצית מרץ. הציבור הכללי וכמחצית מהציבור החרדי, היו חשופים להודעות והחלטות משרד הבריאות והממשלה, וקיבלו את המידע, שמדובר בסכנת חיים, מידע מקיף ומלא ובהיקף עצום, שזרם בכל כלי התקשורת, לרבות באינטרנט.

אולם, ההסברה לכמחצית מהציבור החרדי נחסמה (מייד אפרט). וזה בעיקר הציבור הזקוק ביותר למידע הזה, הציבור המבוגר יותר, שכאמור לעיל, כלי התקשורת היחיד שיש לו זה הטלפון הכשר. לא שוגרה שום הודעה לציבור הזה ולא נעשה שום שימוש באמצעי האיכון של השב"כ וכמובן לא נעשה שום שימוש באפליקציית "המגן".

עד 16 לחודש מרץ, רוב גדולי הרבנים במגזר, לרבות הרב קנייבסקי (כאן), אמרו וכתבו, שיש להמשיך בלימודים, עבודה, קניות, משחות (פורים), אירועים מכל הסוגים וכיו"ב. הצווים וההנחיות של "פקודת בריאות העם" של משרד הבריאות - לא הגיעו בכלל לציבורים רחבים, במיוחד לא לאוכלוסיות בסיכון.

מי שחושב, שהמפגשים והשיחות של רוה"מ נתניהו עם גדולי הרבנים בימים 14-15 למרץ עזרו במשהו - פשוט לא יודע את העובדות (למעט המגזרים של רבני ש"ס ורבני הציונות הדתית).

זה בכלל לא השפיע על כמחצית מהאוכלוסייה החרדית, ובמיוחד האוכלוסייה היותר מבוגרת ושנמצאת בסיכון חיים של ממש. הסיבה פשוטה: הם לא שמעו ולא הבינו על מה המהומה - שלא ידעו בכלל על קיומה

בהעדר מידע, לא התקבלו ההחלטות הנכונות (גם ברמה הציבורית וגם ברמה הפרטנית) בחלק הזה של הציבור החרדי, שלא שמע ולא ידע על המציאות החדשה והחמורה, הקיימת בעולם וגם בארץ, עוד מלפני פברואר 2020. 

השינוי במגזר הזה התרחש רק בימים 18-21 למרץ, כשזרמו לארץ רשימות הרבנים, שנפטרו מהמגיפה, בעיקר בארה"ב, עם מודעות אבל מלוות במידע מזעזע ביותר, שהגיע מהקהילות החרדיות בחו"ל, בעיקר מניו-יורק. רק אז חל המהפך.

אולם, זה היה מאוחר מדי. המגיפה כבר השתוללה ומשתוללת בערים רבות. 

לאור חומרת המידע, שהגיע אלי, מלווה במסמכים, שלחתי ביום 4.4.20 את הפנייה הדחופה ביותר לשר התקשורת (דודי אמסלם, בתמונה למעלה משמאל), לצמרת משרד התקשורת, לצמרת משרד הבריאות, לצמרת משרד הפנים (שר הפנים מונה לתאם את הפעילות במגזר החרדי והערבי), ולוועדת הרבנים לענייני תקשורת, בזו הלשון:
"הנדון: "הצלחת" ועדת הרבנים לענייני תקשורת למנוע קבלת מסרונים וגם הודעות קוליות ממשרד הבריאות עקב מגפת הקורונה.
שלום רב ושבוע טוב,
1. על פי המסמך המצ"ב מ"ועדת הרבנים לענייני תקשורת", עולה, שוועדת הרבנים מתגאה בכך, שהצליחה לחסום העברת הודעות למגזר החרדי דרך טלפונים כשרים, בכל הנוגע לנגיף הקורונה!!
2. זה כולל אזהרות וקריאה לבידוד כללי ופרטני וכל ההודעות האחרות של משרד הבריאות.
3. זה כולל גם חסימת ברוטליות של כל היוזמות הפרטיות, שקמו במגזר, יוזמות המעבירות בטלפון את ההחלטות של הממשלה ומשרד הבריאות, בנוגע למצב החירום עקב נגיף הקורונה, כולל כל ההנחיות לגבי בידוד וכיו"ב, הודעות המתפרסמות בקצב יומי לציבור הרחב ולא מגיעות לציבור המחזיק בטלפונים כשרים (שגם אין להם אינטרנט ומסרונים) והם לא תמיד נגישים להודעות הללו בעיתונות החרדית, שלעיתים לא מעבירה את המסרים הנדרשים בזמן, או בכלל.
זה מה שמופיע בהנחיות "ועדת הרבנים לענייני תקשורת":
ועדת הרבנים לענייני תקשורת
4. כך, נבלם הניסיון לשגר הודעות לציבור החרדי באמצעות הטלפונים הכשרים, ע"י עסקני ועדת הרבנים לענייני תקשורת.
5. יש קולות לא מעטים במגזר החרדי, שטוענים בתוקף, שבמהלכים הללו, "וועדת הרבנים לענייני תקשורת" חיסלה את ההסברה הרפואית, הכללית והפרטנית לציבור הזה ו"הדם של המתים החולים והנפטרים בייסורים רבים, נמצא על הידיים שלהם", תוך חילול השם והתעלמות מוחלטת מסכנת הנפשות הנובעת מהאיסורים הללו, על העברת המידע לציבור, שתלוי במידע הזה, לצורך הצלת חייו ומניעת המשך ההדבקה של הווירוס הקטלני.
6. היות ומדובר במהלכים בלתי חוקיים מבהילים ומזעזעים בכל קנה מידה, שלא היו אי פעם בהיסטוריה היהודית, מן הדין להורות מיידית על איסור מוחלט, שוועדת הרבנים ועסקני ועדת הרבנים יהיו מעורבים בענייני תקשורת מכל סוג.
7. אודה לתגובה דחופה ביותר, לאור החומרה המיוחדת והיוצאת דופן של הנושא הזה, ובמיוחד על רקע המצוקה הנוראית הקיימת במגזר החרדי, לעת הזו". 

תגובה לא קיבלתי, לא שלא ניסיתי, שוב ושוב. ככל שאקבל תשובה, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר יודעים - שתשובה לא אקבל - די ברור למה.

משרד התקשורת, כהרגלו, משקר לציבור:
במקום להשיב לי, משרד התקשורת הוציא עדכון באתר המשרד (מצוי כאן), ובדף הזה יש סעיף, שכביכול עונה לחלק מהשאלה שלי:
הודעות לטלפונים כשרים

מדובר בשקר מוחלט. פשוט שקר.

שום הודעה של המרת טקסט להודעה קולית לא נשלחה לשום טלפון כשר. אין דבר כזה בכלל.

למה הרעיון הזה נתקע?
קודם כל, בגלל שלומיאליות של משרד הבריאות, בתוספת אי מעורבות של משרד התקשורת (שממילא לא מתפקד).
משרד הבריאות לא ביצע משום מה מכרז, כי הטכנולוגיה של המרת SMS לקול ידועה ויש לא מעט חברות בישראל המסוגלות לבצע זאת. יש חברות, שהיו מוכנות לבצע זאת לגמרי בחינם. משרד הבריאות בחר בחברה מסוימת, אבל השב"כ גילה, שהמידע חייב לעבור ממשרד הבריאות לצורך ההמרה ממסרון לקול, לשרתים של אותה חברה, שנמצאים בענן חיצוני והשב"כ "שם וטו" על התהליך הזה, כי דרש, שההמרה תבוצע בשרתים של משרד הבריאות עצמו.

כך, העניין הזה פשוט נתקע וכרגע, בהתפרצות המונית של הנגיף, הכלי החשוב הזה של השב"כ כבר חסר תועלת, כי כמעט כולם מוכנסים לבידוד, בין בבית ובין במלוניות. נקווה שלשלב היציאה מהבידודים (שאז שוב תהיה חשיבות לאיכון של השב"כ), הבעיה החמורה הזו תיפתר. 

גם אם הרעיון הזה היה מתממש, הוא כנראה היה נתקע באיסור של "ועדת הרבנים לענייני תקשורת", שעושה כרצונה בקומה הכשרה, כנגד האינטרסים של הציבור החרדי (ציבור שאף חתם על עצומה ענקית נגד הוועדה הזו). 

מה ועדת הרבנים לענייני תקשורת קבעה והציעה למגזר החרדי בתחום הבריאות בהחלטה שלה?
היא הכניסה במסמך הארוך, שפרסמה, רק משפט קטן אחד והנה הוא:
מהיכן מידע?

ברור שמדובר במריחה ובדיחה עצובה ביותר:
 • אין שום מספר טלפון להתקשרות בהודעה של ועדת הרבנים לענייני תקשורת. לעומת זאת, יש בהודעה מספרי טלפון להתקשרות לעסקני הוועדה, ש"עושים קופה" על גב וכיס הציבור בעת הזו וגם מאזינים האזנות סתר לקווים (כמפורט כאן).
 • האוכלוסייה המבוגרת, לרבות האוכלוסייה בסיכון, ממילא לא תטרח לחפש את המספר ולא תתקשר אליו.
 • מי שכן יחפש את המידע לאן להתקשר (מה שנמצא, למשל, בהודעות, שפורסמו רק בימים האחרונים, בכמה עיתונים חרדיים דוגמת כאן), יגלה חיש מהר, שמדובר בתפריט האזנה (IVR) ממש לא ידידותי ואי אפשר להבין ממנו שםו דבר. כלום. בלגן של מידע לא ברור ולא מעודכן.
 • כלומר: ממילא המתקשרים לא יקבלו שום מידע איך עליהם לנהוג ביישוב ובסביבה בה הם גרים, או עובדים, או קונים, או מתפללים, או לומדים, וכיו"ב. 
 • בכל מקרה, זה מידע לא חזותי (אין מפות למשל, עם מיקום אנשים שנדבקו), מידע לא ידידותי ולא פרטני. כך, שהוא לא מביא שום תועלת לאיש. סתם כסת"ח חסר תועלת. 
 • כדי לקבל את המידע, צריך לרצות ולנסות לחפש אותו בבליל תפריטים (שיטת ה-Pull), בעוד שמשרד הבריאות משגר את המידע שלו ב-Push, בדחיפה אל התושבים, שהיא השיטה הנכונה והמועילה ביותר להפצת מידע, גם ברמה הכללית וגם ברמה הפרטנית.
 • מסע הפרסום היחיד (!) שיצא גם הוא די מאוחר, בניסיון שנעשה ע"י לפ"מ (לשכת הפרסום הממשלתית), בדחיפה ומימון של משרד הפנים וועדת הקורונה העליונה (לא ממשרד הבריאות), לא יצא לדרך אחרי שהוא הופק (ההודעה הקולית מצויה כאן - למתעניינים). זאת, כי המספר נחסם על ידי ועדת הרבנים לענייני תקשורת והכסף של לפ"מ "נזרק לפח". כך, שום מידע לא הגיע לציבור החרדי. 
 • דווקא האוכלוסיות בסיכון במגזר החרדי - לא היו חשופות (וזה נמשך עד רגע זה), לשום מידע בשיטת ה-Push (הדחיפה וההפצה), בטלפונים הכשרים, כי הכל נחסם ועדיין חסום, ע"י ועדת הרבנים לענייני תקשורת. 
 • היות ולא קיבלתי שום תגובה ממשרד הבריאות, אין לי מידע כמה אנשים בעלי טלפונים כשרים ממספרי "הקומות הכשרות" התקשרו למוקדי המידע של משרד הבריאות. בטוחני שכתבים ותחקירנים בעלי מקורות במשרד הבריאות, שזה לא תחום הכיסוי שלי, יוכלו להשיג את המידע הזה ולהציגו לציבור. למיטב הערכתי ומשיחות שקיימתי עם אנשים שבקיאים בעניין במגזר החרדי, המספר הוא אפס או קרוב לאפס. 
 • כל היוזמות של ספקי מידע קולי עצמאיים, להפיץ מידע חשוב ממשרד הבריאות לציבור המאזין ושומע בטלפון הכשר, נחסמו, בדיוק בימים הקריטיים ביותר להפצת המגיפה, שבהם היה הצורך הכי אקוטי - להפצת המידע החשוב ביותר - לציבור הספציפי הזה. 
 • יש קיצוניים, למשל ב"פלג הירושלמי" (שהם חלק מ"וועד הרבנים לענייני תקשורת"), שמורים לחסידיהם ובני משפחותיהם לא לקיים את הנחיות משרד הבריאות ומוציאים הנחיות סותרות משלהם - כאן. ההנחיות הנכונות כלל לא מגיעות לאנשים הללו, כי צינורות התקשורת אליהם - חסומים. 
 • הכי חשוב: הקו הזה שפורסם במודעות כקו מידע למגזר החרדי: 03-3080999 נחסם חיש מהר ע"י עסקני ועדת הרבנים ומשרד התקשורת, כהרגלו, נותן לזה גיבוי וחיפוי, כפי שאפשר לראות בתצלום כאן
יצויין ,שהמידע, שנחשף כאן, הועבר ליועמ"ש (אישור קבלה כאן), לנוכח חומרת הנחשף והגיבוי והחיפוי, שצמרת משרד התקשורת נתנה ונותנת לכאוס המחריד והמזעזע הזה - להתקיים, במצב שכבר עלה (עקב התפרצות המגיפה בכמה אזורים) בחיי אדם ויגבה עוד חיי אדם וייצר נכים רבים, בעם ישראל. מביש, מחריד ומזעזע גם יחד.

עדכון 8.4.20, 13:20
: הלחץ הכבד ביותר שהפעלתי (ולא רק אני) - עזר, בתחום אחד משלל הנושאים שחשפתי - הודעות האיכון והאזהרה הפרטניים, על פי המידע שמגיע מהשב"כ.

אולם, הפתרון הזה מגיע מאוחר מדי, ממש מאוחר, כשהנזק הכבד ביותר והמחריד כבר נגרם, כמפורט בהרחבה כאן מעל. :

להלן הודעת משרד הבריאות מהיום (8.4.20) בצהרים:
"הודעה לציבור
*הוסדר פתרון לשליחת הודעות מוקלטות למחזיקי טלפונים החסומים לקבלת מסרונים (SMS)*
החל מהיום (ד') משרד הבריאות מפעיל פתרון טכנולוגי מיוחד המאפשר שליחת וקבלת הודעות מוקלטות שמודיעות לאזרחים שעליהם להיכנס לבידוד, במקום הודעות טקסט במיסרון (SMS), לבעלי מכשירים חסומים. 
המנגנון יעבוד באופן הבא:
1. יוצא מסרון (SMS) לכולם.
2. אלה שלגביהם השליחה לא הצליחה בשל חסימת המכשיר (טלפון כשר) המערכת מזהה זאת ומקבלים שיחת טלפון ממספר 02-5080999 שמשמיעה הודעה מוקלטת זהה למיסרון. 
את ההודעה המוקלטת ניתן לשמוע אותה שוב ושוב.
מדובר בפתרון טכנולוגי מיוחד, לטובת מאות אלפי מחזיקי טלפונים חסומים (כשרים) במגזר החרדי. 
*במשרד הבריאות מבקשים להודות לשירות הביטחון הכללי על השיתוף פעולה המוצלח שדרכו הצליחו להגיע לאלפי חולים והצליחו להציל חיים.*
שר הבריאות יעקב ליצמן: *אני מברך על הפתרון שהוסדר לבעלי הטלפונים הכשרים, שהושג לאחר עבודה מאומצת של משרד הבריאות לטובת הצלת חיים ומניעת התפשטות נגיף קורונה*. 

דוגמה להודעה כזו יש כאן. יצויין שעד רגע זה (זמן העלאת הידיעה, 13:20) המספר 02-5080999 לא פועל וההודעה הזו של משרד הבריאות היא לא יותר מאשר ספין על הציבור

את המחדל המזעזע הזה חייבים לחקור, כי הנזק הגדול כבר נגרם (כעת כולם בבתים והבידוד נעשה מדלת לדלת, באופן פרטני). המיסרונים הפכו כעת למיותרים, ברוב המקרים. 

בקרוב אפרסם חשיפות מזעזעות נוספות, מה קרה "מאחורי הקלעים" במשרד הבריאות (וב"וועדת הרבנים לענייני תקשורת") בתחום הזה, ומי "עשה ועושה קופה" על הציבור החרדי וכיסו, במצב הנוראי שנוצר במגזר זה בישראל.  

עדכון 11.4.20
:
א. דווח כאן: "משרד הבריאות (באמצעות לפ"מ) פתח קו מידע טלפוני לחרדים בנושא הקורונה שמספרו: 03-3050111. אבל ״ועדת הרבנים לענייני תקשורת״ (גוף בעייתי גם בימי שגרה, ומונופול חסר שקיפות ללא רגולציה ממשית של משרד התקשורת) חוסמת את הקו למכשירים כשרים. למה? כי היא יכולה".

הוכחה מצולמת ומוקלטת שאכן הקו הזה (שהופעל דרך גולן טלקום) נחסם ע"י "ועדת הרבנים לענייני תקשורת" - יש כאן

ב. כנראה מחוסר ברירה (אחרי שכל קווי המידע של משרד הבריאות למגזר החרדי נחסמו), משרד הבריאות החל אמש להפעיל רכב עם מערכת כריזה, שהחל להסתבב בריכוזים חרדיים, כאן בתצלום בירושלים ובני ברק, והכריזה שמושמעת מהרכב הזה מוקלטת כאן:

כריזה בירושלים ובבני ברק

עדכון 12.4.20, 12:00: הניסיון לשדר את הודעות משרד הבריאות בנושא המגיפה, מטלפון 03-3050111 באמצעות רשת פרטנר - נחסם גם הוא, חיש מהר.

הוכחה מצולמת ומוקלטת על חסימת הקו ע"י "עסקני ועדת הרבנים לענייני תקשורת" גם דרך פרטנר יש כאן

שר התקשורת דודי אמסלם (זה שיצר את הבעיה ונתן לה להתקיים) התעורר לפתע וצייץ: ‏"אני רואה בחומרה רבה את העובדה שמספרים המוקצים לצורך הודעות רשמיות מטעם משרד הבריאות אינם פתוחים לכלל המגזרים.
הניסיונות לחסום מידע מהגורמים הרשמיים במדינת ישראל לציבור זה או אחר הוא בלתי נסלח.
משרד התקשורת הודיע נחרצות הן לחברות והן לועד הרבנים כי יתערב בהסכמים במידה וזה ימשך". 

בנוסף, "יו"ר השיטה הסיציליאנית" לחסימת קווים במגזר החרדי בישראל!" הלא הוא מנכ"ל ממשרד התקשורת, נתי כהן, הוסיף מכתב משל עצמו הנמצא כאן. ללא ספק שזה מסמך היסטורי. פעם ראשונה מזה 15 שנה שמשרד התקשורת נותן הוראה כלשהי בתחום המספרים ב"קומה הכשרה" וקובע שהם צריכים להיות פתוחים לכל, פעולה שלא נעשתה על ידי המשרד גם כשקווים אחרים של משרד הבריאות (למשל טיפות חלב) ואפילו של ער"ן (עזרה ראשונה נפשית) נחסמו ע"י עסקני ועדת הרבנים לענייני תקשורת.

בכל מקרה, הציוץ של השר ומכתב המנכ"ל, שהובילו לפתיחת הקו הספציפי הזה של משרד הבריאות: 03-3050111, הגיע מאוחר מדי. הנזק לציבור החרדי כבר נגרם וכעת אין לקווי המידע הללו הרבה תועלת, כי הציבור חרדי קיבל את המידע הנדרש ישירות (עיתונות, הודעות ישירות מהרבנים, תקשורת רגילה, מפגשים פנים אל פנים ובטלפון עם גורמים רבים דוגמת: "איחוד הצלה", רווחה עירונית, צה"ל, ארגוני סיוע ורווחה וכיו"ב). 

עדכון 24.4.20: בעקבות תלונות על ניתוקים, נפילות וקשיים בטלפוניה הסלולרית לצרכי לימוד והוראה במגזר החרדי (הקשיים מפורטים כאן, כאן וכאן), נשלח מכתב נוסף (שלא פורסם ברבים) של מנכ"ל משרד התקשורת לחברות הסלולר (המכתב כאן), המזכיר להן איסור לחסום קווי תוכן שמשמשים ללמידה במגזר החרדי. 
כ"כ דווח ששר התקשורת הקים צוות מקצועי במשרדו למציאת פתרונות לעומסי השיחות ומתן מענה לתלמידי מוסדות החינוך החרדי הלומדים באמצעות הטלפון. ברור שמדובר בטיפול מאוחר מדי, כי את הבעיה יצר משרד התקשורת עצמו (שר ומנכ"ל). הפתרון הנכון לבעיה הוא שהם (השר והמנכ"ל) קודם לכל יתפטרו מתפקידם, עקב הכישלון הזה. הם לא מסוגלים לפתור את הבעיה שהם יצרו במו ידיהם. 

עדכון 30.4.20, 17:00: פורסם ע"י גדי פרץ בגלובס כאן (כמה לא מפתיע): "למרות הוראת משרד התקשורת: חסימות מספרי הטלפון במגזר החרדי נמשכות.
למרות ההוראה של משרד התקשורת להפסיק חסימות מספרים, ל"גלובס" הגיעו בקשות של גופים המבקשים לנייד מספרים כשרים, אך נחסמים בשל התנגדות ועדת הרבנים לענייני תקשורת. 
רשות התחרות אישרה כי הנושא בטיפולה".

עדכון  5.5.20: התקבלה החלטת היועמ"ש לגבי המשך הטיפול בתלונתי - כאן

עדכון 13.5.20תלונתי ליועמ"ש בעניין חסימות "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת" שחסמו את ההעברת ההודעות ממשרד הבריאות ואת איכון השב"כ עקב מגפת הקורונה, הועברה לטיפול המשנה ליועמ"ש - כאן 
CORONA FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים