חשיפת אורקל החדשה בתשתיות ענן: פתיחות מרבית ואי "לכידת לקוחות"

דף הבית >> שירותי עננים ואחסון מידע >> חשיפת אורקל החדשה בתשתיות ענן: פתיחות מרבית ואי "לכידת לקוחות"
חשיפת אורקל החדשה בתשתיות ענן: פתיחות מרבית ואי "לכידת לקוחות"
מאת: אבי וייס, 11.7.17, 20:25עמית זאברי אורקל
 
אורקל עברה מהפך, שנחשף היום בפני ציבור המפתחים בישראל, של הפצת בשורת הדור הבא של פיתוח ב-DevOps. איך מפתחים בקלות אפליקציות ענן מודרניות? האם יש הבדל בין פיתוח אפליקציות בסטארטאפים לבין פיתוח בחברות גדולות? מי לוכד את המפתחים בענן שלו?  
 
"ההחלטה היכן להריץ את הקוד היא בידי המפתחים והמנהלים. זו לא החלטה שלנו ולכן אנו לא יכולים לנעול את הלקוחות", מתאר אמית זאברי (Amit Zavery), סגן נשיא בכיר (SVP Oracle Cloud Platform & Integration Products), אורקל. "אם אתה מעוניין להריץ את כל היכולות של היישום שלך, שפיתחת על הפלטפורמה של אורקל, אתה תראה, שהיישום הזה יכול לעבור במלואו ויפעל בצורה זהה על כל ענן, פרטי או ציבורי".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם אמית זאברי (בתמונה), שמוביל את עולם שירותי הענן החדשים של אורקל, כדי לשמוע על מימוש הרעיון Oracle Code לדור הבא של פיתוח בגישת ה-DevOps. אמית הגיע לארץ במסגרת מסע, שנערך ב-20 מדינות בעולם תחת הכותרת Live for the Code, שחושף את הפנים החדשות של אורקל ושירותיה. זה כולל שימושים חדשים ומלהיבים לרבות שימוש בתשתיות הענן של אורקל להתחברות למדפסות 3D בכל מקום בעולם, כדי להדפיס כל דבר, שאפשרי לתכן אותו.
 
אורקל מתקדמת מהר מאוד והמחשה לכך היא ההסכם הטרי בין אורקל ל-Docker מלווה בפתיחת Docker Store לעולם המפתחים על הפלטפורמות של אורקל, ובישראל השת"פ ההדוק שנולד עם JFrog.
 
שאלה: מה אתה עושה בישראל?
אמית זאברי: "אורקל תמיד בנתה פלטפורמות למפתחים בכל שנות קיומה. שנים רבות עסקנו בבסיסי נתונים ואחר כך בתווכה דוגמת ג'אווה. כעת אנו בדור החדש של פלטפורמות פיתוח של אפליקציות טבעיות וניידות ובאופן מהיר בענן.
 
המפתחים של היום וצרכי השוק של היום ומחר דורשים יכולות חזקות ומהירות ולכן אנו מציעים למפתחים פלטפורמות לענות על הצרכים שלהם. הענן הוא הצורך שלהם ולכן אנו מעוניינים, שהם יקבלו את תשתיות הענן הטובות ביותר והחזקות ביותר, שתספקנה להם מענה מקיף.
 
הגעתי לישראל כי אנו באורקל נמצאים כעת בסיבוב סביב העולם ב-20 מדינות, שאחת מהן היא ישראל, כדי לספר לשוק על הבשורה שלנו לציבור המפתחים. אנו מעוניינים לחזק את האקוסיסטם סביב הפיתוח בענן ולייצר סביבה שיתופית של מפתחים, שגם נוכל ללמוד ממנה, מה הצרכים העתידיים של הציבור הזה ולאן אנו צריכים להתפתח בעצמנו.
 
עולם הפיתוח נע מהר קדימה והשונות מול העולם הישן היא בכל תחום. כיום, בניית API היא הדבר הראשון לפני פיתוח פונקציונליות. המפתחים הולכים לכיוון צ'אטבוטים ולפיתוחים במובייל, עוברים לקונטיינרים משולבים בדוקרים.
 
לכן, צריך חדשנות בניהול מחזור החיים המהיר של עולם ה-DevOps וכל הכלים, שמשמשים מפתחים בעולם ה-DevOps.
 
הדבר הראשון, שהיה צורך להתחיל בו, הוא API Management, כדי לספק יציבות, אבטחה, נראות, שרידות וביצועים סביב ה-API. במערכת שלנו: apiary, שהיא קוד פתוח וחופשי לכל המפתחים, יש מעל ל-220 אלף מפתחים וזה גדל בקצב כל הזמן, עם מעל ל-2.1 מיליון משתמשי API. היופי של זה: אפשר לשים את תוצרי הפיתוח על כל ענן, כולל של אמזון - AWS, Azure של מיקרוסופט, בענן שלנו או בכל ענן פרטי ומקומי.
 
בשלב שני, המפתחים עוברים מאפליקציות מונוליטיות למיקרו-שירותים (Microservices). הענן שלנו מספק שירות פתוח, מודרני לפיתוח מיקרו-שירותים. המערכת תומכת בהקצאת משאבים דינמית, דוגמת כוח עיבוד, זיכרון ושטח אחסון.
 
יש כיום עלייה בחשיבותם של הצ'אטבוטים, שמספקים מענה לצורך ספציפי והם קופצים למשתמש על המסך בדיוק ברגע, שהוא צריך אותם. הבוט, שמפותח בענן שלנו, יכול לרוץ על כל מערכת וכל פלטפורמה כולל ווטסאפ ואלכסה או כל פלטפורמה אחרת המפעילה בוטים.
 
מערכת הענן בגישת ה-PaaS של אורקל כוללת כבר מעל ל-11 אלף לקוחות וזה ממשיך לגדול. זה מהפך עצום בשוק".
 
שאלה: למה שמפתחים בעולם ה-DevOps יבחרו בכם?
תשובה: "הבסיס לבחירה זו המילה פשטות. פשטות שימוש. אם למפתחים יהיה קל ופשוט להשתמש בפלטפורמות בענן שלנו, הם ישתמשו בהן. לכן, אני מציעים להם פלטפורמות, שמאוד קל להשתמש בהן ולפתח מהר. זה הצורך של המפתחים.
 
דבר שני זו מודרניזציה של הפלטפורמות. המפתחים מקבלים ויקבלו את המילה האחרונה בכל תחום.
 
נושא שלישי זו הפתיחות. המערכת שלנו פתוחה. המפתחים לא רוצים להיות לכודים אצלנו והם רוצים חופש בחירה. לכן, אנו מציעים להם את כל מגוון הכלים הקיימים והם יבחרו מה מתאים להם. אחרי שיפתחו את הקוד, הם יוכלו להריץ אותו בכל מקום ולא רק בענן שלנו. הם לא לכודים ויכולים להחליט בעצמם באיזה ענן ירוץ הקוד, שהם פיתחו.
 
השירות, שאנו מספקים למפתחים, שונה מכל מה שהמתחרים שלנו מציעים, גם בגלל שהפתרון שלנו כולל הכל ופתוח".  
 
שאלה: מה השלב הבא אחרי הקונטיינרים? IBM מדברת על OpenWhisk ואמזון-AWS  מדברת על Lambda. מה אתם חושבים ומציעים?
תשובה: "זה הייחוד של הגישה שלנו: אנו חושבים ומאמינים, שהמפתחים צריכים להחליט על זה. לא אנו נחליט בשבילם. יש לנו גם את הכלים שלנו, אבל אנו מציעים למפתחים את כל הכלים, גם של המתחרים, ושהמפתחים יבחרו.
 
זו בדיוק הסיבה מדוע התחברנו עם Docker, כי ראינו, שהמון מפתחים בוחרים בכיוון הזה ולכן הלכנו לספק למפתחים פתרונות בתחום, שבו הם בחרו.
 
יש לנו כבר לא מעט פתרונות של Serverless, שאפשר להריץ אצלנו או בכל ענן אחר. כל התמיכה בעולם ה-Serverless היא חלק מהרעיון שלנו לספק מעטפת שירותים כוללת למפתחים. אנו תמיד נספק להם את הטכנולוגיה הטובה ביותר שיש ולא נכבול אותם לאיזו טכנולוגיה, שלא ניתן להריץ אותה אלא על ענן ספציפי. מי שמפתח בגישת ה-Serverless על AWS, לא יכול להריץ זאת בשום ענן אחר וכך גם בפיתוח בעננים המתחרים האחרים. זו לא הגישה שלנו. הפלטפורמה שלנו פתוחה ותישאר כזו".
 
שאלה: למרות זאת, אני שומע טענות, שאתם לוכדים את הלקוחות בענן שלכם. מה תגובתך?
תשובה: "אם תבחן ותסתכל לעומק מה יש בפלטפורמות שלנו תראה, שהן מבוססות על תקנים פתוחים ורובן מבוססות על קוד פתוח.
 
העיקר: אתה יכול לקחת את כל הקוד, שפיתחת על הענן שלנו, ולהריץ אותו על כל ענן אחר, מלבד הענן שלנו. זה ירוץ בדיוק אותו דבר על הענן של אמזון-AWS, או על הענן של מיקרוסופט, או בענן של סיילספורס, או בענן מקומי.
 
הרעיון שלנו הוא לאפשר העברת היישום מאחורי כל פיירוול, לפי רצון המפתחים. אנו מעוניינים לתת שירות ללקוחות שלנו, לא לנעול אותם אצלנו, כי הם לא רוצים בזה.
 
במציאות, שאני מכיר באורקל, כל מה שאנו מפתחים בענן מבוסס סטנדרטים וזה נבנה כך, שאתה תוכל להריץ זאת על כל פלטפורמה. אנו חושבים כל הזמן מה חשוב וטוב ללקוחות שלנו, כי אחרת הם לא יבחרו בנו. אני מעוניין לתת ללקוח שלנו להצליח. ההצלחה שלו זו ההצלחה שלנו. לכן, אני לא יכול לכפות את עצמי על איש. אני חייב לספק ללקוח את הכלים המתאימים, המודולים המתאימים, התמחור הנכון וכל היכולות הטכניות העדכניות ביותר, כדי שיבחר בנו.
 
בעבר, מפתחים השקיעו זמן רב מדי בהתעסקות בתשתיות ובניהול סביבת הפיתוח ועדכונה. אנו מורידים מהם את הנטל הזה והם יכולים להתרכז במה שהם אמורים לבצע: לפתח, לעדכן ולשכלל אפליקציות ארגוניות ועסקיות. אנו מעוניינים לספק למפתחים את כל הכלים. כך, שיוכלו להתרכז בזה ובלי ללכוד אותם אצלנו".  
 
שאלה: מה ההבדלים בפיתוח בין סטארטאפים לבין ארגוני ענק?
תשובה: "סטארטאפים רוצים לפתח אפליקציות לדור הבא של יישומים ופתרונות ורוצים להיות פעילים שנים קדימה. לכן, הם מעוניינים בפלטפורמות פתוחות, שמתאימות לצרכי העתיד שלהם. זו הסיבה, שהם קודם כל מחפשי API פתוחים ומנוהלים בקלות.
 
יש לנו אקסלרטורים בכל רחבי העולם כולל בישראל ואנו עובדים בצמוד לאוכלוסייה המדהימה הזו. אנו מעודדים ומלווים סטארטאפים בדרך להצלחה שלהם. יש לנו לא מעט הצלחות עם סטארטאפים.
 
אנו מספקים לסטארטאפים גישה קלה למערכות שלנו, מספקים להם קרדיטים לשימוש במערכות שלנו ומספקים להם שפע של כלים ללא עלות, כדי שיוכלו להתמקד בפיתוח של החזון שלהם.
 
אם אני בוחן את הארגונים של היום, הם משתנים מהר וההבדלים בינם לבין הסטארטאפים הולכים ומצטמצמים. גם ארגונים גדולים רוצים לראות ROI, להגיע מהר לשוק עם פתרונות עדכניים ולהיות חדשניים. סטאטראפים מפתחים אולי יותר מהר ויכולים להשתנות יותר מהר מארגונים, אבל הפער הזה מצטמצם.
 
כרגע, בארגונים יש דברים, שחשובים להם, שאין כמעט בסטארטאפים דוגמת: שרידות, יכולת הניהול, היכולת לנבא מחירים בשוק ועוד. כל אלה אין אצל רוב הסטארטאפים. אולם, מנקודת המבט של הפיתוח, ארגונים עוברים כמעט כולם ל-DevOps ובזה הם מתחילים לקבל בתוכם אופי של סטארטאפים.
 
גם אנו בתוך אורקל, יש לנו אינקובטורים ליזמים ויש לנו מערכות פיתוח ומו"פ, שיש בהם יזמים. כך, שגם אנו בתוכנו נמצאים באותה התלהבות של עולם היזמות והפיתוח".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
אמית זאברי: "שנוכל להעביר את מירב המפתחים לפלטפורמות שלנו ולספק להם פרודוקטיביות ויכולת להצליח על המערכות שלנו בענן.
 
כדי להשיג את המטרה הזו, אנו משקיעים הון עתק במו"פ, משקיעים המון כסף בהנגשת סביבת הענן למפתחים. אנו משקיעים המון בסטארטאפים, משקיעים המון בלקוחות שלנו. זו הסיבה, שאנו מקיימים אירועים עולמיים כולל בישראל דוגמת Oracle Code, כדי להפיץ את בשורת הדור הבא של פיתוח ב-DevOps.
 
אנו בונים וממשיכים לבנות סביבת עבודה בענן, כדי להיות מס' 1 בשוק. להערכתי, אנו כבר שם, בעיקר בתחום הפלטפורמות בענן. להערכתי, אנו מובילי שוק בתחום הזה. אין מי שמספק פתרון 'קצה לקצה' הכולל הכל, כמונו. אנו עובדים קשה כדי שהכול יעבוד ביחד ויספק את כל האופציות לכל הצרכים של המפתחים של היום ומחר".
 
סרטון Oracle Code:

 
תמונה של צמרת אורקל ישראל עם עמית זאברי (מימין: אילן שפיגלמן סמנכ"ל שיווק אורקל ישראל, פרד סימון, מייסד-שותף וארכיטקט ראשי JFrog, עוזי נבון מנכ"ל אורקל ישראל ועמית זאברי, סגן נשיא בכיר אורקל העולמית): 
אורקל ישראל 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
הצלחה ורק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות של האתר, באשר הם!!!!

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.


 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים