חשיפת המתחרה הגדולה ביותר בעולם שירותי הענן גם במובייל ולאן היא הולכת

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> חשיפת המתחרה הגדולה ביותר בעולם שירותי הענן גם במובייל ולאן היא הולכת
חשיפת המתחרה הגדולה ביותר בישראל בעולם שירותי הענן גם במובייל ולאן היא הולכת
מאת: אבי וייס, 27.4.15, 08:00ניר חינסקי גוגל MEA
 
הניסיון והכלים המטפלים ב-25 מיליארד שאילתות ביום עומדים לרשות כל עסק וארגון לכל צורך, החל מאחסון דרך ביג-דאטה וכלה בשירותי מובייל, ברמת ביצועים של הקצה העליון ובמחירים שפויים.  
 
"עד לפני כמה שנים צחקו לי בפנים כשהצעתי למנהלים לעבור לשירותי ענן. כיום זה מובן וברור לכולם. הכל הופך לשירות", מתאר ניר חינסקי, מנהל Google Cloud Platform אזור MEA חברת גוגל. "היכולת המובילה של שירותי הענן שלנו היא לספק Compute On-Demand, לנהל את משאבי המחשוב לפי צריכה ולתת מענה בזמן אמת. הפתרון הזה מתאים לכל עסק, גם אם הוא סטארטאפ, וגם אם הוא ארגון ענק בעל פריסה בינלאומית. הכל מבוצע ברמות האבטחה ומענה לרגולציות הקשוחות ביותר".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם ניר חינסקי (בתמונה), כדי לשמוע על מימוש הרעיון של שירותי ענן לכל צורך, לכל עסק וארגון, על כל מכשיר קצה ובכל מקום, במחיר אפסי. זאת, בהמשך לחשיפת הכלים לארגונים (Google for Works) בישראל.
 
שאלה: מה תפקידך בגוגל?
ניר חינסקי: "אני מוביל את פעילות פלטפורמות הענן של גוגל לארגונים ולעסקים בשם Google Cloud Platform באזור MEA (המזרח התיכון ואפריקה). הפעילות שלנו מתמקדת במתן תשובה לשאלה: איך מביאים את היכולות הפנימיות של גוגל לטובת המענה לצרכים של עסקים וארגונים מכל סדר גודל בכל תחומי העשייה בשוק ולכל הצרכים על כל מכשירי הקצה, בכל מקום.
 
גוגל, מיומה הראשון, נאלצה לבנות ולפתח פלטפורמות מיחשוב בענן בהיקף ענק, בגלל שיש לה משתמשים בכל העולם והיא מתמודדת כל הזמן עם הצורך לתת מענה לשאילתות בזמן תגובה אפסי ולנתח את המידע הזה תוך התמודדות עם כמויות עצומות של מידע, הגדלות והולכות כל הזמן. את היכולות הפנימיות הללו אנו כעת מספקים ללקוחות שלנו במגזר הארגוני והעסקי.
 
אם עסק ירצה לקבל יכולות כאלו, שאנו מציעים, הוא יצטרך להשקיע רבות ב-Data Center פנימי או חיצוני כדי לקבל יכולות מחשוב On-demand. בענן שלנו ניתן לקבל עוצמות ללא הגבלה ולשלם רק עפ"י צריכה. כל עסק יכול להתנסות בשירותים שלנו לחודשיים בחינם ולהחליט אם זה עונה לצרכים שלו".
 
שאלה: איזה שירותי מחשוב אתם מציעים?
תשובה: "אנו מציעים יותר מ-30 כלים וכל הזמן אנו משיקים כלים חדשים או משפרים כלים קיימים. אנו מתמקדים במתן חוויית משתמש ליישומים ושירותים דוגמת: כוח מחשוב, עולם הנטוורקינג (כולל כלי קישוריות), איזון עומסים, פתרונות ביג-דאטה, פתרונות אחסון (זה כולל מוצר חדש בשם Nearline Storage) ועוד.
 
אנו מאפשרים לאחסן כמויות עצומות של מידע מכל סוג ולספק לזה שירות הכולל גיבויים ו-DR, בעלויות של סנט לג'יגה. דהיינו: אתה יכול לאחסן טרה ב-10 דולרים לחודש עם זמן אחזור אפסי. אין לשירות הזה שום מתחרה בשוק האחסון. אנו מספקים זמן אחזור של 3 עד 5 שניות לכל היותר.
 
לעולם המובייל יש לנו נכסים רבים, החל מרמת האפליקציות ועד מונטיזציה. אנו מאפשרים לכל ארגון לנהל את מחזור החיים של המובייל באופן מלא ושקוף. לא מזמן גוגל רכשה את Firebase, שמאפשרת לסנכרן כל הזמן בין מכשירים מסוגים שונים, בכל מקום ועל כל פלטפורמה ומערכת הפעלה. גם ל- iOS וחלונות.
 
בכנס המפתחים הקרוב שלנו נכריז על שירותים וכלים נוספים לעולם המובייל והענן. התחום הזה מתפתח מאוד מהר.  
 
המפתחים בעולם המובייל מאוד מחוברים אלינו, בגלל שאנו מספקים להם API עם חיבור ישיר לענן שלנו. יש לנו כלים רבים מאוד למפתחים, כלים שימושיים ורובם חופשיים. למשל: Cloud Debugger, שבו מבצעים ניתוחי קוד תוך כדי הפיתוח או ,Cloud Tracer שבו עוקבים אחרי מהלך הפיתוח והשינויים המתבצעים בקוד. יש לנו עוד כלים רבים, שאנו מעמידים לטובת קהילת המפתחים במובייל.
 
לפני כמה שבועות השקנו את ה-,Cloud Launcher שזה כלי המאפשר להעלות לאוויר כל אתר או בלוג או כל צורך יישומי אחר ולהתקין לו את כל הסביבה הנדרשת בלחיצת עכבר בלי לכתוב שום שורת קוד ובלי שום אינטגרציה. יש במערכת הזו כבר 128 סוגי פתרונות שונים לכל צורך. זה חוסך זמן התקנה ואת הצורך ברכישת שרת לכל שירות. היכולת החשובה ביותר: יכולת לגדול ולקטון עפ"י דרישה בזמן אמת.
 
בשנה האחרונה עלה הביקוש לשירותי ה-BI החדשים ואלה שירותי Big-Data. יש לנו כמה פרויקטים מובילים בתחום הזה. למשל, אצל ספק תקשורת גדול אנו בודקים ומנתחים את כל מי שיצר קשר עם הספק בכל דרך, כולל תמלול השיחות עם מוקדי השירות שלו, ומבצעים על זה אנליזה כדי לצפות מה הסיכויים, שאותו לקוח ייטוש את הספק ומה כדאי להציע לאותו לקוח כדי למנוע נטישה או להגביר את נאמנות הלקוח וההכנסות ממנו".  
 
שאלה: היכן נמצאים העננים שלכם?
תשובה: "הם מבוזרים בכל העולם. אי אפשר כיום לתת במקום אחד את הכל. הגידול במידע ובצרכים הוא מהיר ולכן יש לנו כבר 70 נקודות מגע עם חוות שרתים ענקיות בעולם, הרבה יותר מכל ענן ציבורי אחר שיש. כך, אנו יכולים לספק שירות לכל העולם בכל רגע נתון.
 
רק כדי לתפוס את סדר הגודל של הבעיות, שאנו מתמודדים עימן: כל יום מבצעים אקטיבציה במערכות שלנו 1.8 מיליון מכשירי סלולר חדשים מסוג אנדרואיד. אם תכפיל זאת במספר ימות השנה תגיע למספרים עצומים של מכשירים המשתמשים במערכות שלנו.
 
כדי לתת זמן תגובה מקומי מהיר, יש לנו שרתים כמעט בכל ISP בכל מדינה כולל בישראל, שרתים הנקראים Edge Cache. אלה שרתים שמבוזרים כדי לאפשר למשתמשי הקצה לקבל את רוב המידע המבוקש על ידם באופן מקומי אצל ה-ISP שלהם. אין כיום שום ספק שירותי ענן עם פריסה כל כך רחבה של שירותי מידע ועם זמני תגובה מקומיים כל כך מהירים".
 
שאלה: איך אתם מגיעים ללקוחות שלכם?
תשובה: "יש לנו מחלקת שיווק, יש מכירה באינטרנט ואנו גם עורכים כנסים. רוב הלקוחות מגיעים אלינו מהאינטרנט ומהמלצות של חברים. מי שמשתמש פעם אחת ביכולות של גוגל, מבין את היתרונות שלנו ומגיע אלינו לבד לאחר שהחליט, שזה הפתרון המתאים לו.
 
אין בשוק שום ספק שירותי ענן שמספק 360 מעלות של כלים המדברים זה עם זה באופן שקוף ובלי כל אינטגרציה ומספקים כל שירות נדרש. לקוחות קצה לא צריכים שום דבר מלבד דפדפן, מה שיש להם ממילא על כל מכשיר קצה. יש לזה יתרון מאוד משמעותי בשוק.
 
בנוסף, יש לנו שותפי הטמעה ושותפים טכנולוגיים, שיש להם הסמכות המבוססות על שירותי הענן שלנו. יש לנו גם בישראל לא מעט שותפים. אנו מבצעים קורסים עם מבחנים והסמכות לשותפים. אינטגרטור יכול להיות שותף שלנו אם יש לו לפחות 2 אנשים מוסמכים על ידינו בחברה".  
 
שאלה: האם יש לכם שירותי תקשורת כולל טלפוניה בענן?
תשובה: "בהחלט. יש לנו לא מעט שירותים כאלה. למשל: Hangout לשיחות קוליות, וידיאו והודעות מכל מכשיר קצה. זה אותו פתרון היכול לשמש גם משתמשים פרטיים וגם משתמשים עסקיים וארגוניים.
 
יש לנו פתרונות המכוונים למי שזקוק לשיחות ועידה (וידיאו חוזי) לצרכים שונים: Chromebox for Meetings. זה פתרון מלא לתחום שיחות הוועידה ומחובר לשאר השירותים הלנו. 
 
כל פתרונות התקשורת מסופקים בגישת ה-SaaS כאשר אנו, ביחידה שאני ממונה עליה, מרוכזים במתן פתרונות בעולם ה-IaaS וה-PaaS (תשתיות \ פלטפורמות כשירות). בין היתר, אנו מספקים פתרון לכל מי שזקוק לשירותי תקשורת בכל סדר גודל ומכל סוג.
 
ב-2014 גרמנו לשוק להוריד מחירים 3 פעמים במהלך השנה. אנו מספקים ללקוחות שלנו גישה שקופה בתמחור, שלפיה ככל שאתה משתמש יותר - אתה משלם פחות. זה מחסל את הוויכוחים של בקשות למתן הנחות. בנוסף, התשלום אצלנו הוא בשימוש לפי דקות ולא לפי שעות, כנהוג אצל המתחרים. כך, שהחשבונות שלנו מאוד מדויקים והלקוח יכול להבין ולתכנן בדיוק את סל ההוצאות שלו. אנו מספקים ללקוחות כלי ניהול, שהם יכולים לגשת אליהם מעל לכל פלטפורמה בכל מקום".
 
שאלה: לאן אתם הולכים?
תשובה: "אנו כל הזמן משיקים כלים חדשים. הגישה שלנו ברורה: כל מה שאנו עושים בו שימוש פנימי בגוגל והוא מוצלח ומביא תועלת, יצא החוצה כשירות ללקוחות העסקיים והארגוניים. הכלים החדשים שלנו באים לספק יכולות של התמודדות עם כמויות גדולות של מידע.
 
מאחורי הקלעים, ככל שיש יותר Data, יותר מכונות מחשבות את המידע ומנתחות אותו ולכן זה רץ יותר מהר. חברות רבות רוצות לנתח כמויות מידע עצומות בזמן אמת, למשל חברות בעולם הפיננסי ובעולם הפורקס. יש גם פתרונות לעולם התקשורת, כולל לעולם הטלוויזיה, פתרונות שמתמודדים עם כמויות מידע עצומות בזמן אמת.
 
אנו מבצעים 25 מיליארד חיפושים ביום. כך, שאנו כל הזמן צוברים ניסיון ומפתחים כלים יותר מתקדמים כדי להתמודד עם כמויות המידע העצומות הללו, תוך שיפור מתמיד של זמני התגובה ושיפור הדיוק בניתוח התוצאות".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
ניר חינסקי: "אני מאוד אוהב את מה שאנו עושים. אנו נמצאים כאן בישראל, שהיא Startup Nation, עם אווירה של סטארטאפיסטים, אווירה שחלחלה גם לחברות הגדולות. לכן, יש כאן הרבה חברות, שצמחו מהר יחסית, הרבה יותר מחברות שאני רואה מכל המדינות האחרות הקיימות באזור MEA. יש כאן גם חברות גדולות וארגונים גדולים עם צרכים המתפתחים במהירות.
 
גם במדינות אחרות באזור, שאני ממונה עליו, יש התפתחויות מעניינות. למשל בתורכיה ובדרום אפריקה. יש שם התפתחויות מדהימות. המשמעות של כל ההתפתחויות הללו: הרבה לקוחות פוטנציאליים עם הרבה מאוד אתגרים.
 
אני נהנה לעבוד מול ארגונים המאתגרים אותנו עם פתרונות יצירתיים, שהם מפתחים בעצמם, תוך שימוש בכלים שלנו. אני כל הזמן לומד מהחוכמה של הלקוחות שלנו. אנו מפיצים בכל העולם פתרונות טובים מהסוג הזה. היכולות לפתח פתרונות בענן הן בלתי מוגבלות ולכן יש כל הזמן פתרונות חדשים בשוק.
 
בעבר, לסטארטאפים היה ברור, שהם לא רוצים להשקיע כסף בשרתים ולכן הם בחרו בשירותי ענן בעדיפות ראשונה. עם הזמן חלחלה הגישה הזו לכל השוק. היום כבר ברור, שהענן הוא לא טרנד חולף ולא הייפ. זו המציאות. אין כבר צורך להתקין שרתים בחצרות העסק. אין כבר דבר כזה. זו מהפכה, שאני חי בתוכה ואוהב להסתובב בה.
 
זה בדיוק כמו החשמל בבית או בעסק. אתה לא מתעניין איך חברת החשמל עובדת ואיך היא פרסה את רשת החשמל שלה. אני רואה את קצב האימוץ והשימוש בענן, שגדל כל הזמן. כל יום יש לנו עוד לקוחות חדשים ועוד שימושים ושירותים חדשים.
 
אני מאמין, שכיום כל מנמ"ר בוחן את הענן ונגמר עידן ה'למה', ה'איך', ו'מה רמת האבטחה' - שאלות שהוא היה שואל בעבר. התירוצים לא לעבור לענן נגמרו מזמן. שירותי ענן מגיעים כיום עם רמת SLA ורמת אבטחה, שאין ברשתות ושרתים פנימיים. הביצועים טובים פי כמה והעלויות יורדות והופכות ל-OPEX במקום CAPEX. אני מאוד אופטימי לגבי ההצלחה שלנו".
 
Google Cloud Platfrom 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

7-13/11-21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים