Telecom News - חשיפת משקיעים סדרתיים (במעל ל-100 חברות) בעולמות הבלוקצ'יין ו-Web 3.0

חשיפת משקיעים סדרתיים (במעל ל-100 חברות) בעולמות הבלוקצ'יין ו-Web 3.0

דף הבית >> סטארטאפים - גיוס השקעות >> חשיפת משקיעים סדרתיים (במעל ל-100 חברות) בעולמות הבלוקצ'יין ו-Web 3.0
במפגש Startup Grind "הורם המסך" מעל משקיעים סדרתיים, שמשקיעים גם בסטארטאפים ישראלים, בעיקר בשלב ה-Seed ובעיקר בתחומים: Web 3.0, מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ'יין. בנוסף, נחשפו 6 סטארטאפים חדשים והוצג סטארטאפ נוסף על הבמה, שזכה בתואר "חביב הקהל" במפגש הקודם.
מאת: אבי וייס, 30.9.18, 07:30שחר מטורין ואבי וייס

קהילת Startup Grind שלוחת תל אביב שנולדה לפני כ-5 שנים, נמצאת בצמיחה מואצת ומונה כיום כבר כמעט 4,200 איש (גם בפייסבוק).

כ"כ, שחר מטורין (בתמונה משמאל מצד ימין, עם כותב שורות אלו) הוא הדירקטור (המנהל) של Startup Grind בישראל, והשלוחה בתל אביב כמו שאר השלוחות, מנוהלת בהתנדבות מלאה

השלוחה של Startup Grind בת"א מנוהלת בסיוע של רם יוניש (סמנכ"ל שיווק ומכירות במטריקס גלובל ויזם) וצוות ענק של מתנדבים מסורים ונותני חסות.

באירוע האחרון, שנערך ביום 20.9.18 במתחם של Be-All בתל-אביב, בהשתתפות עשרות רבות של יזמים, משקיעים, מנטורים ומפתחים, התקיים מפגש מרתק עם היזמים בוריס זלני, מייסד, יו"ר ושותף בקרן ההון סיכון ובנק ההשקעות NKB Group, ורוברט כהן, שותף ומנהל בקרן הון הסיכון ובנק ההשקעות Benson Oak Ventures.

רוברט הוא גם מנהל השקעות ב-NKB Group, ובוריס הוא יועץ השקעות ב-Benson Oak Ventures. כך, שניהם פועלים שנים (מעל ל-20 שנה) ביחד ולחוד, בתחומי ההשקעות והשקיעו במעל ל-100 סטארטאפים, בהם מעל ל-10 סטארטאפים ישראלים. למתעניינים, בלינקים בתחתית העמוד יש ניתוח והשוואה של התפלגות הסטארטאפים ב-25 ערים בעולם (כולל ת"א) ומידע אודות שוק הפינטק והבלוקצ'יין העולמי (נכון ל-2018). 

רם יוניש (בתמונה משרם יונישמאל): "היום זה יום מיוחד עבורנו, כי יש לנו 'חגיגת יום הולדת'. אנו חוגגים את יום ההולדת החמישי של הסניף הישראלי התל-אביבי של Startup Grind. קשה לי, כמי שהיה מהיום הראשון בפעילות הזו, להאמין איך כבר עברו 5 שנים.

בנוסף, היום אנו במפגש ה-54 של סניף ת"א של קהילת Startup Grind העולמית. בהחלט הישג יפה, עם מעל ל-4 אלף חברים, כשהתחלנו ממש מאפס, בדיוק לפני 5 שנים.

אנו הקהילה היזמית הגדולה בעולם וגם הגדולה בישראל, עם נוכחות ופעילות בכל רחבי העולם. הקהילה העולמית מכילה מעל למיליון וחצי יזמים, מפתחים, מנטורים ומשקיעים

הארגון, שאנו חלק ממנו, פרוס כבר במעל ל-450 ערים ברחבי העולם במעל ל-120 מדינות. 

תודתי לכל המתנדבים המלווים אותנו לאורך השנים, ל-Be-All, שנתנו לנו את המקום ולנותני החסות, שבלעדיהם לא היינו יכולים לקיים את הפעילות הנהדרת הזו, לטובת עולם היזמות הישראלית והחיבור שלו לקהילה העולמית הענקית של Startup Grind. 

אנו מציגים היום 6 סטארטאפים חדשים, כפול מהמקובל אצלנו בכל מפגש, בגלל חגיגת 5 שנים לפעילות שלנו.

הסטארטאפ, שזכה כ"חביב הקהל" במפגש הקודם, יקבל היום במה להציג את עצמו כאן. בנוסף, נחשוף לעולם היזמות הישראלי 2 משקיעים סדרתיים, שלא מרבים להתראיין ולהיחשף, ונשמע את הכיוונים המעניינים, שיש להם כיום בתחום ההשקעות, שהם מבצעים.

פתחנו לאחרונה 2 סניפים חדשים בישראל, אחד באילת וסניף ממש חדש נפתח ברעננה. האירוע הבא שלנו יהיה עם היזם הסדרתי ישי גרין ב-30.10.18, ההרשמה לאירוע כבר נפתחה".

6 הסטארטאפים, שנחשפו באירוע:
  • Curiosity Robotics - רובוט חכם לגיל הרך בצורה של בובה דוגמת דוב. המטרה: ללמד את הפעוט שפה שניה, בעיקר הכוונה לאנגלית. הדגם הראשון יהיה רובוט ללימוד אנגלית המכוון לשוק הסיני. לאחרונה, המיזם הזה זכה בפרס ענק מקרן מיראז', והמיזם עתיד להתמקם בחממה בשדרות.
  • Ladingo - מיזם בתחום הקניות של מוצרים גדולים ושינועם בכל רחבי העולם. כיום, המסחר האלקטרוני מוגבל למוצרים קטנים. השילוח הימי מאוד מסובך ולא כדאי לאדם הפרטי. לכן, המיזם מבצע סוג של Uber לקונטיינרים, שמשונעים באוניות, תוך שיתוף קונטיינרים. המיזם גייס פרה-סיד ויש כבר מוצר ראשוני עובד. הייחוד הוא, שהמערכת מאפשרת לבצע ייבוא אישי לכל פריט, גם הגדול ביותר. 
  • PinSteps - אפליקציה סלולרית לטיולים, עם המלצות מה לבקר בכל עיר, כולל תכנון המסלול לשדה התעופה וחזרה. זה בעיקרון MarketPlace למדריכי טיולים עצמאיים. ההכנסות מגיעות ממכירת טיולים בתשלום, ע"י מדריכי הטיולים המקומיים. כרגע המערכת בעברית ואנגלית ונעשה פיתוח כך, שהמערכת תעבוד בכל שפה ובכל עיר בעולם.
  • ExchangeOne - פלטפורמה לניהול כספים, המכוונת לשכבות הגיל היותר צעירות.
  • Wakee - מערכת לאספקת שירותים אישיים "קטנים", שירותים, שלוקחים עד 3 שעות, לעסקים ברמת ה-SMB, שעובדים מהבית ומוכנים לצאת ולבצע מטלות נדרשות בכל תחום, בסביבת מגוריהם.
  • Robin - מערכת AI, שהיא MarketPlace לתחום הפנסיה והביטוח. כבר יותר מ-150 אלף איש משתמשים בישראל במערכת הזו, ללא כל פרסומת. 180 סוכנויות ביטוח, חברות ביטוח וחברות פנסיה, מחוברות כבר למערכת. המערכת היא יועץ אישי לכל אחד. בסיס הנתונים, שנבנה במערכת, יכול לנתח ולהתאים אישית תכנית פנסיה - לכל אחד. כך, חזון הדיגיטציה של עולם הפנסיה מומש במערכת הזו, כולל האפשרויות של ניוד בין קרנות פנסיה, משימה שנחשבה בעבר כבלתי אפשרית. המערכת משתמשת בטכנולוגיית הבלוקצ'יין כדי לשמור את הנתונים. היזמים קיבלו עד היום כ-10 מיליון ש"ח תמיכה מהמדען הראשי ויוצאים כעת לסבב גיוס נוסף. הממונה על שוק ההון והביטוח תומכת במערכת הזו, שמקדימה את כל מה שהשוק של הביטוח והפנסיה הכיר בישראל - עד היום.
הסטארטאפ, שזכה במפגש הקודם כ"חביב הקהל", הציג את עצמו: תומתומר שורר שור (בתמונה משמאל), יזם ומנכ"ל, TuneFork: "הגעתי לרעיון לאחר שראיתי את אבא שלי, שנפגע בצה"ל בשמיעה שלו, ולא היה לו פתרון שמותאם לצרכיו.

אבא שלי היה תלוי בבדיקות במכונים יקרים, שלא סייעו לו בצרכים הכי בסיסים שלו, דוגמת שימוש בסמארטפון.

יש בעולם כ-400 מיליון אנשים כמוהו, עם בעיות שמיעה ואנו סבורים, שיש בעולם כמיליארד אנשים הסובלים מבעיות כלשהן בתחום השמיעה, גם אם לא הוכרו ככאלה.

הפתרון שלנו מבצע בדיקת שמיעה ברמה שיש כיום רק במכוני שמיעה יקרים ומבצע התאמה של רמת השמיעה של כל אדם והתאמת הסמארטפון לרמת השמיעה הזו.

המערכת שלנו עומדת בסטנדרטים של קליניקות הכי מתקדמות לבדיקות שמיעה. המודל העסקי שלנו הוא B2B, בעיקר ליצרני וספקי פתרונות אודיו ווידיאו לציבור הרחב וליצרנים של מוצרים אלקטרוניים מכל סוג.

יש לנו כבר 2 פטנטים על מה שפיתחנו ויש לנו כבר כמה הסכמים, שנועדו לקדם אותו בתחום בו אנו עוסקים. המימון הראשוני שלנו הגיע מהמדען הראשי וכעת אנו מחפשים מימון המשך כדי להתפתח". 

שחר מטורין (בתמונה משמאלשחר מטורין): "מעבר לחגיגת 5 שנים לסניף ת"א של Startup Grind, אנו חוגגים עוד 2 אירועים חשובים בקהילת היזמים והמשקיעים שלנו:

1) עברנו את הקו של 450 ערים ברחבי העולם במעל ל-120 מדינות, ערים בהם יש סניפים פעילים של Startup-Grind, עם מעל למיליון וחצי יזמים ומשקיעים ברשת הזו.

2) הכרזנו באירוע הקודם על פתיחת תחרות של סטארטאפים לסין, בשת"פ עם כמה גופים מובילים בעולם ובסין. מי שמעוניין להירשם, יכול לעשות זאת כאן. 3 סטארטאפים מישראל, שייעלו לגמר, יוזמנו על חשבון המארגנים הסיניים לסין ויתמודדו על פרס של 25 אלף דולרים. התחרות פתוחה לכל סוגי הסטארטאפים ובתנאי שיש להם מטרה להגיע לשוק הסיני. כבר יותר מ-50 סטארטאפים נרשמו מהרגע שפתחנו את ההרשמה ואנו מצפים ליותר מ-100 סטארטאפים, שיירשמו לתחרות.


ב-12-13 לפברואר 2019 ייערך הכנס השנתי העולמי של Startup Grind בסיליקון ואלי. גם השנה נוציא משלחת מישראל לאירוע וניתן כבר להירשם אצלנו למשלחת. באירוע הקודם בפברואר 2018, היה רק סטארטאפ ישראלי אחד על הבמה המרכזית באירוע.

באירוע הבא ב-2019 אנו מקווים, שיהיו יותר סטארטאפים מישראל, שיזכו לעלות על הבמה המרכזית ואנו מתכוונים גם לפתוח מתחם שלנו עם דוכנים, שיהיה מוקדש כולו לסטארטאפים מישראל".

רוברט כהן, (בתמונה משמאל, מצד ימין, ביחד עם בוריס זלני
רוברט כהן, בוריס זלני ורם יוניש במרכז, מרואיין ע"י רם יוניש, משמאל): "לפני כ-6 שנים עברתי לישראל, אבל הקשר האישי הצמוד עם בוריס זלני נשאר, כמו שהיה לנו במעל ל-20 שנה האחרונות.

התחלנו את הקשר של ההשקעות בפראג - צ'כיה, ומשם התפשטנו במשך השנים לכל העולם. בצ'כיה הייתה לנו הצלחה ענקית, עם AVG, שרכשנו ואח"כ הנפקנו אותה, כי היו אז הזדמנויות השקעה בצ'כיה והשת"פ, שנוצר עם בוריס, הוכיח את עצמו.

הקמנו ביחד די הרבה חברות וגם השקענו בעצמנו כל אחד בנפרד בלא מעט חברות. מהצלחה להצלחה גדלנו והתפשטנו ועברנו לתחומים נוספים דוגמת: בנקי השקעות, מיזוגים ורכישות. פתחנו גם פלטפורמות להשקעות ופטפורמות להלוואות.

AVG רכשה 5 סטארטאפים ישראלים וכך הכרתי את השוק הישראלי. למרות ש-AVG נרכשה אחרי שהונפקה ע"י חברת אנטי-וירוס מתחרה, יצאה מהשוק הישראלי וסגרה את מרכז המו"פ הישראלי, אני כבר התאהבתי בשוק הישראלי ולכן הגעתי לכאן וממשיך להשקיע עם בוריס גם בחברות ישראליות. 

אנו מחפשים חברות, שאנו יכולים לגדל אותן ממש מאפס, כדי להפוך אותן לחברות ענק וחברות גלובליות. זה הייחוד שלנו. ההשקעות שלנו מבוססות בעיקר על כסף שלנו ושל משקיעים פרטיים, שנותנים בנו אמון, ושל גופים ובנקי השקעות, שמכירים אותנו. הם יודעים, שאם אנו משקיעים בבלוקצ'יין ובחברות ICO - אלו לא השקעות עם סיכונים מוגזמים. 

אנו מחפשים בעיקר יזמים בתחילת דרכם במיזם, כדי שנוכל להשפיע על ההתפתחות שלהם, כי אנו מלווים את היזמים גם בסבבי הגיוס הבאים שלהם ואנו מעוניינים לגדול ולהתפתח ביחד איתם.

אנו שואלים כל יזם 4 שאלות מרכזיות:
1. האם הרעיון שלך יוצר שוק חדש, או שאתה פועל בשוק קיים ואתה מנסה לשנות, לקדם או להרוס אותו?
2. מתי תהיה גדול ואיך? מתי שם המותג שלך יהיה גדול ואיך?
3.האם אתה פתוח ללווי של המשקיעים בהשקעה בך?
4. מה המודל העסקי שלך? האם יש אצלך איזון בין המשקיעים להשקעה? אנו לא אוהבים יזמים בגישת ה-ICO, שלא נותנים למשקיעים חלק בבעלות על המיזם ושהמשקיעים אצלם יהיו חסרי השפעה על המיזם והתפתחותו. 

בוריס ואני יחד מאמינים, שהעתיד הוא Web 3.0, שבו יהיה אפשר לבצע הכל בטנזקציות ישירות בין בני אדם, בלי שום תיווך בדרך. הכוח ויכולת של המסחר יהיו בידיים של כל אחד, עם יכולת לפנות ישירות לכל אחד ולסחור עם כל אחד בכל תחום - ישירות".


בוריס זלני (בתצלום משמאל, הראשון משמאל, ליממרואיינים ומראייניםינו: רוברט כהן, רם יוניש ושחר מטורין): "נולדתי בצ'כיה וכיום אני גר בעיקר בסלובקיה. מ-1999 התחלתי להיות יזם סדרתי בצ'כיה ובסלובקיה, שם גם פגשתי את רוברט וחברנו יחד, מהלך מוצלח, שנשאר מאז ועד היום.

בצ'כיה ובסלובקיה היו אז הזדמנויות השקעה רבות, כי לא הכירו אז את תחום ההייטק והיזמות, כמו שהיה כבר אז מפותח בארה"ב או בישראל.

אחרי כמה הצלחות קטנות, הלכנו על השקעה ב- AVG, כי חשנו, שחברת אנטי-וירוס מעיירה נידחת בצ'כיה, יכולה להיות חברה בינלאומית מובילה. הוכחנו שזה אפשרי.

הבעיה העיקרית, שראינו במהלך מסעות ההשקעה שלנו, שהתפשטו מצ'כיה וסלובקיה לכל רחבי העולם, היא, שקשה להכניס רוח יזמית נכונה ליזמים. רבים שבויים בכל מיני תפיסות עולם לא נכונות. רבים פוטלים שטויות מהפה, בלי להבין בכלל על מה הם מדברים וחושבים שזה מרשים את המשקיעים הפוטנציאליים בהם.

אולם, מה שראינו, שהיזמים בישראל הם הכי בוגרים, במיוחד יוצאי 8200. זאת, מפני שהישראלים הם פרועים, מפקפקים בכל דבר ומוכנים לבחון כל דבר חדש. אין להם כללים. לכן, ישראל היא מקום ראשון בעולם בתחום הסייבר, שזה התחום הדורש הכי הרבה דינמיות וזריזות מחשבתית בפיתוח. 

היזמים הישראלים מאוד אגרסיביים ובטוחים בעצמם, שיכבשו את העולם. זה חסר ליזמים האירופאים. אולם, עבורנו זה אתגר להכווין את היזמים הישראלים לכיוונים הנכונים, כדי שיוכלו לגדול מהר. האגרסיביות לפעמים מהווה מכשול להתפתחות המהירה. אולם, מהנסיון, שיש לנו בהשקעות בישראל, זה מהלך די מוצלח ומוכיח את עצמו. זאת, למרות שהיזם הישראלי פולט בקצב המון שטויות, בקצב גדול מכל יזם אחר בעולם, אחוז ההצלחה שלנו בישראל הוא פשוט פנטסטי וזו עובדה, שאי אפשר להתווכח איתה. 

אני גם משקיע באופן אישי מחוץ לקרן, שאני עומד בראשה, ומחוץ לקרן של רוברט. רוב ההשקעות הללו הן השקעות פילנטרופיות, שלא למטרות רווח ברור, בעיקר ליוזמות, שיוצאות מצ'כיה, בעיקר בתחום של ה-Green. אני תומך נלהב בהגנת הסביבה ובשמירה על האקולוגיה. 

היות והשקענו ביותר מ-100 מיזמים עד היום, אנו יודעים מנסיוננו, שמי שלא ייכשלו אלו הן היוזמות בתחום הפלטפורמות החדשות. עם זאת, שיטת הגיוס ע"י אסימונים ב-ICO עלולה לא להצליח. שיטות הגיוס הישנות, של השקעה תמורת אחזקות, תמיד הצליחה ותצליח גם בעתיד. זה מה שיעבוד ולא כל רעיון אחר. 

התחומים, שאנו עוסקים בהם, סובלים מבעיות אבטחה רבות. לכן, אני בא לישראל לחפש רעיונות. למשל איך להגן על הבלוקצ'יין. ישראל היא המקום לחפש פתרונות חדשים לבעיות הללו.

אני מאוד מתרשם מיזם המגיע אלי עם יוזמה חדשה, אבל שהוא עצמו נמצא כבר במיזם השני או יותר שלו. זה פחות חשוב אם הוא הצליח במיזם הקודם שלו, כי גם זה שנכשל במיזם הקודם שלו, אם הוא פתוח, הוא למד לקח ולכן יש לו הרבה יותר סיכויים להצליח בסבב שני של יזמות. יזמות זה כמו רכבת הרים בלי ספר תכנון ומפרטים. לכן, למידה מהנסיון האישי ביזמות, מאוד חשובה בעיני. ככה גם אני ורוברט התפתחנו וגדלנו. ממיזם למיזם כשכל פעם יישמנו את הלקחים של המיזם הקודם ותיקנו את הטעויות של העבר.

אני מאמין בהשקעות היכולות לקדם את האנושות ולשפר את סביבת המחיה שלנו. שינוי ושיפור הסביבה הוא אתגר, שאני מדבר עליו בכל הזדמנות, כי זה החלום שלי, מעבר להשקעות בעולם ה-Web 3.0 ביחד עם רוברט. אם ניתן לשלב את שניהם בפלטפורמה אחת - זה מודל מצליח, שאשקיע בו ואטפח אותו, כי אני מאמין בכיוון הזה". 


בתמונה: חלק ממשתתפי ומארגני האירוע, שנערך ביוזמת Startup Grind שלוחת ת"א, עם בוריס זלני ורובט כהן במרכז:
משתתפי אירוע Starup Grind
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים