Telecom News - "טובל ושרץ בידו" גרסת הרשות השנייה מול בקשת ערוץ 10 להתמזג עם "רשת"

"טובל ושרץ בידו" גרסת הרשות השנייה מול בקשת ערוץ 10 להתמזג עם "רשת"

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> "טובל ושרץ בידו" גרסת הרשות השנייה מול בקשת ערוץ 10 להתמזג עם "רשת"
הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו (שלמדה ממשרד התקשורת לא לעבוד בשקיפות ולצפצף על החוק בגלוי), מצאה תת סעיף בחוק הרשות השנייה, שמאפשר כביכול לרשות לא לאשר את בקשת המיזוג של ערוץ 10 עם "רשת" (ערוץ 13). אולם, הרשות השנייה בעצמה היא "מפירת חוק סדרתית" ומפירה במו ידיה לא פחות מ-29 עמודים של חוק, שהיא ממונה עליו. צביעות במיטבה. עדכון בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 23.9.18, 14:00מינוי יוליה שמאלוב ברקוביץ

ניתוח: אם תסתכלו באתר הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו (כאן) תראו, שההודעה לעיתונות ("חדשות תקשורת") האחרונה, שיש באתר הזה, היא מאוגוסט 2016 וההחלטה האחרונה שהועלתה לאתר היא מנובמבר 2017.

כך למדה מועצת הרשות השנייה (בראשותה של יוליה שמאלוב ברקוביץ', בתמונה משמאל מקבלת ב-16.9.18 את הארכת תפקידה כיו"ר המועצה לעוד 4 שנים, מהשר איוב קרא וממנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן), את הטריקים הקטנים הללו ממשרד התקשורת, ששקיפות היא עניין מסוכן לצמרת הבכירה המנהלת את העסק הזה. לכן, עדיף להחביא את הכל מהציבור הטיפש, שמשלם את המשכורת ותנאי העבודה של ראשי ועובדי הגופים הרגולטוריים הללו.

לכן, גם לא תמצאו שם את ההחלטה הטרייה של מועצת הרשות השנייה (שיצאה במכתב של היועמ"ש של המועצה, שמופנה לעורכי הדין של ערוץ 10, מכתב הנמצא כאן), שבו נטען, שבגלל איזה תת סעיף 37(א) ו-37ה לחוק הרשות השנייה, אי אפשר לאשר את בקשת המיזוג בין ערוץ 10 לערוץ 13 ("רשת"), ושקודם ערוץ 10 אמור להתפרק מנכסיו (כלומר: לפשוט את הרגל ולהיסגר) ולהוציא את הנכסים הללו של ערוץ 10 (רישיון לשידורים ולהפקת חדשות, זיכיון להיות מופץ בתשתיות "עידן +" וזיכיון להחזיק באפיק 14 בשידורי הטלוויזיה ב-YES ובהוט), למכרז חדש, לכל מי שירצה לרכוש את הנכסים הללו ולהפיק בעצמו את ערוץ 14 (10 לשעבר) כולל ובעיקר להפיק חדשות. 

יש כמה בעיות עקרוניות וגם חוקיות בטיעון הזה של הרשות השנייה:
  • ברור לחלוטין, שראשי הרשות השנייה (שמונו לתפקידם ע"י השר איוב קרא, בתצלום למעלה) מעוניינים "להציל את הכבוד האבוד" של השר איוב קרא, שבמשך חודשים רבים התהדר מעל לכל במה, מיקרופון, פייסבוק, טוויטר וכיו"ב, על ההישג המופלא שלו, להוביל את פיצול ערוץ 2 וכעת התכנית שלו מתבררת כפלופ אחד גדול
  • החוק, למרבה הבושה של יחידת הייעוץ המשפטי של הרשות השנייה ומשרד התקשורת, כלל לא כולל את האפשרות של מיזוג בין בעלי רישיונות. יש בו אפשרויות להעברת בעלות. לכן, סעיף החוק, שהיועץ המשפטי של הרשות השנייה מצא (יועץ משפטי, שאפשר לצרף אותו בלי בחינות קבלה - ל"קליקת הפרקליטים" של משרד התקשורת, הנציבות והפרקליטות), הוא בכלל לא רלבנטי למצב החדש שנוצר (בקשת המיזוג בין ערוץ 10 ל"רשת"). הבקשה למיזוג בוצעה דרך סעיפי "העברת אמצעי שליטה" שיש בחוק (למשל לפי סעיף 36 בחוק), וזה ההליך התקין והחוקי לפי החוק הקיים. אי אפשר להמציא "סעיפי חוק מהאצבע" ולייחס אותם למצב שלא הוגדר במפורש בחוק.  
  • בכל מקרה, החוק מאפשר לרשות השנייה להוציא את נכסי ערוץ 10 למכרז, גם במקביל לאישור המיזוג (או אחרי המיזוג), משום שבכל מקרה, אפיק 14 (שבו משרד כיום ערוץ 10) מתפנה לאחר המיזוג והרישיון של ערוץ 10 יתבטל. אחרי המיזוג (אם יאושר) הערוץ הממוזג יופעל, על פי בקשת המיזוג, תחת הרישיון של "רשת". בנוסף, על פי תנאי המיזוג, שאושרו כבר ע"י הרשות להגבלים עסקיים, "רשת" תצטרך לצאת מהשותפות שלה ב"חברת החדשות" המשותפת לה ול"קשת". כך, שלמעשה אין כאן שום סתירה משפטית או אחרת, לאמור בחוק הרשות השנייה.
והדבר הכי חמור, מדובר בגוף רגולטורי (מועצת הרשות השנייה), שמתנהג בעניין זה בדיוק כמו הפתגם: "טובל ושרץ בידו". 

הרשות השנייה לא מפרה רק תת-סעיף אחד בחוק, אלא מפרה חוק שלם על כל 29 העמודים שבו ("חוק הפצת שידורים באמצעות תחנות שידור ספרתיות"), חוק, שתוקן ועודכן אך לפני פחות משנתיים, בכך, שראשי המועצה הזו מאפשרים לחברות תקשורת גדולות (דוגמת סלקום ופרטנר ועוד כמה קטנות) לשדוד את משאבי המדינה (בשווי של כ-25 מיליון ש"ח לשנה, שזו עלות תפעול התשתית הזו ע"י המדינה), משאבים הנמצאים בבעלות הרשות השנייה, באופן חופשי. לא להתבלבל בין משאבי החברות המפיקות והמשדרות מעל תשתיות "עידן +" לבין התשתיות הציבוריות של "עידן+", שממומנות מהכסף של משלמי המיסים בישראל. בנוסף, הרשות השנייה מתעלמת מכך, שלכל השודדים הללו גם אין רישיונות לספק שירותי OTT על בסיס משאבי "עידן +" ללקוחותיהם (עבירה פעוטת ערך של 3 שנות מאסר ועוד סנקציות כלכליות כבדות). 

למי שמעוניין להעמיק איך מתבצע השוד הציבורי הענק הזה בחסות הרגולטור, שנקרא "הרשות השנייה", ובידיעת מנכ"ל משרד התקשורת ושר התקשורת (איוב קרא), מוזמן לקרוא את הכתבות מלוות במסמכים, שעסקו בעניין חמור זה: כאן, כאן וכאן

לכל ספקי ה-OTT, אין רישיונות ואין אישורים לכלום, מה שלא מפריע להם להמשיך לשדוד את משאבי הציבור ולמכור אותם בזול למנוייהם, גם כן בניגוד לחוק (כי משאבי "עידן +" על פי חוק, אמורים להיות חינמיים, למשתמשי הקצה). ככה זה עובד, כבר כמה שנים טובות. לתפארת מדינת ישראל. אם לא די בכך, המכרז של המדינה להפרטת "עידן +" ככל הנראה כיום - נכשל. בדיוק כמו שחזיתי שהרעיון האווילי הזה הוצג לכנסת לפני כ-3 שנים ועבר בחקיקה בכנסת לפני כשנתיים. 

ייתכן ולערוץ 10 "מגיע" להיסגר ולפשוט את הרגל, רק בגלל שבמשך שנים התעלם מהצפצוף על החוק של ספקי ה-OTT, איתם הערוץ שיתף פעולה. כעת, ערוץ 10 מגלה ש"החרב יכולה להתהפך" ואותו כאוס ששרת אותו בעבר, יוביל כעת את הערוץ לתהום. אני מאמין ובטוח שאי אפשר להצליח במקום בו הפרת החוק היא הנורמה

בארה"ב, בדרום-קוריאה ובמדינות רבות נוספות בעולם, הרגולטורים של השידור הציבורי עסוקים בשנים האחרונות בקידום שירותי טלוויזיה לציבור בטכנולוגיית ATSC 3.0 (מה זה? ראה כאן ובלינק לעדכונים טריים בתחום זה בתחתית המאמר). בישראל - לא שמעו על זה ולא ישמעו על זה (בטווח הזמן הנראה לעין), כי כאן עסוקים רק בתחמוני חוק, ספינים ("סחרירים") בלי סוף ובתחמונים על הציבור וכספו. כלי התקשורת מכל הסוגים, שלא מבינים בכלל בתחום, נסחפים אחרי התחמונים הללו ויודעים לתת פרשנות מלומדת רק למה שנמצא ממש מול עיניהם, גם הם לא מסייעים לקדם את תשתיות התקשורת הציבוריות בישראל, אפילו לא במילימטר אחד קדימה. 

ועד עובדי "חדשות 10" בתגובה למכתב מועצת הרשות השנייה: ״מועצת הרשות השנייה מתעקשת ממניעים תמוהים לעסוק בפילפולים משפטיים, כדי להכשיל את המהלך היחיד, שיכול למנוע את פיטוריהם של מאות עובדי חדשות עשר ואת קריסת החברה כולה. במכתבה מהיום, גב׳ יוליה שמאלוב ברקוביץ' מבקשת ליצור תהליך סרק, שפרט לבזבוז זמן יקר, לא ישיג דבר. נתייצב בכל מקום ומול כל שר או פקיד, כדי למנוע מהרשות לפגוע במקום עבודתנו, בבית העיתונאי שלנו ובפרנסת העובדים״.

עדכון 27.9.18, 08:30: מצ"ב הודעת עדכון שנשלחה כעת לעובדי חברת חדשות עשר בעקבות פגישה שקיימו היום יו"ר הועד טל שורר ויו"ר ארגון העיתונאים יאיר טרצ'יצקי עם יו"ר הרשות השנייה יוליה שמאלוב-ברקוביץ'
"שלום לכולם,
לאחר ישיבת העובדים שקיימנו בדסק היום - המשכנו לירושלים לפגישה עם יו"ר הרשות השנייה יוליה שמאלוב ברקוביץ'
בפגישה שוחחנו עם יו"ר הרשות על המצב בו נמצאת החברה בימים אלה ועל חששותינו כעובדים מכישלון המיזוג והמצב שאמור להיווצר בעקבות זאת. 
בנוסף, הצגנו בפני יו"ר הרשות את חוות הדעת עליה עדכנו אתכם בישיבה היום:
הגשנו לרשות חוות דעת של עו"ד נגה רובינשטיין שכתבה את חוק הרשות השנייה ושימשה כיועצת המשפטית של הרשות [הערת המערכת: היא שימשה כיועצת המשפטית של משרד התקשורת, לא של הרשות]. 
חוות הדעת מסבירה באופן ברור כיצד המיזוג עולה בקנה אחד עם חוק הרשות השנייה. 
יו"ר הרשות יוליה שמאלוב ברקוביץ', הבטיחה ללמוד את חוות הדעת שהגשנו לה ואת תשובות בעלי המניות שלנו ושל רשת - ולהשיב בהקדם. 
בפגישה שמחנו לשמוע מיו"ר הרשות שהיא קשובה למצבם של עובדי הערוץ וכעת אנו מצפים לפתרונות מעשיים שיבטיחו את פרנסתנו ואת עתיד חברת החדשות. 
מצורפת חוות הדעת של עו"ד נגה רובינשטיין.
נציגות העובדים."
חוות הדעת המשפטית שנמסרה ליו"ר הרשות השניה מצויה כאן, למתעניינים. 
מיזוג 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים