Telecom News - כריית ביטקוין ומסחר אלקטרוני במטבעות קריפטוגרפיים - סיפור הצלחה עולמי

כריית ביטקוין ומסחר אלקטרוני במטבעות קריפטוגרפיים - סיפור הצלחה עולמי

דף הבית >> פורומים וביטקוין >> חדשות עולם הביטקוין >> כריית ביטקוין ומסחר אלקטרוני במטבעות קריפטוגרפיים - סיפור הצלחה עולמי
מנכ"ל חברת ביטקוין מובילה מסין ומומחה פיננסים, כרייה ומסחר אלקטרוני במטבעות קריפטוגרפיים מגרמניה, חושפים את הציוד, השיטות והתכניות לעולם המסחר האלקטרוני והכרייה בביטקוין. מתברר, שבסין הביטקוין "חי ופורח" בניגוד לרושם בתקשורת. 
מאת: אבי וייס, 30.7.14, 20:50מני רוזנפלד

אמש (29.7.14) בבית גוגל בת"א התאספו עשרות רבות של חברי קהילת הביטקוין בישראל (קהילה המונה כמה אלפי חברים), כדי להתעדכן בחידושים הטריים מהעולם בכל הנוגע לפיתוחים, ציוד, שירותים ושיטות מתקדמות של כריית ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים,וכן להתעדכן בחידושים בתחום המסחר האלקטרוני המבוסס ביטקוין.

מני רוזנפלד, יו"ר איגוד הביטקוין הישראלי (בתמונה משמאל): "יש לנו היום 2 אורחים בכירים מחו"ל שהגיעו לישראל למרות המצב הבטחוני, כאורחים של קהילת הביטקוין בישראל. אני גאה לספק להם את הבמה, כדי להציג את החידושים האחרונים בתחומים בהם הם עוסקים כמובילים בעולם הביטקוין, לרבות בתחום הציוד והשירותים לקהילת הביטקוין". 

ג'ק ליאו (Jack Liao) (בתמונה משמאל), מנכ"ל LightningAsic: "ג'ק ליאוהמטה הראשי של החברה שלי ממוקם בשנג'ן, סין, כאשר בשנה שעברה נכנסנו לעולםהביטקוין בכמה כיוונים ובהשקעות לא קטנות. זאת, למרות הקשיים להיכנס לעולם הזה בסין. הקמתי מפעל המפתח ומייצר ASICs עבור הכורים בכל רחבי העולם לצרכי כריית ביטקוין בכלים החדשים ביותר ובמחירים אטרקטיביים. יש לנו משווקים ולקוחות בכל העולם וגם בישראל. כ"כ, הקמתי פלטפורמה למסחר אלקטרוני תחת שם המותג CoinXu, פלטפורמה ש'רצה' מהשלוחה שלנו בהונג-קונג. הצוות הטכני,שמפתח ומתפעל את כל המערכות, יושב בשנג'ן. 

פלטפורמת CoinXu עלתה לאוויר ב-15.3.14 ויש לנו הישגים תוך זמן קצר מאוד מאז שעלינו לאוויר. יש לנו כבר 220 חנויות עם 1,223 מוצרים וכ-4,000 רוכשים הרשומים באתר וזה רק בסין ובהונג-קונג, כשבהמשך נתרחב לשאר העולם. זה לא היה קל לעלות לאוויר כי כרגע השוק די קשה גם לכורים וגם בתחום המסחר. הסיבה: יש מעט ידע בסין על הביטקוין והסוחרים עדיין לא סומכים על הביטקוין כמטבע למסחר. רוב הפעילות של ביטקוין בסין היא סביב הכרייה. יש קבוצות רבות של כורים בכל רחבי סין.

לאור העלייה בביקושים, החלטנו להיכנס לתחום ה-ATM, כספומטים לביטקוין. התחלנו בפרוייקט הזה לפני כ-3 חודשים ואנו מעוניינים ליצור רשת עולמית של ספקי ביטקוין, שישתמשו, בין היתר, בכספומטים שלנו. אנו בשלבי בניית הרשת הזו וניתן להצטרף אליה גם בישראל. למעשה, אנו נעודד להשתמש ב-ATM שלנו, שיפוזרו ברחבי העולם. הרעיון שלנו מבוסס על כך, שהעברות כספים בין מדינות בעולם היא מהלך יקר בגלל העמלות וגם איטי ביותר. פיזור של ATM בערים מרכזיות בעולם יאפשר העברת כסף בין מדינות בעולם בצורה מהירה ביותר ובעלות אפסית.

אנו נספק כספומטים דו-כיווניים. כך, שניתן יהיה למשוך מהם כסף פיאט (רגיל) למי שיטעין בהם ביטקוין. מכונה דו-כיוונית תימכר על ידנו בכאלפיים דולרים. מכשיר חד-כיווני מחירו יהיה בערך חצי מזה, כאלף דולרים.

כיום, אנו מעודדים סוחרים לפתוח חנויות באתר שלנו ולמכור מוצרים או שירותים מכל סוג בביטקוין. אנו נמצאים בתהליכי בנייה של פלטפורמה חדשה בשם Coincola, שתהיה נפרדת מ-CoinXu ותספק שירותים עתידיים לעולם הביטקוין. המערכת הזו כרגע בתכנון ובבנייה והיא תתמוך באופן מלא ב-Multisig, מה שיאפשר 'שקט נפשי' גם לקונים וגם לסוחרים. המערכת תפעל גם בגישת ה-B2C וגם ב- B2B בעולם המסחר האלקטרוני ותהיה 'המילה האחרונה'" בשירותי מסחר אלקטרוני.

בנוסף, בנינו 'ארנק אלקטרוני' לביטקוין. היתרון של הארנק שלנו: הוא כבר תומך ב-Multisig. המשמעות: תשלום בארנק הזה מאפשר Refund (זיכוי) בקנייה, מה שאין בארנקים הקיימים, ופותר בעיות של אי הסכמות על המוצר או השירות, בין הסוחר לקונה. 

אנו ממשיכים לפתח את כל קווי המוצרים שלנו ובשנה הקרובה נוציא מערכות ASIC חזקות ומתקדמות ונמשיך לפתח את מערכות ה-ATM ונוציא לשוק מכשירים מאוד מתקדמים ובמחירים מאוד אטרקטיביים מול המתחרים שלנו. 

הרגולציה על הביטקוין בסין:
לצערי יש אי הבנה בציבור ובתקשורת לגבי המצב הרגולטורי של הביטקוין בסין. הביטקוין, לפי המדיניות של הממשלה, אסור למסחר ע"י הגופים הפיננסיים הרשמיים הקיימים במדינה: בנקים, חברות פיננסיות גדולות לרבות הסוחרים בבורסה. אולם, אין כל מניעה חוקית לסחור בביטקוין בין אנשים ובין סוחרים פרטיים. מכירה של ביטקוין בין אנשים היא חוקית לגמרי. לפי הרגולציה הקיימת בסין, הביטקוין הוא 'נכס אלקטרוני' ולפי ההגדרה הזו משלמים עליו מס. 

אולם, למרות חוקיות הביטקוין, הוא רק בתחילת הדרך בסין. הבעיה העיקרית היא בתחום המסחר האלקטרוני. בתחום הכרייה יש פריחה בסין, רבים רואים בביטקוין מקור להשקעות וצבירת הון. אולם, לצערי, סוחרים רבים עדיין לא סומכים על הביטקוין. לדעתי, בגלל שהם לא מכירים מה זה ביטקוין וניזונים משמועות בתקשורת. אני בטוח, שבעתיד הביטקוין יהיה מאוד פופולרי גם בסין ולכן אני משקיע ומפתח בתחום הזה. לדעתי, הביטקוין יהיה כלי טוב לעסקים הקטנים עד הבינוניים (SMB). זה יחסוך להם עמלות ויספק להם יכולת לבצע עסקאות מהירות, מול שיטות התשלום הרגילות, היקרות והאיטיות הקיימות כיום במסחר האלקטרוני". 

ד"ר מרקו קרוהן (Marco Krohn) (בתמונה משמאלמרקו קרוהן), CFO, חברת Genesis Mining: "אנו חברת כרייה בעולם ה-ASIC, שהוא התחום המתקדם ביותר בעולם הכרייה. אנו מפתחים 'כרייה שיתופית', שלדעתנו היא תהיה העתיד של עולם הכרייה.

יש לנו 3 מתקנים, Data Centers שבנינו, האחד בבוסניה, השני בסין והשלישי, חדש לגמרי, נבנה באיסלנד, בעיקר בגלל שעלויות החשמל באיסלנד מאוד זולות. אנו בתכניות לפיתוח מאוד רחב של ה-Data Center באיסלנד בגלל העלייה בביקושים העולמיים לשירותים שלנו. 

הביטקוין הוא גם מטבע וגם מערכת תשלומים. תשלומים במערכות המסחר האלקטרוני הרגילות הם בעלות של 2% עד 5% ולוקח יומיים עד שבוע שכסף עובר בין מדינות בעולם, תלוי בסוג העסקה, היקף התשלום ובכמות הבנקים המעורבים באמצע. בביטקוין, המעבר של התשלום הוא מיידי, איש לא מעורב באמצע, זה נמשך בין כמה שניות עד לשעה ללא כל עלות ובעמלות אפסיות.

בגלל שהביטקוין הוא מבוזר, המידע עליו נשמר במחשבים רבים ברחבי העולם. כרייה היא דרך להגיע להסכמות ברשת מבוזרת. ההסכמה מבוססת על הצפנות והכרייה מביאה תוצאות לכורים ובכך מגינה על הרשת ואמינותה. בלוק חדש של ביטקוין נמצא בערך כל 10 דקות והקושי למצוא אותו הולך וגדל כל הזמן. ה-Hash-Rate (רמת הקושי בהצפנה) עולה באופן אקספוננציאלי. התגמול על גילוי בלוק נכון הוא 25 ביטקוין, זו העלות של שמירת הרשומות ובתוספת עלויות ביצוע הטרנזקציות, שמשולמת לכורים.

קשה כיום להגיע ל'החזר השקעה' - ROI בכרייה בעיקר בגלל עלויות החשמל ועלויות החומרה המשמשת לכרייה. אלה פרמטרים מאוד קריטיים. לכן, מי שכורה במחשב בביתו,לא יצליח להחזיר את ההשקעה. הפתרונות הקיימים כיום הם במרכזי מיחשוב ענקיים כמו שפיתחנו ובנינו. יש כיום חומרות המיוצרות בטכנולוגיות של פחות מ-20 ננומטר, חומרות ב-ASIC. ההתפתחות בחומרה היא מאוד מהירה.

רבים כורים אלטים, בעיקר לייטקוין. אולם, יש כיום יותר מ-300 מטבעות - אלטים המתחרים על פלח השוק הזה. אנשים רבים מתנסים בתחום הכרייה ומתנסים בכריית אלטים ומפתחים אלגוריתמים חדשים להצפנות ולכרייה. זה תחום מאוד תוסס.

החברה שלנו מתמקדת באלטקוין, דהיינו: כל מטבע אלט, ששווה לכרות אותו, מבחינה כלכלית. ה-Data Centers שלנו זה עסק מאוד יקר. הייחוד שלנו: אנו מספקים אתר עם ממשק משתמש מאוד ידידותי, שמאפשר לכל אדם לכרות מרחוק כמה סוגי מטבעות במקביל. זה עובד לפי העיקרון של ה-Multi-Pool. כך מפזרים את הסיכון בין כמה מטבעות.

פיתחנו מערכת חכמה המחשבת כל הזמן מה הכי כדאי לכרות, ממש בכל רגע נתון ומה הערך הטוב ביותר, שניתן לספק לכורה המצטרף למערכת מרחוק. כל המטבעות הנכרים במערכת מתורגמים במנוע שבמערכת שלנו לביטקוין. המשקיע, הלקוח שלנו שנרשם למערכת, מקבל את הביטקוינים שנכרו לארנק שלו. המערכת הזו בנויה על תפיסה מאוד חדשנית בגלל שה-ROI מחושב כל הזמן עבור הכורים ולכן המערכת הזו פופולרית בקרב משתמשים בכל רחבי העולם". 
כרייה 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
27.2.24 - Axis Tel Aviv 2024

19.3.24 - Europe Days 2024 Conference

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים