Telecom News - ממחר תתרחש "רעידת אדמה" במוקדים הטלפונים של כלל חברות התקשורת!

ממחר תתרחש "רעידת אדמה" במוקדים הטלפונים של כלל חברות התקשורת!

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> ממחר תתרחש "רעידת אדמה" במוקדים הטלפונים של כלל חברות התקשורת!
ולא בגלל רפורמת המענה במוקדים על פי "חוק ה-6 הדקות", שמנכ"ל משרד התקשורת חיסל לגבי חברות התקשורת כאשר משרד התקשורת לא יטפל בתלונות לגבי חוק 6 הדקות והציבור גם לא ידע אם בכלל הייתה חריגה, אלא, בזכות חשיפת ״הסוד המסחרי״, שהוסתר עד כה מתושבי מדינת ישראל ונחשף ע"י סיני ליבל ו-Telecom News, שיפורסם מחר. וגם: למה שר התקשורת דודי אמסלם לא הולך בדרך של שר המשפטים (אמיר אוחנה) ולא מדיח את מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן, מתפקידו? עדכון חשוב בגוף הכתבה ועדכון בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 24.7.19, 11:26 נתי כהן

מחר, 25.7.19, מתחילה (תיאורטית בלבד) הרפורמה הכי משמעותית, שהייתה אמורה להיות במוקדי השירות של חברות התקשורת (וגם בחברות בתחומים אחרים, כמוגדר ב"חוק 6 הדקות").

הודעת הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן פורסמה על ידנו כאן, עם פירוט סכומי הקנסות למפרי החוק. בתחום התקשורת זה תיאורטי בלבד בגלל ה"ישראבלוף", שנחשף על ידנו בזמן אמת, ב"זמן בישול" ה"ישראבלוף" הזה ע"י "קליקת אוהדי סלקום ושות' בצמרת משרד התקשורת".

את ה"ישראבלוף" של הנושא הזה, חשפנו כמה פעמים ולאחרונה במאמר תחת הכותרת: "מבלבלים את הציבור איך "חוק 6 הדקות" ייושם החל מ- 25.7.19".

עדכונים טריים בעניין ה"ישראבלוף" הזה - בהמשך הכתבה כאן. בנוסף, מומלץ לקרוא את הכתבה מאירת העיניים ב"דבר העובדים בארץ ישראל" בדיוק בעניין זה - כאן

אולם, מחר נחשוף נושא אחר הקשור בעניין מוקדי השירות של חברות התקשורת.

להערכת ססיני ליבליני ליבל (בתמונה משמאל) ואתר Telecom News, ממחר תתרחש "רעידת אדמה" במוקדים הטלפונים של כלל חברות התקשורת - וחברות הסלולר בפרט - וזה לא בגלל רפורמת המענה תוך 6 דקות, שמשרד התקשורת סיכל - אלא בזכות חשיפת ״הסוד המסחרי״, שהוסתר מתושבי מדינת ישראל, בכוונה, ע"י משרד התקשורת. 

רמז קטן: הסוד מסתתר כבר בכתבות קודמות והוא יגיע בהמשך ישיר ל-3 כתבות, שפרסמנו תחת הכותרות הבאות (מומלץ למי שפספס):
1) "מי אחראי לגבייה של כ-5 ש"ח לחודש על "עוקץ התא הקולי", שהיה בחינם?"
2) "הוגשה תביעה נגד סלקום המבצעת תרגיל ספאם טלפוני בלתי-חוקי על הציבור"
3) "ממתי לקוחות הסלולר זכאים למענה 24/7 במוקדי החברות - לכל תקלה טכנית?"

כעת נחזור לעניין סיכול "חוק 6 הדקות" ע"י צמרת משרד התקשורת:

1. האם משרד התקשורת מתכוון לאכוף את "חוק 6 הדקות" על חברות התקשורת?
במסגרת מסיבת העיתונאים עם השר והמנכ"ל, שהתקיימה בנושא דור חמישי בסלולר - 5G, הודה מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן, (בתמונה למעלה משמאל), שהוא החליט לצפצף על "חוק 6 הדקות" וכך הוא אמר [ציטוט]: "בכוונת המשרד לבצע החרגה של חברות הסלולר מזמני המענה הנדרשים בחוק הגנת הצרכן, ולהסתפק בדרישות מונמכות, כפי שיקבע המשרד ברשיון שלהן".  

גם נוסח התיקון לרישיונות החברות, שהופץ בחתימת מנכ"ל משרד התקשורת, הוא שגוי ולא חוקי. דוגמה לתיקון רישיון חברה אחת (הוט מובייל) - כאן. התיקון הופץ לכל החברות בנוסח זהה, נוסח שגוי ולא חוקי, כמופיע בתצלום הבא: 
תיקון רישיון להוט מובייל שגוי

כך, ניתן אישור לחברות התקשורת בכלל ולחברות הסלולר בפרט (בניגוד לכוונת המחוקק וללא אישור שר וללא אישור ועדת הכלכלה של הכנסתלגרום לכולנו להתייבש עוד יותר זמן על הקו, בהמתנה לנציג שירות ובלי לדעת אם החוק מקוים כלשונו, ובלי יכולת להתלונן על כך בפני משרד התקשורת (שהחליט שהוא לא מטפל בתלונות בנושא הזה).

תשומת לב לקוראינו: משרד התקשורת מזמן התנער ממימוש חוק התקשורת ומאכיפת נושאים רבים המופיעים ברישיונות חברות התקשורת. בעניין זמני המענה במוקדי השירות, ההתנערות מטיפול נמצאת באתר המשרד, ראה כאן סעיף 15:
https://www.gov.il/he/Departments/Guides/sub
 
הסעיף הזה (כמו יתר הסעיפים בלינק המביש הזה) נוסח ע"י שמילה מימון בהיותו סמנכ"ל בכיר לפיקוח ואכיפה של המשרד, שהחליט, שהמשרד לא מעוניין להיות הכתובת לכל כך הרבה תלונות של הציבור, מה שמפריע למנוחתו, וההגבלות הללו נחתמו (ללא אישור שר, ללא אישור הכנסת, או אישור \ ידיעת ועדת הכלכלה של הכנסת, וללא כל הליך שמוע ציבורי), ע"י "עד המדינה" מנכ"ל משרד התקשורת דאז - שלמה פילבר - כאן.  

לכן, ביום 21.7.19 שלחתי שאלות דחופות לצמרת משרד התקשורת (שר ומנכ"ל) בזו הלשון:
. לפי הודעת הממונה על הרשות להגנת הצרכן (מצ"ב גם בקובץ וורד) האחריות לאכיפה של החוק לרגולטור, שחרג מהחוק - היא עליו [ציטוט]:
"ככל שיקבע גורם מוסמך שיעור חריגה האכיפה תהיה באחריותו".
עו"ד מיכאל אטלן, הממונה על הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן, מציין כי: "התיקון החדש סותם את הפרצה בחוק לפיה ספירת הזמן הייתה מפסיקה ברגע שהוצע לצרכן שירות שיחה חוזרת, גם כאשר הצרכן בחר להישאר על הקו. רגולטור שיפעיל את סמכות לפי החוק לקבוע הסדר המאשר חריגה מסוימת מן ההוראה – לוקח על עצמו את האחריות לאכיפה. בכל מקרה אחר הרשות תאכוף את התיקון החדש בתקיפות."

ב. איך ההודעה הזו מתיישבת עם החלטת משרד התקשורת (כאן, סעיף 15), לא לטפל בזמני מענה למתן שירות טלפוני במוקדי שירות.

ג. מתי יוציא המשרד תיקון לעניין זה, כך שהמשרד כן יטפל בתלונות ובהפרות בזמני מענה למתן שירות במוקדי שירות על פי "חוק 6 הדקות"?"

תגובה לא קיבלתי, לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל, די ברור למה.

כך, ההחלטה שמשרד התקשורת לא מטפל בתלונות על זמני מענה במוקדי השירות - בתוקף.

התלונות שלכם יגיעו היישר ל"מגרסה של שמילה". חבל על זמנם, אם אתם מתכוונים להתלונן.

עדכון 11:45: איך שהכתבה עלתה לאוויר, סעיף 15 נמחק מהדף באתר.... 

כעת נמתין להודעת המשרד מה ההחלטה שלו, לאור חשיפת המחדל המחפיר הזה (של אי טיפול בתלונות).

2. האם האזרחים המתקשרים למוקדי החברות יוכלו לדעת אם הייתה חריגה מ"חוק 6 הדקות" בפנייתם למוקד, שהתארכה מעל לסביר (כלומר: מעל ל-6 דקות), ושהם יוכלו לתבוע בעצמם, למשל ב"תביעות קטנות", את החברות המפרות את החוק, או להתלונן עליהן ברשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן, במקום משרד התקשורת, שהתנער עד כה מקבלת תלונות בנושא הזה?

התשובה לשאלה הארוכה הזו היא מאוד קצרה ומדהימה: לא!

למה?
כי לא נקבע איך סופרים את השבועיים, שבהם החברות יכולות לחרוג מ"חוק 6 הדקות":
1) חריגה של 15% מהשיחות לשבועיים,
2) ממוצע של 4.5 דקות לשבועיים.

לכן, ביום 22.7.19 שלחתי את השאלות הדחופות הבאות לצמרת משרד התקשורת:
"בתיקוני הרישיונות, שנעשו בעניין "חוק 6 הדקות" (מצ"ב לדוגמה 3 ההחלטות בעניין הרישיון של חברת בזק, בשאר חברות זה דומה - כאן, כאן וכאן), מופיעה ההגדרה של "שבועיים", אבל היא מופיעה בהקשרים שונים דוגמת: "שבועיים מסוימים", "בשבועיים רצופים", "בני השבועיים", "השבועיים האמורים", "בשבועיים אלה", "באותם שבועיים" ועוד.
אולם, חסר העיקר: איך מתחילים ונגמרים השבועיים הללו?
ממתי סופרים שבועיים?

הזזת נקודת ההתחלה והסיום של השבועיים הללו, ע"י כל חברה כרצונה, יכולה לשנות לחלוטין את כל הנתונים, לעניין הפרות החוק ותנאי הרישיון (דוגמת: 15% חריגה לשבועיים ו-4.5 דקות ממוצע לשבועיים).
רק הגדרה ברורה, למשל ששבועיים זה תמיד שבועיים מתחילים ב-1 לחודש ינואר של כל שנה (או כל הגדרה דומה, למשל שבכל חודש, השבועיים יתחילו ב-1 לחודש), יכולה למנוע מניפולציות במספרים ע"י החברות.
האם בכוונת המשרד ליצור הגדרה של מה זה "שבועיים" – מתי זה מתחיל ונגמר, באופן אחיד לכל החברות, ולא באופן גמיש כמו שיש כעת – מה שמאפשר מניפולציות אין סופיות של הנתונים הנמדדים במוקדי השירות?"

תגובת משרד התקשורת:
"אבי שלום,
להלן הסבר לשאלותיך:
ההגדרה המדויקת: שבועיים רצופים.
לכשיבוצע פיקוח על בעלי הרישיון, משרד התקשורת יקבע על פי שיקול דעתו איזה שבועיים רצופים לבדוק ויציין זאת בפניהם עם התחלת הפיקוח.
כך לדוגמה, נוכל לקבוע שאנו בודקים במסגרת הפיקוח את השבועיים הבאים:
11.8.19 עד 23.8.19
1.9.19 עד 13.9.13
27.10.19 עד 8.11.19
17.11.19 עד 29.11.17
1.12.19 עד 13.12.19
באופן הפיקוח המתואר לעיל אי אפשר ליצור מניפולציות לא סופיות ולא אין סופיות".

הסבר בעברית קלה, למי שלא הבין את התשובה:
א. בדיוק כפי שניתחתי בשאלתי, הצרכן לא יידע איך נספרים השבועיים, וכל חברה "תעשה מה שבראש שלה" מול הלקוחות, ולכן תוכל "לשחק" בנתונים מול הלקוחות, שירצו להתלונן באופן פרטי או אישי, שלא דרך משרד התקשורת.

ב. מדידת השבועיים וקביעה מתי הם מתחילים או נגמרים, תייעשה ע"י משרד התקשורת רק כשהמשרד כן יחליט לבדוק תלונה מסוימת, או ירצה לפקח על חברה מסוימת בטווחי זמן מסוימים. זה יהיה בשיקול דעת המשרד לקבוע אז, מתי השבועיים הללו נספרים.

ג. לכן, הלקוח לעולם לא יוכל לדעת בסיום שיחה, שנענתה נניח אחרי 10 דקות (במקום 6 דקות), אם אכן הייתה כאן חריגה מהחוק. קביעה של השבועיים תהיה אך ורק ע"י המשרד, לפי שיקול דעתו ורק במקרים שהמשרד יחליט עליהם ובדיעבד (עד ההחלטה של המשרד, ככל שתתקבל אי פעם, כמובן החברות תוכלנה לשחק בנתונים - חופשי...). 

שורה תחתונה: הלקוחות של חברות התקשורת לא ידעו אם הייתה או לא הייתה חריגה מהחוק בסיום שיחה, שנענתה אחרי ה-6 דקות, שנקבעו בחוק, בגלל ההחרגות של החוק ע"י צמרת משרד התקשורת.


מקומם ועצוב וזה המצב. 

3. למה שר התקשורת דודי אמסלם (בתמדודי אמסלם, יח"ץ משרד התקשורתונה משמאל) לא הולך בדרך של שר המשפטים?
אין לי מושג.

את דברי אמרתי בקול צלול וכמה פעמים למשל: עם כניסתו לתפקיד המנכ"ל, נתי כהן הוזהר וכמה פעמים (גם על ידי, בכתב ובע"פ, פנים אל פנים, וגם ע"י בכירים במשרד, למשל כאן), שעליו לבחור בין "הצטרפות לקליקה" (שבינתיים, אחרי סילוקו של "עד המדינה" שלמה פילבר מכסאו, הקליקה הזו גדלה, עם הצטרפותו של הסמנכ"ל הבכיר לכלכלה וכמה פחות בכירים - ל"קליקה" הזו), לבין הליכה במתווה הראוי לכל מנכ"ל של משרד ממשלתי - רגולטורי, של טובת הציבור נטו והתחשבות רק באינטרסים הציבוריים ולא באינטרסים של שום חברת סלולר, או של איזה טייקון או לוביסט "מקורב לצלחת", של החברות הללו.

נתי כהן בחר בצד של "קליקה" ולכן הוא חייב לשאת באחריות הניהולית והאישית, כתוצאה מההחלטה האישית הזו שלו. הוא יושב ב"משרת אמון" וכשהוא מפר את אמון הציבור, שמשלם את שכרו וכל התנאים הנלויים למעמד מנכ"ל, עליו לפנות את כסאו. מוטב שייעשה זאת בעצמו ושלא ימתין להחלטת השר.  

לסיכום:
מנכ"ל משרד התקשורת (נתי כהן) כנראה בטוח, שהקוד האתי לעובדי המדינה (גם כאןלא חל עליו ועל החלטותיו. גם לא קובץ הכללים הנהלים וההנחיות למנכ"לים בשירות המדינה. הוא מצוי מעל לכל (חוק, תקנות, החלטות ממשלה וכנסת, נהלים, מדיניות שר, תקשי"ר וכיו"ב).

יש עוד כמה בצמרת המשרד, הדוגלים בהשקפת עולם האנרכיסטית הזו.

כל שר שנותן לזה יד - שותף לכאוס והופך, לכאורה, ל"שותף בפועל" לתהליכי "תפירת תיקים" במדינת ישראל לאנשים הלא נכונים ולשיבוש שלטון החוק במדינה דמוקרטית.   

קיוויתי, שכעת, לאחר התפטרות השר הכושל היוצא איוב קרא, ומינוי שר תקשורת ללא מחויבויות ל"קליקות" וללא תלות ב"קליקות" השולטות במשרד הזה ועושות ככל העולה על רוחן (ותורמות, כמעט מידי יום, לחיזוק "תיק 4000" המפוברק כנגד נתניהו), שיחל קודם כל בניקוי צמרת משרד התקשורת, מכל המנהלים הכושלים המצויים שם ויבין, שהם חייבים ללכת הביתה וכמה שיותר מהר.

זה עדיין לא קרה.

נראה, עד כה, שמאוד מהר השר "נפל במלכודות" של "הקליקה".

פיטורי 7 זוטרים (6 מלשכת השר ועוד אחד ממשרדׂ התקשורת), זה לא "ניקוי אורוות". 

"ניקוי אורוות" זה בדיוק מה ששר המשפטים (אמיר אוחנה,
בתמהשר אמיר אוחנהונה משמאל) ביצע עד כה במשרד המשפטים ונקווה, שיהיה לו את הכוחות והאומץ הציבורי להמשיך בפעילות החשובה הזו, להחזיר את משרד המשפטים ל"דרך המלך", של עבודה בשירות הציבור ולא בשירות "הקליקה". 

אמי פלמור
(המנכ"לית המפוטרת של משרד המשפטים) הייתה חלק מ"הקליקה" וגם ידעה מי מחברי "הקליקה" במשרד המשפטים מדליף, מתאם הדלפות ומתזמן הדלפות, של מסמכים חסויים, כנגד נתניהו. שתקה ולא עשתה מאומה כדי לעצור את שטפי ההדלפות הפליליות הללו. חשיפת זהות המדליפים: http://bit.ly/Tik4000No23 וגם כאן: http://bit.ly/Tik4000No24. סיכום באולפן הטלוויזיה: http://bit.ly/Tik4000Arutz20. החשיפה הכי טרייה: http://bit.ly/Tik4000No28. חשיפת חלקה של אמי פלמור ב"קליקה" נעשתה על ידי כבר ב-2015: http://bit.ly/2IIrOXo. בקרוב - חשיפות חדשות... 

רק כך, ניתן (אולי) לשקם את ההריסות של משרד התקשורת הישראלי ושוק התקשורת הקווי והנייד, משרד שאמור היה מזמן להיות "רשות לתקשורת", כמקובל בעולם הנאור. משרד הדואג רק לאינטרסים של הציבור

הפתרון המיידי (גם ללא הקמת "רשות לתקשורת", מהלך הדורש תהליכי חקיקה לא פשוטים) לבעיה האקוטית הקיימת במשרד התקשורת הוא די פשוט:
 השר דודי אמסלם אמור היה וצריך לבטל (או להקפיא עד לביטול), את כל העברת הסמכויות, שביצע השר הקודם איוב קרא לצמרת המשרד (נקרא "אצילת סמכויות" - יותר פרטים כאן), עד שהוא (איוב קרא) נשאר כמעט בלי סמכויות.

על ידי כך, השימועים וההחלטות, שמשרד התקשורת הוציא בשנתיים האחרונות, יוקפאו, עד שהשר (דודי אמסלם) יבדוק את הנושאים הללו בעצמו ויקבל בעצמו החלטות - המבוססות על חוקי מדינת ישראל ולא על "חוקי הג'ונגל" וחוקי "מדינת בננות". 

אם לא ייעשו תיקונים דחופים, כולל החלפת הצמרת של המשרד, הארגון הנוכחי של המשרד לא יכול לתפקד יותר במסגרת המשפטית הנוכחית ונדרשת מהפכה אמתית למשרד הכושל והמכשיל הזה.

לא נראה כרגע, שזה עומד להתרחש וכנראה נצטרך להמתין לשר התקשורת הבא, אם לא ייעשו השינויים הנדרשים - ממש כעת. האם המהפך יתרחש בימים הקרובים? נמתין בסבלנות. 

עדכון 25.7.19: כתבת חשיפת הסוד המסחרי שהוסתר עד כה מתושבי ישראל - כאן.


עדכון 29.7.19: בעקבות התרחבות "עוקץ התא הקולי" לחברות סלולר נוספות, פנה סיני ליבל ליועצת המשפטית של משרד התקשורת ביום 24/7/19 בפנייה נוקבת נוספת. ראה קובץ הפנייה המלא של סיני ליבל לעו"ד דנה נויפלד - כאן. ככל שתתקבל תגובה, נעדכן בהתאם. 
 
CLOCK FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים