Telecom News - מנכ"לית משרד התקשורת הפכה לאויב האינטרס הציבורי ובניגוד לעמדת השר!

מנכ"לית משרד התקשורת הפכה לאויב האינטרס הציבורי ובניגוד לעמדת השר!

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> מנכ"לית משרד התקשורת הפכה לאויב האינטרס הציבורי ובניגוד לעמדת השר!
שר התקשורת, בני גנץ, מכריז מעל לכל במה, שיש לסיים את הסגר ולחזור לשגרה. ובכל מקרה, סופו של הסגר מתקרב. אולם, את מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, זה בכלל לא מעניין. היא החליטה בהליך לא ברור ומבלי לשמוע את ההשגות על השימוע, שההקלות לחברות התקשורת (סלולר וקווי) בנושא מוקדי השירות תימשכנה עד 31.3.21. למה? כי היא החליטה, שעד 31.3.21 הסגר יימשך. החלטה שערורייתית כנגד האינטרס הציבורי וסיוע לכיס של בעלי ההון ו"הקרובים לצלחת", תוך פגיעה חמורה בלקוחות ובעובדים של החברות, שימשיכו להיות בחל"ת (או מפוטרים). למה השר בני גנץ לא מפטר אותה? זה לא ברור. 
עדכונים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 3.2.21, 07:00חה"כ בני גנץ

ב-20.1.21 מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, במצוות צמרת סלקום, הוציאה שימוע אנטי צרכני במטרה להמשיך בהורדת שעות הפעילות של מוקדי השירות של כל חברות התקשורת הגדולות והבינוניות מ-10 שעות ביום ל-8 שעות ביום (דווקא במצב בו יש עלייה מתמדת ודי תלולה בביקושים לשירותי כל החברות).

הנושא הזה כוסה בהרחבה בכתבה: "ממשיכים להשתולל: מש' התקשורת ממשיך עם הורדת שעות השירות במוקדים!", כתבה, שכללה פנייה לשר התקשורת וראש הממשלה החליפי, בני גנץ, בתמונה משמאל, שלא נענתה. התגובות של סיני ליבל ושלי לשימוע הזה, הובאו במלואם בכתבה הנ"ל.

אגב, מועצת הכבלים והלוויין החליטה החלטות די דומות (כאן), בנוגע לחברות הוט ו-YES, אבל המועצה כן התייחסה לתגובות של סיני ליבל ושלי.

מנכ"לית המשרד, לירן אבישר בן-חורין, החליטה להתעלם מהתגובות, שקיבלה לשימוע, ומצרכי הציבור הנמצא בסגר, והאריכה את ההקלות לחברות בזמני המענה במוקדי השירות, לטובת הכיס של בעלי ההון והקרובים לצלחת (קבוצת סלקום), זאת עד 31.3.21. ההחלטה השערורייתית הזו והבלתי מתקבלת על הדעת, נמצאת כאן ומפורטת כאן

יודגש, שרוה"מ הכריז ביום 2.2.21 את ההכרזה הבאה, שהייתה צפויה [ציטוט]: "נתניהו בחדשות מעודדות: "נתחיל בפתיחה הדרגתית של המשק ויציאה מהסגר - כבר בשבוע הבא". למנכ"לית משרד התקשורת זה בכלל לא חשוב ולא מעניין. היא פועלת במציאות אחרת. מציאות דמיונית, שהיא ממציאה מקצה האצבע שלה, לטובת אינטרסים זרים ואנטי ציבוריים. 

לכן, ביום 2.2.21 שלחתי את השאלות הבאות לשר התקשורת, בני גנץ, ולידיעת צמרת משרד התקשורת בזו הלשון:
"הנדון: התעלמות מנכ"לית משרד התקשורת מצרכי הציבור וקבלת החלטות בנגוד מוחלט לאינטרס הציבורי ולעמדות הברורות של שר התקשורת חה"כ בני גנץ.
שלום רב,
1. שר התקשורת וראש הממשלה החליפי חה"כ, בני גנץ ,הציג את עמדתו הברורה (למשל כאן), שיש לסיים את הסגר ולהחזיר את המשק לשגרת פעילות כלכלית, כמה שיותר מהר וכבר השבוע.

2. אולם, מנכ"לית משרד התקשורת לא שמעה על כך והחליטה בהחלטה שערורייתית, בלי לשמוע את אלה שהגיבו לשימוע (מפורט כאן), על כך, שהסגר מבחינתה נמשך עד 31.3.21 ולכן חברות התקשורת תמשכנה לקבל הקלות בשעות הפעלת מוקדי השירות (הטבה כספית ענקית, כולל המשך חל"ת ופיטורים של מאות ואולי אלפי עובדים, שהיו אמורים להתפרנס במוקדי השירות הללו), עד 31.3.21.

3. כך, בהליך לא ברור (שטעון בדיקה), מנכ"לית המשרד, לירן אבישר בן-חורין, החליטה להתעלם מהתגובות, שקיבלה לשימוע ומצרכי הציבור הנמצא בסגר והעתיד להשתחרר בקרוב מאוד מהסגר, והאריכה את ההקלות בזמני המענה במוקדי השירות, לטובת הכיס של בעלי ההון והקרובים לצלחת (במיוחד קבוצת סלקום), זאת עד 31.3.21.

זו החלטה שערורייתית ובלתי מתקבלת על הדעת, בכך, שהיא הופכת את עצמה ואת משרד התקשורת להיות האויבים של האינטרסים הציבוריים והכי חמור: כנגד העמדה הרשמית של שר התקשורת חה"כ בני גנץ, בהחלטה שלה בחתימתה, שנמצאת כאן ומפורטת כאן.

4
. במקביל, היא (לירן אבישר בן-חורין) מדווחת בהחלטתה על הבטחה רגולטורית המופיעה בהחלטה הזו, שאומרת כך (המשפט הזה חוזר שוב ושוב על עצמו בכל ההחלטות שלה, בנושא ההקלות לחברות, מהיום שנכנסה לתפקידה כמנכ"לית): "המשרד רואה חשיבות רבה בשמירה על רציפות תפקודית, במתן שירות איכותי למנויים, ובפרט בעמידה בזמני המענה. בכוונת המשרד לנקוט הליכי פיקוח ואכיפה כלפי בעלי רישיונות שלא יישמו את הוראות המשרד, בפרט בנושא זה."
ההבטחה הזו היא לא יותר מבדיחה עצובה ומקוממת.
זאת, מפני שבדו"חות הרשמיים של המשרד (והכי טריים יש כאן, בדיווח רשמי של המשרד, שהועבר ממש לאחרונה לוועדת הכלכלה של הכנסת), החברות לא עומדות ולא עמדו בזמני המענה ומאומה לא ננקט כלפיהן. אין שום הליך פיקוח.

הכל שקר וכזב, ספין ירוד ומכוער, רק כדי לכסות על ההחלטה השערורייתית והאנטי ציבורית הזו שלה, להקל על הכיס של החברות כנגד הצרכים של הציבור, כנגד הצרכים של לקוחות החברות וכנגד עובדי חברות התקשורת - עד 31.3.21.

4. האם לא מן הדין, שהשר בני גנץ יפעל להשעות אותה לאתר, ולחילופין לפטרה בדחיפות, במיוחד לאור הצטברות מדאיגה ביותר של המהלכים הפליליים, לכאורה, בה היא נוקטת לאחרונה, בניגוד לחוקי מדינת ישראל ובניגוד לכל נורמה ציבורית מתקבלת על הדעת, כמפורט למשל: כאן, כאן וכאן.

5. אודה להתייחסותך הדחופה לנוכח חומרת המצב, שנוצר במשרד התקשורת, משרד, שנמצא תחת אחריותך המיניסטריאלית." 

תגובה לא קיבלתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

סיני ליבלסיני ליבל, (בתמונה משמאל), אחד המגיבים לשימוע, שתגובתו בכלל לא נשמעה: "סיפור פשוט הזוי*. הסגר אולי יהיה עד 7.2, אולי ייפתח קודם לכן, לפי הלחץ של השר בני גנץ. למה הקלות לחברות התקשורת עד 31.3

שיקולים שבטובת הציבור? או שיקולים שבטובת חברות התקשורת בתירוץ ל'רציפות תפקודית', כאילו חסרים עובדים בארץ? מיליון מובטלים ומשרד התקשורת מקצץ במשירות פוטנציאליות לסטודנטים (20% מכוח העבודה במוקדים, לפי 20% קיצוץ שעות המענה במוקדים לשירות לקוחות בימי חול). פשוט הזוי*

למשרד התקשורת מסורת של שימועים פגומים, שהביאו לפגיעה ברמת השירותים למינויים. 
ראה לדוגמה פרשת השימוע לקיצור שעות הפעילות של המוקדים הטלפונים מ-13 שעות ביממה ל-10 שעות ביממה. הממונה על חופש המידע חשף אז בפנישאין פרוטוקול בשימוע ואין מסמך המלצות בשימוע.  

המקרה החדש כאן, של קיצור שעות הפעלת המוקדים  - כשהמשרד משתמש במושג 'רציפות תיפקודית', שייך לעולם התוכן של מצבי חירום צבאיים או אזרחים - משרד התקשורת החליט באופן הזוי* על קיצור שעות הפעלת המוקדים הטלפונים - מספטמבר 2020 - עד סוף מרץ 2021. 

אין לי שום הסבר מדוע מנכ״לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, פרסמה את החלטת השימוע ללא הצגת ההתנגדויות שהוגשו. תמוה, מוזר ומטריד ביותר.
  
מטעם זה הגשתי בקשה לממונה על חופש המידע במשרד התקשורת בבקשה, שיחשוף בפני את מסמכי השימוע:
בקשת מידע סיני ליבל

בנוסף, הגשתי תלונה למשרד באופן ספציפי על ניסיון אישי שלי לגבי חברת הוט-מובייל, שלא עומדת בתנאים של זמני מענה במוקדי השירות, ולטענת המנכ"לית בהחלטתה, המשרד רואה זאת בחומרה ויאכוף את החוק, התקנות ותנאי הרישיון על החברות. התלונה שלי כאן ואני ממתין לתשובה:
תלונה הוט מובייל

במקביל להגשת התלונה למשרד התקשורת, הגשתי תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות בראשון לציון כנגד הוט מובייל ב-2 עילות, העילה השנייה היא אי עמדה בזמני המענה במוקד השירות שלה. התביעה במלואה כאן והקטע המרכזי בתביעה הוא בתצלום הגזור מהתביעה המצוי כאן:
תביעת סיני ליבל הוט מובייל

*הזוי - משום שאין מצב חירום, שאינו מאפשר גיוס עובדים כמוקדנים במוקדי השירות הטלפונים. נהפוך הוא. יש כמיליון מובטלים - שלבטח 100 מהם רוצים ויכולים לשמש כמוקדנים."

נמשיך ונדווח לקוראינו מה עלה בגורל בקשת המידע ממשרד התקשורת, התלונה למשרד התקשורת והתביעה (כנגד הוט-מובייל) של סיני ליבל. מדובר בנושאים צרכניים חשובים מהמעלה הראשונה. 

מדובר כאן במצב חמור ביותר, שגובל בהתעלמות מוחלטת של מנכ"לית משרד התקשורת מ-9 מיליון מנויי חברות התקשורת בישראל. היא הפכה, מיומה הראשון בתפקיד, לאויב האינטרס הציבורי בישראל. 

היא מזמן לא אמורה לשבת על כיסא המנכ"לית.   

CALL CENTER FREE
עדכון 4.2.21: התקבלה תגובת הוט לפנייה בעניין תלונתו של סיני ליבל למשרד התקשורת כנגד הוט-מובייל: "תגובתנו: "HOT mobile פועלת בהתאם להוראות הדין".

עדכון 17.2.21: מועצת הכבלים והלוויין קיבלה החלטה השונה מזו של משרד התקשורת  (ההחלטה כאן ומפורטת כאן) והאריכה את ההקלות ל-YES עד 28.2.21 (ולא עד 31.3.21 כמו ההחלטה במשרד התקשורת). המועצה התייחסה לכל התגובות שקיבלה כולל לתגובה שלי, וזה מצוין, ראוי ונכון. 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים