Telecom News - משפט תיק 4000 והאזנות סתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטוני ריאיונות-מרץ 2022

משפט תיק 4000 והאזנות סתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטוני ריאיונות-מרץ 2022

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> משפט תיק 4000 והאזנות סתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטוני ריאיונות-מרץ 2022
משפט תיק 4000 התפור והאזנות הסתר: הסברים, דיווחים ופרשנויות של אבי וייס באמצעות סרטוני יוטיוב של ריאיונות ומצגות  - מרץ 2022
מאת: אבי וייס, 1.3.22, 09:30אבי וייס

רוב הציבור, שצופה בערוצי התעמולה, לא נחשף לאמת ולעובדות לגבי תפירת תיק 4000 ולגבי קריסת עדי התביעה אחד אחרי השני, בדיון המתנהל בבית המשפט המחוזי בירושלים, ולגבי פרשת האזנות הסתר. לצד מאות כתבות מפורטות ועדכונים מבית המשפט באתר Telecom News מובאים להלן
, עבור הציבור, לחודש מרץ 2022, סרטוני ריאיונות ומצגות מאירות עיניים, שמפשטות את התיק המורכב, עם דיווחים, הסברים ופרשנויות של אבי וייס, הראשון שחשף את תפירת תיק 4000.

הסרטונים והמצגות של חודש ינואר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש פברואר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש אפריל 2022 -כאן.

הסרטונים והמצגות של חודש מאי 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש יוני 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש יולי 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש אוגוסט 2022 כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש ספטמבר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש אוקטובר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש נובמבר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש דצמבר 2022 - כאן.

הסרטונים והמצגות של חודש ינואר 2023 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש פברואר 2023 - כאן.


הייתי הראשון לחשוף את תפירת תיק 4000, הראשון שהטמיע את המושג "תיק תפור" לגבי "תיק 4000" כבר לפני כ-3 שנים, יותר משנה לפני הגשת כתב האישום המופרך ע"י מנדלבליט. הפרקליטות עשתה טעות מרה שלא הקשיבה לי באותה העת. הכתבה "ההיסטורית" בה הוזכר "תיק תפור"כאן. שבוע לאחר מכן פרסמתי את הכתבה עם המושג "אני מאשים" של אמיל זולא לגבי אלפרד דרייפוס, ביחס ל"תיק 4000" כאן. מאז ועד היום כתבתי מאות מאמרים ב-Telecom News עם אלפי מסמכים מזמן אמת, שהפרקליטות נמנעה מלקרוא ולהציג אותם. גם היום היא ממשיכה בקו המוטעה שלה בשיתוף תקשורת מגויסת, שמעלימה את משפט "תיקי האלפים" מהציבור ולא מספרת לו את האמת על המתרחש, על "עדי התביעה" - שהפכו ל"עדי הגנה" עם 0 ראיות נגד נתניהו.

עוד לפני הגשת כתב האישום בתיק 4000 קראתי לראשונה בפירוש ב-24.1.19 בכתבה "נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור" להקמת ועדת חקירה ממלכתית לתיק זה. כתבתי אז: "מי בישל את העניין החמור הזה? אולי רק ועדת חקירה תגלה". הפעם הראשונה בה הדגשתי, שקונספציית הפרקליטות לגבי תיק 4000 מזכירה את "הקונספציה של מלחמת יום הכיפורים" הייתה ב-16.1.19 בכתבה "איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד?". הנכם מוזמנים לקרוא אותן כאן, וכאן.
כבר בפברואר 2018, בכתבה "שלמה פילבר עד מדינה?-הצחקתם אותי!", הבאתי את תגובת נתניהו על פתיחת תיק 4000: "כבר אי אפשר להתעלם מהמסע המתוזמר. כשהאוויר יוצא מ־1000 ומ־2000, כשמתברר שב־3000 בכלל לא היה אוויר, אז מייצרים תיקים חדשים [הכוונה לתיק 4000]. מייצרים תיק חדש כל שעתיים. מביאים מקורבים, חוקרים אותם, כל מקורב נחקר, מיד מבול של הדלפות כוזבות. מה שקורה ביומיים האחרונים זה פשוט טירוף מערכות. שערורייה. מביאים 2 טענות הזויות ושקריות במסגרת מסע הרדיפה נגדי ונגד משפחתי. הטענה על הצעת השוחד היא לא פחות מהזויה ומרושעת. מעולם לא פניתי לניר חפץ, ואני לא מאמין שהוא העלה את האפשרות הזאת עם מישהו. המטרה היא לייצר בכוח עננה ציבורית מעל ראשי". לכן, אין להתפלא שנתניהו התעקש על חפותו והחליט להילחם עד הסוף על האמת שלו בביהמ"ש (מה שהפרקליטות לא שיערה שהוא יעשה).
כבר ב-5.3.18 הזהרתי, שפילבר מכר "לוקשים" לפרקליטות, שפילבר ביצע "תרגיל כיפה אדומה" (תרגיל חיסול) לתיק 4000 ושגם ניר חפץ יהרוס את תיק 4000 בביהמ"ש. אף לא אחד רצה לשמוע! הבאתי אז את תגובת נתניהו: "כשיש משהו לא צריך אפילו עד מדינה אחד. וכשאין, גם 1,000 עדי מדינה לא יעזרו. המרוץ הבלתי פוסק אחרי עדי מדינה הוא ההוכחה הטובה ביותר שאין כלום - ולא יהיה כלום". הכתבה הזו "האם פילבר הפיל בפח את משטרת ישראל ב"תיק 4000"? נמצאת כאן.


בנוסף למאות הכתבות כאן באתר על תיק 4000 המצוץ מהאצבע, מי שמעוניין בסרטוני יוטיוב המביאים את עיקרי החשיפות המזעזעות והמרתקות ב"תיק 4000" ו"בתיק 1000", יוכל למצוא מאות סרטונים בקישורים הבאים:
1) ערוץ הסרטונים ביוטיוב תחת הסיווג של "מנהיגות חזקה לישראל" - כאן. זה כולל בתוכו את הפלייליסט של אבי וייס - כאן
2) פורום הסרטונים של אבי וייס, שמנוהל ע"י גלי בת חורין, במסגרת "פורום קפה שפירא" - כאן. הכניסה לפורום כרוכה בהרשמה חינמית. 
3) ערוץ הסרטונים של עו"ד כנרת בראשי וכל שותפיה למיזם השידורים - כאן. ערוץ הסרטונים של "פרויקט ה-315" - כאן

רקע נוסף, מסמכים ולינקים למקורות מידע נוספים ורבים יש בסעיפים א'-ה' 
כאן. בתחתית הכתבה הזו יש רשימת הפרוטוקולים שפורסמו מאז 30.11.21. 

רקע נוסף מי זו הפרקליטות ומיהם תופרי התיקים שמתחבאים מאחורי הקלעים - יש כאן


1.3.22השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


4.3.22: "שערוריית הפוטש": בעקבות דיווח בחדשות ערוץ 13 וחשיפת צווים מפוברקים להאזנות סתר בעניין נתן אשל, התגלתה מעורבות אפשרית של השב"כ בשת"פ מ"י בחיפוי הפרקליטות, ב"תפירת תיקי האלפים". זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-4.3.22 (15 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://www.youtube.com/watch?v=5l1Dd8cRZAQ. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש בכתבה - כאן.  

 

6.3.22אבי וייס אצל אבי רצון: "עו"ד עמית מררי ו-2 חבריה לצוות מבכירי השב"כ ('החברים של אלשיך'), מחפשים את פעילות הפגסוס במקום הלא נכון: במטה הסיגינט-סייבר בהר החוצבים, במקום במטה ההאזנה של השב"כ בירושלים". ריאיון נוקב ומדהים בן 7 דקות, ע"י אבי רצון ב"גלי ישראל", בתכנית "אבי רצון בבוקר", 6.3.22. חשיפות מדהימות סביב המפכ"ל לשעבר רוני אלשיך - מה שלא תשמעו בשום כלי תקשורת אחר בישראל. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/2L7sLCVIaGs. מידע נוסף ומרתק למתעניינים בנושא זה יש בכתבה - כאן.7.3.22השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


8.3.22
א. נצ"מ בדימוס אבי וייס אצל אבי רצון: "יש קשר ישיר בין 'פרשת פגסוס', חברי 'ועדת מררי', פרשת 'המימד החמישי' והפריצה האירנית המדומה לסמארטפון של בני גנץ". ריאיון נוקב ומדהים בן 18 דקות, ע"י אבי רצון ב"גלי ישראל", יחד עם עו"ד יוסי פוקס ועו"ד פיני פישלר, בתכנית "אבי רצון בבוקר", 7.3.22. חשיפות מדהימות סביב הסתרת מעורבות השב"כ בהאזנות וחדירות לסמארטפונים של אזרחי ישראל - מה שלא תשמעו בשום כלי תקשורת אחר בישראל.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/32t_gx15bAgמידע נוסף ומרתק למתעניינים בנושא זה יש בכתבה - כאן.בהשידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


ג. נצ"מ בדימוס אבי וייס אצל אבי רצון: "בנו 'חומה סינית' להסתרת פעילות השב"כ והמפכ"ל יוצא השב"כ רוני אלשיך באמצעות קבלן לתעודות חיסיון, יוצא השב"כ אף הוא". ריאיון נוקב ומדהים בן 13 דקות, ע"י אבי רצון ב"גלי ישראל", יחד עם עו"ד טלי גוטליב ועו"ד פיני פישלר, בתכנית "אבי רצון בבוקר", 8.3.22. חשיפות מזעזעות סביב הסתרת מעורבות השב"כ בהאזנות וחדירות לסמארטפונים של אזרחי ישראל - מה שלא תשמעו בשום כלי תקשורת אחר בישראל.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/Fh0wS04K8HYמידע נוסף ומרתק למתעניינים בנושא זה יש בכתבה - כאן.9.3.22השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


10.3.22:
מצגת הסבר להפצה, שהוכנה ע"י רונית יער, בנושא הטענה להורדת סעיף 7 באישור עסקת בזק-Yes - כאן.
מצגת רונית יער

12.3.22: 
א. "שערוריית עו"ד דנה נויפלד": החקירה הנגדית במשפט תיק 4000 המפוברק, הובילה לחשיפת שקריה של היועצת המשפטית של משרד התקשורת, שגם הפכה לחשודה בהעלמת ראיות מזכות לנתניהו ממבקר המדינה. זאת, בריאיון נוקב של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-11.3.22 (15 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/WI8LJvut9Wk. מידע נוסף ומרתק למתעניינים בנושא זה יש בכתבה - כאן.ב. התמוטטות הבסיס של תיק 4000 בעדות של עו"ד דנה נויפלד, היועצת המשפטית לשעבר של משרד התקשורת. חשיפת מה שלא רוצים שהציבור יידע, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם עו"ד תמר קידר, ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-11.3.22. כ-8 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחות הדרמטית במשפט "תיקי האלפים" וחשיפת "שערוריית פגסוס ויצרן החסיונות". הלינק לשידור ביוטיוב כאן:  https://youtu.be/ChKCX9U5kPgמידע נוסף ומרתק למתעניינים בנושא זה יש בכתבה - כאן.


13.3.22: בלעדי: נצ"מ בדימוס אבי וייס חושף הכל. סרטון מרתק ביותר על "פרשת הריגול אחרי אזרחים" בכנס זום של "תנועת אם תרצו" ב-10.3.22. כ-50 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות הנעשה מאחורי הקלעים של "שערוריית פגסוס" וכל האמת מאחורי פרשיית הריגול והמעקב אחרי אזרחים בישראל.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/llvExeMRji0. הלינק לשידור בפודקאסט כאן.    
מידע נוסף ומרתק למתעניינים בנושא זה יש בכתבה - כאן.

14.3.22השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


15.3.22השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


16.3.22השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


17.3.22רונית יער הכינה בהתנדבות מצגת להפצה ע"י הציבור על מה שהתרחש במהלך השבוע בבית המשפט המחוזי במסגרת עדותה של עו"ד דנה נויפלד. הפתעות וחידושים של מסמכים מזכים רבים לנתניהו. המצגת להפצה נמצאת כאן.
רונית יער מצגת

18.3.22: "שערוריית המסמכים הגנובים והמוסתרים": החקירה הנגדית של עו"ד דנה נויפלד במשפט תיק 4000 המפוברק הובילה לחשיפת שקריה של היועצת המשפטית לשעבר של משרד התקשורת, שגם הפכה לחשודה לכאורה בהעלמת ראיות מזכות לנתניהו בהיקף מחריד. זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-18.3.22 (15 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/iX-JgLcPSHQ. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש - כאן

19.3.22: מי גנב והעלים מסמכים בתיק 4000 מה שנחשף בביהמ"ש המחוזי בי-ם, בעדות של עו"ד דנה נויפלד, היועצת המשפטית לשעבר של משרד התקשורת? ניתוח האם יש פתרונות למצב הביש שהמשפט ההזוי הזה הגיע אליו. חשיפת מה שלא רוצים שהציבור יידע, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם מייק אטדגי וליאור שוורץ, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-18.3.22. כ-15 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחות הדרמטית במשפט "תיקי האלפים". הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/DVC6u8luasE.  מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש - כאן


21.3.22
א. השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.ב. חשיפת וניתוח המסמך הסודי, המצמרר והמדהים של התנעת הקמת מאגר המידע האדיר על ראשי ערים ורשויות, כמאגר מידע מודיעיני משטרתי סודי. זאת, בריאיון של אבי וייס ואלי ציפורי ע"י ארז תדמור ועו"ד זיו מאור, בתכנית "ארבע על ארבע- מגזין אקטואליה בפול גז!" ברדיו "גלי ישראל" ב-20.3.22 (14 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/Wg3eTVixIFs. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש - כאן.


 22.3.22
אהשידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.ב. עורך Telecom News חשף כי במשטרה מחזיקים במאגר מידע רב וסודי על ראשי ערים ורשויות. מדובר "בשטאזילנד משודרג במחשבים". זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אראל סג"ל ודוד ורטהיים ב־103fm ב-21.3.22 (13 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן.הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/EOw8KyugxGc. מידע נוסף ומרתק למתעניינים בנושא יש - כאן.


23.3.22השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.26.3.22
א. איך הטעו את הציבור כאילו הייתה "פגישת הנחייה", שהיא הבסיס לטענת השוחד נגד נתניהו בתיק 4000. עד המדינה שלמה פילבר הפך לעד ההגנה כבר בחקירה הראשית. חשיפת מה שלא רוצים שהציבור יידע, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם מייק אטדגי וליאור שוורץ, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-25.3.22. כ-17 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחות הדרמטית במשפט "תיקי האלפים".
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/CX06WT-ODVQ. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש בכתבת עדות פילבר- כאן.

 
 ב. דרמה: כבר ביום הראשון של החקירה הראשית של "עד המדינה המדומיין" שלמה פילבר: אין ולא היה "תיק 4000". שלמה פילבר החל להפוך מ"עד תביעה ראשי" של הפרקליטות ל"עד הגנה מס' 13". זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-25.3.22 (15 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן.

הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/EuSNTJy6YMc. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש בכתבת עדות פילברכאן.


28.3.22השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


29.3.22השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


30.3.22
א. חובת צפייה!! נצ"מ בדימוס אבי וייס מסכם את יום הדיונים הדרמטי בביהמ"ש בתיק 4000 ב-29.3.22 עם חשיפה מטלטלת (15 דקות).
לינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/973-uzHzOuU פרטים ועדכונים נוספים מעדות פילבר - כאן.

ב. "פגישת ההנחייה" שלא הייתה ולא נבראה: איך מוליכים שולל את ביהמ"ש והציבור התמים להאמין, שהייתה עסקת שוחד בתיק 4000, שמומשה ויצאה לדרך במשך כשנתיים במשרד התקשורת בעקבות פגישת הנחייה של נתניהו לפילבר. זאת, בריאיון נוקב ב-28.3.22 בן 26 דקות של אבי וייס ע"י יוסי טסלר ברדיו החרדי "קול הציבור". קובץ הקול - נא ללחוץ על הלינק כאן: https://bit.ly/FilberFakeMeeting. מומלץ להאזנה ולהפצה.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/-XXL8MHAlrI. עדכונים ופרטים נוספים מעדות פילבר יש בכתבה - כאן.גהשידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


1.4.22: מי שעדיין לא קלט: לא הייתה שום "שיחת הנחייה\התנעה" של נתניהו עם פילבר. לא 40 שניות ולא תנועת יד! זו המצאה במסגרת תפירת "תיק 4000".
זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-1.4.22 (14 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן.
הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/UhOhOi5rTnE. עדכונים ופרטים נוספים מעדות פילבר יש בכתבה - כאן.
 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
21.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

13.3.24 - כנס השפעה בסייבר.

19.3.24 - Europe Days 2024 Conference

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים