משפט תיקי האלפים והאזנות הסתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטונים - יולי 2022

דף הבית >> עולם ה-ICT >> חדשות משרד התקשורת >> משפט תיקי האלפים והאזנות הסתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטונים - יולי 2022

משפט תיקי 4000 ו-1000 התפורים והאזנות הסתר: הסברים, דיווחים ופרשנויות של אבי וייס באמצעות סרטוני יוטיוב של ריאיונות ומצגות - יולי 2022
מאת: אבי וייס, 1.7.22, 18:12אבי וייס

רוב הציבור, שצופה בערוצי התעמולה, לא נחשף לאמת ולעובדות לגבי תפירת תיקי נתניהו ולגבי קריסת עדי התביעה אחד אחרי השני, בדיון המתנהל בבית המשפט המחוזי בירושלים, ולגבי פרשת האזנות הסתר. לצד מאות כתבות מפורטות ועדכונים מבית המשפט באתר Telecom News, מובאים להלן, עבור הציבור, לחודש יולי 2022, סרטוני ראיונות ומצגות מאירות עיניים, שמפשטות את התיק המורכב, עם דיווחים, הסברים ופרשנויות של אבי וייס, הראשון שחשף את תפירת תיק 4000.

הסרטונים והמצגות של חודש ינואר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש פברואר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש מרץ 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש אפריל 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש מאי 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש יוני 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש אוגוסט 2022 - כאן.

הייתי הראשון לחשוף את תפירת תיק 4000, 
הראשון שהטמיע את המושג "תיק תפור" לגבי "תיק 4000" כבר לפני למעלה מ-3 שנים, יותר משנה לפני הגשת כתב האישום המופרך ע"י מנדלבליט. הפרקליטות עשתה טעות מרה שלא הקשיבה לי באותה העת. הכתבה "ההיסטורית" בה הוזכר "תיק תפור"כאן. שבוע לאחר מכן פרסמתי את הכתבה עם המושג "אני מאשים" של אמיל זולא לגבי אלפרד דרייפוס, ביחס ל"תיק 4000" כאן. מאז ועד היום כתבתי מאות מאמרים ב-Telecom News עם אלפי מסמכים מזמן אמת, שהפרקליטות נמנעה מלקרוא ולהציג אותם.

עוד לפני הגשת כתב האישום בתיק 4000 קראתי לראשונה ב-24.1.19 בכתבה "נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור" להקמת ועדת חקירה ממלכתית לתיק זה. כתבתי אז: "מי בישל את העניין החמור הזה? אולי רק ועדת חקירה תגלה". הפעם הראשונה בה הדגשתי, שקונספציית הפרקליטות לגבי תיק 4000 מזכירה את "הקונספציה של מלחמת יום הכיפורים" הייתה ב-16.1.19 בכתבה "איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד?". הנכם מוזמנים לקרוא אותן כאן, וכאן.
כבר בפברואר 2018, בכתבה "שלמה פילבר עד מדינה?-הצחקתם אותי!", הבאתי את תגובת נתניהו על פתיחת תיק 4000: "כבר אי אפשר להתעלם מהמסע המתוזמר. כשהאוויר יוצא מ־1000 ומ־2000, כשמתברר שב־3000 בכלל לא היה אוויר, אז מייצרים תיקים חדשים [הכוונה לתיק 4000]. מייצרים תיק חדש כל שעתיים. מביאים מקורבים, חוקרים אותם, כל מקורב נחקר, מיד מבול של הדלפות כוזבות. מה שקורה ביומיים האחרונים זה פשוט טירוף מערכות. שערורייה. מביאים 2 טענות הזויות ושקריות במסגרת מסע הרדיפה נגדי ונגד משפחתי. הטענה על הצעת השוחד היא לא פחות מהזויה ומרושעת. מעולם לא פניתי לניר חפץ, ואני לא מאמין שהוא העלה את האפשרות הזאת עם מישהו. המטרה היא לייצר בכוח עננה ציבורית מעל ראשי". לכן, אין להתפלא שנתניהו התעקש על חפותו והחליט להילחם עד הסוף על האמת שלו בביהמ"ש (מה שהפרקליטות לא שיערה שהוא יעשה).
כבר ב-5.3.18 הזהרתי, שפילבר מכר "לוקשים" לפרקליטות, שפילבר ביצע "תרגיל כיפה אדומה" (תרגיל חיסול) לתיק 4000 ושגם ניר חפץ יהרוס את תיק 4000 בביהמ"ש. אף לא אחד רצה לשמוע! הבאתי אז את תגובת נתניהו: "כשיש משהו לא צריך אפילו עד מדינה אחד. וכשאין, גם 1,000 עדי מדינה לא יעזרו. המרוץ הבלתי פוסק אחרי עדי מדינה הוא ההוכחה הטובה ביותר שאין כלום - ולא יהיה כלום". הכתבה הזו "האם פילבר הפיל בפח את משטרת ישראל ב"תיק 4000"? נמצאת כאן.


בנוסף למאות הכתבות כאן באתר על תיק 4000 המצוץ מהאצבע, מי שמעוניין בסרטוני יוטיוב המביאים את עיקרי החשיפות המזעזעות והמרתקות ב"תיק 4000" ו"בתיק 1000", יוכל למצוא מאות סרטונים בקישורים הבאים:
1) ערוץ הסרטונים ביוטיוב תחת הסיווג של "מנהיגות חזקה לישראל" - כאן. זה כולל בתוכו את הפלייליסט של אבי וייס - כאן
2) פורום הסרטונים של אבי וייס, שמנוהל ע"י גלי בת חורין, במסגרת "פורום קפה שפירא" - כאן. הכניסה לפורום כרוכה בהרשמה חינמית. 
3) ערוץ הסרטונים של עו"ד כנרת בראשי וכל שותפיה למיזם השידורים - כאן.
4) ערוץ הסרטונים של "פרויקט ה-315" - 
כאן

רקע נוסף, מסמכים ולינקים למקורות מידע נוספים ורבים יש בסעיפים א'-ה' 
כאן. בתחתית הכתבה הזו מצויה רשימת הפרוטוקולים, שפורסמו מאז 30.11.21. 

רקע נוסף מי זו הפרקליטות ומיהם תופרי התיקים המתחבאים מאחורי הקלעים - יש כאן

1.7.22
חשיפות בלעדיות: האם האיומים על "עד המדינה המדומיין" שלמה פילבר ע"י הכתב אביעד גליקמן אכן ייחקרו כעולה מחומרת המעשה, בלהב 433? איך תיק 4000 הגיע לבית הקברות והפתעות נוספות, שעלו בחקירה הנגדית החוזרת וההזויה ע"י עו"ד תירוש. זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-1.7.22 (כ-15 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/v_rvMmEiPiA. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש - כאן.4.7.22השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


5.7.22השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


6.7.22השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


7.7.22חובת צפייה! נצ"מ בדימוס אבי וייס במילים מרגשות על יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו, מצטט מעדים, שלא יציגו את עדותם בבית המשפט (בכוונה), כי הם סותרים חזיתית כל מה שהעדה הספינולוגית הדס קליין מציגה וממציאה בעדותה. זאת, בסרטון הגזור משידורי "האולפן הפתוח של כנרת בראשי" מ- 6.7.22 (כ-5 דקות). הלינק לסרטון: https://youtu.be/q1eCkp28PJs. כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן ומומלץ להפצה. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש - כאן8.7.22
א. חשיפות מזעזעות בפרשת "קטארגייט" המסבכות קשות את ראשי "המימד החמישי" לשעבר ובראשם בני גנץ ורם בן ברק. כ"כ, חשיפת טפח מהפנטזיות של הדס קליין מעל דוכן העדים ומה הקשר שלהן לנתניהו, אם בכלל. זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-8.7.22 (כ-15 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/DCivYVp0DaE. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש - כאןב. איך כלי התקשורת הטעו את הציבור, שלא בקי בעובדות, בסיפורי הדס קליין בתיק 1000. החקירה הנגדית תציג בביהמ"ש את כל הראיות שהדס קליין לא הציגה ונעלמו בצורה מסתורית, שמציגות תמונה שונה לגמרי מעדותה, שבכלל עוסקת בשרה נתניהו, שאיננה ולא תהיה בכתב האישום התפור הזה. חשיפת מה שלא רוצים שהציבור יידע, בראיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם מייק אטדגי וליאור שוורץ, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-8.7.22. כ-10 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות במשפט "תיקי האלפים". הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/CK6Z9YtzGys. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש - כאן


11.7.22השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


12.7.22השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


13.7.22השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


16.7.22
א. הפצצות נופלות אחת אחת: חשיפת הסודות של "הסוכנת המשטרתית" הדס קליין, שנעזרה ב"סייען" שסולק מאולם ביהמ"ש. אין סוף שערוריות שהופכות את תיק 1000 לפארסה אחת ענקית, בלי כל ראיות כנגד הנאשם בתיק זה: בנימין נתניהו. זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-15.7.22 (כ-15 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/GEKNoLdjXoA. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש - כאןב. הסודות של תיק 1000 התפור יוצאים לאור בביהמ"ש המחוזי: הדס קליין בתפקיד סוכנת משטרתית תמוהה. כמה עלתה לנו ההצגה של תפירת תיקי האלפים?
למה הדס קליין עוסקת בשרה נתניהו, שאיננה ולא תהיה בכתב האישום התפור הזה? חשיפת מה שלא רוצים שהציבור יידע, בראיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם מייק אטדגי וליאור שוורץ, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-15.7.22. כ-10 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות במשפט "תיקי האלפים". הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/LQ1lPrmWXB8. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש - כאןג. שבוע הקריסה הענקית של תיק 1000 התפור: נחשפה הסוכנת הראשית בתיק זה וסוכן המשנה שלה. כ"כ חשיפות מדהימות וטריות על החשד לביצוע עבירות חמורות בכל קנה מידה בפרשת "המימד החמישי". איזו דרמה והתפתחויות מסעירות! זאת, בריאיון של אבי וייס ביחד עם עו"ד זהבה גור ע"י שחר אלוני ב-"RadioSol" ב-15.7.22 (17 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/x21sMDsoE_4. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש - כאן
 


17.7.22: "המשטרה והפרקליטות מציגות בביהמ"ש סוכנת ו"סוכן משנה" בתיק 1000 - בלי שום ראיות לאיזו עבירה נגד נתניהו". ריאיון נוקב ומדהים של נצ"מ בדימוס אבי וייס ע"י אבי רצון, יחד עם עו"ד כנרת בראשי, בתכנית "אבי רצון בבוקר", ב"גלי ישראל", 17.7.22 (15 דקות). חשיפות חדשות למה עוד יש לצפות בתיק התפור הזה - מה שלא תשמעו בשום כלי תקשורת אחר בישראל. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/4E0XTb10Z1M. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש - כאן.


18.7.22:  השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


19.7.22השידור של עו"ד כנרת בראשי עם אבי וייס ואורחים רבים נוספים. בבית המשפט נמצא אלי ציפוריהלינק ליוטיוב - כאן.


21.7.22: "המשטרה והפרקליטות נכשלו בתיק בזק וייכשלו גם בתיק 4000, שהוא המשך ישיר של תיק בזק". ריאיון נוקב ומדהים של נצ"מ בדימוס אבי וייס ע"י אבי רצון, יחד עם עו"ד טלי גוטליב ואלי ציפורי, בתכנית "אבי רצון בבוקר", ב"גלי ישראל", 21.7.22 (15 דקות). חשיפות חדשות למה עוד יש לצפות בתיקים התפורים הללו - מה שלא תשמעו בשום כלי תקשורת אחר בישראל. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/oAhLhCaSJls. מידע נוסף ומרתק למתעניינים בנושא זה יש - כאן.


22.7.22: התרסקות תיק בזק בביהמ"ש המחוזי בת"א והקשר ההדוק של נפילה זו לתיק 4000 המתנהל בי-ם. אין סוף שערוריות שהופכות את תיק 1000 לפארסה אחת ענקית ומי אחראי לתפירה המזוויעה הזו של כתבי אישום בלי עבירות וראיות? זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-22.7.22 (כ-15 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/iu0d1JkFcKg. מידע נוסף ומרתק למתעניינים בנושא זה יש - כאן.
 


23.7.22:
א. שבוע מוצלח לשוחרי האמת והצדק בישראל, מול שקרי הפרקליטות וסוכניה השקרנים. למה תיק 1000כבר איננו בין החיים לאור עדותה כבר מהיום הראשון של הדס קליין ואיך "האסימון נפל" גם לשופטים.  חשיפת מה שלא רוצים שהציבור יידע, בראיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם מייק אטדגי וליאור שוורץ, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-22.7.22. כ-12 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות במשפט "תיקי האלפים".
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/njrHqNS2CGs. מידע נוסף ומרתק למתעניינים בנושא זה יש - כאן.ב. התרסקות תיק בזק כמבוא להתרסקות תיק 4000 ותיק 1000 שהוא כבר בר-מינן. חשיפות מדהימות מי בישל את תפירת התיקים הללו. השבוע המפתיע ביותר בתיקי האלפים. איזו דרמה והתפתחויות מסעירות! זאת, בריאיון של אבי וייס ביחד עם עו"ד זהבה גור ע"י שחר אלוני ב-"RadioSol" ב-22.7.22 (16 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/Qr7MmMWSIGg. מידע נוסף ומרתק למתעניינים בנושא זה יש - כאן.


24.7.22: איך משקרים במצח נחושה לציבור ברוב כלי התקשורת, על ההתרסקות המדהימה של תיק בזק שהוא חלק מתיק 4000 וגם על התפוררות תיק 1000. זאת, כדי למנוע מהציבור להבין את העובדות ולקבל החלטות נכונות בתחומים המשפטי והפוליטי במערכת הבחירות בה אנו נמצאים. ריאיון נוקב ב-24.7.22, כ-14 דקות של אבי וייס ע"י יוסי טסלר ברדיו החרדי "קול הציבור". כל מה שלא רוצים שתדעו נחשף כאן. הלינק לשידור הריאיון ביוטיוב כאן: https://youtu.be/cxMmrdkRGdE.
קובץ הקול - נא ללחוץ על הלינק כאן: https://bit.ly/Tesler230722. מומלץ להאזנה ולהפצה. עדכונים ופרטים נוספים מ"משפט האלפים" יש בכתבה - כאן.  


 
29.7.22
איך "העגילים של שרה" קשורים לחשיפות סעדה (סגן ראש מח"ש לשעבר), דו"ח מררי, כישלון המשטרה ב"שומר חומות" על פי דו"ח מבקר המדינה, ריבוי חקירות פליליות לאנשי ימין והשקרים של העדה הסוכנת הדס קליין? הפתעות וחשיפות שלא שמעתם בשום מקום אחר. זאת, בריאיון נוקב של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-29.7.22 (כ-15 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/Uieimhp4M5w. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש בכתבה - כאן.30.7.22: היקום המקביל שנולד במדינת ישראל: מערכות הפרקליטות, החקירה והשפיטה. האם ניתן לתקן את המערכות הנמצאות בעולם מקביל נטול חוקים, כך שתחלנה לשרת את אזרחי ישראל? חשיפת מה שלא רוצים שהציבור יידע, בראיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם מייק אטדגי וליאור שוורץ, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-29.7.22. כ-13 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות במשפט "תיקי האלפים".
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/SjG5nu_j_c4. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש בכתבה - כאן.


 
31.7.22: "הפרקליטות ודובריה משקרים לציבור וחושבים שלא נגלה את המסמכים המוכיחים שהם משקרים". ריאיון נוקב ומדהים של נצ"מ בדימוס אבי וייס ע"י אבי רצון, אודות המידע שמסר "העיתונאי" בן כספית לצמרת המשטרה ואודות השקרים של הפרקליטות בפרשת סעדה (סגן ראש מח"ש לשעבר), בתכנית "אבי רצון בבוקר", ב"גלי ישראל", 31.7.22 (8 דקות). חשיפות חדשות למה עוד יש לצפות בתיקים התפורים הללו - מה שלא תשמעו בשום כלי תקשורת אחר בישראל.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/D1BtuE5ZuhE. מידע נוסף ומרתק למתעניינים בנושא זה יש - כאן. 

Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים