Telecom News - משרד התקשורת ממשיך בתעלולים של תמיכה באינטרסים של בעלי בזק

משרד התקשורת ממשיך בתעלולים של תמיכה באינטרסים של בעלי בזק

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> משרד התקשורת ממשיך בתעלולים של תמיכה באינטרסים של בעלי בזק
לא ברור למה שר התקשורת איוב קרא שואל את היועמ"ש אם מותר לו לעסוק בענייני בזק, בזמן שהמשרד, שהוא עומד בראשו, ממשיך לשפוך כסף על תהליך "השינוי הארגוני", שנועד כל כולו לשרת את בעלי בזק (שאול אלוביץ'), מה שמכונה כיום "תיק 4000". וזה רק קצה הקרחון של פרשיות השחיתות. חשיפות מדהימות חדשות. 
מאת: אבי וייס, 25.3.18, 20:12איוב קרא

כבר ניתחנו לא אחת כיצד משרד התקשורת ממשיך להתנהל "כאילו כלום" (למשל כאן, כאן וכאן), ופועל מחוץ לכל מסגרת של חוק, תקנה או נורמה.

החמור מכך, המשרד ממשיך בתכנית "להעצמת שאול אלוביץ'" מה שמוכנה "תיק 4000", "כאילו כלום".

כבר חשפנו בהרחבה כיצד נושא "השינוי הארגוני", מעבר למימוש הרצון האישי (שבוצע בפועל) לקידום אישי של שמילה מימון, היה "שם קוד" לתכנית אחרת לחלוטין והיא: "סגירת מעגל השוחד", מה שמכונה "תיק 4000". הוכחנו "שחור על גבי לבן" וגם על פי דו"ח מבקר המשרד, ש"השינוי הארגוני" במשרד התקשורת נועד למטרה אחת בלבד: לשנות את הרגולציה, שמשרד התקשורת מיישם בפועל בשוק התקשורת (מפורט כאן, כאן וכאן), לרגולציה "מבוססת תשתיות", כהגדרת המנכ"ל דאז, שלמה פילבר, וכדי לענות רק על הבקשות והצרכים של בעלי בזק

לכן שלחתנו ביום 20.3.18 בדחיפות את השאלה הבאה להנהלת משרד התקשורת:
"משרד התקשורת ביקש וקיבל אישור חשכ"ל להתקשרות המשך ללא מכרז עם רותם אסטרטגיה, כדי להשלים את "השינוי הארגוני". אמנם, לא מדובר בתוספת תקציבית מאוד משמעותית, אך מדובר בניצול מעל 210 שעות ייעוץ ותשלום עבורן. כמובן, שהמשרד הסתיר מהחשב הכללי באוצר את דו"ח מבקר המשרד, שנחשף ונותח ב-Telecom News בהרחבה, ממנו עולה בבירור, שלכל הפחות מדובר במהלך כושל, שאין מקום לבזבז עליו ולו שקל אחד נוסף מכספי הציבור.

מה גם, שעולה חשש ממשי מהודעת המשרד עצמו, שכל השינוי הארגוני הזה ותהליכי השוחד שנלוו לו, נועדו לקדם את יחסי השוחד (כפי שעולה מ"עד המדינה" מנכ"ל משרד התקשורת, שיזם את כל המהלך המפוברק הזה), שנוצרו בין צמרת משרד התקשורת עם צמרת קבוצת בזק ובראשה שאול אלוביץ', תחת מסווה של "שינוי מיקוד הרגולציה לתשתיות". זאת, בלי ששר התקשורת באותה עת אישר בכלל את תהליכי "השינוי הארגוני", שבגינו רותם אסטרטגיה קיבלה ותמשיך לקבל כסף ממשלם המיסים, על כלום (כלומר: על תהליך, שנולד כדי לייצר תהליכי שוחד עבור צמרת המשרד).
הייתכן?"


תגובה לא הצלחנו לקבל, לא שלא ניסינו. די ברור למה. ככל שנקבל תשובה, נעדכן בהתאם. לא להיות במתח, הסיכויים שנקבל תגובה הם כמו הסיכויים שאסע כעת לנתב"ג ואקח טיסה ישירה לשמש (זה לא מסוכן, אם טסים בלילה).

וזה עדיין לא הכל, יש לנו השערה (עם מידע), שהשחיתות, שקשורה למשרד התקשורת, לא הייתה רק בענייני בזק. אולי היא גם  קשורה לענייני עיריית ירושליים.

לכן שלחנו ביום 16.3.18, את השאלה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת:
"אודה להתייחסותכם לפסקה הבאה:
האם פרשת השחיתות בעיריית ירושלים, שנחשפה בימים אלה תגיע עד למשרד התקשורת?
מהחומר, שאושר לפרסום עולה, שחלק מהחשדות הן לגבי שיפוצים, שבוצעו בבניין הדואר המרכזי ההיסטורי ברח' יפו בירושלים, שמיועד לשימור. הבניין נמצא בבעלות משותפת של דואר ישראל, בזק ומשרד התקשורת (השלוחה הירושלמית של משרד התקשורת, לרבות המשרדים של שר התקשורת ומנכ"ל המשרד).
היזמים קנו את חלקה של חב' בזק בבניין לשימור והפכו חלק ממנו למלון ("מלון כורש"). הטענה היא, שההיתרים לשיפוץ במבנה ההיסטורי והשיפוצים עצמם נעשו שלא כדין ותוך תשלומי שוחד למעורבים בפרשה החמורה הזו.
מהפרסומים עולה, שחברת הדואר התלוננה על העבודות בבניין וכך גם קבוצת אדריכלים הרוצים להבטיח שמירה על המבנים ההיסטוריים המיועדים לשימור בעיר.
איפה היה משרד התקשורת, שתחת אפו ובבניין בו הוא שוכן בוצעו שיפוצים כה נרחבים ולכאורה בניגוד לחוק (ליתר דיוק: היכן היו תמי לשם, סמנכ"לית למינהל ומשאבי אנוש דאז ורונית בן טל הכפופה לה והמופקדת על הנכסים והלוגיסטיקה של משרד התקשורת)? מדוע הן "עצמו עיניים" נוכח עבודות השיפוץ הנרחבות, שבוצעו במבנה הנמצא גם באחריותן? הן לא שמו לב לזה? ואם תגידו, שמהפרסומים עולה, שחלק מהעבודות בוצעו שלא בשעות שגרתיות, כדי לחמוק מפקחי העירייה ומהשכנים, הרי כפי שנחשף בדו"ח מבקר הפנים של משרד התקשורת ופורסם ב-Telecom News, דו"ח שבכלל לא דנו בו, עובדי אגף מינהל ומשאבי אנוש במשרד (לרבות רונית בן טל) זכו וזוכים לתשלום "כוננויות" עבור שעות רבות, שהם נמצאים\ות שלא בעבודה אך כביכול עומדים\ות לרשות המשרד, שלא לדבר על עובדי המנהלה, שקיבלו "רכב צמוד בשביל "הכיף" וגם "שעות נוספות" "בלי הכרה" (לעיתים עד כ-80 שעות נוספות בחודש). ולמרות כל זאת, שיפוצים אדירים בבניין בו הם יושבים, שנמשכו שנים, נעשו בלי שהן הרגישו בכך? מוזר ומדאיג גם יחד". 

תגובה לא הצלחתי לקבל. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם. את הבדיחה על הטיסה לשמש אתם כבר מכירים. 

זה עוד לא הסוף...  נדמה, ש"השינוי הארגוני" הוא "בור בלי תחתית" של עבירות... 

לכן, ביום 25.3.18 שלחתי לצמרת נש"מ את השאלה הדחופה הבאה:
"במסגרת חשיפת Telecom News (כאן, כאן, כאן וכאן) את ממצאי דו"ח מבקר הפנים של משרד התקשורת אלון זולר (הדו"ח הנוגע לעניינו - כאן) בנוגע לכשלים הרבים, שנפלו ב"שינוי הארגוני", שהתרחש במשרד התקשורת, נחשף, בין היתר, שחור על גבי לבן, בדו"ח המבקר, שהסמנכ"לית הבכירה למינהל ומשאבי אנוש דאז, תמי לשם, הבטיחה שלא כדין 2 שדרוגים: שדרוג אסור של 2 דרגות בבת אחת ליו"ר ועד העובדים התל-אביבית דאז, אביבה שלמה וכן, שדרוג אסור נוסף לעובד, שאמור היה לעבור לתפקיד אחר ולכן מחויב היה להתחרות במכרז.
 
מעבר לעובדה, שההתחייבות לשדרוג האסור נעשתה עבור מי שכיהנה כיו"ר ועד עובדים ת"א (של משרד התקשורת) בעיתוי רגיש של "שינוי ארגוני" הדורש מו"מ עם העובדים, הרי שעפ"י תקנות שירות המדינה (התקשי"ר) הבטחת שדרוג אסור ללא אישור הממונה על השכר באוצר, מהווה עבירת משמעת חמורה, שדינה סילוק מהארגון לצמיתות, מה גם, שהבטחת השדרוג האסורה בוצעה ע"י הסמנכ"לית למינהל ומשאבי אנוש בכבודה ובעצמה, שאמורה להכיר את החוק והתקשי"ר ולהוות "שומרת סף" למניעת מעשים כגון אלה.
 
יודגש, שעצם הבטחת השדרוג האסור מהווה עבירת משמעת חמורה כאמור ואין צורך ,שהשדרוג הפסול ייצא לפועל. במקרה דנא של הבטחת השדרוג האסורה ע"י תמי לשם, הדבר נחשף מבעוד מועד ע"י Telecom News וע"י מבקר הפנים של המשרד (ראה עמודים 29 ו-30 בדו"ח שלו), אככל הנראה לא היה מודע לעובדה, שמדובר בעבירת משמעת חמורה (או שמסיבותיו, החליט להקל על תמי לשם), ולכן לא דיווח עליה לאגף המשמעת בנציבות שירות המדינה כנדרש, והסתפק בכך, שתמי לשם הודיעה לו, ש"לאחר בדיקה חוזרת" היא חוזרת בה מכוונתה זו.
 
בכל מקרה, המנכ"ל דאז (שלמה פילבר) השיג את "הסכמת הוועד" ל"שינוי הארגוני" ללא כל תנאים או דרישה הטבות לעובדים (כמקובל בשירות המדינה, שבעת, שמבוצע שינוי ארגוני משמעותי, העובדים מקבלים בונוס, או תוספת שכר, או פיצוי), כשבישיבה, שבה ניתן האישור של ועד העובדים למהלך, הייתה נוכחת רק חברת ועד עובדים אחת: זו שהובטח לה הקפצה בתפקיד קידום ב-2 דרגות... כך, הבטחת הקידום השיגה את מטרתה והשינוי הארגוני יצא לדרך בתאריך שהיה מתוכנן ע"י המנכ"ל.

לאחרונה, נחשף בכלי תקשורת שונים (ראה לדוגמא "דה-מרקר": "מנכ"ל הרשות לשיקום האסיר לשעבר נפסל לעבודה ברשות לצמיתות"), שלאחר חקירה, שנערכה ע"י היחידה לחקירות שכר במשרד האוצר, הרשיע בית הדין [למשמעת] את מנכ"ל הרשות לשיקום האסיר במסגרת הסדר טיעון בכך, שהבטיח 2 שדרוגים שלא כדין, וחרף העובדה, שהבטחת השדרוגים האסורה לא יצאה לפועל, קבע בית הדין, שמדובר בעבירה חמורה ולכן יש לנזוף במנכ"ל הרשות והוא נפסל לצמיתות מלשמש בכל תפקיד בארגון.

בהתייחס ספציפית לתמי לשם, היא אמנם יצאה לגמלאות ממשרד התקשורת, אך היא עדיין מקבלת משכורת ממשרד התקשורת בהסדר מיוחד של הנציבות, שנעשה עמה לרגל פרישתה, והיא גם מקבלת משכורת ממקום עבודה החדש, שגם הוא נמצא במסגרת המנגנון הממשלתי: בוועדת הבחירות המרכזית של הכנסת. כך, שהתקשי"ר עדיין חל עליה, לפחות עד סוף 2018.
 
יודגש, שהבטחת השדרוגים האסורה במשרד התקשורת אף עולה בחומרתה על זו שנחשפה ב"רשות לשיקום האסיר", שכן, כאמור, אחד השדרוגים האסורים במשרד התקשורת הובטח ליו"ר ועד העובדים ת"א של משרד התקשורת, בעיצומו של "שינוי ארגוני" מאוד משמעותי (מכל ההיבטים) וכן, בעוד שברשות לשיקום האסיר ההבטחות השדרוג האסורות ניתנו ע"י המנכ"ל, אך נתקלו בהתנגדות של הסמנכ"לית למינהל של הרשות, שמילאה את תפקיד "שומרת הסף" כראוי, הרי שבמשרד התקשורת הבטחות השדרוג האסורות נעשו ע"י הסמנכ"לית הבכירה למינהל ומשאבי אנוש בעצמה, בידיעת המנכ"ל. כך, ששניהם היו שותפים למזימה הזו, שנועדה לקבל את הסכמת ועד העובדים ל"שינוי הארגוני", שזה למעשה היה כיסוי ו"שם קוד למבצע", שנחקר כיום תחת השם "תיק 4000".
 
כידוע, המנכ"ל (שלמה פילבר) נמצא כעת במעמד של "עד מדינה" עם הסכם חתום לגבי עתידו. כך, שלא ניתן להעמידו לדין משמעתי על עבירה זו (גם אם היה שותף לה). רק תמי לשם אמורה להיחקר ובעקבות החקירה ולאור ממצאיה - לעמוד לדין משמעתי, בדיוק כפי שהתרחש בסיפור של "הרשות לשיקום האסיר".
 
לא ניתן להתעלם מהתוצאה האומללה העכשווית  של "השינוי הארגוני", שיצא לפועל רק בזכות הבטחת הקפצה ב-2 דרגות ליו"ר ועד העובדים (דאז) של ת"א, ובכך זה סלל את הדרך למנכ"ל לממש את התהליכים, שיצר עם שותפים נוספים במשרד, כדי לעזור לקבוצת בזק ובעליה (מה שמצוי כיום בחקירה פלילית). המהלך הפסול הזה דורש מיצוי כל ההליכים המשמעתיים הנדרשים כנגד תמי לשם, שכן - מדובר ביוזמה שלה".

תגובת דובר נציבות שירות המדינה הייתה מהירה ביותר והתקבלה כשעה לאחר שליחת השאלה:
"העברתי את טענותיך לאגף המשמעת. הם ילמדו אותן ואת משמעותן."

נעדכן את קוראינו מה היו תוצאות הבדיקה באגף המשמעת של נש"מ, כשנקבל.

יש עוד חשיפות, אבל נשאיר אותן למחר... 
 
משרד התקשורת 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים