Telecom News - מש' החדשנות, המדע והטכנולוגיה הקים קרן הון לאקדמיה ולמחקר לעידוד יזמות

מש' החדשנות, המדע והטכנולוגיה הקים קרן הון לאקדמיה ולמחקר לעידוד יזמות

דף הבית >> סטארטאפים - גיוס השקעות >> מש' החדשנות, המדע והטכנולוגיה הקים קרן הון לאקדמיה ולמחקר לעידוד יזמות
משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה הקים קרן הון לאקדמיה ולמחקר לעידוד יזמות
מאת: מערכת Telecom News, 14.12.21, 21:20STARTUP FREE

הקרן תאיץ את העברת הידע הכלוא במחקר ובאקדמיה למשק בהיקף כולל של 30 מיליון ₪. התכנית תסייע גם להתמודד עם הירידה הדרמטית בכמות הסטארטאפים המוקמים בישראל בשנים האחרונות. מי המוסדות שזכו?
     
מאיצי מדע
בפעם הראשונה משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה מעניק תמיכה לקידום מיזמים ועידוד יזמות בקרב חוקרים, שכוללת חניכה מעשית ועיונית בהיקף של כ-30 מיליון ש"ח. כחלק מהצורך בקידום העברת הידע היישומי מהאקדמיה לתעשייה, המשרד פרסם קול קורא לפיתוח תכנית "מאיצי מדע "לקידום מיזמים ועידוד יזמות בקרב חוקרים באקדמיה ובמכוני המחקר.
 
בשנים האחרונות מוסדות המחקר ובראשן האוניברסיטאות רושמות מדי שנה מאות בקשות פטנט מקדמיות (Provisional) ומחזיקות אלפי פטנטים ובקשות פטנט (PCT) בעלות של עשרות מיליוני ש"ח בשנה, אך למעלה מ-90% מבקשות אלו נזנחות או לא ממצות את ערכן הכלכלי כיון שלא נמצא גורם שיממן, יכווין וילווה את הפעולות הנדרשות לקידום הטכנולוגיות לכדי בשלות להקמת חברה או פיתוח תעשייתי.

דו"ח "העברת ידע וטכנולוגיה אקדמיה-תעשייה", שפורסם ב-2019 ע"י מוסד שמואל נאמן עבור המועצה הלאומית למחקר ופיתוח אף קבע, שיש צורך לפתח מנגנונים ותמריצים לקידום העברת ידע מהאקדמיה לתעשייה, שאינו מומש.
 
תכנית "מאיצי מדע" הוקמה כדי לגשר על הפער הזה שנוצר ולממן מיזמים של חוקרים וחברי סגל במוסדות המחקר, שנמצאים בשלבים ראשוניים, מוקדמים ודורשים מימון וליווי יזמי ועסקי כדי שיוכלו להבשיל לתוכניות המשך ברשות החדשנות או בקרנות הון סיכון ולהאיץ את הטכנולוגיות למשק.

התכנית מעניקה תמיכה לאקדמיה ומוסדות מחקר, שמעודדים תרבות יזמית בקמפוסים ומחקר יישומי, מאפשרים העברה יעילה של טכנולוגיות נבחרות ממכוני המחקר לתעשייה ומגדילים את היקף מסחור הטכנולוגיה, שפותחה במוסדות. בנוסף, התכנית מספקת הכוונה והתאמה של DEEP TECH, ויכולות מדעיות מעמיקות במהירות ובהתאמה לצרכי השוק המסחרי.
 
התכנית תסייע גם להתמודד עם הירידה הדרמטית בכמות הסטארטאפים המוקמים בישראל בשנים האחרונות, ולהביא לצמיחה בכמות החברות המוקמות על בסיס ידע אקדמי מעמיק, באמצעות הבשלת הידע האקדמי לכדי פיתוח מוצרים ברמה הלאומית והבין לאומית.

על הפי הדו"ח הרשות לחדשנות מ-2020-2021 עולה, שבתוך 5 שנים צנח מספר הסטארטאפים החדשים הקמים בישראל - מכ-1,400 סטארטאפים חדשים, שהוקמו ב-2014 לכמות הנאמדת ב-850 ב-2019 ועומדת על כ-520 בלבד ב-2020.

התוכנית נעשתה בשיתוף ות"ת ואג"ת באוצר ולאחר התייעצות עם עשרות אנשי הון סיכון, תעשיה, אקדמיה, יזמים והרשות החדשנות. היקף הפרויקט עומד על כ-30 מיליון ש'ח מתקציב המשרד וכל תכנית פרטנית תמומן בשיטת המצ'ינג (70/30) - משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה יממן לכל מוסד 70% מעלות התוכנית והמוסד יממן לכל הפחות 30% מעלות התוכנית.

התוכניות הזוכות הן:

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב בשיתוף המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה - אונ' בן גוריון וביה"ח סורוקה שיתפו פעולה והשיקו את תוכנית "המעבדה": תוכנית חדשנית המותאמת לאיתור והבשלת מיזמים מהאקדמיה הנמצאים בשלבי פיתוח מוקדמים 3-TRL2 - והנסמכת על צוות מיומן, שיגויס במיוחד למשימה. צוות התוכנית ייתמך ויתממשק באופן מלא עם מאיץ הסטארטאפים הקיים של מרכז יזמות 360 באוניברסיטת בן-גוריון בנגב ("אואזיס"), שהופך בהצלחה מחקרים בשלבים יותר מתקדמים למיזמים בוגרים וברי-השקעה. המעבדה תערב שיתוף פעולה עם בית החולים האוניברסיטאי סורוקה כדי להרחיב את אפשרויות החיבור בין חוקרי האוניברסיטה לקלינאים, ומכאן גם את מספר הפרויקטים היישומיים, שיהוו פוטנציאל להקמת חברות.
היקף התוכנית 10.8 מלש"ח
השתתפות המשרד בתוכנית ל 4 שנים: 5.4 מלש"ח
מנהלת התוכנית: דנה גביש ,מנהלת מרכז יזמות 360 , אוניברסיטת בן גוריון בנגב
 
הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל - התכנית של הטכניון תפעל במרכז היזמות והחדשנות t-hub בשילוב עם זרוע המסחור T3. ייחודה של התוכנית הוא בשילוב לווי אישי ומקצועי של צוות מומחים מנוסה. מעבר למימון המחקר, התכנית תספק למשתתפים ליווי אקטיבי (hands-on), שיאפשר להם לצמוח ולהתפתח ויקנה להם ידע וכלים מעשים לצד מערכת קשרים רבת ערך להמשך הדרך. התוכנית תתמקד בעולמות תוכן המהווים מנועי צמיחה תעשייתיים המצויים בליבת המומחיות בטכניון - בריאות האדם, קיימות אנרגיה ותעשיה דיגיטלית.
היקף התוכנית: 6 מלש"ח
השתתפות המשרד בתוכנית ל 4 שנים : 3 מלש"ח
מנהל התוכנית: פרופ' עזרי טרזי, ראש המרכז היזמות והחדשנות בטכניון וראש התכנית לתארים מתקדמים בעיצוב תעשייתי
 
אוניברסיטת אריאל בשומרון בשיתוף מכון טכנולוגי חולון - HIT ובית חולים קפלן - שת"פ להפעלת תכנית מאיצי מדע - "בוסטר", שמטרתה להגדיל היקף המיזמים הנובעים מתוך מחקרים וטכנולוגיות של המוסדות בתכנית, לבנות הכשרה והכוונה יזמית ועסקית לחוקרים וקלינאים, ולעודד פעילות יזמית משותפת בקרב קבוצת המחקר במוסדות. התוכנית תיצור מנגנון יעיל וחדשני, שיפתור את הפערים שיש לכל מוסד במאגד בהבאת מחקרים לידי מסחור. התוכנית תמקד ב-3 תחומים עיקריים מולטי-דיסציפלינריים: Bio-Convergence, Sustainability, Engineering and Information Technologies
היקף התוכנית: 8.4 מלש"ח
השתתפות המשרד בתוכנית ל 4 שנים: 4.2  מלש"ח
מנהל התוכנית: איל גולדזנד, ראש המרכז ליזמות וחדשנות אוניברסיטת אריאל
 
אוניברסיטת בר אילן בשיתוף המרכז הרפואי שיבא ומכללת בצלאל - במרחק 949 מטר בלבד, פועלים בנפרד מרכזי החדשנות והיזמות של המרכז הרפואי שיבא ושל אוני' בר-אילן, מכאן נולדה תוכנית מאיצי מדע - 949* כדי  להעמיק את הקשר בין הממד הקליני, המחקר הבינתחומי והחשיבה העיצובית להקמת מיזמי בריאות פורצי דרך מתוך המוסדות. תוכנית 949* תקדם הקמת סטארטאפים ע"י חברי סגל המוסדות ושותפיהם מחוץ, שיפתחו יחדיו פתרונות לבעיות מורכבות עימן מתמודד מגזר הבריאות הגלובלי. התוכנית תחבר, תחנוך ותלווה את המייסדים בתהליכי רעיונאות, תיקוף מתאם מוצר-שוק וגיוס הון למיזמים המשלבים עומק קליני, רוחב מדעי וחשיבה עיצובית.
היקף התוכנית: 10 מלש"ח
השתתפות המשרד: 5 מלש"ח
מנהל התוכנית: אריאל סלע, מנכ"ל אנבוקס ונצ'רס בע"מ (מרכז החדשנות והיזמות של אונ' בר-אילן)
 
מרכז רפואי ע"ש ברוך פדה, פוריה -  התוכנית מהווה הזדמנות לביה"ח, ששם לו מטרה לקידום מו"פ יישומי באמצעות רתימת הרופאים והסגל לטובת פיתוח מוצרים לרווחת החולים. התוכנית צפויה להשפיע על פיתוח המו"פ בפריפריה ולהביא להבשלת מיזמים והקמת סטארטאפים נוספים באזור.
היקף התוכנית: כ-3 מלש"ח.
השתתפות המשרד בתוכנית ל 4 שנים: 2 מלש"ח
מנהלת התוכנית: קלאודיה בן יעקב, מנהלת תחום החדשנות
 
אפקה המכללה האקדמית להנדסה בשיתוף המרכז הרפואי מאיר - התוכנית מבטאת חזון של פיתוח טכנולוגיה רפואית תוך שימת דגש על פתרונות להגברת השוויון במענה שירותי הרפואה בעבור הפריפריה החברתית והגיאוגרפית וזאת באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת טיפול וניטור ביתי ואזורי תוך שמירה על סטנדרטים רפואיים גבוהים. התוכנית תאתר את הצרכים הרפואיים והחברתיים של הפריפריה החברתית באזור השרון, תיצור פתרונות טכנולוגים מתקדמים בדגש על רפואה מרחוק ופיתוח טכנולוגיות, אמצעים ומכשור רפואי המתאים ליישום, גם בבית החולים וגם במרפאות, ותדע לקדם את המיזמים עד שילובים באקוסיסטם הישראלי.
היקף התוכנית: 6 מלש"ח
השתתפות המשרד בתוכנית ל 4 שנים: 4.2 מלש"ח
מנהל התוכנית:  אלון ברנע, סגן נשיא לפיתוח
 
האוניברסיטה העברית בירושלים - תוכנית יזמות, שתופעל ע"י חברת יישום החברה לפיתוח המחקר של האוניברסיטה העברית בירושלים בע"מ, במסגרתה יופצו לחוקרי האוניברסיטה קולות קוראים בהם יינתן דגש על שילוב בינתחומי. החוקרים יגישו הצעות הבאות לענות על צרכים ואתגרים בתחומים ממוקדים, שיוגדרו, בין השאר, ע"י חברות בתעשיות רלוונטיות ו/או יועצים מומחים כל אחד בתחומו מהתעשייה יחד עם גורמי מקצוע בחברת יישום. התוכנית תיתן דגש למינוף המחקר של חוקרים צעירים במוסד ע"י עידוד לפעילות יזמית לטובת בניית תשתית עתידית של דור החוקרים היזמים תוך דגש על שיתופי פעולה בין דיסציפלינות שונות בתוך המוסד עצמו או בין 2 מוסדות אקדמיים.
היקף התוכנית: כ-6.5 מלש"ח
השתתפות המשרד בתוכנית ל 4 שנים: 4 מלש"ח
מנהל התוכנית: ד"ר איציק גולדווסר, מנכ"ל יישום
 
עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה ירושלים בשיתוף המרכז הרפואי שערי צדק ובית החולים סנט ג'וזף - הקמת תכנית אקסלרציה לקידום העברת הידע היישומי מהאקדמיה לתעשייה. תכנית ההאצה המוצעת תאפשר מינוף של טכנולוגיות ראויות והבאתן לתעשייה בתחומי רפואה, מדע והנדסה. מטרת תכנית "רמה מאיצי מדע" לאתר קבוצות מחקר מובילות ב-2 הארגונים, והפיכת רעיונות לחברות צעירות באמצעות תמיכה, מעטפת של שירותים, והכוונה מקצועית רחבה. התכנית תכלול 2 רכיבים: האחד, עידוד סקרנות ויזמות בקרב הצוותים ואנשי הסגל מ-2 המוסדות - חשיפה לתעשייה והיכרות עם עולם פיתוח הטכנולוגיות, והשני מסלול מובנה למיזמים, שיבחרו ע"י ועדה ממיינת על פי דירוג של צוות שופטים.
היקף התוכנית: 6 מלש"ח
השתתפות המשרד בתוכנית ל 4 שנים: 4.2 מלש"ח
מנהל התוכנית: ד"ר רננה אופן, מנכ"לית מדענית , מחלקת מחקר ופיתוח בביה"ח שערי צדק 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

27.2.24 - Axis Tel Aviv 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים