Telecom News - מתווה חדש של סיבים אופטיים יהפוך את ישראל למרכז תקשורת עולמי

מתווה חדש של סיבים אופטיים יהפוך את ישראל למרכז תקשורת עולמי

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> מתווה חדש של סיבים אופטיים יהפוך את ישראל למרכז תקשורת עולמי
מתווה חדש של סיבים אופטיים יהפוך את ישראל למרכז תקשורת עולמי
מאת: מערכת Telecom News, 13.6.23, 23:25FIBER FREE

החברה האחראית על המתווה, חברת קצא"א, תאפשר לכל חברות התקשורת להשתמש בסיבים האופטיים שהיא תפרוש לאורך קו צינור הנפט בין אילת לאשקלון.
עדכונים בסוף הכתבה. 


ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר התקשורת שלמה קרעי בישרו על חיבור תשתיות תקשורת בינלאומיות. המתווה, שאושר ע"י משרדי הממשלה, יאפשר פרישת סיבים אופטיים לאורך קו צינור הנפט בין אילת לאשקלון. צינור זה יהווה מסדרון תקשורת בינלאומי, שיעביר נתונים דיגיטליים בין מדינות אירופה, מדינות המערב ומדינות אסיה בדגש על מדינות הסכמי אברהם.
 
הציר, שבעבר שימש להעברת סחורות ומוצרים בין אירופה והמזרח, ישמש כעת, בעולם המודרני, להעברת מידע וטכנולוגיה. מהלך זה צפוי להפוך את ישראל למעצמה בתחומי התקשורת והדיגיטל, יוביל להשקעות של חברות בינלאומיות, להקמת חוות שרתים, לצמיחה כלכלית, ליצירת מקומות עבודה ועוד.

החברה האחראית על המתווה, חברת קצא"א, תאפשר לכל חברות התקשורת להשתמש בסיבים שהיא תפרוש, במחיר שוויוני, שיאפשר תחרות בין חברות התקשורת ייצור מסדרון תקשורת בינלאומי ויזניק את הכלכלה הישראלית לגבהים חדשים.
 
בנימין נתניהו: "אנו קוטפים היום עוד פירות להסכמי אברהם ההיסטוריים שהבאנו. אנו נעביר סיבים אופטיים מאסיה, מדינות ערב, מאילת לאשקלון ויתר העולם. זה ימשוך משקיעים ויהפוך את ישראל למרכז תקשורת עולמי. זה יזניק את כלכלת ישראל. שר התקשורת שלמה קרעי, תודה רבה לך שאתה מוביל את המהלך החשוב הזה".
 
שלמה קרעי: "תודה לך ראש הממשלה על ההשקעה העצומה שלך ושל מנכ"ל משרדך יוסי שלי. זאת בהחלט בשורה גדולה, בעיקר לדרום וערי הפריפריה. קראנו אתמול: "עֲלוּ זֶה בַּנֶּגֶב וַעֲלִיתֶם אֶת הָהָר". את פסגת ההר הזו כבשנו יחד איתך ועוד נכבוש פסגות רבות, בעזרת השם".
 
עדכון 13.6.23: פורסם כאן ב"טלנירי" (כותרת בלבד): "בזק בינלאומי וסרבר פארם השיקו את הדאטה סנטר בבני ציון.
בזק בינלאומי וסרברפארם השיקו את הדאטה סנטר שנבנה במושב בני ציון תוך 13 חודשים בלבד והוא נחשב לאחד המתקנים המתקדמים והמאובטחים בישראל."

עדכון 18.6.23דירקטוריון קצא"א אישר את פרויקט פריסת הסיבים האופטיים שיחבר בין אירופה למדינות המפרץ ואסיה. כאמור לעיל, החברה תפרוס סיבים אופטיים אפלים בין נמל החברה באשקלון לבין נמלה באילת, בקו ישר בין ים תיכון לים סוף - אורך התוואי 254 ק"מ. החברה תקים 2 תחנות באשקלון ובאילת, שתחוברנה לכבלים תת ימיים המגיעים מאירופה, אסיה והמזרח התיכון.

ההחלטות לגבי קצא"א [מתווה חברת קו צינור אסיה אירופה (קצא"א) לפריסת סיבים אופטיים] - כאן

עדכון 25.6.23: משרד התקשורת פרסם כאן "שימוע - חובת סימון מחבר אופטי סופי על ידי זוכים באזורי תמרוץ". השימוע עצמו - כאן

עדכון 5.7.23: פורסם כאן (כותרת בלבד): "פרשנות | משרד הביטחון מוותר על יתירות ונותן לבזק לפרוס סיבים כספק יחיד.
הליך הרכש היה מוסתר לא רק מהציבור, אלא גם מספקים אחרים בתחום התקשורת שלא ידעו כי מדובר בהחלטת ספק יחיד."

עדכון 10.7.23: פורסם ע"י עמי רוחקס דומבה מ- Israel Defense כאן (כותרת בלבד): "פרשנות | מתווה הסיבים - סוף. בזק ניצחה.
בזק יצאה ממתווה הסיבים עם כ-93 אחוזי פריסה, מונופול תשתיות סיבים דה-פקטו | ההסכם עם פרטנר עזר לבזק להחליש את המתחרה העיקרית שלה - IBC." 

עדכון 23.7.23: פורסם כאן (כותרת בלבד): "ועדת הכלכלה: יותר מ-99% ממשקי הבית בישראל יחוברו לסיבים אופטיים עד סוף 2027.
לאור הכיסוי הגבוה, שר התקשורת שלמה קרעי ביקש מוועדת הכלכלה לאשר בהוראת שעה פטור מהעברת כספים לחברות לקופת התמרוץ, והיא אישרה זאת | פריסת הסיבים בישראל מתרחשת במהירות גבוהה, אך גם בעיכוב משמעותי, ותוך קשיים בהטלת תחרות על בזק."

עדכון 20.9.23: בזק מסרה הודעה לבורסה כדלהלן: "הנדון: דיווח מידי משלים - תיקון צו התקשורת בעניין החזקת אמצעי שליטה בבזק.
בהמשך לדיווח המיידי של החברה מיום 5.9.2022 (מס' אסמכתא 2022-01-092169) בעניין פרסום טיוטה לתיקון צו התקשורת (בזק ושידורים) (קביעת שירות חיוני שנותנת בזק, החברה הישראלית לתקשורת בע"מ), התשנ"ז- 1997 ("בזק" ו- "צו התקשורת") ולדיווחי המיידיים המשלימים של החברה מיום 6.3.2023 ומיום 30.3.2023 (מס' אסמכתא 2023-01-024249 ו- 2023-01-036198 בהתאמה) בעניין אישור הממשלה ואישור ועדת הכלכלה לתיקון צו התקשורת, מתכבדת החברה להודיע כי ביום 19 בספטמבר, 2023 פורסם התיקון כאמור ברשומות לאחר קבלת חתימתם של ראש הממשלה ושר התקשורת ולפיכך נכנס לתוקף באופן מידי.
התיקון לצו התקשורת מצמצם את המגבלות הרגולטוריות החלות כיום על החברה ועל שאר בעלי מניות בזק באשר להחזקתם במניות בזק ומאפשר, בין היתר, למשקיעים מוסדיים לעלות להחזקה של עד 7.5% בבזק ללא צורך בקבלת אישור.
יובהר כי נכון למועד דוח זה, החברה הינה בעלת השליטה בבזק, לא הוגשה על ידה בקשה לביזור השליטה בבזק ולא התקבלה על ידה כל החלטה למכור את מניות בזק המוחזקות על ידה באופן חלקי או מלא.
לפרסום התיקון לצו התקשורת ברשומות לחצו כאן."

עדכון 1.10.23: פורסם כאן ב"כלכליסט" ע"י עדיאל איתן מוסטקי (כותרת בלבד): "תעבור את בזק? IBC השיגה מימון לפרישת סיבים אופטיים ל-2 מיליון משקי בית.
רשת הסיבים האופטיים השנייה בגודלה בישראל המשרתת כיום 1.4 מיליון משקי בית בישראל חתמה על הסכם מימון בסך 450 מיליון שקל עם מגדל ובנק דיסקונט. משרד התקשורת הציב לחברה יעד של 1.7 מיליון משקי בית."

עדכון 8.11.23: פורסם כאן ב"כיפה" (כותרת בלבד): "מהפך בשוק התקשורת. החברה שצמחה והפכה למובילת השוק.
קבוצת התקשורת פרטנר הפכה לספקית שירותי אינטרנט סיבים אופטיים הגדולה בישראל: החברה הודיעה כי תחל להציע אינטרנט אולטרה מהיר לעוד מאות אלפי בתים."
 
עדכון 21.11.23: פורסם כאן ע"י ניצן כהן מ-ICE (כותרת בלבד): "מהפכת הסיבים: שיא במספר המחוברים וזו החברה הגדולה בישראל.
את המהפכה הזו ניתן לזקוף לאחד: שר התקשורת לשעבר יועז הנדל שבשנה אחת דחף למקום בו חלום האינטרנט המהיר הופך למציאות; מערך הסיבים האופטיים הוא מנוע הצמיחה של כל חברות התקשורת והן מסתערות, ועוד איך מסתערות וכן, זו פרטנר שמובילה את הענף."

עדכון 4.12.23: קבוצת בזק מדווחת לבורסה (כאן): [ציטוט] דיווח מיידי – החלטת דירקטוריון החברה בדבר מינוי יו"ר דירקטוריון. בהמשך לדיווח המיידי של החברה מיום 2 בנובמבר 2023 (מס' אסמכתא: 2023-01-121110) בדבר כוונתו של מר גיל שרון לסיים את כהונתו כדירקטור וכיו"ר דירקטוריון, ניתן בזאת דיווח מיידי כי היום, ה4- בדצמבר 2023 החליט דירקטוריון החברה לאשר את מינויו של הדירקטור מר תומר ראב"ד לכהן כיו"ר דירקטוריון החברה, וזאת החל מיום .1.1.2024
תנאי הכהונה של מר ראב"ד יובאו לאישור האסיפה הכללית כנדרש על פי דין, וזאת לאחר דיון ואישור ועדת התגמול ודירקטוריון החברה בנושא. 
יצוין שועד עובדי בזק מתנגד בחריפות למינוי הזה - כאן

עדכון 5.12.23: קבוצת סלקום מדווחת לבורסה (כאן): [ציטוט]: בהמשך לדיווח המיידי של החברה מיום 28.11.2023 בדבר קיום מגעים של חברת השקעות דיסקונט בע"מ (בעלת השליטה בעקיפין בחברה - "דסק״ש") עם מספר גופים אשר יכול ויבשילו לכדי התקשרות עם אחד מהם במזכר הבנות בלתי מחייב למכירת אחזקותיה בחברה, החברה מעדכנת, כי ביום 5.12.2023, דיווחה דסק"ש, כי ביום 4.12.2023 התקשרה עם קרן פורטיסימו קפיטל ("הרוכשת") במזכר הבנות בלתי מחייב למכירת מלוא אחזקותיה (כ- 35.6%) בחברה על-פי שווי של 2.6 מיליארד ש"ח לחברה, המשקף תמורה בסך של כ- 925 מיליון ש"ח לאחזקותיה של דסק"ש בחברה ("מזכר ההבנות"). 
דסק"ש ציינה בדיווחה כי בהתאם לתנאי מזכר ההבנות, ניתנו לרוכשת שבועיים לצורך ביצוע בדיקת נאותות והתקשרות בהסכם רכישה מחייב, אשר יהיה כפוף לקבלת האישורים הרגולטוריים הנדרשים. במהלך תקופה זו של שבועיים התחייבה דסק"ש כלפי הרוכשת לבלעדיות והיא לא תהא רשאית לנהל במהלכה משא ומתן עם רוכשים פוטנציאליים אחרים. דסק"ש הדגישה בדיווחה כי אין כל ודאות כי ההתקשרות במזכר ההבנות תוביל להתקשרות בהסכם מחייב למכירתן של המניות ו/או להשלמתו ככל שייחתם.

8.12.23: פורסם כאן: מהפכה במהירות העברת נתונים באינטרנט: מהנדסים מהמכון הלאומי של יפן לטכנולוגיית מידע ותקשורת (NICT) שברו שיא כאשר הצליחו להעביר 22.9 פטה-ביטים לשנייה דרך סיב אופטי אחד. (פי 1000 מהר יותר מהסיבים הקיימים). הישג זה יותר ממכפיל את שיא העולם הקודם שלהם של 10.66 פטה-בייט לשנייה.
 
28.1.24: הודעה לתקשורת (ולבורסה - כאן): "מהלך אסטרטגי בשוק החשמל:
בזק וקרן ג'נריישן קפיטל נכנסות לתחום אספקת החשמל
בזק וחברת PowerGen של קרן ג'נריישן, מקימות מיזם משותף, בשיעורי בעלות זהים, לאספקת חשמל שעתיד להיות שחקן משמעותי ומוביל בשוק.
המיזם המשותף מביא לידי ביטוי את היתרונות היחסיים שבכל אחת מהשותפות: בזק תמנף את עוצמותיה ותוביל את השיווק, המכירות והשירות של המיזם, ו-PowerGen תספק את החשמל ממגוון מתקני ייצור שבבעלותה תוך מימוש יכולות סחר האנרגיה שלה.
מגוון אמצעי ייצור החשמל שברשות  Powergen– הקיימים והעתידיים, תחנות כוח בגז טבעי, מנועי גז, מתקנים סולאריים ומתקני אגירה, יבטיחו מיקסום של התנאים שיוצעו למיזם וללקוחותיו על פני מתחרים אחרים בשוק אספקת החשמל.
על פי התוכנית העסקית: למיזם יעד של 400 אלף לקוחות עד לסוף שנת 2030.
רן גוראון מנכ"ל בזק: "לראשונה בזק משיקה פעילות משמעותית שאינה חלק מעולם התקשורת. אנו נפעל בשוק הנאמד במיליארדי שקלים בשנה, ונהווה זרז להתפתחות שוק החשמל והתחרות בו".
ארז בלשה, מנכ"ל ג'נריישן: "הקמת מיזם האספקה עם בזק, הינה חלק מיישום התוכנית האסטרטגית של קרן ג'נריישן, להיות מובילת שוק בתחום אספקת החשמל למגוון לקוחות, וזאת על בסיס חשמל המיוצר בנכסי הייצור והאגירה שבבעלותה". 

29.1.24: 
א. פורסם כאן (כותרת בלבד): "מגדל תצטרף לעסקת רכישת השליטה בסלקום בהשקעה של כ-150 מיליון שקל". 
ב. פורסם כאן (כותרת בלבד): "סלקום שוברת את השוק: אלו המוצרים החדשים שתשיק. סלקום תשיק משפחת מוצרים חדשה מבוססת טכנולוגיית WiFi 7 ו-AI תמיכה בגלישה במהירות 10 גיגה."
ג. פורסם כאן (כותרת בלבד): "סלקום ופרטנר זכו במכרז ענק: זה מה שיספקו לממשלה בעשרות מיליוני שקלים: פרטנר עסקים זכתה במכרז ותספק תקשורת קווית למשרדי הממשלה. במסגרת המכרז החדש יגדל חלקה של סלקום באספקת שירותי הטלפוניה והיא תספק כ-30% מהשירותים למשרדי הממשלה."

1.2.24: פורסם כאן ע"י יהודה רז ב-Israel News (כותרת בלבד): "עשרות מיליוני שקלים: פרטנר זכתה במכרז התקשורת הקווית למשרדי הממשלה.
קבוצת התקשורת פרטנר הודיעה היום על בחירתה כזוכה ראשית באחד מהמכרזים הגדולים במדינה, מכרז מינהל הרכש הממשלתי באגף החשב הכללי במשרד האוצר, לאספקת שירותי תקשורת קווית נייחת למשרדי הממשלה, יחידות הסמך וכן גופים נלווים."

8.2.24: פורסם ב"גלובס" אודות פגיעה בתשתית הסיבים שעוברת דרך ישראל והמגיעה מהמזרח הרחוק, ע"י הח'ותים מתימן - כאן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
21.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

13.3.24 - כנס השפעה בסייבר.

19.3.24 - Europe Days 2024 Conference

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים