Telecom News - סיסמת הכזב של "שקיפות לציבור" נועדה להסתיר החלטות הנגועות בפלילים!

סיסמת הכזב של "שקיפות לציבור" נועדה להסתיר החלטות הנגועות בפלילים!

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> סיסמת הכזב של "שקיפות לציבור" נועדה להסתיר החלטות הנגועות בפלילים!
צמרת משרד התקשורת (שר ומנכ"לית) שוב הטעתה את הציבור ברגולציה חדשה תחת הסיסמה של "שקיפות לציבור בתחום הסיבים", כאשר, למעשה, התקבלה עוד החלטה שערורייתית בשירות האינטרסים הצרים של קבוצת סלקום\IBC. זאת, תוך הסתרת התפנית, שחלה בין השימוע להחלטה, כשהשימוע היה על כל חברות התשתית בעוד שההחלטה חלה רק על בזק. ובנוסף, חשיפה ראשונה של מסמך ניגוד העניינים הבעייתי של היועצת המשפטית של משרד התקשורת, עדת תביעה מרכזית בתיק 4000, שמעורבת בהחלטות לגבי "השקיפות לציבור" בנושא הסיבים.
עדכון בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 6.11.20, 07:30חה"כ יועז הנדל

שוב כמעט כל כלי התקשורת "נפלו בפח" במחזור בשיטת Cut & Paste של הודעת צמרת משרד התקשורת (כאן), בדבר "שקיפות לציבור ושוויוניות בין חברות התקשורת בתהליך פריסת הסיבים האופטיים להגברת התחרות".

ההודעה הזו מלווה בסיסמאות רהב חסרות כל בסיס, של השר יועז הנדל, (בתמונה משמאל), ושל המנכ"לית של המשרד, ושוכפלה ע"י כמעט כל כלי התקשורת. 

אנו פרסמנו את ההודעה הזו כאן, עם הסתייגויות חמורות, שמדובר בהודעה שקרית, שתנותח בנפרד.

הסיבה להסתייגויות הייתה די ברורה. השימוע (הנמצא כאן), היה אודות "הגברת השקיפות" (שבמרכזו פרסום תכנית פריסה של הסיבים לבתים בצורה גלויה), רגולציה, שתוכננה לחול על כל חברות התשתית (לרבות: סלקום, פרטנר, IBC וכל הספקים בעלי רישיון כללי ייחודי החדשים והקיימים הנמצאים בשוק הקווי). בשימוע הזה הוצגו כבר תיקוני הרישיונות המתאימים לכל החברות בעלות התשתית בישראל.

אולם, בלי כל הסבר לציבור או רמז לתפנית, השר והמנכ"לית החליטו בחשאי (ההחלטה מפורטת כאן), שהרגולציה החדשה תחול רק על בזק והוט, אבל בפועל תחול רק על בזק (כי ממילא הוט וסלקום כבר הודיעו, שהוט לא תפרוס סיבים בעצמה אלא "תרכב" על הסיבים של IBC\קבוצת סלקום ובקשתה בנושא נמצאת ממש בימים אלה בטיפול). 

למה בוצעה התפנית החשאית הזו בין השימוע לתוצאותיו - ללא כל הסבר לשינוי הזה? זה די ברור לקוראי האתר.

ראשי המשרד עובדים בשירות האינטרסים של צמרת קבוצת סלקום\IBC. זה למעשה "תיק 5000" שטרם נחקר (בכוונה). 

למי שמעוניין לצלול לפרטים נוספים על "תיק 5000", מוזמן לקרא את אחד המאמרים המובילים בנושא זה (יש מאות - 320 מאמרי חשיפה בנושא "תיק 5000"): "חשיפה וניתוח: למה "תיק 5000" גדול פי כמה מ"תיק 4000"?"

השקיפות של ראשי משרד התקשורת עצמם היא אפס. זה מוסבר בכתבה: "מתי צמרת משרד התקשורת תפסיק לפעול בחשאיות ורק לטובת קבוצת סלקום?".

ההחלטה הזו, להחיל את רגולציית "השקיפות" רק על בזק, נועדה בראש וראשונה להסתיר את מעשה המרמה, לכאורה, הציבורי המזעזע והענקי של השר יועז הנדל, שהשתתף בטקס חנוכת פריסת הסיבים של IBC בעכו, בעוד שאת הסיבים פורסת ומוכרת סלקום ללקוחות (בלי חופש בחירה בספק האינטרנט), חברה שאין לה רישיון לפריסת סיבים ומבצעת לפחות 9 עבירות במהלך השיווקי הזה שחשפנו, שמתבצע ממש בימים אלה בעכו ובעוד מקומות ברחבי המדינה.

הנושא החמור הזה מפורט בכתבה, שפורסמה על ידנו תחת הכותרת: "השר יועז הנדל "נתפס על חם" נותן גיבוי וחיפוי להפרות חוק בקנה מידה מזעזע!". תלונות מתאימות כבר הוגשו ליועמ"ש ולגורמי חקירה נוספים בנושא חמור זה. 

הסיבה המרכזית להתעלמות ולהסתרה של החשיפות והשאלות שלי (כולל חשיפה על חשד למעילה, לכאורה, של השר בכספי המשרד, חשיפה מלפני כחודש - כאן), ולהסתרה של העובדות המזעזעות הללו, של הפיכת שימוע, שנועד לכל החברות, להחלטה החלה רק על בזק, בסדרת החלטות, שהתקבלו בחשאי ע"י צמרת משרד התקשורת, היא די ברורה: השר והמנכ"לית רוצים להסתיר החלטות, שיכולות להוביל, לכאורה, לחקירה פלילית נגד צמרת המשרד, שהם עומדים בראשו.

זה כנראה הלקח העיקרי שהשר למד מ"תיק 4000". 

בהערת אגב אציין, שצפיתי בזמן אמת, מיד עם פרסום השימוע בתחילת 2020, שימוע ל"הגברת השקיפות", שזו תהיה התוצאה. כלומר: שהרגולציה תחול רק על בזק ולא על כל בעלי התשתיות, רק בגלל האינטרסים של קבוצת סלקום\IBC, קבוצה הפועלת כל העת בחסות ובחיפוי צמרת המשרד, כדי להסתיר את מעשיהן הנעשים בניגוד לחוק, לתקנות ולרישיונות של החברות הללו.

פרסמתי זאת במאמר נוקב ומפורט תחת הכותרת: "ראשי משרד התקשורת בעבר ו"מבשלי" תיק 4000 - שולטים במשרד גם כיום!". מומלץ לקריאה למי שפספס.

בכתבה זו, שאלתי את צמרת המשרד מה זה "שירות BSA סיב" (זה הבסיס לכל הרגולציה של "השקיפות"), כי אין דבר כזה. אולם, תגובה לא הצלחתי לקבל עד היום (שאלתי את השאלות בפברואר 2020). כך, ראשי משרד התקשורת בנו (כלומר: המציאו) רגולציה על מושגים טכנולוגיים ורגולטוריים, שראשי המשרד יצרו יש מאין - בהבל פה. 

ב-EU, לרגולציית שוק סיטונאי על סיבים יש כמה שמות טכניים והשם המרכזי הוא L2-WAP.

לא אסביר כאן מה זה, משום ממילא הקליקה לא מתעניינת בעובדות. היא מייצרת את העובדות לבד ("סגנים של אלוהים" יכולים להמציא הכל). לכן, היא ממציאה רגולציה למדינת ישראל מקצה האצבע של חבריה.

"הקליקה" החליטה, שהמונח לשוק סיטונאי על סיבים זה BSA.

למה? ככה. חברי "הקליקה" הם המחליטים. הם הממציאים. זה כלום - ליד השקרים לבג"ץ ותפירת תיק 4000

אם לא די בכך, אנו חושפים כאן, את "הסדר ניגוד הענייניםעו"ד דנה נויפלד" החדש של היועצת המשפטית של משרד התקשורת, עו"ד דנה נויפלד, (בתמונה משמאל), הסדר, שרק כעת נחשף לציבור וננתח אותו בקרוב במאמר נפרד לעומקו. 

מה שחשוב כרגע במסמך המדהים הזה שנחשף כאן, שעו"ד דנה נויפלד קיבלה במועד לא ידוע, התר מעו"ד דינה זילבר (חברתה משכבר הימים), שהיא המשנה ליועמ"ש ד"ר מנדלבליט, התר לטפל בעניני IBC.

תשומת לב, שבמסמך אין כל זכר או אפילו רמז מי אישר את נושא ההתר לעו"ד דנה נויפלד לעסוק בענייני IBC, מתי התקבל אישור שכזה ולמה:

הסדר ניגוד העניינים החדש דנה נויפלד

בענייני סלקום - עו"ד דנה נויפלד טיפלה ומטפלת כל השנים. גם כשזה נגע ליחסי סלקום - IBC. כך, עם הפיכת IBC להיות חלק מקבוצת סלקום, היא מטפלת בענייני הקבוצה הזו באופן מלא, מאז שקיבלה (במועד לא ידוע) את ההתר מעו"ד דינה זילבר, למרות שבן זוגה לחיים ואבי בנה, עדיין מעורב ב-IBC.

אחד המומחים שהתייעצתי עמם במסגרת הכנת הכתבה הזו, בנוגע למסמך ניגוד העניינים החדש של עו"ד דנה נויפלד (אותו קיבלתי במסגרת חוק חופש המידע - כאן), השיב לי דברים נוקבים בזו הלשון: "נראה שהתיקון של ההסדר הקודם הוא ביוזמתה שלה, אבל כנראה שלא הגישה בקשה מיידית, או שלא קיבלה היענות מיידית, כי אחרת אין הסבר לשיהוי הענק בזמנים [המו"מ לרכישת IBC ע"י סלקום בתלות בהקלות רגולטוריות החל באוקטובר 2016 וכל תהליכי הרכישה והענקת הרישון החדש תחת הבעלים החדשים של IBC הסתיימו ב-31.7.19. משום מה ההסדר החדש של עו"ד דנה נויפלד הוא מתאריך 20.2.20, שהוי בלתי מוסבר וארוך מאוד]. יצויין שגם ההסדר הקודם נחתם על ידה זמן רב אחרי שנולדה עילת הוצאת הסדר ניגוד העניינים. 
כתוב במסמך, לא במפורש אבל מאוד ברור, ש- IBC ממשיכה להיות מעסיקה של משרד עורכי הדין תדמור לוי. האבסורד הוא שהיא אמורה לפקח על עצמה ולעיין בעצמה ברשימת הלקוחות של בן זוגה! ורק אם במשרד היועמ"ש יבקשו ממנה, היא תעביר את הרשימה. הראוי היה שהרשימה תעבור לא אליה, אלא למישהו שמפקח עליה וקובע לה 'גבולות גזרה'. זה אין כאן. זה שאין כיום קשר של אחזקה במניות, או בדירקטוריון, נטען במסמך שזה כביכול "מרפא" את החשש לניגוד עניינים מול IBC.
אולם, כל עוד יש ריטיינר למשרד עורכי הדין תדמור-לוי, עדיין יש חשש לעסקת שוחד מוסתרת - דנה נויפלד עוזרת, דוחפת ומאשרת הטבות בתחום הרגולציה ל-IBC \ סלקום וזו מפצה את תדמור לוי בריטיינר יותר נדיב ובבונוסים, או בסדר הפוך. בן זוגה, עו"ד תדמור הוא היה ועדיין שותף במשרד תדמור לוי. כלומר נתח מהגידול בהכנסות של המשרד מגיע אליו וחוזר למשק הבית של משפחת נויפלד-תדמור. זה ברור כשמש וזה ניגוד עניינים הזועק לשמיים". 

ואחרי כן דורשים מנתניהו "לשמור על קוצו של יוד" בענייני "ניגודי עניינים" והוגש נגדו כתב אישום על כך, במסגרת תיק 4000, תיק שעו"ד דנה נויפלד היא עדת תביעה חשובה בו.

פשוט מזעזע ומטריד. 

פרטים נוספים על "הסדרי ניגוד העניינים" הקודמים של עו"ד דנה נויפלד ולמה העניין המטריד הזה שייך לתיק 4000 ואחריו לתיק 5000 וממש כעת לנושא "הגברת השקיפות", יש בסדרת כתבות רחבה, שעסקה בנושא, והכתבה המרכזית עם כל המסמכים המרכזיים פורסמה תחת הכותרת: "תיק 4000: מי מאשר "ניגודי עניינים"? - ספינים וכזבים בפרקליטות והיועמ"ש".

לסיכום
ביצוע שימועים פיקטיביים וכנגד האינטרסים הציבוריים, שנועדו לשרת רק את צרכיה של קבוצת סלקום\IBC, במיוחד בעניינים צרכניים וטכנולוגיים, הוא נושא חמור ביותר הראוי ל"טיפול שורש" ואולי אף לחקירה פרלמנטרית\ציבורית, שלא לדבר על חקירה פלילית. 

למעשה, אין לשר התקשורת הנוכחי כל מטה מקצועי, שמסוגל לנתח מסמכים רגולטורים דוגמת מדיניות וכללים בתחום פריסת הסיבים, בתחום הסלולר ובתחום האלחוטי, ואת ההחלטות של צמרת משרד התקשורת, ואין לו איזה מנגנון עצמאי (דוגמת ועדה ציבורית מייעצת), מנגנון המסוגל לבדוק אם הצמרת של משרד התקשורת היא אוסף של "מינויים מקצועיים", או "קליקה", שיש נגדה עשרות רבות של תלונות (ולא רק ממני), שפועלת בהתמדה נגד האינטרסים הציבוריים ולטובת אינטרסים צרכניים של קבוצה עסקית אחת (סלקום\IBC), שלא לדבר על מעורבותה המתמשכת (עד היום) ב"תיק 4000" ו"בתיק 5000".

כך, השר יועז הנדל, הפך את עצמו בפועל (ביחד עם המנכ"לית, ש"הצניח" למשרד), לחלק בלתי נפרד מה"קליקה" ונושא באחריות מיניסטריאלית מלאה למעשיה ולהחלטותיה של "הקליקה" הזו.

למעשה, השר משתמש ב"קליקה", לצורך הקמת מפלגה


למי שלא יודע, "מי שמפריע לפריסת הסיבים זה שר התקשורת בעצמו ולא שום אדם אחר!".

התפקיד היחיד, שיש לשר יועז הנדל לבצע בתחום פריסת הסיבים, וגם את זה הוא לא עשה וכשל, זה למנוע כפילויות בפריסת הסיבים לבתים, מה שיכול להוביל להתמוטטות כלכלית של החברות המתחרות בבזק בגלל תחרות פרועה.

אין שום מדינה בעולם, שיש בה מצב כאוטי כזה של פריסה משולשת של סיבים לאותם בתים. אולם, ממילא השר לא מבין את הנושא, כמו שהוא לא מבין בשום נושא בעולם התקשורת, ולכן הוא לא עשה בנושא חשוב וקריטי זה מאומה (נעשה תיקון זעיר שלא פועל בשטח, רק לגבי פריסת כפולה בתוך הבניינים עצמם, שזה החלק השולי ביותר של עלויות פריסת הסיבים, וגם התיקון הרגולטורי הזה כשל מיומו הראשון).

בנוסף, היה על המשרד לבנות בסיס נתונים ארצי של פריסת פס רחב לבתים בישראל, כדי שיהיה ניתן לקבל החלטות על בסיס נתונים ולא על בסיס השערות והמצאות מצוצות מהאצבע, עם מונחים שהומצאו ממוח קודח של אנשים, שאין להם צל של מושג, השכלה או ניסיון בעולם התקשורת. גם זאת השר לא עשה ולא נראה שייעשה.
עובדות מעולם לא עניינו אותו. רק הקמת מפלגה. 

רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליה, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".
 
כמובן, שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל). 

FIBERS FREE
עדכון 17.11.20: פורסם כאן בגלובס ע"י גד פרץ (כותרת בלבד): "השותפות בין הוט ל-IBC במיזם הסיבים האופטיים: משרד התקשורת צפוי לדרוש הרחבה של חובת הפריסה. בשבוע הבא צפוי משרד התקשורת לפרסם שימוע להערות הציבור על התנאים לאישור העסקה בין הוט ל-IBC לשותפות במיזם הסיבים האופטיים • הערכה היא שמשרד התקשורת ידרוש זיקה בין חובות הפריסה של המיזם באזורי ביקוש ובפריפריה במקביל." 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים