ספק פתרונות עולמי ענק חדש נולד בתחום שירותי הטלקום, הסייבר וה-IoT

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> ספק פתרונות עולמי ענק חדש נולד בתחום שירותי הטלקום, הסייבר וה-IoT
בכנס הגדול ביותר, שנערך אי פעם באירופה ע"י VMware, נחשפו הכיוונים החדשים של הענק העולמי הצומח במהירות. בנוסף להתפתחות המרכזית בתחום העננים ההיברידיים, VMware מעוניינת להוביל את השוק עולמי בתחומים, שלא הייתה מובילה בהם ובראשם שוק ספקי התקשורת.פט גלסינגר, מנכ"ל VMware
מאת: אבי וייס, 17.9.17, 07:30

אירוע VMworld 2017 Europe, שנערך בברצלונה (ספרד), היה הגדול ביותר שנערך אי פעם ע"י VMware, עם כ-11,000 משתתפים מכל רחבי העולם, מהם למעלה מ-150 משתתפים (לקוחות, שותפים עסקיים ועיתונאים) של VMware מישראל.

זאת, בנוסף למאות הנציגים הישראליים, שהיו באירוע מיוזמתם ובתפקידים שונים בדוכנים הרבים של חברות ישראליות, שהציגו בתערוכה (דוגמת אמדוקס וצ'קפוינט, שהיו בולטות באירוע, וגם עשרות סטארטאפים וחברות הייטק ישראליות רבות. דיווח מלא על הופעת אמדוקס על הבמה המרכזית באירוע - מצוי כאן למתעניינים). ניתוח של כלל ההכרזות שהיו באירוע - מצוי כאן, למתעניינים). 

את המשלחת הישראלית הובילו שמוליק ענתבי, דירקטור אזורי -MEDI ב-VMware, אלי שקד, המנכ"ל הטרי (יחסית) של VMware ישראל וצוות הבכירים של VMware באזור MEDI ,EMEA וישראל. 

ז'אן פייר ברולרד, (בתמונה למטה מימין), סגן נשיא בכיר ומנהל כללי לאזור EMEA: "אנו נמצאים בשלב הבא של המהפכה הדיגיטלית. אנו חושפים כעת דור חדש של פתרונות בתחומים, שאנו מעוניינים להוביל אותם, מעבר להצלחה שלנו ביחד עם שותפינו הרבים שלנו דוגמת: אמזון - AWS ו-IBM בתחום העננים ההיברידיים, ובכלל זה אנו מציגים פתרונות חדשים בתחומים הבאים: NFV לספקי תקשורת וארגונים, IoT, סייבר, ניידות עובדים, אחסון וירטואלי, AR/VR, AI, PC as a Service ועוד. [ריכוז כל ההכרזות החדשות בכנס מצוי כאן]. 

באירופה כבר 41 ספקי תקשורת הצטרפו אלינו כלקוחות VMware, לשלל הפתרונות הווירטואליים המתקדמים שלנו ובמרכזם הפתרון של תחום ה-NFV (מצ"ב כאן פרטי ההכרזה של פתרונות תחום ה-NFV בשת"פ עם Dell-EMC, פתרונות חדשניים המפותחים בסביבת OpenStack. מצ"ב כאן פרטי ההכרזה אודות פתרונות OpenStack).

הספקים הבולטים, שאימצו את הפתרונות הללו, הם וודאפון (מצ"ב כאן פרטי ההכרזה של Vodafone) וסוויסקום (SwissCom), שתי חברות תקשורת ענקיות, שמספקות שירותי תקשורת מכל הסוגים בעשרות רבות של מדינות. כל שבוע מצטרפת לפחות עוד חברת תקשורת משמעותית באירופה ליוזמה שלנו, וגם התחלנו לראות ארגונים, שנכנסים לתחום הזה, בעיקר לפתרונות IoT ניידים".

פט גלסינגר, (בתמונה למעלה משמאל), מנכ"ל VMware: "לפני כ-5 שנים הייתה זו הפעם הראשונה, שנחשפתי לציבור כמנכ"ל VMware. היו אלה 5 שנים מוצלחות ביותר. הטכנולוגיה משנה כל תחום בחיינו, החל מבידור וכלה ברפואה. היא לא רק משנה את השווקים, אלא משנה את תפיסות העולם שלנו, צורת העבודה שלנו והתנהגות שלנו. 

אולם, יש עדיין הרבה לאן להתפתח. אנו רק בתחילת הדרך. לדוגמה: רק 1% מהסחר העולמי של מוצרים עבר ל-E-Commerce, למרות ההצלחה הפנטסטית של חברות ענק דוגמת אמזון ועליבאבא. 

ממה שאנו רואים בעולם הדיגיטלי אותו אנו מובילים, עם שותפים רבים, עולם הטלקום עובר מהפכה של מעבר ל-5G ויהיה המוקד של שירותים חדשים דוגמת IoT, שידרשו הרבה שירותים חדשים, כולל יכולות מחשוב ענן בקצוות. לכן, פתרונות ה-NFV, שאנו מציגים, יובילו להערכתנו את המהפכה הזו. אנו מציגים את כל הכלים הנדרשים לספק התקשורת של המחר, ספק התקשורת של הדור הבא. כבר יש לנו לקוחות ענק, שמובילים את האימוץ של התחום הזה, בנוסף לספקי פתרונות ענקים מאוד מוצלחים דוגמת אמדוקס הישראלית, שמובילים את שוק ספקי התקשורת העולמי לכיוונים הללו.

ה-AI עם יכולות מתקדמות דוגמת Machine Learing משתלבים במערכות ה-NFV ובמערכות ה-IoT. הכל משתלב וזה העתיד של עולם התקשורת.

הלקוחות מבקשים להעביר את כוח המחשוב הענני לקצה. זה דורש יכולות שאין כיום ברשתות התקשורת וברשתות ה-IoT הפרטיות הקיימות והמתפתחות. זה דורש מערכות חדשות של אבטחה, שרידות וניהול, כשהכוח הענני עובר לכל קצוות הרשת. 

תחשבו על כך, שב-1810 כ-80% מהעובדים בארה"ב עסקו בחקלאות, וכיום, ב-2017 זה 2%. כיום, רוב העובדים בארה"ב ובעוד מדינות מתקדמות בעולם, עוסקים במקצועות של התעשיות החדשות, תעשיות המידע, תעשיות העוברות להיות דיגיטליות. אנו עוזרים לכל התעשיות לעבור לעידן הדיגיטלי.

הרעיון שלנו מאוד ברור: כל מכשיר קצה, כל אפליקציה, כל סוג של ענן, יעבדו בבטחה במערכת אחת קלה וידידותית למשתמשי הקצה. 

חברות התקשורת הן חלק בלתי נפרד מהמהפכה הזו. מה שעבר על עולם ה-IT בעשור האחרון, עובר כעת על חברות התקשורת. ה-IoT הוא חלק בלתי נפרד מהמהפכה הזו. ההתפשטות של מהפכת ה-IoT מחייבת עננים בקצה - Edge Clouds. לכן הכרזנו על מערכת Cloud-to-Edge ויש כבר ספקים, שעברו לגישה הזו, למשל ענקית הרכב טויוטה. כדי שהכל יעבוד בסביבה אחת, פיתחנו את WorkSpace One, שמספקת גם את שכבות ההגנה, הניהול והתפעול הנחוצים לעבודה במערכת אחת אינטגרטיבית. 

ההכרזות שלנו על שותפויות עם IBM, אמזון - AWS וספקי ענן נוספים (כולל מיקרוסופט, גוגל ורקספייס), כבר מוכיחות את עצמן. יש התלהבות בשוק מהיכולות הללו. יש לנו כבר לקוחות ענק בכל רחבי העולם הדוחפים את הפתרונות הללו, של ענן היברידי.

כ-4,400 ספקי שירותי ענן בכל רחבי העולם התאימו את עצמם ליכולות החדשות, מה פט גלסינגר ו-VRשמספק יכולת לעבור עם המידע והנתונים מכל ענן פרטי לכל ענן ציבורי, בקליק של עכבר. בעתיד זה ייעשה ב'השלכה' ב-VR (בתמונה משמאל, פט גלסינגר מדגים שימוש ב-VR לניהול מידע ומשאבים בעננים היברידיים).

העתיד של ניהול ה-Data Centers ושירותי הענן הוא ב-VR ואנו כבר מציגים כלים ראשוניים בתחום זה לקהילת המפתחים העולמית, כי זה ייעשה בקוד פתוח.

יצרנו מערכת של הסמכות של שירותי הענן ההיברידי שלנו, ומאז ההכרזה, תוך כמה ימים כבר הסמכנו 5 שותפים גדולים.

יש לנו כבר 10 שירותים חדשים לבחירה, למי שמפעיל את הענן ההיברידי המאושר אחרי ההסמכה שלנו ובשנה הקרובה נוסיף עוד הרבה שירותים חדשים, לפי הדרישות המשתנות של הלקוחות שלנו.

הרעיון של Multi-Cloud נקלט אצל כל הארגונים, שאני מדבר איתם. זה למעשה קיים ועובד אצל לקוחות רבים שלנו. הם מבקשים לשנע משאבים ומידע בקלות ובצורה מאובטחת מענן לענן, לפי הצרכים, העומסים, הרגולציות, הבעלות על המידע, הרצון של לקוחות הקצה והמשתמשים והעלויות של כל ענן. לכן, העטיפה (Packaging) של הכל: אפליקציות, מידע, אחסון ותקשורת בעננים מרובים היא הייחוד, שאנו מובילים בשוק העולמי.

העתיד של התפתחות התחום שלנו מצויה בעננים היבריידים, בצד הכניסה המוצלחת מאוד שלנו לתחום הסייבר עם פתרונות NSX, וכיום אנו מכריזים על כמה כלים חדשים ומתקדמים בעולם הסייבר. המערכות הללו מספקות מעטפת הגנה מלאה, בשת"פ עם חברות נוספות, להגן על רשתות ספקי תקשורת, רשתות של ארגונים ועל כל מכשיר נייח או נייד בכל מקום העולם, להגן על כל אפליקציה מכל סוג ועל כל סוג של ענן היכן שלא יהיה. אנו גם מספקים תאימות מלאה לרגולציות החדשות שיש באירופה דוגמת ה-GDPR

אנו נמשיך להשקיע בסטארטאפים וביזמים בישראל. ישראל היא מוקד של חדשנות ומצוינות עבורנו ולא מעט מההכרזות היום נובעות מפיתוחים של סטארטאפים, שרכשנו והטמענו בתוך מגוון מוצרי ופתרונות VMware. 

העולם הולך קדימה. בעבר, מנהלים לא יכלו לקלוט את הרעיון, שמידע שלהם והמערכות שלהם יעבדו על מערכות וירטואליות. הם גם לא האמינו לנו, שניתן לעבוד ממכשירים סלולריים נידים ומכל מקום. כיום, יש כאלה שלא מוכנים לקבל את הרעיון של רכב אוטונומי. יש שדוחים את פתרונות הצ'אטבוטים, הרובוטים וה-AI. אולם, הטכנולוגיות הללו מגיעות לכל פינה והן מצליחות, כי יש להן ביקוש. העולם נע קדימה והאנשים מסתגלים די מהר לטכנולוגיות החדשות. אי אפשר לעצור את הקידמה". 

הכותב היה אורח VMware בכנס VMworld Europe 2017 בברצלונה.
 
בתמונה (מימין): ז'אן פייר ברולרד, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי לאזור EMEA, פט גלסינגר, מנכ"ל VMware:
ראשי VMWARE

בתמונה: הצוות המקצועי העולמי הבכיר של VMware (מימין): Rajiv Ramaswami, ה-COO למוצרים ושירותי ענן, Sanjay Poonen, ה-COO לשירותי לקוחות, Raghu Raghuram, ה-COO למוצרים ושירותי ענן:
ראשי VMware, שלושת ה-COO
NFV 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

7-13/11-21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים