Telecom News - עוד ספין של שר התקשורת יועז הנדל בנושא הערבויות לחברות התקשורת

עוד ספין של שר התקשורת יועז הנדל בנושא הערבויות לחברות התקשורת

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> עוד ספין של שר התקשורת יועז הנדל בנושא הערבויות לחברות התקשורת
במסגרת "פינת הספין היומית" של יועז הנדל, הוא הפיץ הודעה: "שר התקשורת, חה"כ יועז הנדל, בוחן הפחתה קבועה של סכומי ערבויות הרישיון של חברות תקשורת ב-50% עד 90%". הפעם, מעט כלי תקשורת נפלו בפח של הספין הירוד הזה. זו הודעה ממוחזרת, מילה במילה! מהחלטה קודמת של השר דודי אמסלם, שפעל למילוי רצון "הקליקה" לסייע לקבוצת סלקום\IBC ולדפוק את קבוצת בזק. הנדל ממשיך בכך, בלי להתחשב בכלל בציבור, שמממן לו את המשכורת, הרכב, הנהג, הסמארטפון, הלשכה, הדובר והמאבטח. 
מאת: אבי וייס, 10.9.20, 19:33השר יועז הנדל

במרץ 2020 פרסמנו את המאמר: "מש' התקשורת פרסם שימוע להפחתת סכומי ערבויות חברות תקשורת סלולר וקווי". מדובר בשימוע שערורייתי ביותר (השימוע כאן, תוצאות השימוע כאן, החלטת שר התקשורת דאז, דודי אמסלם, כאן. ההחלטה הייתה בתוקף לחצי שנה מסיבות משפטיות של תקופת "ממשלת המעבר", וכעת הגיעה העת להאריך את התוקף של ההחלטה. 

ניתחתי את ההחלטה השערורייתית הזו תחת הכותרת: "הטבות במאות מיליוני ש"ח מקליקת אוהדי סלקום ושות' בצמרת משרד התקשורת". כותרת המשנה: "שימוע חדש בניחוח פלילי מובהק, לכאורה, יצא היום ממשרד התקשורת, בתקופת המעבר בין הממשלות \ כנסת, כדי לספק הטבות כלכלית במאות מיליוני ש"ח ובמיוחד לחברות הסלולר, בניגוד לחוק, ומתוך מטרה ברורה: להנציח את הפרות החוק הסדרתיות, בעיקר של של קבוצות סלקום ופרטנר."

בכתבה ציינתי, שמדובר ב"הנדסת התודעה" בנוסח משרד התקשורת, בגישת ה-Deep State. מעלימים מהציבור את גובה ההטבה הזו (בכוונה). כך, מציגים את השינוי בגובה הערבויות, ללא סיכומים של היקף ההטבה הזו ובלי להסביר למה חברות הסלולר זוכות לירידה של 88%, הרבה יותר מכל שאר החברות ולא מציינים מי יזם את השימוע הזה (לא צריך לנחש: קבוצת סלקום\IBC, שיש לה נציגים קבועים בצמרת משרד התקשורת). 

מה עשה השר יועז הנדל, (בתמונה למעלה משמאל), היום? מיחזר מילה במילה (גם כאן) בלי לשנות שום אות את השימוע, שנערך בתקופתו של השר דודי אמסלם, החליט להתעלם לחלוטין מהחורים הענקיים, שבהחלטה של השר דודי אמסלם (כמפורט בנספח א' כאן למטה), והחליט לזרוק לפח את האינטרס הציבורי ואת כל חובותיו כשר בממשלת ישראל ולזרוק לפח את כל חובות המשרד שבראשו הוא עומד. עולם שלישי עם Deep State במיטבו. 

שורה תחתונה:
רק החלפת צמרת משרד התקשורת באנשים, שהאינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליו, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".

השר יועז הנדל ממשיך ליישם כל מה שה-Deep State מכתיב לו. השר ממשיך להיות מובל - במקום להוביל.

חוק, תקנות, נהלים, רישיונות, הנחיות היועמ"ש, ממשלה, טובת הציבור, כספי הציבור - זה לא מעניין את השר יועז הנדל. 

לא פלא, שאני מפנה את הקוראים שוב לכתבה הנוקבת והחשובה ביותר, במיוחד אחרי החשיפה המצויה כאן למעלה: 
"מה יגרום לך להצטרף לקריאה לפטר ובדחיפות את שר התקשורת יועז הנדל?".
 
כמובן שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל).

נספח א'
מדוע מדובר בהחלטה לא חוקית ונגד האינטרסים של הציבור? (לקוח מהכתבה הקודמת מכאן).
ההודעה של השר אודות השימוע מכילה מצגים מטעים (למשל, אין שום ניתוח כלכלי ורגולטורי - RIA של ההטבה הזו), וחסרים בהודעה הזו (כמו בכל השימועים בשנתיים האחרונות), 2 אלמנטים הכי חשובים:
  • מה הבסיס החוקי למסמך השימוע, שהוציא המנכ"ל (כאן) והכין הסמנכ"ל הבכיר לכלכלה (כאן) שניים מראשי "קליקת אוהדי סלקום ושות' בצמרת משרד התקשורת"? 
  • מה היקף הכלכלי החזוי של ההטבה הזו? להערכתי, מאות מיליוני ש"ח, אך אין שום ניתוח כזה. סמנכ"ל לכלכלה האחרון, שהציג אי פעם ניתוח מספרי, מה השפעת הרגולציה על החברות, שנוגעות להחלטות הרולטוריות המתקבלות, היה אסף כהן, שביחד עם פרופ' גרונאו העריכו ב-2013 את השפעת רגולציית "השוק הסיטונאי" על בזק (מבחינה כלכלית). מאז - שום ניתוח כלכלי של אגף הכלכלה לא מכיל (ובכוונה), מה ההיקף המוערך מבחינה כספית של ההטבות, שהם מספקים לחברות התקשורת, בשינויים, שהם מציעים ברגולציה. זה די ברור למה נעלם הנתון הזה (במיוחד אחרי ההטבות במיליארדים, על הנייר, שהוענקו ע"י "הקליקה" ל-IBC\סלקום, מה שאני מכנה "תיק 5000", שבא אחרי "תיק 4000"). 
לכן, שלחתי אז ביום 4.3.20 את השאלה הדחופה הבאה לשר התקשורת, דוד אמסלם, ולצמרת משרד התקשורת:
"הנדון: שימוע - עדכון סכומי ערבויות הרישיון: האם זה נעשה באישור השר?
שלום רב,
מנכ"ל משרד התקשורת פרסם שימוע (כאן), המעניק הקלה לחברות התקשורת בגובה של מאות מיליוני ₪ (כמה כסף שווה השימוע הזה – אין שום נתון בשימוע), עם דגש להקלה לחברות הסלולר בגובה 88%.
על פי חוק התקשורת סעיף 4 (ד)  (וסעיפים נוספים), הסמכות לקבוע את גובה הערבות לחברות התקשורת לא הואצלה למנכ"ל המשרד בצורה ובהיקף הקיים כאן בשימוע.
האם השר אישר את השימוע הזה ומקובל עליו לתת כך סתם מתנה של מאות מיליוני ₪ לחברות התקשורת, בדגש על חברות הסלולר?
אם כן - היכן אישור השר?

אודה לתגובה דחופה".

תגובה טרם קיבלתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל.

לכן, אמתין עד סוף השבוע, לקבל תגובה, וללא תגובה נאותה, אעביר את הנושא ליועמ"ש, בבקשה לפתוח בחקירה פלילית גם בנושא הזה, שכן מדובר, לכאורה, בשרשרת ארוכה של שימועים, שיש להן תכלית אחת בלבד: להפעיל רגולציה לטובת חברות הסלולר ונגד האינטרסים הציבוריים.

מה לא בסדר השימוע הזה?
אציין רק בקצרה את הנושאים החשובים (מעבר להיבטים הפליליים, לכאורה, שיש במהלך הזה):
  • משרד התקשורת בכוונה לא מפעיל את הסנקציה של חילוט ערבויות ובמיוחד כנגד מפירות חוק סדרתיות דוגמת סלקום ופרטנר. למשל, בתחומי שידורי הטלוויזיה ופריסת סיבים לבתים (ויש עוד הרבה נושאים של הפרות חוק ורישיון מצידן). כך, אפשר לקבוע, שהיות ואין הפעלת סנקציית חילוט ערבויות, הכלי הזה בחוק  - מיותר. כלומר: קודם מעודדים את העבריינים ואחרי כן מורידים את רף האכיפה והענישה - שלא קיימת, בגלל שלא מפעילים את הכלי הזה. 
  • לעומת זאת, מפעם לפעם, אחת לחצי שנה לערך, המשרד מפעיל סנקציות של קנסות בהיקף נמוך יחסי, על שטויות, ממש שטויות וזוטי דברים, רק כדי שעובדי האגף לפיקוח במשרד התקשורת יקבלו "שכר עידוד". הפעם האחרונה הייתה ממש אתמול (מפורט כאן), שבה הוטלו קנסות זניחים על כמה חברות, רק בגלל שהמוקדנים שלהם לא הציעו ללקוחות חסימת גלישה וסינון גלישה חינמי, כדי להגן כביכול על קטינים. זה נושא שולי ביותר ונדוש, שכולם מכירים אותו מזה שנים רבות, שנכנס לרישיונות של החברות, רק כדי לרצות גורמים חרדיים בממשלה ובכנסת. זו לא פעם ראשונה, שמטילים קנסות מהסיבה הזו, כי זה הכי קל לאכוף וזה בכלל לא מדגדג לכיס של החברות. חילוט ערבויות, לעומת זאת, זו מכה הרבה יותר כואבת לכיס של החברות, אבל זה לא נעשה, כפי שציינתי בסעיף הקודם. 
  • הדבר ההגיוני היחיד, שיש צורך לתקן בערבויות הוא: שיש צורך לבצע מידרוג בגובה הערבויות, לפי סדר גודל החברות, בדומה למידרוג, שנעשה לבעלי "רישיון אחוד". אין כל סיבה, שחברת סלולר ענקית תפקיד אותה ערבות, כמו חברת סלולר זעירה. זה הנושא היחיד הראוי לתיקון. 
  • כרגיל, משרד התקשורת מבצע הליכי שימוע ולא מעניין אותו בכלל לבצע תהליכי התייעצות מוקדמים עם נציגי הציבור המוסמכים (יש הרבה גופים כאלה), והמשרד מקשיב, גם טרום השימוע וגם אחרי השימוע ובמהלכו, רק לבעלי העניין (כלומר לחברות הסלולר סלקום ולפעמים גם לפרטנר, כמו שחשף גם אלי ציפורי). 
  • השימוע הזה הוא למעשה שינוי יסודי במדיניות האכיפה והרישיונות של משרד התקשורת. לכן, השאלה המרכזית – האם הממשלה אישרה זאת? ברור שלא. הרי מדיניות התקשורת נקבעת ע''י הממשלה!!! כאן, מתעלמים מהצורך באישור שינוי מדיניות ע"י הממשלה ומנסים "לבצע מחטף" - בלי אישור ממשלה
  • את השינוי בתקנות הנובע מהשימוע הכינה לאישור השר והכנסת, היועצת המשפטית של משרד התקשורת, עו"ד דנה נויפלד (הנה ההוכחה כאן). טיוטת התקנות, שהכינה נמצאת כאן. זאת, כאשר עו"ד דנה נויפלד מסובכת ב"ניגודי עניינים" משל עצמה "עד מעל לראש" ואך לאחרונה בן זוגה לחיים ואבי בנה, עו"ד ד"ר דודי תדמור, קיבל סכומי עתק (של כסף) מעסקת IBC-סלקום (מפורט למשל כאן וכאן). כך, שדי ברור, שיש לה אינטרס אישי להקל על סלקום ולהכביד על בזק, מה ש"זועק לשמיים" כחשד ל"הפרת אמונים",לכאורה, הטעון חקירה

MONEY FREE

 
עדכון 4.10.20: רק כעת (באיחור רב, שבוע אחרי תיקוני הרישיונות וללא כל הודעה לציבור), התפרסמה החלטת השר יועז הנדל על הפחתת הערבויות - כאן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים