עולמות ה-AR ,VR וה-MR צומחים במהירות בעולם היזמות הישראלי

דף הבית >> פיתוחים חדשים וצ'יפים >> עולמות ה-AR ,VR וה-MR צומחים במהירות בעולם היזמות הישראלי
פורום VideoTLV (וידיאו תל-אביב) שימש במה לחשיפת 3 מיזמים מקומיים מרתקים, שכבר מצליחים, וחשיפת הגישות העתידיות לעולם ה-AR, VR, MR וחידושים נוספים שישנו לגמרי את הצורה בה אנו חיים, עובדים ומתקשרים עם מה שנעשה סביבנו. האם אייפון 12 יהיה בכלל סמארטפון?
מאת: אבי וייס, 1.1.17, 07:20גילי צגלה

פורום VideoTLV התכנס ביום 27.12.17 במתחם של Samsung Next HQ בתל-אביב, כדי לעסוק בנושאים החמים ביותר בעולם היזמות והווידיאו הקרויים: VR (ר"ת: Virtual Reality), וכן AR (ר"ת: Augmented Reality) והטרנד הכי חדש ומדליק בתחום הזה: MR (ר"ת: Mixed Reality). 

גילי צגלה, (בתמונה משמאל), 
יזם מועדון VideoTLV ומנכ"ל Novwaind: "לפני למעלה מ-9 שנים התחלנו במפגשים ובפעילויות של קהילת VideoTLV, וכיום אנו כבר מעל ל-1,300 חברים בקהילה. 

בתור קבוצה, שאוהבת טכנולוגיות וידיאו, אנו מציגים בפני הקבוצה טכנולוגיות הנמצאות לפחות שנתיים עד 5 שנים לפני שרואים אותן נפוצות בשוק. עד היום ביצענו 48 מיטאפים. 

גם היום נראה ונחשוף כמה טכנולוגיות ישראליות חדשות מעניינות, כי השוק, שאנו עוסקים בו, נמצא בפריחה בכל רחבי העולם, עם התפתחות יפה של כל ערוצי המדיה, לרבות עולם ה-VR.

המטרה שלנו: לייצר קהילה, שעוזרת אחד לשני ולסייע לחברי הקהילה בהבנה וקבלת מידע עדכני לאן התחום שלנו הולך אליו בשנים הבאות. החשיפה שלנו לטכנולוגיות חדשות מעודדת גם את היזמים וגם את המשקיעים בפיתוח טכנולוגיות ושירותים חדשים ומלהיבים בתחומים, שכולנו אוהבים ומתעניינים בהם.

אנו נפגשים כאן, במתחם היזמות של סמסונג, שהייתה בין החלוצות בעולם ה-VR, כי יש ממש כעת התפתחויות רבות ומלהיבות בעולם ה-VR. ההערכה שלי הן, שב-2018 נראה עוד פיתוחים מאוד מעניינים, בקצב הולך וגדל, דוגמת ההכרזה, שראינו בשבוע שעבר מ-Magic Leap, שהציגה מוצר ראשון המכוון לעולם ה-MR. יש הטוענים, שהכיוון העתידי של התחום הזה הוא MR.

ראינו לא מכבר את ההשקה של Facebook Spaces, ושמענו על הכרזות חדשות מאפל, מגוגל ומחברות חשובות נוספות. לכן, נציג ונחשוף כאן כמה פיתוחים ישראליים מרתקים בתחומים הללו, כי גם אנו מובילים ביזמות בתחום זה.

השאלות המרכזיות, שכולם שואלים, הן: איך התחום הזה יתפתח? איך עושים מזה כסף? כיצד נצרוך את התוכן התלת-ממדי (3D), שמתחיל להקיף אותנו? ננסה לתת היום כמה כיווני התפתחות ותשובות לשאלות הללו". 

משה מייסד, (בתמונה משמאל),
משה מייסרמנכ"ל ויזם 2sens: "אנו נמצאים בצד של יצירת התוכן ל-VR ול-AR. כיום, אנו מתמקדים בפיתוחים לתחום החדש של MR, תחום, שפחות מוכר ורק כעת הכלים בתחום הזה מתחילים לצאת לשוק. 

במעבר מהטלוויזיה למסך הקטן שעל הסמארטפון ויתרנו על הגודל של המסך, שהיה לנו בטלוויזיה, לטובת פרסונליזציה וניידות הקיימות בסמארטפון. אנו חושבים, שאפשר להחזיר את חווית הצפיה שיש ושהייתה לנו במסך הגדול, מבלי לוותר על הפרסונליזציה והמוביליות. אני מאמין, שדור העתיד לא ירצה להתפשר בנושאים של פרסונליזציה ומוביליות. זה נכון לכל התחומים, למעט עולם הגיימינג, שמתפתח מעט שונה.

הבעיה העיקרית והמחסום העיקרי בהתפתחות של השוק הזה, הם היעדר תכנים מתאימים ובהיקפים מתאימים. כיום, רוב התוכן הנצפה הוא תוכן המופק ע"י אנשים לא מקצועיים, מה שמכונה UGC, עם מינימום של עריכה ועיבוד. מדובר בהיקפי תוכן עצומים. בכל דקה מועלים כ-600 מיליון שעות של וידיאו לכל הערוצים ברשת האינטרנט. מדובר בהתפוצצות מידע בעולם הווידיאו, התפוצצות, שהולכת וגדלה. 

אולם, מה שחסר בהתפוצצות הזו זה תוכן בתלת-ממד. יוטיוב החלו ב-VR בשירות הנקרא VR180, ולמעשה בכך גוגל סוללת את הדרך להפקת תוכן ב-3D. 

אנו מספקים כלים ויכולות של הפקת תוכן איכותי ב-3D, גם ל-AR וגם ל-MR. כדי להצליח ב-MR יש צורך ביכולות טכנולוגיות מאוד מתקדמות, ואנו למעשה רק בתחילת הדרך בתחום הזה. יש לנו ממש בסוף הפיתוח גרסת חומרה ראשונה למכשירי אנדרואיד ובהמשך נפתח פתרון חומרה גם למכשירי אפל. הגרסה הראשונה שלנו תושק ב-CES הקרוב בארה"ב". 

אלון מלכנר, (בתמונה מש
אלון מלכנרמאל), מייסד ומנכ"ל Mixed.Places: "להערכתנו, העתיד הוא ב-MR, וזו המהפכה הגדולה של עולם ה-VR. היינו כבר לפני שנים עם פיתוחים ופתרונות בתחום ה-VR, ולדעתנו AR וגם VR הם רק שלבים בהתפתחות האבולוציונית של התעשייה הזו.

אנו מאמינים, שההתפתחות הגדולה תיווצר, אם ניצור יחד. אנו מאמינים בכוח של ה-UGC. אנו מאמינים, שיווצר מדיום חדש לחלוטין, שכיום הוא ריק לגמרי.

התחלנו את דרכנו בשירות VR, שכיום הוא משוחרר, חופשי וחינמי בגרסה הבסיסית שלו לכל אחד: WakingApp. כל אחד, ללא כל ידע בתכנות, יכול לבצע דברים מדהימים ב-VR וב-AR בעזרת הכלים הללו, בגרסאות, שפיתחנו לחלונות ולמק. 

כיום אנו מפתחים מערכת חדשה, שונה לגמרי. למעשה, אנו מקימים תשתית, שתתאים לכל מפתח בעולם, כדי ליצור MR. יש לנו כבר 17 פטנטים בהגשה בתחום הזה. המטרה שלנו: להפיק דיגיטל ומציאות ביחד, בעיניים של כל משתמש.

איך ישתמשו בזה? על זה עובדים מפתחי המשקפיים עצמם, זו לא המשבצת שלנו. אני מאמין, שתוך כמה שנים זה יוכל להשתלב בכל משקפיים ובעדשות מגע. 

תוך כ-3 חודשים נצא עם מוצר ראשון לשוק, מוצר, שמטרתו להנגיש את העולם בתוכן וירטואלי ומציאותי ביחד. כבר כעת אנו מדגימים את זה על סמארטפונים. ניתן יהיה לכסות את העולם בתוכן וירטואלי, שמספק יכולות חדשות לכל אחד. 

אם שואלים אותי, התחזית שלי, שאייפון 12 לא היה מכשיר סמארטפון, כמו שאנו מכירים אותו. אייפון 12 יהיה, למיטב הערכתי, משקפיים עם MR ולא סמארטפון. הפיתוחים שלנו מספקים את התשתיות לפתח תכנים ויכולות לכיוון ההתפתחות המדהימה הזו". 

אביב הוד, (בתמונה משמאל), מנהל פי
אביב הודתוח עסקי, ByondXR: "אנו מפתחים פלטפורמה המספקת יכולות להפיק תכני 3D, כשאנו כבר מספקים תכני VR, AR ו-360.

המוצרים הללו מיועדים לארגונים, לפרסומות, ליצירת מסעי קידום ומיתוג, להפצת תכנים המושכים התעניינות, למשל באירועים גדולים. יש לנו כבר לקוחות גדולים מכל רחבי העולם. אנו רואים את התחום הזה כתחום של יצירת תוכן ב-3D שהוא מרכז ליצירת רווח.

התחלתי בתחום הזה בסמסונג, ועסקתי בפיתוחים עבור ה-Gear VR של סמסונג. אולם, הם קיוו, שיהיו להם יותר מכירות מהפתרון הזה ב-2017 וזה יצר די אכזבה אצלם וגם בשוק העולמי. 

אנו, כיזמים, הלכנו לכיוון אחר לגמרי. לא ללקחות הפרטיים אלא ללקוחות העסקיים הגדולים ביותר. כיום, הלקוחות שלנו כבר יכולים להריץ תכני 3D על כל דפדפן. זה רץ מצוין על פיירפוקס ועל כרום וכבר מתחיל לרוץ על EDGE. 

מבחינתנו, הלקוחות שלנו יכולים להפיק את התוכן בעצמם. אנו רואים את עצמנו כספקי כלים ופלטפורמות, מה שמאפשר לכל אחד להפיק VR או AR. יש לנו כבר לקוחות עסקיים, שאכן החלו להפיק את התוכן הזה בעצמם. כרגע הדגש הוא על תוכן פרסומי ומיתוגי.

תחום ה-AR תפס תאוצה ברגע שאפל הכריזה, שהיא נכנסת לתחום הזה. קודם, כולם עסקו בעיקר ב-VR. יש לנו כבר כמה פתרונות מעניינים בתחום ה-AR, ואנו רק בתחילת הדרך בתחומים החדשים הללו.

המטרה שלנו לספק ללקוחות יכולות להטמיע מהר במערכות הפנימיות שלהם את כל היכולות: AR, VR ו-360, בקלות. כשה-MR יהיה אקטואלי, נפתח כלים גם לתחום הזה, ללקוחות העסקיים שלנו". 

מרק שובמן, (בתמונה משמאל), חו
מרק שובמןקר UI/UX, אקדמיית בצלאל: "אני מתעיניין וחוקר את תחום חוויית המשתמש. יש היום הרבה טכנולוגיות המופיעות תחת שמות רבים דוגמת: MR, VR, AR, AV, DR, XR ועוד. לעניות דעתי, הכל VR וזו הטכנולוגיה המרכזית, שנועדה להעביר את המשתמש לעולם אחר, למציאות אחרת, מציאות וירטואלית. 

AR זו טכנולוגיה המספקת רובד נוסף ל-VR, מספקת יכולת להוסיף רובד וירטואלי מעל מציאות קיימת, שרואים בעיניים, בלי להוציא את המשתמש מהמקום הפיזי בו הוא נמצא. 

ההצלחה של ההתפתחות של התחום הזה תלויה במידה קריטית באיכות התמונה ובחוויית הצפייה. הבעיה העיקרית היא שדה הראייה. זה עניין קריטי. מעבר לזה יש את נושא מספר הפיקסלים וכמות הפיקסלים, שהמשתמש רואה בו זמנית מול עיניו.

התחום הזה מתפתח מהר וכבר יש כיום משקפיים עם AR, משקפיים, שנראים כמו משקפיים רגילים. אולם, יש עדיין בעיה של שילוב העולם האמיתי עם העולם הווירטואלי על אותו מסך. זה מכונה בשם MR. חברת ההזנק Magic Leap מנסה להתמודד עם הקושי הזה, אבל הפתרונות שלה הם בטווחי פוקוס מאוד קצרים, ממש כמה סנטימטרים עד עשרות סנטימטרים לכל היותר מול העין. אין עדיין פתרונות לראייה רחבה ולא מוגבלת במרחק. 

להערכתי, העתיד יהיה ב-2 כיוונים: בעדשות מגע, זה יגיע בעוד כמה שנים טובות. אחרי כן תגענה הטכנולוגיות של גישה ישירה למוח האנושי. זה לא חלום. כבר כיום יש פתרונות רפואיים המספקים גישה ממוחשבת וישירה לעצב הראייה, עם השתלת שבבים בראש. זה עדיין לא מיועד להמונים וזה עדיין לא זול וזה בניסויים רפואיים, אבל לשם אנו נלך בשנים הבאות בתחום ה-MR". 

 
VR
TLV-GENERATOR 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים