Telecom News - שוב רשת פלאפון נופלת ושוב משרד התקשורת "מורח את הציבור"

שוב רשת פלאפון נופלת ושוב משרד התקשורת "מורח את הציבור"

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> שוב רשת פלאפון נופלת ושוב משרד התקשורת "מורח את הציבור"
ניתוח: ההתעלמות של משרד התקשורת (וועדות הכלכלה והמדע והטכנולוגיה של הכנסת) ממצבן של רשתות הסלולר בישראל, הוביל ומוביל שוב ושוב לתקלות בקנה מידה רחב. מתי המשרד ייגמל מההרגל ומהשיטה של רק חלוקת "צ'ופרים" לחברות ויחל לדאוג לאינטרסים של צרכני התקשורת? עדכונים בסוף הכתבה. 
מאת: אבי וייס, 2.9.18, 21:04שר התקשורת איוב קרא

"הכתובת הייתה על הקיר".

בנפילה הגדולה הקודמת של רשת פלאפון, נחשפו כל השגיאות, שחוזרות על עצמן היום.

בזמנו קראתי להקמת ועדת חקירה למצבן הפיזי של רשתות הסלולר בישראל, אבל איש לא התייחס לזה ברצינות. לכן המחזות הללו, כמו שיש כעת, של  מעל ל-20% מלקוחות פלאפון, שלא מקבלים שירות כבר כ-3 ימים (מיום חמישי 30.8.18), יחזור על עצמו, שוב ושוב, כנראה גם בחברות האחרות (שמצבן לא יותר טוב בהרבה מרשת פלאפון).

גם התגובה של שר התקשורת (איוב קרא, בתמונה משמאל) ומנכ"ל משרד התקשורת היא פשוט בדיחה ומריחה אחת גדולה: "השר והמנכ"ל עומדים בקשר ישיר מול הנהלת פלאפון. לפי מה שידוע למשרד, התקלה אותרה וכעת עובדים מהנדסי החברה לתקנה. הצפי שבשעות הקרובות הנושא ייפתר".

הבעיה: השר והמנכ"ל אינם הדוברים של פלאפון. הם לא צריכים לצטט ולמחזר את ההודעות של מנהלי פלאפון.

הם הדוברים של האינטרסים של עם ישראל. הם הדוברים של קיום החוק ושל הרישיון של פלאפון שאומר כך:

פלאפון

לכן, שלחתי את השאלה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת (וגם לפלאפון):
"אחרי התקלה הקודמת הגדולה בפלאפון (כאן, כאן וכאן), בה קראתי להקמת ועדת חקירה, משרד התקשורת לא ביצע את תפקידו לבדוק, שרשת פלאפון מכילה "שרידות מלאה" ו-100% "המשכיות עסקית", ככתוב בחוק התקשורת ורישיונה - לכל לקוחותיה.
לכן אנו כעת שוב באותה סיטואציה, תקלה ברשת פלאפון הנמשכת כבר כמה ימים.
מתי יתייחסו ברצינות לנושא שרידות רשתות הסלולר ואיכות השירות ברשתות הסלולר בישראל?"

תגובה לא קיבלתי. ככל שאקבל - אעדכן בהתאם.

ברור לקוראינו הוותיקים, שלא אקבל תגובה, במיוחד כאשר ראשי משרד התקשורת (שר ומנכ"ל) הפכו את עצמם לדוברים של פלאפון, במקום להיות הדוברים שלכם, קוראים יקרים, דוברים של האינטרסים שלכם ושל התפקיד הציבורי המוטל עליהם: לכפות על פלאפון להחזיק רשת שרידה ב-100% עם פחות מ-2% נפילות או חסימות ורק בשעת השיא (בימות החול). לא 20%!!! 

במדינה מתוקנת, היו פותחים בהליכים לשלילת הרישיון של חברת פלאפון ולסילוק מנהליה מתפקידם. בישראל, פלאפון רק מקבלת צ'ופרים במאות מיליוני ש"ח מצמרת משרד התקשורת, שדואגת לה - ולא לכם

עדכון 3.9.18, 22:00
: משרד התקשורת חושב שכולנו (ובמיוחד הציבור) מטומטמים ולכן פרסם את ההודעה המוזרה הבאה:
"בעקבות התקלה שהתרחשה בחברת פלאפון, הנחה שר התקשורת איוב קרא את הדרג המקצועי של המשרד לערוך תחקיר מעמיק לבירור נסיבות האירוע, על מנת להפיק ולהסיק את המסקנות המתבקשות ולמנוע הישנות מקרים כאלו בעתיד. במשרד התקשורת מציינים כי הבוקר (שני) נערכה שיחת טלפון ארוכה בין מנכ"ל המשרד נתי כהן למנכ"ל חברת פלאפון, רן גוראון. במהלך השיחה הוחלט כי מהנדסים מטעם משרד התקשורת יצטרפו לצוות הבדיקה שהקימה חברת פלאפון לבירור נסיבות האירוע. צוות הבדיקה יגיש ממצאים ראשונים למנכ"ל משרד התקשורת בתוך שבועיים מהיום. מסקנות והפקת לקחים מהאירוע יוגשו לשר בתחילת נובמבר".

למה מנכ"ל משרד התקשורת היה צריך להתקשר למנכ"ל פלאפון? הוא היה אמור להזמין אותו אליו להתייצב לחקירה \ ברור, בדיוק כמו שכתוב בחוק התקשורת ובתקנות התקשורת (פיקוח), להתייצב בפניו עם כל המסמכים ולהיחקר! ככה מנכ"ל משרד תקשורת אחראי היה אמור לנהוג. אולם, בראשות משרד התקשורת אין מנכ"ל. זה לא חדש. מי שיושב שם על הכיסא על חשבון משלמי המיסים (כלומר: אתם, קוראים יקרים), פשוט לא יודע שהוא מנכ"ל ולא מצליח להתעורר מהחלום. 

כבר בינואר 2018, לאור החשיפות שלנו, משרד התקשורת היה אמור לגלות שאין גיבוי ושרידות למתגי פלאפון ובכלל זה מתג ה-HLR שקרס כעת, ופלאפון מעולם לא תרגלה (כנדרש ממנה ברישיון), העברה מהירה ואוטומטית של כל לקוחותיה, ממתג תקשורת שנופל (דוגמת מתג ה-HLR), ל"אתר חלופי מגובה חם" עם מתגים חלופיים, אתר חלופי שימשיך לתת שירות לכל לקוחות החברה, במצב שבו האתר הראשי נופל (או חלק ממנו נופל). 

הטיפול בנושא הזה אינו נושא ל"תחקיר" או ל"צוות בדיקה". אלו הם מושגים הלקוחים מצה"ל ואין להם שום בסיס בחוק התקשורת או בתקנות התקשורת. חברת פלאפון היא לא יחידה צבאית למשל בפיקוד דרום, שיש לבצע "תחקיר" ו"הפקת לקחים" ע"י אלוף הפיקוד, אודות פאשלה של היחידה הצבאית הזו. פלאפון היא חברה עצמאית המפוקחת רגולטורית על פי חוק ולכן יש לפעול לפי החוק. רק לפי החוק והתקנות. למה זה לא ברור לראשי משרד התקשורת? הם לא מפקדים בצה"ל, שמבצעים "תחקירים" והפקות לקחים" ליחידות שתחת פיקודם, אלא עובדי מדינה בגוף ציבורי-רגולטורי שנקרא משרד התקשורת!

הכנסת תיקנה וכמה פעמים את חוק התקשורת כדי להקנות סמכויות ו"שיניים" למשרד התקשורת ולא כדי שלמשרד התקשורת יהיו "שיניים תותבות" בלבד ושראשי המשרד יהיו דוברים בהתנדבות של ראשי פלאפון. זו פשיטת רגל מוסרית, ערכית וציבורית, של שר התקשורת (איוב קרא) ומנכ"ל המשרד (נתי כהן).

כבר ביום חמישי 30.8, כשהחלו התקלות ויותר מ-2% מלקוחות פלאפון לא קיבלו שירות, צוותי הפיקוח של משרד התקשורת היו אמורים לבצע פשיטת פתע על פלאפון ולתפוס ציוד ומסמכים (ככתוב בחוק), כולל ביצוע חקירת ותשאול בעלי תפקידים בכירים ולפתוח בהליך של סנקציות לרבות סנקציות מנהליות הקיימות בחוק התקשורת, שנחקקו במיוחד כדי לתת "שיניים" לשר ולמנכ"ל ושמתאימות בדיוק למצבים כאלו, של כשל רשת תקשורת בגלל רשלנות נמשכת של בעלי הרשת (שרוצים לחסוך בהוצאות, כפי שחשפנו מזמן). למשל, שקילת ביטול הרישיון של פלאפון והעמדתו למכירה לכל קונה במכרז, בגלל התרשלותה של פלאפון לספק מענה לכל כך הרבה לקוחות. כך האינטרס הציבורי היה אמור להיות מטופל. 

הנה צילום חוק התקשורת שראשי משרד התקשרות מתעלמים ממנו (בכוונה)
(לחיצה על התמונה מגדילה אותה):
חוק התקשורת

דווח שמנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן, אף החליט על הקמת צוות פנימי שיגבש מסקנות בנושא, בראשות המשנה למנכ"ל מימון שמילה. הוא היה גם "ראש צוות הבדיקה" של משרד התקשורת - בנפילות הקודמות... כלומר: זה שיצר את הבעיה הוא זה שאמור לפתור אותה. כך, "החתול ישמור על השמנת". יותר נכון: הוא (שמילה) אמור לטייח את המחדלים של עצמו. פשוט ענק!!! מאיפה הביאו את נתי כהן, שהוא כל כך חסר אונים, חסר הבנה, תלוש מכל מציאות ו"מובל באף" כל הזמן?

עדכון 3.9.18, 22:10. מנכ"ל פלאפון, רן גוראון, אחרי שנוכח שוב שבמשרד התקשורת אין שר ומנכ"ל אלא בובות מקרטון, וההפקרות יכולה להימשך (ראה הסבר על חלק מההפקרות הזו בנספח כאן למטה), החליט לעשות צחוק מלקוחות פלאפון ובמסגרתו החליט על "הפיצוי" המוזר ביותר וחסר כל משמעות הבא, ללקוחות החברה שנפגעו אישית ממחדליו של המנכ"ל והצוות הבכיר שלו

חברת פלאפון פרסמה היום (שני) את הפיצוי שיקבלו מאות אלפי לקוחותיה שחוו אתמול שיבושים בשירותי התקשורת. החברה תעניק הטבת גלישה ללא הגבלה למשך חודש למנויי החברה הרלוונטיים, שמספר הטלפון שלהם מתחיל בספרות 6 ו-7. מהחברה נמסר כי הלקוחות יקבלו הודעת טקסט על ההטבה ולא נדרשת פעולה מצדם על מנת לקבל אותה. הרחבת חבילת הגלישה תיכנס לתוקף מהיום בחצות ותסתיים ב-2 באוקטובר.

כמו כן נמסר כי ללקוחות מהמגזר החרדי שאינם גולשים ברשת תינתן הטבה חלופית הכוללת 500 דקות שיחה לחו"ל. גם הטבה זו תוענק באופן אוטומטי וללא צורך בפניה של הלקוחות.

כך אפשר לעשות צחוק מכולם ולחשוב שכולם מטומטמים. כנראה שזה נכון, במציאות הכאוטית של שוק התקשורת והרמה הירודה של כלי התקשורת, שבמקום לבצע Copy & Paste להודעות של פלאפון (שממוחזרות ע"י ראשי משרד התקשורת, שעובדים בשירות החברות במקום בשירות הציבור), ישאלו ויחקרו למה זה קרה קורה שוב ושוב. . 

עדכון 23.9.18, 12:00: חברת פלאפון (ככל הנראה בעיקבות הביקורת הציבורית) שיפרה במעט את ההטבות בגין הפגיעה שנגרמה ללקוחותיה עקב נפילת הרשת שלה וכמה פעמים, והפעם ניתנו 3 הטבות לכל לקוחותיה כמפורט כאן

נספח:
מה שפורסם בטלקום ניוז ב-26.3.18:

ה"עבודה בעיניים" של שלמה פילבר על כולם, גם בענייני תדרים סלולריים:
חשפתי בשבועות האחרונים כמה פרשות פליליות (וגם משמעתיות) הקשורות בשלמה פילבר, גם סביב הורדת שעות הפעילות של מוקדי חברות הסלולר, גם בעניין "השינוי הארגוני" ובעוד נושאים. כאן אני מעוניין "להרים את המסך" מעל פרשה חמורה ביותר, שכולה נעשתה ביוזמת שלמה פילבר, לא ברור כרגע למה. חשפתי את שקריו ולהטוטיו בזמן אמת (כאן), בלי לדעת אז את כל התמונה, שהוא כה התאמץ אז להסתיר. 

לכן, שלחתי ביום 22.2.18 את השאלה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת ולצמרת נש"מ:
"שאלה דחופה בעניין חשד של סיוע ענק של שלמה פילבר לפלאפון בתחום התדרים:
 1. אתמול פרסמתי איך פלאפון הפכה לרשת המהירה ביותר בישראל.
2. בגרף, שהוצג ע"י מנכ"ל פלאפון [מצוי כאן למטה], רואים קפיצה מהירה, מאוד מפתיעה (מה שנדיר ביותר ועד בלתי אפשרי לראות בביצועי רשתות סלולר), קפיצה, שהתרחשה בביצועי רשת פלאפון בין 17.4.17 ל-1.5.17, כמופיע בגרף.
3. ההסבר היחיד ההגיוני והאפשרי לקפיצה המרשימה והמדהימה הזו היא ה"מתנה", ששלמה פילבר נתן לפלאפון, כפי שמפורט כאן, חשיפה מ-29.4.17. הכתבה מדברת בעד עצמה ומחוברים לה כל המסמכים, שמצאתי אז, שמוכיחים את הנטען בה.
4. עד היום, לא הועלו לאתר משרד התקשורת המסמכים המצביעים על תהליכי קבלת ההחלטות של שלמה פילבר, בהם (ללא כל מכרז, או איזה תהליך חוקי מוכר), תמורת 1 מגהרץ (שלא היו בשימוש), שפלאפון נתנה למשרד התקשורת עבור תדרי משטרת ישראל, היא קיבלה 5 מגהרץ בתדרים מבוקשים לטובת LTE-A, וכעבור זמן קצר פלאפון שדרגה את הרשת החדשה הזו ל-MIMO 4X ובכך בבת אחת הפכה לרשת המהירה והמתקדמת ביותר בישראל.
5. היכן המסמכים הללו? שכן מדובר ב"מתנה" בשווי מיידי של 33 מיליון ₪ עד 35 מיליון ₪ (זה היה מחיר רצועת תדרים של 5 מגהרץ, ששילמו המתחרים כולל פלאפון, במכרז התדרים בתחומי התדר הללו, ב"מכרז ה-LTE").
כ"כ, ההטבה הזו מכילה עוד יתרונות בשווי כלכלי עצום, שאחד מהם הוא: שפלאפון תפסה בבת אחד יתרון תחרותי מאוד משמעותי מול מתחרותיה בשוק הסלולר.
6. הסיפור הזה מצטרף לסיפור המוזר לא פחות של שעות הפעלת מוקדי השירות של חברות הסלולר.
7. ממתין לקבל את המסמכים הקיימים במשרד התקשורת (אם יש), לגבי ההחלטה על הענקת 5 מגהרץ לפלאפון בתרגיל החלפת תדרים (1 מגהרץ תמורת 5 מגהרץ)(ללא מכרז או איזה הליך ברור) באפריל 2017".

תגובה לא הצלחתי לקבל, מאיש, די ברור למה. אם אקבל, אעדכן בהתאם

כך, שלמה פילבר יזם (מיוזמתו האישית, "הנחית" את זה על הראש של פלאפון, בלי לשאול אותה או להתייעץ עימה קודם) מתן הטבות לקבוצת בזק (ולא בפעם הראשונה), כי כך אולי היה מעוניין "למצוא חן" בעיני שאול אלוביץ', ובנוסף הוא אולי חשב, שגם ביבי יהיה מרוצה מהיוזמות היצירתיות והעצמאיות שלו, לטובת הכיס והאינטרסים של שאול אלוביץ'.

שקף הקפיצה בביצועי רשת פלאפון:

שקף פלאפון

זו "מתנה פעוטת ערך" על חשבון הכיס הציבורי בסך של כ-35 מיליון ש"ח, שנעשתה ע"י שלמה פילבר מחוץ לכל מסגרת חוקית קיימת, תוך "שתיקה" של כל בעלי התפקידים במשרד התקשורת, שהיו עדים להחלטה הבלתי חוקית הזו. גם המתחרות בפלאפון שתקו, כשהתרגיל נחשף. נכון, שזה "כסף קטן" מול המיליארדים, "שעפו" לכיוון שאול אלוביץ' בעשור האחרון, אבל אני סבור, ש"דין פרוטה כדין מאה". למה לא חקרו את זה עד היום??  

עדכון 11.9.18, 17:15: היום החלו שוב שיבושים ברשת פלאפון ולקוחות מתקשים לקבל ולהוציא שיחות.

לכן, ביום 11.9.18 שלחתי את השאלה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת:
"שוב רשת פלאפון נופלת (לא ברור כרגע מה היקף הלקוחות הנפגעים ומתי תתוקן התקלה).
מה יהיה?"

תגובה לא קיבלתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם. כמובן שאין כל סיכוי שאקבל תגובה. במשרד התקשורת נמצאים בחופש ואסור להפריע "למנוחתם הלוחמים". גם כשיחזרו מהחופש - לא ייענו. למה - מה קרה? 

עדכון 18:30: פלאפון הודיעה, שתקלה זו תוקנה.

עדכון 12.9.18, 08:30: השיבושים ברשת פלאפון חזרו. החברה פרסמה את ההודעה הבאה: "לקוחות יקרים, בדקות האחרונות נרשמו שיבושים נקודתיים ברשת פלאפון. צוותי ההנדסה ומומחים מחברת HP מנטרים את הרשת ובוחנים את האירוע. נעדכן בקרוב. מתנצלים על אי הנוחות".

עדכון 4.10.18, 16:00: כמהלך משלים ל"מריחת וקבירת העניין" - מנכ"ל משרד התקשורת (נתי כהן) קיבל את "תחקיר האירוע" מפי ראשי פלאפון עצמם (כלומר: החשודים, שיצרו את הכשל הענק הזה ויצרו את הנזק לציבור, חקרו את עצמם וקבעו אם הם אשמים אם לאו ומה עונשם, אם בכלל...). מנכ"ל משרד התקשורת נתן חסות לקרקס הזה והוסיף משלו כל מיני הנחיות סתמיות, העיקר לקבור את הנושא. זאת, במקום לחקור אותו כנדרש בחוק ובתקנות התקשורת, להעניש את ראשי פלאפון על רשלנותם ולעשות הכל כדי שהמקרים הללו לא יישנו. אתם לא מאמינים שזה מה שיצא מכל הסיפור העצוב הזה? אז הנה כאן "ההודעה לעיתונות" של משרד התקשורת, שאומרת בדיוק את זה. ניתוח מקיף ונוקב ביותר של ההודעה הספינולוגית הזו של משרד התקשורת - מצוי כאן
ככה העניין הזה נגרס ונקבר סופית. הללויה. 

עדכון 4.2.21: פסק דין (שהגיע אחרי שנים) מוכיח כמה רשתות הסלולר שבריריות. מצ"ב כאן ומפורט כאן דיווח חברת בזק לבורסה, אודות פסק דין המאשר הסכם פשרה בתביעה ייצוגית (בשני הליכים שאוחדו לאחד בסוף התהליך) נגד פלאפון, אודות התקלה הגדולה ברשת פלאפון שהתרחשה בספטמבר 2018.

TECHNICAL PROBLEM FREE

  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים