שיחות וידיאו בקליק אחד על המסך, מכל מכשיר קצה ובענן

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> שיחות וידיאו בקליק אחד על המסך, מכל מכשיר קצה ובענן
שיחות וידיאו בקליק אחד על המסך, מכל מכשיר קצה ובענן
מאת: אבי וייס, 28.04.14, 20:30גארי ריידר פוליקום
 
החזון של פוליקום: להפוך את עולם שיחות הווידיאו, שמצוי כעת בגאות (גם כאן בישראל), לשירות מבוסס ענן ו-SaaS עם הפעלה פשוטה בהחלקת אצבע על המסך.
 
"העולם הארגוני נמצא בתנועה חזקה לכיוון של עבודה קבוצתית הנעזרת בווידיאו חוזי. ארגונים, שיש להם סניפים, עובדים בעיקר בווידיאו", מתאר גארי ריידר, נשיא פוליקום  .EMEA"אנו הולכים היום די חזק לכיוון מענה לצרכים של העסקים ברמת ה-.SME \ SMB הם זקוקים לפתרונות של 'נגיעה אחת', שעובדים בקלות. מנהלים ועובדים ברמת ה-SMB לא מתעניינים מה הטכנולוגיה הקיימת מאחורי הקלעים. הם רוצים שהפתרון יעבוד בקלות ויספק מענה לצרכיהם עם חווית שימוש טובה".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם גארי ריידר (בתמונה), בהשתתפות דן אנגל, מנהל פעילות פוליקום ישראל, כדי לשמוע על מימוש הרעיון של שיחות וידיאו בנגיעת אצבע אחת ובענן ועל הפיכת הווידיאו למשאב שקל לנהל אותו, בדיוק כמו שמנהלים מסמכי טקסט. פוליקום היא חברת ענק עם מעל ל-45 אלף לקוחות ברחבי העולם וכ-7,000 שותפים, כשכל חברות ה-Fortune 100 הם לקוחות שלה, עם הכנסות של 1.37 מיליארד דולרים ב-2013.
 
שאלה: מה התחדש השנה בפוליקום (Polycom)?
גארי ריידר: "חברת פוליקום, לאור המדיניות החדשה של מנכ"ל החברה, חוזה איך ייראה השוק בשנים הקרובות ולשם אנו הולכים. הכיוון המרכזי קרוי אצלנו VCM, ר"ת: Video Content Management (ניהול תוכן בווידיאו). הגענו לאירוע בינת אקספו 2014 בישראל כדי להציג את הפתרון החדש הזה כאן בישראל".
 
שאלה: איך הגעתם לפתרון הזה?
תשובה: "ההגעה נבעה מרכישה של חברה בשם Accordant לפני כשנתיים וכעת אנו מממשים את הפיתוחים שלה, כחלק ממגוון פתרונות פוליקום לעסקים וארגונים בכל העולם. המטרה: לאסוף, לנתח ולהפיץ מידע גם בווידיאו. זה הפתרון הנכון לפוליקום לעת הזו.
 
המערכת הזו מספקת יכולות, שלא היו עד היום לאנשי ה-IT בעולם הווידיאו, כמו שהיה להם בעולם הטקסט. כעת, הם יכולים לתפוס ולאגור וידיאו מכל מקור ומכל כיוון ומכל מכשיר קצה, להציב אותו במאגרי המידע, עם ההרשאות המתאימות מי יכול לגשת אליו, לנתח אותו ולהפיץ אותו לפי התוכן שלו. כל התהליך הזה נעשה אוטומטית ומתחבר למערכות הקיימות של מיקרוסופט מאחורי הקלעים.
 
המערכת מאפשרת קליטת וידיאו בפורמטים מרובים ללא כל קושי. חברות הפצת תכנים וחברות המשתמשות בתכנים היו הראשונות לקפוץ על הפתרון החדש הזה".  
 
שאלה: האם הוא עובד בענן?
תשובה: "הכל נעשה על שרתים וירטואליים, שיכולים להיות מוצבים בענן פרטי, או בענן ציבורי, או בענן היברידי, לפי רצון הלקוח של השירות הזה.
 
אנו מאפשרים לאנשים (לפי ההרשאות שיש להם) לצפות בווידיאו מכל מקום ובכל פורמט. הארגון יכול לבנות כעת ספריות וידיאו, בדיוק כמו שהוא בונה ספריות קבצים ומסמכים. זה מתאים גם לשווקים ורטיקאליים דוגמת חינוך והדרכה, רפואה ועוד. ניתן להניע תוכן ממקום למקום בקליק של עכבר תוך שליטה בתוכן".
 
שאלה: איך מקבלים זאת הלקוחות כאן בישראל?
תשובה: "נפגשנו עם פרטנרים שלנו בישראל וראינו התלהבות שלהם להפיץ את הפתרון הזה כאן. אנו עובדים בישראל כמו גם בעולם רק דרך ערוצי הפצה בשתי רמות.
 
אנו מספקים את השירותים שלנו דרך השותפים, שהם מספקים את הפתרונות ללקוחות הקצה והם יבנו להם את העננים הנדרשים לפי צרכיהם".  
 
שאלה: מה היקף השוק שלכם בישראל?
תשובה: "לגבי הפתרונות הוותיקים שלנו בתחום שיחות הווידיאו, כמעט כל השוק הארגוני בישראל משתמש בפתרונות שלנו. כעת אנו ממקדים את עצמנו להפיץ את מוצרינו גם לרמת ה-SMB בה היינו פחות בולטים. השיטה: מעבר לשירות בגישת ה-SaaS. הגישה הזו מתאימה גם לארגונים וגם לספקי שירות, השותפים שלנו, שמתקינים את הפלטפורמה ומספקים שירותים ללקוחות ה-SMB דרך הענן שלהם.
 
הפתרון הזה כבר מופץ ובהצלחה רבה דרך השותפות שלנו עם מיקרוסופט Lync, מערכת תקשורת בענן, שמאוד מצליחה בארץ. כך, לקוחות של ה-Lync יכולים להתקין מוצרים שלנו בקצה כדי לקיים שיחות ועידה על המערכת של מיקרוסופט.
 
על פי תוצאות הרבעון האחרון אנו רואים גידול משמעותי במערכות וידיאו חוזי, שאנו מספקי לחדרי וידיאו. התחום של חדרי הווידיאו נמצא כעת בצמיחה. זאת, מאחר שעובדים ומנהלים בארגונים מעוניינים לבצע שיתוף תכנים ועבודה קבוצתית, במיוחד כשיש סניפים ברחבי העולם, זה דורש ציוד וידיאו מתקדם אבל קל לתפעול. לכן יש פריחה חוזרת בחדרי הווידיאו בעסקים ובארגונים. העבודה הקבוצתית נמצאת בעלייה והיא נסמכת, בין היתר, על הפתרונות שלנו. האפקטיביות של עבודה קבוצתית ושיפור הפריון הם מניעים חזקים לכיוון פתרונות חדרי הווידיאו".
 
שאלה: איך המכירות של מכשירי וידיאו שולחניים ב-HD?
תשובה: "יש גם גידול מאוד משמעותי במכירת מוצרי הווידיאו השולחנים המתקדמים הללו. אלה מוצרים קטנים, מאוד קלים לתפעול ולכן הם נדרשים בשוק. האיכות של הווידיאו והקול מאוד משכנעים לרכוש את המוצרים הללו. מכרנו עד כה מעל ל-4 מיליון מוצרים מהסוג הזה. זו התפתחות מאוד יפה".
 
שאלה: מה קורה לשירותי הווידיאו לעסקים העוברים לווירטואליזציה ולענן?
תשובה: "כל הספקים בישראל של ה-IP Centrex תומכים בטלפוניה ה-IP  שלנו. כל המוצרים שלנו מותאמים למתגי ברודסופט הקיימים בישראל: בבזק, בבזק בינלאומי, ב-012 סמייל ובנטוויז'ן. כך, שהמערכות שלנו מתאימות לכל מפעיל תקשורת הקיים בשוק.
 
יש ארגונים בישראל המפעילים כבר כ-4,000 שיחות וידיאו בחודש. זה אפשרי רק אם השירות הוא קל, זמין ונוח לשימוש.
 
בנוסף, הכרזנו על "פוליקום 1". זה שירות, שבו הספקים משלמים לפי שימוש ולא עבור כל המערכת. אנו מספקים לספקי השירות דוגמת חברות התקשורת את כל הציוד הנדרש לווידיאו, אבל הם משלמים רק על פי השימוש. זה שינוי מאוד משמעותי לשוק שלנו. השוק אוהב את המעבר לתשלום רק על פי שימוש. זה גם מבטיח ללקוחות להיות תמיד מעודכנים טכנולוגית בגרסה החדישה ביותר ולקבל שדרוגים הנעשים על ידנו באופן שקוף למשתמשים. אנו בתהליך מעבר בו כל הכלים הקיימים בידי הלקוחות יהיו מבוססים על תוכנה".
 
שאלה: מה יש בפוליקום ישראל?
תשובה: "יש לנו בישראל מרכז פיתוח די גדול בו אנו מפתחים את תחום המתגים, תחום האינטגרציה עם מיקרוסופט ו-IBM, כל תחום האבטחה - SBC  וכל מוצרי הרשת של החברה. יש לנו כ- 250 עובדים בישראל, היקף לא קטן מסך ה-3,800 עובדים בפוליקום בכל העולם.
 
מבחינת הייצוא, ישראל היא מוקד ייצוא חשוב של פוליקום. כ- 20% מכלל הכנסות החברה מגיעים ממוצרים, שפותחו בישראל. כך, שישראל היא מדינה מאוד חשובה לעולם הווידאו".
 
שאלה: האם אתם תומכים ב-WebRTC?
תשובה: "בהחלט. אנו מפתחים ב-WebRTC ואפשר לשלב את היכולות הללו עם שיחות וידיאו רגילות.
 
אולם, למשתמשי הקצה, לא חשובה הטכנולוגיה. מה, שחשוב להם, זו חוויית המשתמש. חשוב להם, שהכול יהיה קל והחוויה של השימוש במערכת תהיה טובה".
 
שאלה: לאן פוליקום מתפתחת?
תשובה: "הכוונה שלנו להדק את השת"פ עם מיקרוסופט ושאר השותפים, ולהפוך את הווידיאו ליותר קל ונגיש. כך, שיותר לקוחות ויותר אנשים ישתמשו בווידיאו. אנו משקיעים רבות בטכנולוגיות כדי שנגיע למצב הזה.
 
הפיתוחים המתקדמים ביותר שלנו נוגעים לעולם הסלולר, לעולם הווידיאו הנייד. שחררנו אפליקציה חופשית בשם Real Presence Mobile  שהיא חופשית לכל אחד לשימוש בסמארטפון שלו (גרסת iOS כאן וגרסאות אנדרואיד: לטאבלט ולסמארטפון). היא מאפשרת שיחות וידיאו בסלולר עד (וכולל) שיחות HD.
 
אנו מספקים את האפליקציות הסלולריות הללו בחינם, כדי שהלקוחות שלנו יראו כמה זה קל ואיכותי להשתמש בפתרונות שלנו. למרות שאנו בשוק ה-B2B יצאנו עם מוצר לצרכני הקצה (B2C), כדי שהם יראו, שניתן להתחבר עם המערכת שלנו כדי לבצע שיחות וידיאו על כל מכשיר קצה. אנו לא קושרים את הלקוח למכשיר מסוים. אנו פתוחים לחיבור של כל מכשיר, למערכת שיחות הוועידה שלנו".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
גארי ריידר: "אני מעוניין להצליח ביחד עם השותפים שלנו ולהפוך את עולם שיחות הווידיאו לדבר קל לשימוש בכל הרמות, כך שהוא יתאים לכל אחד. אני מעוניין, שהיכולת הזו תסופק על ידנו לספקי השירות, חברות התקשורת מכל סוג בשוק, כך שהן תוכלנה לספק ללקוחות הקצה את שירות שיחות הווידיאו לכל מקום בעולם, מעל לכל מכשיר קצה. אני חולם, שהווידיאו יהפוך לדבר שימושי, שישתמשו בו כל הזמן בדיוק כמו בשיחות הקוליות.
 
כדי להגשים את החלום הזה, אנו עובדים לפשט את ממשק המשתמש - UI. כך, שיהיה קל ואינטואיטיבי. בדיוק כמו שלא צריך ללמד ילדים איך להשתמש באייפון, כך לא צריך ללמד את העובדים איך להקים שיחת וידיאו. הכל חייב להיות חלק, בהחלקת אצבע על המסך.
 
אנשים רוצים ליהנות מהווידיאו, שיש להם ביד. אולם, עד לאחרונה זה לא היה דבר פשוט. המטרה של כולם להגיע למערכת עובדת בקליק אחד. אנו בדרך לשם. הכוונה שלנו להטמיע את גישת ה-One Touch בכל המוצרים שלנו. זה החלום שלנו. ברגע שנעבור את המחסום הזה, כל אחד ישמש בווידיאו, כל הזמן".
פוליקום לוגו 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

29/6/2022 - בינת אקספו 2022


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים