שלמה פילבר ("עד המדינה") עושה צחוק מתכניות שר התקשורת והמנכ"לית

דף הבית >> עולם ה-ICT >> חדשות משרד התקשורת >> שלמה פילבר ("עד המדינה") עושה צחוק מתכניות שר התקשורת והמנכ"לית
במלאת 100 ימים להקמת הממשלה, פרסמה הממשלה לציבור את דגשי המדיניות ותכנית העבודה לקדנציה הקרובה. הפרק של משרד התקשורת הוא אוסף של ספינים ירודים וזבל ממוחזר, מה שמאפשר ל"עד המדינה המדומיין" שלמה פילבר, "לעשות צחוק" מהתכנית של צמרת משרד התקשורת (שר - יועז הנדל ומנכ"לית - לירן אבישר בן-חורין), תוכנית, שלדבריו היא "Cut & Paste" לתכנית שלו מלפני כ-5 שנים, תכנית, שהוצגה "כשוחד לקבוצת בזק" ובעקבות טענה זו נפתחה חקירת תיק בזק, שהפך לתיק 4000.
מאת: אבי וייס, 21.9.21, 19:15שלמה פילבר

בהמשך למתווה התקציב ל-2021-2, משרד רוה"מ פרסם כאן ומפורט כאן את "עיקרי המדיניות של הממשלה ה-36".

הפרק של משרד התקשורת במסמך זה, בחתימת השר יועז הנדל נמצא כאן.

מדובר ב-5 עמודים של ספינים ירודים ו"זבל ממוחזר", במיוחד אחרי פרסום התקציב המדהים והביזיוני של משרד התקשורת, כמפורט בכתבות הבאות: שלמה פילבר (בתמונה משמאל, "עד המדינה המדומיין" שבקרוב נפרסם אודותיו חשיפות מאוד מפתיעות), לא נשאר אדיש למקרא ההצהרות והתכניות של השר (יועז הנדל) והמנכ"לית (לירן אבישר בן-חורין), שמתגאים בתכניות הללו כאילו הם אלה ש"המציאו את אמריקה".

הוא (שלמה פילבר) מכיר הרי היטב את התכניות הללו. הוא עצמו הכין אותן (בשת"פ כמה עוזרים). לא השר והמנכ"לית דהיום. 

לכן, שלמה פילבר "צוחק" על תכניות השר יועז הנדל וצמרת משרד התקשורת וצייץ על כך מספר רב של פעמים, ובין היתר, בשבוע החולף הוא צייץ בחריפות כאן, בוויכוח פומבי ארוך, שהוא מנהל עם כמה "לשעברים" בטוויטר, ובראשם שלמה רז, כאן, לשעבר מבכירי משרד מבקר המדינה ואחד מראשי כותבי דו"ח מבקר המדינה, מה שקדם ל"חקירת תיק בזק" ע"י רשות ניירות ערך, מה שהוביל למעצרו של שלמה פילבר ולסיום הקריירה שלו כמנכ"ל, תיק חקירה, שבינתיים נסגר בשקט.

א. כך שלמה פילבר צייץ הפעם: "רוצה לדעת מה היו התוכניות של משרד התקשורת בנושא תשתיות מתקדמות? מוזמן לקחת קפה ולצפות בתוכנית המלא (45 דקW) כפי שהוצגה עוד בשנת 2016. לפני 5!!! שנים.
מי שעצר אותה היה מבקר המדינה, בעידוד העיתונאים ובהמשך גם חקירה שנסגר בלא כלום."

מומלץ לצפות בסרטון שיש בציוץ הזה של שלמה פילבר:

 
ב. שלמה פילבר מוסיף בציוץ משלים: "בוא תפתיע אותי עם יוזמה אחת של משרד התקשורת מהשנה האחרונה שלא הוצגה על ידי בהרצאה הזו כבר ב 2016."

ג. על כך גם הגיב אלי ציפורי - בציוץ כאן:
"לידיעת ברוך קרא ועמית סגל נפוחי האגו -
העד הכי מרכזי בתיק 4000 הוא לא ישועה אלא פילבר. וזה לא מפסיק ״להעיד״ בטוויטר שתפרו למעשה תיק (האצבע המאשימה למבקר המדינה ול״עיתונאים״), בין היתר לו אישית. הנה עדותו האחרונה לפני 3 ימים. מוטב שתתווכחו על כך ולא על זוטות."
 
ד. שלמה פילבר הוסיף ציוץ גם כאן, בתגובה לשלמה רז (מצמרת משרד מבקר המדינה לשעבר): 
"יש מצב שאתה מעדכן את 'חבריך' סמוקי הלחיים, שהם צריכים למחוק עשרות עמודים מה"דו"ח החמור" מ-2017, ולחשב מסלול מחדש?"

ה. שלמה רז ענה לו כאן כך: "טוב, צריך להסיר המסכה. כידוע במשרד מבקר המדינה יש מנגנון לתיקון, אם מתברר שנפלה טעות בדוח. זה שאתה בוחר לפנות אלי, אני כבר כשנתיים בגמלאות, במקום לפנות למשרד מבקר המדינה ולהציג את הסתייגויותיך מהדוח שפורסם ביולי 2017 - זה אומר הכל. תזכורת, בשימועים שביקשת בזמנך, לא שיכנעת."

ו. שלמה פילבר מגיב שוב כאן: "נו באמת, שוכבת אצלם כבר מ-2016 חוברת עבת כרס של יותר מ-100 עמ' שמסבירה הכל. אז, הם דחו אותה בבוז. נראה לך שתהיה להם היום היושרה להגיד 'הוא צדק'. חבל על הזמן!".

את המסמך הזה של שלמה פילבר, שהוצג בפני מבקר המדינה בזמנו, חשפתי כאן במאמר הנוקב, שפורסם תחת הכותרת: "האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ובמיוחד את תופרי "תיק 4000"?.

כלומר: מה שמציגים ראשי משרד התקשורת דהיום, זה, למעשה, מיחזור התכניות של שלמה פילבר מ-2017/2016...

למה ראשי משרד התקשורת לא מסוגלים להוציא תחת ידם מסמך נכון מבוסס על ניתוח ביקושים עדכנים וניתוח צרכי הציבור של היום ומחר?
התשובה ברורה: הם לא מבינים דבר וחצי דבר בנושא, חסרי כל השכלה רלוונטית, חסרי ניסיון רלוונטי והם לא ניהלו מעולם איזה עסק, אפילו לא דוכן זעיר לתיקון ולמכירת סמארטפונים. כלום מכלום. שום מושג בכלום.

הם רק יודעים לעבוד לפי "החליל" של "הקליקות" (כאן וכאן) ולפזר ספינים באוויר בלי סוף, תוך ניצול חוסר הבקיאות בעולם התקשורת של רוב כתבי התקשורת ורוב כלי התקשורת שיש בישראל.

מעיון ביומן של מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חוריןלירן אבישר בן-חורין, (בתמונה משמאל), (למשל כאן וכאן), מבינים מייד למה משרד התקשורת עובד עקום, שומע רק את צד ההיצע (ולא שומע בכלל את צד הביקוש, לרבות נציגי הציבור המוסמכים), כאילו המשרד הוא "סניף לובינג" (מה שמתמחה בעלה של המנכ"לית...), לובינג של חברות התקשורת ולא משרד ממשלתי, שניזון מהכיס של כולנו ושנועד לשרת את הציבור הרחב ולענות על האינטרסים של הציבור הרחב.

מדובר במשרד, שפועל ללא כל תכנית עבודה שנתית, בלי סיכום שנתי מסודר, בלי קוד אתי, בלי אמנת שירות, בלי שום נוהל עבודת מטה ושימועים וללא כל מערכת מסודרת לניהול תקין ולקבלת החלטות, כמפורט בכתבה: "היעדר עבודת מטה במש' התקשורת היא מחלה ממארת שיש לעקור בניתוח דחוף!".

כך, אנשים (פקידים "מוצנחים" ו"משובטים"), שלא ניהלו שום עסק כלכלי בימי חייהם (זה כולל את כל צמרת המשרד, כולל כל מטה השר וכל מטה המנכ"לית), לא מצליחים להבין בכלל למה הם טועים. כל הזמן.

על הרקע הזה, ניתן אולי להבין את המסמך הספינולוגי והממוחזר של "עיקרי המדיניות" של המשרד, שיצא במסגרת מסמך המדיניות הממשלתית של הממשלה ה-36. 

יתרה מכך. המסמך הזה הוכן במחשכים, כמו שהמשרד רגיל לעבוד בקדנציה הנוכחית של שר ומנכ"לית, תוך התעלמות מוחלטת משימועים מסודרים בנושאים הכי חשובים, דוגמת "דו"ח פולקמן", שנכנס למסמך "עיקרי המדיניות" - כלשונו, תוך התעלמות מוחלטת מתהליכי השימוע בנושא.

למי שלא בקי בעובדות, "דו"ח פולקמן" הוא גרסה ממוחזרת, שגויה, מוטעית וירודה ביותר, של "דו"ח פילבר" מלפני כ-4 שנים. גם כאן, בתחום המדיה, שלמה פילבר הקדים בשנים רבות את צמרת המשרד הנוכחית. 

כך גם הפרק ב"עיקרי המדיניות" של משרד התקשורת בנוגע לדואר, פרק, שמתעלם ממש מהכל ומפקיר את הציבור והאינטרסים הציבוריים לחלוטין, כששר התקשורתד"ר יועז הנדל יועז הנדל, (בתמונה משמאל), פשוט מצפצף צפצוף ענק על כולנו, כמפורט, בין היתר, במאמר: "שר התקשורת יועז הנדל וצמרת חברת הדואר הפקירו את תושבי ישראל!".

די ברור, שללא השקעות ממשלתיות (בין ישירות ובין בעידוד השקעות ע"י הקלות במיסוי וכיו"ב), אין יכולת להתפתח נכון. ללא עידוד השקעות מכוון מצד המדינה, כמו שנעשה בכל העולם וגם בישראל בתחומים רבים, ענף הטלקום ימשיך ויידעך, לשפל עמוק ויוביל לפשיטות רגל נוספות (מעבר למה שחזינו כבר בשנתיים האחרונות, כשהנפילה האחרונה היא של אקספון-We4G).

נושאים קריטיים ביותר לשוק התקשורת ולצרכי הציבור, בכלל לא מטופלים ע"י המשרד, בגלל חוסר ידע בסיס וחוסר הבנה מוחלט של צמרת המשרד (שהפך, כאמור לעיל, ל"משרד לובינג" של חברות התקשורת במקום "משרד רגולטורי" מפקח, מבקר, כולל בקרות פתע יום ולילה, ואוכף את החוק, התקנות והוראות הרישיון על חברות התקשורת), ובכלל זה אין התייחסות רצינית או בכלל לתחומים קריטיים דוגמת: שרידות רשתות התקשורת הקוויות, שרידות רשתות התקשורת הסלולריות, היערכות מערכות התקשורת לחרום, הגנה מפני התקפות סייבר, שמירה על רמת שירות לציבור בכל מצב, ועוד ועוד. 

אני מסופק אם ביכולת המשרד, בהרכבו האנושי דהיום, לשנות את המגמה הזו, רק באמצעים רגולטוריים, שבהם המשרד נוקט בשיטות כיאוטיות של "השליפות מהמותן" וה"ישראבלוף", ללא כל תכנית מסודרת, ברורה, עקבית, מוטת ביקושים ועונה על צרכי הציבור. 

לכן, ביום 20.9.21 שלחתי את השאלות הדחופות ביותר הבאות, לצמרת המשרד (שר ומנכ"לית) בזו הלשון:
"הנדון: הממשלה ה-36 'עיקרי מדיניות'. 

שלום רב וחג שמח,

1. על פי המסמך כאן, יש בו כמה עמודים (כאן), שנקראים משום מה "עיקרי המדיניות" תחת הערך של משרד התקשורת.

2. מה תהליך עבודת המטה, שנעשה כדי להגיע למסמך הזה?

3. מהם נתוני הביקוש, שהובילו למסמך הזה?

4. עם מי מציבור הצרכנים והלקוחות במדינת ישראל התייעץ השר - בטרם גובש המסמך הזה?

5. למה במסמך חסרים נושאים חשובים ביותר לציבור - נושאים לא פתורים ובכללם: הטיפול בנושא הדומיינים, הטיפול בגמלאי המשרד, הטיפול בחברות תקשורת מפרות חוק, תקנון ורישיון (החל מסלקום ופרטנר וכלה בחברת הדואר), שימוש בתשתיות עירוניות לפריסת סיבים, שקיפות בעבודת המשרד, ועוד ועוד.

6. אודה להתייחסותכם."

תגובה טרם קיבלתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל, די ברור למה. 

לא רק שמתעלמים משאלותיי, כאילו הבעיה תיעלם אם לא משיבים לי (בניגוד לחוק), יחידת הדוברות של משרד התקשורת גם מקבלת תוספות שכר נאות - 20% תוספת שכר למשכורת החודשית, רק בגלל שלא עונים לי.

את העובדה המדהימה, הבלתי תיאמן והמזעזעת הזו, חשפתי בכתבה: "איך מקבלים תוספת שכר באי מענה לשאלות של אבי וייס? סודות מש' התקשורת".

תשומת לב, שכרגע אין יועצת משפטית במשרד התקשורת (עו"ד דנה נויפלד עברה למשרד הבריאות) ועו"ד ברוריה מנדלסון היא מ"מ היועצת המשפטית של משרד התקשורת, בהסכמת היועמ"ש. לא ברור למה היא נתנה את ידה והסכמתה להפצת המסמך ההזוי והמחפיר הזה של משרד התקשורת. 

לסיכום:
רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים מקצועיים וישרי דרך, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליה, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".

כמובן שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל).

 
עדכון 5.10.21: באיחור רב משרד התקשורת יצא לשימוע (כאן) תחת הכותרת: "שימוע לתיקון ההסדר לשימוש הדדי בתשתיות פסיביות".
השימוע בא לתקן את "החור" שעליו אנו מתריעים מעל שנה: חוסר היכולת של ספקי הסיבים החדשים, להשתמש בתשתיות הפסיביות של ספקיות המפ"א הגדולות ובראשון בזק. מה שמוכיח שתהליכי "עבודת המטה" של המשרד הן לקויות ביותר ואיטיות ביותר.  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים