Telecom News - תיקי האלפים: עדות שלומית ברנע פרגו ועדכונים בתיקים מ-8.5.24 והלאה

תיקי האלפים: עדות שלומית ברנע פרגו ועדכונים בתיקים מ-8.5.24 והלאה

דף הבית >> כתבות ראשיות לדף הבית >> בלעדי >> תיקי האלפים: עדות שלומית ברנע פרגו ועדכונים בתיקים מ-8.5.24 והלאה
תיקי האלפים: עדות שלומית ברנע פרגו ועדכונים בתיקי האלפים מ-8.5.24 והלאה
מאת: מערכת Telecom News, 8.5.24, 11:06COURT FREE

הדיונים בתיקי האלפים חזרו לביהמ"ש המחוזי בירושלים. למרות שהרכב השופטים הודיע לפרקליטות שראוי להסיר את סעיף השוחד בתיק 4000 ולשקול את סיום המשפטים כולם (תיקי 1000 ו-2000) - הפרקליטות מסרבת. זאת, כדי להשאיר את נתניהו במצב של "נאשם בתיק פלילי" וב"ניגוד עיניינים" ולהגביל עי"כ את פעולותיו כראש ממשלה, וגם כדי לדחות את המועד בו יתחיל הציבור לבוא עימה חשבון על תפירת תיקי האלפים. כ"כ, 2 משפטי הצוללות (תיק 3000) ממשיכים גם הם.

הכתבה עוסקת בעדות שלומית ברנע פרגו היועצת המשפטית הנצחית במשרד ראש הממשלה, ובעדכונים בתיקי האלפים מ-8.5.24 והלאה.

הכתבה: 
תיקי האלפים: עדות תנ"צ כורש ברנור ועדכונים בתיקי האלפים מ-8.4.24 וועד 7.5.24 - כאן. (גם כל העדכונים לגבי כורש ברנור לאחר מכן מובאים בכתבה זו על כורש ברנור).

8.5.24:
א
. אלי ציפורי פרסם אתמול בטוויטר: גידי וייץ העיתונאי מפזר ספינים ושלומית ברנע פרגו הופכת לקבלנית הביצוע של עיתון ״הארץ״ נגד נתניהו. מצרף קטע מחקירתה במשטרה של שלומית ברנע פרגו שתעיד מחר. הקטע ממחיש את קשרי ההשחתה בין ״הארץ״ לפרקליטות ובכירי משרד המשפטים. וייץ כותב המצאות דמיוניות בכתבה שהובילה לתפירת תיק 4000 ושלומית ברנע פרגו פועלת מיד לרוחה של ה״כתבה״ ומגבשת הסדר ניגוד עניינים לנתניהו, למרות שנפגש עם אלוביץ׳ מספר פעמים בודדות. העובדה, שהפרקליטות ו״בכירים״ במשרד המשפטים רקדו ורוקדים לפי חלילם של וייץ ואחרים היא השחתה של הדמוקרטיה. הקטע - כאן.

ב. החקירה המלאה במשטרה של שלומית ברנע פרגו והמסמכים שהוצגו לה - כאן.

גיואב יצחק פרסם בטוויטר: ברנע-פרגו - מסמר בלי ראש: עו"ד שלומית ברנע-פרגו מכהנת בתפקיד היועצת המשפטית למשרד ראש הממשלה במשך 21 שנים תחת שורה של ראשי ממשלה: נתניהו, ברק, שרון, אולמרט, שוב נתניהו, בנט ולפיד. ברנע-פרגו ניסתה לפני שנים לעזוב ולהתמנות לתפקיד שופטת בית משפט מחוזי, אך מועמדותה נפסלה בשל אי-התאמה למשרת שיפוט. לכן, היא בחרה להמשיך בתפקיד שבו היא מחזיקה, כן-כן - עד יציאתה לגמלאות שהיתה צפויה במרס 2023...

ד. עדות שלומית ברנע פרגו:

ה. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ואוו! כצפוי, הפרקליטות מנסה לגרור את שלומית ברנע פרגו לתת ״פרשנות״ לנהלים הרשמיים סביב מתנות מחברים כדי שתטנף על נתניהו. אבל השופטים בולמים זאת; השופטת רבקה פרידמן פלדמן: "אין משמעות לאמירה שלה, רק מה עשתה. איך היא מפרשת ומה היא חושבת כשנמצאים לבד במשרד - זה לא משנה לנו!".

לשופטים נמאס מהטריקים והשטיקים של הפרקליטות: אין גבול לשחיתות של הפרקליטות: עכשיו הם מנסים להשתמש בשיח שהקליט ניר חפץ עם שלומית ברנע פרגו שבו הם מדברים עם המתנות לכאורה של נתניהו ועושה אבחנה בין מתנות ״רגילות״ לבין מתנות ״אישיות״. השופט עודד שחם נוזף בפרקליטות: "איך זה שונה ממשהו מכל הנהלים וההוראות? ממה נפשך? אם זה שונה, הנהלים מחייבים, ואם לא אז לא. אז היא שיקפה בשיחה עם חפץ ומה שלכאורה זה כתוב. מה זה מעלה או מוריד?… זו לכאורה אבחנה של העדה. היא שואלת  - חבר או לא חבר. במסגרת תפקידו או לא. למה משקיעים אנרגיה במשהו שכתוב בנהלים?".
אגב, השיח בין חפץ לברנע פרגו היה מביך מאוד וחשפתי - כאן (אלי ציפורי) את חלקו בעבר.

מבוכה קשה לפרקליטות: עו״ד עמית חדד תופס את שלומית ברנע פרגו בשקר גס: ברנע פרגו טענה שאנשי ראש הממשלה לא פנו אליה מעולם בעניין המתנות ושהיא מסרה למשטרה מסמכים אחרי שעשתה חיפוש במייל שלה של המילה ״מתנה״. עו״ד חדד הראה לה מייל שנשלח אליה מנתן אשל שמדבר על נושא המתנות. עו״ד עמית חדד: "אם חיפשת מתנות בדואר שלך, אמרת שחיפשת ואחר כך אמרת שלא. תשובות סותרות". שלומית ברנע פרגו: "יכול להיות שלא עלה. תפנה למערך המיחשוב שלנו יש שם חיתוכים..". חדד: "אין לי תלונות. גם לא אפנה למערך המחשוב. זה לא תפקידי. אני סניגור".

ואווו! עו״ד עמית חדד מטיח בשלומית ברנע פרגו: "את מוטה נגד ראש הממשלה!" חדד אמר זאת לאחר שברנע פרגו מנסה שוב ושוב לתת פרשנויות נגד נתניהו לחוק המתנות למרות שהחוק והנהלים ברורים - שאפשר לקבל מתנות מחברים. חדד לשופטים: "הביאו עדה כי נתנה חוות דעת ברורה. אני לא צריך הסברים במיוחד כשלא ניתנו הסברים לראש הממשלה (כוונתו שברנע פרגו לא נתנה את ההסברים החדשים לנתניהו).

״היו תקלות והתכתבויות נמחקו״. זה התירוץ המחפיר שסיפקה היום שלומית ברנע פרגו לעובדה, שלא מצאה בדואר שלה התכתבויות שמשום מה תומכות בגרסת נתניהו. אגב, באורח פלא גברת ברנע פרגו מצאה התכתבויות שנוחות לה לקראת עדותה. וזו יועצת משפטית של משרד ראש הממשלה כבר יותר מ-20 שנה.

אלי ציפורי סיכם בטוויטר: גם ברנע פרגו הפכה היום לעדת הגנה למרות שהתאמצה מאוד לטנף על נתניהו אבל לא ממש הצליחה.
המופע של שלומית ברנע פרגו וההתפרקות של הפרקליטות: שקרים גסים, התכתבויות שנעלמו, המצאת פרשנויות והטייה ברורה נגד נתניהוברנע פרגו, עדה מרכזית, הפכה גם היא לעדת הגנה מצויינת:
כבר בחקירה הראשית כל ההתנגדויות של פרקליטי נתניהו התקבלו, והשופטים מנעו מאלון גילדין וברנע פרגו להמציא חוקים מחדש כדי לטנף על נתניהו. לא יעזרו שום "פרשנויות" מטעמה של עדה מוטה כמו ברנע פרגו: כל חוות הדעת שהיא חתומה עליהן מאפשרות קבלת מתנות מחברים, זה בכלל לא נתון לפרשנות - כתוב שחור על גבי לבן - וגם השופטים הבינו זאת. זה כולל גם חוברת, שהגישה ברנע פרגו לנתניהו באופן אישי. הניסיון של ברנע פרגו להמציא סט של "פרשנויות" מטעם עצמה שמנסות להפליל את נתניהו כשלו מול השופטים שאמרו לפרקליטות: אין צורך בפרשנויות שלה, אין משמעות לאמירות ולאבחנות שלה, זה לא משנה לנו - הנהלים מחייבים. ברנע פרגו נתפסה בשקרים בנוגע להתכתבויות שלה עם אנשי נתניהו וטענה ש"בגלל תקלות נמחקו התכתבויות". הפרקליטות ניסתה לדחוף הקלטה של שיחה בין ניר חפץ לברנע פרגו, שבה  היא אומרת ש"המתנות אסורות" בלי שום בסיס חוקי. גם פה השופטים בלמו זאת. למרבה האבסורד, השיחות בין חפץ לברנע פרגו היו רק מביכות את השניים, ולא ממש את נתניהו  ובכלל, ממתי יועצת משפטית של משרד רוה"מ מנהלת שיחה עם אחד ממקורביו ומרכלת/מטנפת איתו על נתניהו? אם היו בברנע פרגו קצת טיפת הגינות ויושרה היא הייתה מודיעה היום מיד על פרישתה. בעדותה היום היא הוכיחה מה שהיה ידוע: שיש לה אג'נדה ברורה ולעומתית נגד נתניהו  - והיא ממש לא נקיית כפיים ב"פרשנויות" המשפטיות שלה.

שחור על גבי מסמך: המסמך המזכה לנתניהו בסיכום ישיבה בהשתתפות שלומית ברנע פרגו. לא יעזרו כל השקרים, ה״פרשנויות״ וההטיות של שלומית ברנע פרגו. היא בעצמה מאשרת בדצמבר 2015 שאפשר לעובדי ציבור לקבל מתנות בין חברים על פי התקנות והתקשיר. עו״ד עמית חדד פרק היום את השקרים וההטיות של ברנע פרגו אחד אחר השני. המסמכים מדברים בעד עצמם ולא אג׳נדות פוליטיות של יועצים/ות משפטיים. המסמך - כאן.

תשומת לב שעו"ד שלומית ברנע פרגו שנאה את נתניהו כבר בעשורים הקודמים, ויש כאן דוגמה מובהקת לשנאתה לנתניהו כבר בעת שאריק שרון (ז"ל) היה רוה"מ.

וביני אשכנזי דיווח בטוויטר: תיק 1000: רגע מאד מביך כרגע בביהמ"ש. עמית חדד: "נגיד שרה״מ חושש שהיה אירוע שקשור לטוהר המידות, איך הוא יתייעץ איתך הרי אין לדברים שהוא אומר לך חיסיון לוקח עו״ד". פרגו ברנע: "יש לי חיסיון". חדד: "אז אם יש לך חיסיון איך את מעידה כאן בכלל?" פרגו ברנע: "גבולות החיסיון של יועץ משפטי במשרדי ממשלה לא ברורות, כדי להעיד פה אני צריכה לקבל אישור מהיועמ״שית". חדד: "קיבלת אישור מהיועמ״שית ביחס לעדות שלך כאן?" פרגו ברנע: "לא קיבלתי". חדד: "אבל אמרת שצריך לקבל אז איך את מעידה כאן?" פרגו ברנע: "זומנתי להעיד ע"י ביהמ״ש".

ז. עו"ד אוריאל חור ניזרי פרסם בטוויטר: בום - פרגו היועמ"שית של משרד רה"מ, בעדותה בבית המשפט מעידה, שאסור היה לה בכלל להעיד, כי הרי ישנו חיסיון עו"ד לקוח. ובכן יש לנו עוד עדת הגנה... החיסיון של לקוח מול עו"ד הוא מוחלט. עדת התביעה העידה שפעלה בניגוד לחוק, שכן איננה מחזיקה בוויתור על החיסיון. אין בור שהפרקליטות לא נפלה בו.

ח. עו"ד עידו שיפוני סיכם את היום בטוויטר:
שיפוני

ט. פורסם גזר הדין במשפטו של ארי הרו (בפרשת H3 Global האישית שלו - ששימשה "הטריגר" להפיכתו ל"עד מדינה" בתיק 2000). העונש הקל שנגזר עליו היה בדיוק לפי ההסדר שנעשה עימו - כאן.

9.5.24אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: היועהמ"ש הנצחית: המופע של שלומית ברנע פרגו. שקרים גסים, התכתבויות שנעלמו בגלל "תקלות", ניסיון להפליל בכל מחיר את נתניהו באמצעות המצאת "פרשנויות", ואג'נדה ברורה נגד נתניהו. עו"ד חדד: "את מוטה נגד ראש הממשלה" - כאן.

10.5.24
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה על תיק הצוללות (3000) משפט הזוטא של מיקי גנור תחת הכותרת: "המופע" של אורי קנר!: פרקליטו של גנור: "למה הילכת אימים על מיקי גנור עם הקשר הרומנטי שלו?" אורי קנר בתשובה מדהימה: "להזכירך, גנור חי בזוגיות כפולה, אם אשתי הייתה יודעת שזה מה שאני עושה זה לא היה מפריע לה? לא איימתי, שיתפתי אינפורמציה" - כאן.

ב. פורסם בוואלה!: הצעד השנוי במחלוקת של הפרקליטות: העניקה חסינות מפני העמדה לדין לעד בתיק 4000: הפרקליטות העבירה מכתב חסינות מפני העמדה לדין לזאב רובישנטיין, מקורבו של נתניהו, בתמורה שיסכים להעיד במסגרת תיק 4000. רובינשטיין נחקר באזהרה אך התיק נגדו נסגר. מדובר בצעד חריג שכן עדים לא אמורים להכתיב תנאים לתביעה. פרטי המכתב נחשפים לראשונה בוואלה - כאן.

בהקשר לפרסום הנ"ל אלי ציפורי העיר בטוויטר: העד זאב רובינשטיין לא ״נטש את חקירתו״ בארה״ב. הסיבה שהחקירה הופסקה היא שיואב תלם החליט לאיים עליו, אבל דברים שעובדים בישראל לא עובדים בארה״ב - במיוחד כשיש עורך דין לצידו בחדר החקירות (דבר שמשום מה אין בישראל לידיעת כל אבירי זכויות האדם). זו הסיבה, שהחקירה הופסקה, והכל מתועד בחקירה הנגדית של יואב תלם.

17.5.24
א. אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה על תיק הצוללות (3000) משפט הזוטא של מיקי גנור תחת הכותרת: יואב תלם עשה פישינג על נתניהו בחקירת בן דודו נתן מיליקובסקי: ביקש לדעת על חשבונות בנק של נתניהו בחו"ל, למה רוה"מ לא מדווח או מרחיק עצמו מעסקי הצוללות ואף אמר לו שהיה לנו טוב יותר אם נתניהו היה בעסקיו. תלם: לא התרעננתי על החקירה הזו - כאן.

ב. פורסם פרוטוקול דיוני ביהמ"ש המחוזי בירושלים ב"תיקי האלפים": 6.5.24

ג. הפרקליטות עדכנה את ביהמ"ש לגבי סדר העדים הקרב לקראת סיום "פרשת התביעה" - כאן
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים