Telecom News - תיק 1000: החקירה החוזרת של מילצ'ן בווידאו מברייטון ועדכונים בתיקי האלפים

תיק 1000: החקירה החוזרת של מילצ'ן בווידאו מברייטון ועדכונים בתיקי האלפים

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> תיק 1000: החקירה החוזרת של מילצ'ן בווידאו מברייטון ועדכונים בתיקי האלפים
תיק 1000: חקירה חוזרת של ארנון מילצ'ן בווידאו מברייטון בבריטניה והמשך עדכונים בתיקי האלפים
מאת: מערכת Telecom News, 6.7.23, 12:17מילצ'ן צילום מסך

הכתבה עוסקת בחקירה החוזרת של ארנון מילצ'ן (בתמונה משמאל, צילום מסך) בתיק 1000 באמצעות שידור וידאו ע"י הפקה פרטית מבית מלון בברייטון - לאולם ביהמ"ש המחוזי בי-ם, ובהמשך העדכונים בתיקי האלפים מ-6.7.23 עד 9.7.23 כולל. 

הכתבה: תיק 1000: יום 6 של החקירה הנגדית של ארנון מילצ'ן בווידאו מברייטון בבריטניה, יום 7 של החקירה הנגדית - השלמות בתיק 1000, עיסוק בתיק 2000 וקדם-חקירה חוזרת, והמשך העדכונים בתיקי האלפים ב-4.7.23 -5.7.23 - כאן.

הכתבה: תיק 1000: יום 5 של החקירה הנגדית של ארנון מילצ'ן בווידאו מברייטון בבריטניה והמשך עדכונים בתיקי האלפים ב-3.7.23 - כאן.

הכתבה: תיק 1000: יום 4 של החקירה הנגדית של ארנון מילצ'ן בווידאו מברייטון בבריטניה והמשך עדכונים בתיקי האלפים ב-2.7.23 כאן.

הכתבה: תיק 1000: ימים 1-3 של החקירה הנגדית של ארנון מילצ'ן בווידאו מברייטון בבריטניה והמשך עדכונים בתיקי האלפים מ-27.6.23 שעה 14:00 עד 1.7.23 כולל - כאן.

הכתבה: תיק 1000: חקירה ראשית של ארנון מילצ'ן בווידאו מברייטון בבריטניה והמשך עדכונים בתיקי האלפים מ-25.6.23 עד 27.6.23 שעה 14:00 - כאן.

(למתעניינים ב"תיק 4000": הכתבה: לאחר שנים שאבי וייס ואלי ציפורי התריעו: אין שוחד בתיק 4000 - אבי וייס ואלי ציפורי ניצחו! שעוסקת בנושא התפנית של השופטים בעניין אישום השוחד בתיק 4000 ובהמשך עדכונים הנוגעים לתיק 4000 בלבד מ-22.6.23 עד 9.7.23 כולל -כאן).

6.7.23: יום חקירה חוזרת של ארנון מילצ'ן ע"י עו"ד ליאת בן ארי (בתמונה משמאל).ליאת בן ארי
א. אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה על הדיון אתמול תחת הכותרת: באופן מדהים (אבל לא מפתיע) התובעת במשפט נתניהו, ליאת בן ארי, בעצם אומרת לשופטים כי העד המרכזי שלה, ארנון מילצ'ן, זה שעליו נשענת תזת "קו האספקה השוטף", הוא עד לא אמין. השופטים לא קונים את התכסיסנות שלה. עוד כישלון אישי של בן ארי - כאן.

ב. פרופ' טליה איינהורן פרסמה בטוויטר:
טליה איינהורן
טליה איינהורן

גשידור התמלול מביהמ"ש ב"ערוץ של אלי ציפורי ואבי וייס" - כאן.
חדד מבקש שהעד לא יענה לפני התנגדות.
בן ארי מבקשת שהעד יצא מהאולם כשחדד מתנגד.
בן ארי: "אני מבקשת שתבהיר לביהמ"ש האם ידעת על פגישות מוזס נתניהו עד מועד החקירות ולא באמצע החקירות". התנגדות של עו"ד סבאג (התחילו עם שאלה לגבי תיק 2000). מילצ'ן יוצא מהאולם.

[הערת מערכת: בקצב הזה, שיטרטרו אותו הלוך ושוב כדרישת בן ארי,  החקירה חוזרת לא תיקח שעתיים אלא יותר ומילצ'ן יותש לגמרי].

חדד: "אנו לא נרצה לעשות את זה לעד". חדד מציע לעשות מנגנון סינון ואומר שהיו אין סוף התנגדויות בלי שמילצ'ן יצא. נתניהו הגיע לאולם הדיונים.
סבאג: "...אני הראתי לו את הכשל בחקירה". גם חדד מתנגד ואומר שאין מקום למקצה שיפורים וזה יגרור חקירה נגדית על החוזרת.

הערת אלי ציפורי:"מטרת בן ארי לפי השאלה הראשונה להציג את מילצ'ן כשקרן. מה זה נותן לה? שהעד המרכזי שלה לא אמין?".
השופטים מקבלים את ההתנגדות. (לשאלה הראשונה).

בן ארי: "בחקירה ראשית נתת שמפניה שזה יעשה מצב רוח לשרה. בחקירה הנגדית אמרת  בגלל החברות שיהיה שקט לראש הממשלה. מבקשת שהעד יבהיר את הדברים. [מילצ'ן עדיין בחוץ!!!]. חדד מתנגד ומבקש שבן ארי תפנה אליו לעמודים. חדד: "חקרתי הרבה בעניין זה. הצגתי לו בעצמי. הוא תמיד אמר שזה בעקבות החברות". בן ארי אומרת שמילצ'ן אומר דברים אחרים. האם יש כמה סיבות להענקת השמפניות.
השופטים מקבלים שוב את ההתנגדות. (לשאלה השנייה).

השאלה השלישית של בן ארי עוסקת לכאורה בפערים של מילצ'ן על הערכת השמפניות. חדד אומר שזה בכלל מתוך נייר שהוא אפילו לא רענון עד. השופט בר-עם: "אני רוצה להבין את אי הבהירות". בן ארי: "חדד אמר אתמול לעד שבשום מקום לא ביקשו להעריך את השמפניות בבית ינאי ורציתי לבדוק שבמהלך רענון העד הוא נשאל על זה וענה". [מילצ'ן ממשיך להיות בחוץ כדי שלא ייכנס וייצא בכל שאלה]. שופטת: "התשובה כבר נמצאת ברענון. אז מה הבעיה?"
השופטים מקבלים את ההתנגדות.(לשאלה השלישית).

בן ארי: "סיפרת איזה מחיר אישי היית משלם אם לא היו מאריכים לך את הוויזה. פגיעה בעסקים. בחקירה ראשית שביטחון ישראל ייפגע. אני מבקשת שתבהיר האם לא היה לך אינטרס אישי בהארכת הוויזה". שופטים קוראים את העדויות של מילצ'ןבר-עם מעיר לבן ארי: "מילצ'ן מדבר על החשש שלו. אני לא בטוח שיש כזה פער".
השופטים אומרים לבן ארי לעבור לשאלה הבאה עוד לפני התנגדות חדד. (ביזיון לבן ארי שלא נתנו לה לשאול גם את השאלה הרביעית שלה).

בן ארי: "בחקירה הנגדית אמרת שלא היה קשר בין שפירו לעניין הוויזה ובחקירה הראשית אמרת שנתניהו אמר לך שדיבר עם שפירו".
סיכום ביניים של אלי ציפורי: "בן ארי ממש מתאמצת להראות שמילצ'ן שקרן וממש לא מצליחה עד כה". חדד לא מתנגד.
בן ארי אומרת שמילצ'ן מרגיש רע מאוד. בן ארי אומרת שיש לה 15-16 שאלות.
מילצ'ן אומר שיש לו בעיה עם לחץ דם, שהוא לא מרגיש משהו. אני רוצה רק לגמור בבקשה. זה עינוי.
שופטים מאשרים את השאלה החמישית על דן שפירו.
מילצן אומר שהוא דיבר עם נתניהו על שפירו.

אלי ציפורי הדגיש בטוויטר:

ציפורי

בן ארי: "אמרת על היקף המתנות שזה התחיל והלך וההיקף גדל. אמרת שנתת מאז תחילת החברות. תבין את הפער". חדד מתנגד: "אנו הראנו לו בדיוק מה קרה עם המתנות". השופטים מאשרים את השאלה השישית. בן ארי: "מתי התחילה רוטינת המתנות ואמרת שההיקף הלך וגדל?" מילצ'ן: "2 התשובות נכונות. אני לא מבין את הרוטינה. היו כמובן מתנות בתחילת החברות וזה עבר מעין רוטינה. צדיך לשייך את זה לשמעון פרס". בן ארי: "אמרת שהיקף השמפניות הלך וגדל". מילצ'ן: "אני מאשר". בן ארי: "זה מופיע גם במכתב של בן צור". חדד מתנגד ואומר, שהעד אמר שהוא לא קיבל שום פרטים ולא ידע את המושג".
השופטים מאשרים את השאלה השישית.
בן ארי: "בקשר לשמפניות ולסיגרים הלך וגדל, לעומת זאת אמרת בחקירה הנגדית שלא ידעת את הפרטים". מילצ'ן: "המכתב של בן צור. האמת אני יכול לדבר מהרגשה. הרגשתי שזה גדל. אבל לא ספרתי. לא זוכר כמויות".

אלי ציפורי הדגיש בטוויטר:
ציפורי

השאלה השביעית קשורה גם לאמירה שלא היה אורח רצוי בבלפור. חדד מתנגד. הוא מקריא את הפרוטוקול שמילצ'ן נלחץ מאוד בחקירה הראשונה וביקש למחוק את תחושת הגועל. שופטים מאשרים את השאלה השביעית. בן ארי: "האם היו בקשות?" מילצ'ן: "לא הייתי מודע לאיזה כמות. לא הייתי בטוח שזה לא עובר גבול". 

אלי ציפורי הדגיש בטוויטר:
ציפורי

שאלה שמינית היא בקשר להיבט העסקי שלו לכאורה במיזם טאטא. בן ארי: "אני מבקשת שתבהיר אם היה עניין אישי פוטנציאל עסקי שלך".
שופטים פוסלים את השאלה השמינית.

בשאלה התשיעית בן ארי שואל אותו על תדירות מאוד גבוהה שאמר בחקירה הנגדית. חדד מתנגד.
שאלות על מיזם טאטא, תדירות מתנות, שיחות ניר חפץ, קריאת הודעות ובידוק ביטחוני נפסלות ע"י השופטים.

אלי ציפורי הדגיש בטוויטר:
ציפורי

שאלה על חולצות בריוני: בן ארי: "אני שואלת אותך על החולצות [המצאה מארץ הפנטזיות]. האם היו בקשות". מילצ'ן: "היו רמיזות אם יש חולצות במידה של ראש הממשלה". בן ארי: "בקשר להדס קליין. אמרת שהיא יודעת יותר מדי. האם הוא פירט?" מילצ'ן: "הוא בהחלט לא התכוון לשמפניות ולסיגרים".

אלי ציפורי הדגיש בטוויטר:
ציפורי
ציפורי

עו"ד עידו שיפוני פרסם פירוט נוסף בהקשר לפיטורים בטוויטר:
שיפוני

סיום של חקירה חוזרת כושלת לחלוטין.
מילצ'ן: "העיקר שאני לא עד עוין".

לסיכום: "הפארסה המשפטית של תיק 1000 ההזוי הסתיימה. מתוך 14 שאלות של בן ארי פסלו השופטים (חלק מהשאלות לאחר התנגדות ההגנה) 9 שאלות ואישרו 5 שאלות, כאשר התשובות לשאלות שאישרו, למעשה, או שחיזקו את תזה ההגנה או שבאחת מהן הנושא לא נמצא בכתב האישום (החולצות). להכרזה של בן ארי, שהחקירה החוזרת תהיה "משמעותית" לא היה בסיס במציאות.

פרופ' טליה איינהורן סיכמה בטוויטר:
טליה איינהורן

אלי ציפורי סיכם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי

אשר מכלוף עורך דין סיכם בטוויטר:
אשר מכלוף עורך דין

ד. בשבוע הבא במשפט נתניהו חוזרים לתיק 4000 עם בזבוז זמן וכספי ציבור על עדי וואלה! זוטרים, שכבר לא רלוונטיים לאור המלצת השופטים לסגת מסעיף השוחד. הראשון יהיה ברוך שי, שהיה ראש חטיבת החדשות בוואלה!, ולאחריו טלי בן עובדיה שהייתה עורכת וואלה!, ואודי הירש, שהיה המשנה לעורך וואלה! (כותב כיום בעיתון "הארץ"). כ"כ צפויים להעיד דב גילהר שהיה מגיש באולפן וואלה! וינון מגל שהיה עורך וואלה!.

7.7.23:
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: ליאת בן ארי מציגה: חקירה חוזרת של העד ארנון מילצ'ן, חקירה כושלת ומביכה שנפסלה ברובה ע"י השופטים; ה"קולגות" של גליקמן מציגים: הגנה על השופר שהטריד את ארנון מילצ'ן ולא הוזכר בדיווחיהם - כאן.

באלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: סיכום עדות מילצ'ן: תיק 1000 ז"ל. ארנון מילצ'ן חזר שוב ושוב בעדותו על מספר עניינים מרכזיים ולמעשה מוטט את כתב האישום נגד נתניהו: אין מתן עזרה מנתניהו, אין קו אספקה שוטף של סיגרים ושמפניות, אין סתירות בעדותו ואין תיק 1000. לעומת זאת, יש סתירות בינו לבין הדס קליין - כאן

הקשר ההדוק בין הדס קליין לפטור ממיסים המוזר ביותר של ג'יימס פאקר (וגם של ארנון מיילצן)  - כאן

ג. ניצחון משפטי קטן (נוסף) של ההגנה (עו"ד חדד) בעניין השגת התכתובת הנוגעת לתכתובת של העוזרת של יאיר לפיד עם רובי בוטבול (בכיר ברשות המיסים). בית המשפט קבע - כאן, שעו"ד חדד יהיה זה שיעביר לרובי בוטבול את ההחלטה [של ביהמ"ש להמציא מסמכים] ויבקש ממנו את תגובתו, ולא התביעה, כפי שהיא (התביעה) התעקשה שוב ושוב, בנושא די שולי זה. רצף ההתכתשות בנושא זה בין התביעה להגנה נמצא כאן

ביום 25.3.24 עו"ד עמית חדד עדכן את בית המשפט והתביעה בעניין המסמכים שקיבל מרובי בוטבול (כיום סמכ"ל בכיר ברשות המיסים) - כאן. המסמכים הללו מוכיחים ששר האוצר דאז יאיר לפיד באמצעות עוזריו, כן טיפל בבקשת ארנון מילצ'ן להארכת הפטור שלו ממיסים, בניגוד לנטען ע"י יאיר לפיד

ד. עוד ניצחון להגנה ב"תיק הצוללות" (תיק 3000): שופט בית המשפט העליון י. עמית דחה את ערר המדינה על החלטת השופטת המחוזית טלי חיימוביץ שהתביעה תעביר להגנה (למעשה לנאשם מיקי גנור) את טיוטת כתב האישום שהוגש כנגדו, במסגרת הסכם "עד המדינה" [הסכם ממנו גנור נסוג ולכן הועמד לדין עם שאר הנאשמים ב"תיק הצוללות"]. החלטת השופט העליון קיבלה למעשה את טענות ההגנה וההחלטה הסופית שלו היא, שהתביעה תעביר את טיוטת כתב האישום המבוקש עם השחרות קלות של "הערות פנימיות" שיש במסמך זה, בדיוק כפי המבוקש ע"י הגנה, הטוענת שמסמך זה יסייע לקו ההגנה של מיקי גנור. ההחלטה הטרייה בעליון עם ההחלטות הקודמות, שהובילו לדיון הזה בערר בעליון - כאן

8.7.23: אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

9.7.23:
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: השופטים במשפט נתניהו אמרו את דברם: כדאי לוותר על השוחד בתיק 4000. כלומר, מצעד העדים הצפוי בימים הקרובים מיותר. הפרקליטות מנסה לשדר "עסקים כרגיל", אלא שדווקא "החצוצרות" מסמנים את הכיוון: מרימים ידיים ומחכים לערעור - כאן.

ב. אלי ציפורי הודיע בטוויטר:
ציפורי

ג. שוחרר פרוטוקול נוסף מדיוני תיק 3000 במחוזי בת"א: 29.6.23

ד. התביעה לחוצה מאיטיות הדיונים בביהמ"ש לשלום בחיפה ב"פרשת חדרה" ומבקשת מבית המשפט להוסיף עוד ימי דיונים - כאן. בעקבות בקשת התביעה, כבוד השופט שלמה בנג'ו קבע סדרה חדשה של מועדי דיונים לשנת 2024 - כאן

ה. פורסם כאן ב"סרוגים" (כותרת בלבד): "הרב אליהו חושף: "אלשיך אמר לי שנתניהו אשם וצריך להתפטר".
הרב שמואל אליהו חושף כי הוא זומן לפגישה עם רוני אלשיך בה הודיע לו המפכ"ל דאז כי נתניהו אשם וצריך להתפטר: "רוח המפקד היא זו שהובילה את השחיתות של הכפופים לו"."

ההמשך בכתבה תיק 4000: עדויות "עדי וואלה!" והמשך עדכונים בתיקי האלפים מ-10.7.23 עד 19.7.23 - כאןהכתבה עוסקת בעדויות עובדי וואלה! ברוך שי, טלי בן עובדיה, אודי הירש, דב גיל-הר וינון מגל בתיק 4000 בביהמ"ש המחוזי בי-ם וכאמור, בהמשך עדכונים בתיקי האלפים מ-10.7.23 עד 19.7.23.

18.7.23: הוגשה תלונה נוספת ליועמ"שית (חמישית במספר). לא ידוע מה נעשה בתלונות הקודמות והיכן הן נגרסו - כאן. המאמר שמהווה רקע לתלונה ומסמכים נוספים הקשורים בתלונה החמישית - כאן

20.7.23: התלונה (החמישית) הועברה (כרגיל) מהיועמ"שית לפרקליט המדינה - כאן
תיקי 1000-2000: חקירת דני יופה, תיק 2000: חקירת ציפי לבני ועדכונים בתיקי האלפים מצהריים 13.3.24 ועד 31.3.24 כולל - לחץ כאן
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים