Telecom News - תיק 4000: עדות אבי אלקלעי והמשך עדכונים בתיקי האלפים 12-19.9.23

תיק 4000: עדות אבי אלקלעי והמשך עדכונים בתיקי האלפים 12-19.9.23

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> תיק 4000: עדות אבי אלקלעי והמשך עדכונים בתיקי האלפים 12-19.9.23
תיק 4000: העדות של אבי אלקלעי שהיה עורך בוואלה! והמשך עדכונים בתיקי האלפים מ-12.9.23 עד 19.9.23 כולל
מאת: מערכת Telecom News, 12.9.23, 21:57אבי אלקלעי צילום מסך

לאחר פגרה ארוכה חזרו הדיונים בתיקי האלפים לביהמ"ש המחוזי בירושלים. למרות שהרכב השופטים הודיע לפרקליטות שראוי להסיר את סעיף השוחד בתיק 4000 ולשקול את סיום המשפטים כולם (תיקי 1000 ו-2000) - הפרקליטות מסרבת. זאת, כדי להשאיר את נתניהו במצב של "נאשם בתיק פלילי" וב"ניגוד עיניינים" ולהגביל עי"כ את פעולותיו כראש ממשלה, וגם כדי לדחות את המועד בו יתחיל הציבור לבוא עימה חשבון על תפירת תיקי האלפים. כ"כ, 2 משפטי הצוללות (תיק 3000) ממשיכים גם הם. הכתבה עוסקת בעדכונים בתיקי האלפים מ-12.9.23 עד 19.9.23 כולל, ובכלל זה בסיום חקירת פקד עומר יוחנן ובעדותו של אבי אלקלעי שהיה העורך בוואלה! 

הכתבה: עם סיום הפגרה: המשך עדכונים בתיקי האלפים ומדיוני ביהמ"ש בתיקי האלפים, שהפרקליטות מסרבת לסיים, מ-6.9.23 עד 11.9.23 כולל - המשך העדות של ינון מגל וחקירת עומר יוחנן  כאן.

הכתבה: עדכונים בתיקי האלפים והאזנות הסתר בזמן פגרת ביהמ"ש מ-20.7.23 עד 5.9.23 כולל - כאן.

הכתבה על עדותו של ינון מגל בחקירה הראשית ב-18.7.23 ועל תחילת החקירה הנגדית ב-19.7.23 לפני פגרת ביהמ"שתיק 4000: עדויות "עדי וואלה!" והמשך עדכונים בתיקי האלפים מ-10.7.23 עד 19.7.23 - כאן.

12.9.23:
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: שערוריית תיק "הצוללות" (תיק 3000): האישור של מנדלבליט לחקור את נתניהו, למרות שלא היה חשוד. הפרקליטות מבוהלת ומפוחדת מבירור האמת בבית המשפט - כאן.

ב. בעקבות החלטת ביהמ"ש העליון (כאן) לבטל את מחיקת 2 מ-3 סעיפי האישום ב"תיק בזק" בביהמ"ש המחוזי בת"א, תוך קביעה ש"תיק בזק" יחזור להתנהל בביהמ"ש המחוזי, על כל סעיפיו, כולל הסעיפים שבוטלו, הפרקליטות הגישה כתב אישום מעודכן, גם כנגד כל הנאשמים בתיק וגם בסעיף שעסקו בו בשנה החולפת (סעיף התשלומים של YES לספקיה), מאז ביטול 2 הסעיפים ע"י השופטת המחוזית בת"א ועד הדיון הזה בערר בעליון. כתבי האישום המעודכנים הם כאן (כתב האישום הכולל לכל הנאשמים בכל הפרשיות) ו-כאן (כתב האישום בסעיף האחד, שעסקו בו בחצי השנה האחרונה), ובמסמך כאן הפרקליטות מסבירה מה עודכן בכתב האישום המעודכן לסעיף האחד הזה (תשלומי YES לספקיה). 

ג. סיום חקירת עומר יוחנן בביהמ"ש המחוזי בי-ם
אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
מסמך בדיקת הכתבות שהתביעה העבירה (בדיקה ע"י ההגנה), מסמך שהוגש לביהמ"ש - כאן

עו"ד עידו שיפוני פרסם בטוויטר:
עידו שיפוני

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

ד. חקירה ראשית של אבי אלקלעי (בתמונה למעלה, צילום מסך) ע"י עו"ד יהודית תירוש (בתמונה משמאל).תירוש

למי ששכח, אבי אלקלעי היה עובד ויד ימינו של אילן ישועה עוד מימיו כמנהל במט"ח, והיה בעל השקפות דומות (ושליליות בצורה קיצונית) לגבי הימין בכלל ונתניהו בפרט, כמפורט כאן.

אלי ציפורי פרסם אודותיו ב-10.9.21 מאמר נוקב - כאן.
כבר לפני שנים אבי וייס טען והוכיח ש"נתניהו דפק את בזק, הוא כלל לא עזר לה". 

כצפוי, בחקירה הראשית, אבי אלקלעי נתן בהחלט "מופע", שלווה ב"מונחים אקזוטיים", וביטא את תפיסתו, בהתאם למה שמצופה ממנו ע"י הפרקליטות, (שכאמור מסרבת לסיים את המשפט למרות שהרכב השופטים הציע לה להסיר את סעיף השוחד ושמסרבת להכיר בראיות - כמו כמות ותוכן הפרסומים עצמם (ולא תפיסות ומחשבות) המוכיחות, שאתר וואלה! היה דווקא נגד נתניהו). להלן כמה "פנינים" מתוך דיווחי האתרים: וויאנט, מעריב והארץ:

עו"ד יהודית תירוש: "באיזו מידה נתקלת בהתערבויות הקשורות למשפחת נתניהו במהלך עבודתך בוואלה!?"
אלקלעי: "המונח 'נתקלתי' אינו המונח הנכון. ב-2015 ו-2016 התרחש 'אונס מנטלי' מאוד אגרסיבי בכל הקשור לתכנים שנוגעים למשפחת נתניהו".

במסגרת תכתובת בין ישועה לאלקלעי, שבה ישועה הפציר באלקלעי לשנות כתבות לפי דרישתו:
אלקלעי: "כל ידיעה על נתניהו בראשית אושרה גם על ידי וגם על ידי ישועה, כי הוא היה בלחץ שיתפלק משהו לא טוב".

לגבי תכתובות בין ישועה לאלקלעי, שבהן צוינו המילים "שים יותר או פחות פפריקה", "יאללה תן ביס", "שיפודיה": 
אלקלעי: "בתפיסה שלי וואלה! באותה תקופה לא היה עיתון, הוא היה מסעדה שמשרתת לקוח - משפחת נתניהו... היה עולם מונחים שלם - 'הרבה פטרוזילה' זה היה הרבה תמונות של שרה נתניהו. 'פחות פפריקה' זה פחות חריף. הכינוי לנתניהו היה 'קים' - על שם שליט צפון קוריאה ששולט בעיתונות". 

13.9.23:
א. שופטי ביהמ"ש המחוזי בי-ם החליטו להיעתר לבקשת הפרקליטות להגיש לביהמ"ש מסמכים (שהוצאו מהאינטרנט) של דפים מאתר "וואלה!", מסמכים שיוגשו במקביל לעדותו הצפויה בקרוב של תנ"צ (בדימוס) אלי אסייג, למרות שאלי אסייג לא היה זה שהוציא בפועל את המסמכים מהאינטרנט. ההחלטה - כאן

מעניין אם אלי אסייג "יאבד את זכרונו", כמו עדים רבים מקרב קציני המשטרה הבכירים, כשיגיע להעיד בבית המשפט המחוזי בי-ם. כולל סביר להניח שישכח כיצד אמור היה לקבל כ-80 אלף ש"ח לחודש מחברת NSO....

ב. המשך חקירה ראשית של אבי אלקלעי.
אלקלעי: "היה לחץ להכניס אייטמים שייטיבו עם משפחת נתניהו".
תירוש: "אני מציגה התכתבויות בין ישועה לאלקלעי בקשר לכתבה שבה שרה נתניהו ביקרה בבית ספר בלוד. בהודעה כותב אלקלעי לישועה: 'אנחנו היום אלו שהגישו שיפודי עמוס רגב (העורך לשעבר של ישראל היום), אפשר למנף מול הרוטוויילר'״...שאתה אומר למנף מול הרוטוויילר, למה אתה מתכוון?"
אלקלעי: "הרוטווילר היה כינוי המקובל בין אילן לביני לניר חפץ".

עו"ד עידו שיפוני פרסם בטוויטר:
עידו שיפוני

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
פניית אבי אלקלעי לעו"ד יהודית תירוש - כאן

ג. חקירה נגדית של אבי אלקלעי ע"י עו"ד ז'ק חן (בתמונה משמאל, צילום מסך).ז'ק חן צילום מסך
עו"ד עידו שיפוני דיווח בטוויטר:
עידו שיפוני
עידו שיפוני
ההתחייבות של אבי אלקלעי לא לדבר עם התקשורת (או כל אדם אחר למעט עורך דינו) על חקירתו (כולל אזהרה מהחוקרת הראשית): כאן וכאן

גם אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי

עו"ד עידו שיפוני פרסם בטוויטר:
עידו שיפוני
הציוץ של חיים לוינסון - כאן

גם אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ההתכתבויות של אבי אלקלעי עם אילן ישועה וגם עם גידי וייץ: כאן, כאן, כאן וכאן

עו"ד עידו שיפוני פרסם בטוויטר:
עידו שיפוני

אלי ציפורי סיכם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי

עו"ד עידו שיפוני סיכם בטוויטר:
עידו שיפוני

לסיכום: כבר ביום הראשון של החקירה הנגדית, "המופע" "המוצלח" של אבי אלקלעי, שלווה בחקירה הראשית בביטויים מפוצצים (כמו "אונס מנטלי") ובשמות קודים קשים לפיצוח מצד פצחני סייבר מצויים (כמו "רוטווילר"), ושסיפק כמובן כותרות מתאימות ("אונס מנטלי") לתקשורת המגויסת, החל לקבל את התפנית המוכרת לקראת הפיכתו של עד התביעה מס' 67 אלקלעי, כמו כל קודמיו, לעד הגנה. הפארסה המשפטית ובזבוז הזמן והכסף הציבורי ימשיכו בשבוע הבא.

14.9.23
א. אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: מופע האימים של אבי אלקלעי, עורך אתר 'וואלה' לשעבר: המסרון לתובעת יהודית תירוש, ההופעה בטלוויזיה אצל רביב דרוקר, והפגישה עם אילן ישועה בעקבות ציוץ של העיתונאי חיים לוינסון - כאן.

ב. עורכי דינו של אבריאל בר יוסף ("תיק הצוללות") הגישו בקשה לקיים דיון נוסף בעליון בעניין הפיכת צווים שיפוטיים ל"חומר מודיעיני" - כאן.

ג. ועדת החקירה של רכש הצוללות פרסמה רשימה מעודכנת של העדים והראיונות שהוועדה עשתה. יצוין, שכולם קשורים ב"תיק הצוללות".... לא ברור למה "ועדת הרוגלות" לא אמורה להתעסק בתיקים פעילים כשוועדה זו מזמנת עדים וראיונות בתיקים (שניים) פעילים. הפרסום של הוועדה - כאן. רשימת העדים - כאן, רשימת המרואיינים - כאן

ד. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי

15.9.23:
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: פרוטוקול החקירה שריסק את תיק "הצוללות" ואת ה"תחקיר" של רביב דרוקר: פרקליטו של גנור חושף בבית המשפט שברקת היה "סוכן כפול" ולכן נזרק כנציג המספנה בניגוד לתיאוריה שהודח לטובת מיקי גנור - כאן.

באלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: בדרך לנתניהו מצפצפים על חוק יסוד. מדינת פרקליטות ומשטרה: ראש יחידת 'להב 433' בטוח שאפשר לשאול בחקירות על ראש ממשלה ולחקור על ראש ממשלה, בלי הצורך לבקש אישור מהיועמ"ש, על פי חוק יסוד - כאן.

18.9.23:
א. אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: פרוטוקול החקירה שריסק את תיק הצוללות ואת ה"תחקיר" של דרוקר. פרקליטו של גנור מפתיע את ברקת עם מסמך שקיבל 20 מיליון יורו עמלות. ברקת: "אני נדהם".  עו"ד ניר מראה לו דרישות תשלום חתומות על ידו, בין היתר להעביר חלק מהסכום לחשבון בהולנד. ברקת: "אני מופתע" - כאן.

ב. המשך חקירה נגדית של אבי אלקלעי ע"י עו"ד ז'ק חן
היום השני של החקירה הנגדית של אלקלעי, שבחקירה הראשית העיד בביטחון שנאנס לפרסם ו/או להוריד כתבות אך כבר ביום הראשון של החקירה נגדית נתפס בשקריו:

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ההתכתבויות של אבי אלקלעי עם אילן ישועה ועם גידי וייץכאןכאןכאן וכאן

גם עו"ד כנרת בראשי פרסמה בטוויטר:
כנרת

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי

עו"ד כנרת בראשי פרסמה בטוויטר:
כנרת

גם עו"ד עידו שיפוני פרסם בטוויטר:
עידו שיפוני

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

עו"ד עידו שיפוני פרסם בטוויטר:
עידו שיפוני

אלי ציפורי סיכם בטוויטר:
ציפורי

עו"ד כנרת בראשי סיכמה בטוויטר:
כנרת

עו"ד עידו שיפוני פרסם בטוויטר את סיכום יום העדות השלישי של אבי אלקלעי - כאן. בין היתר כותב שיפוני: הנושא האחרון ששב ועלה לאורך כל העדות היום, הוא כי כטענת ינון מגל, גם אלקלעי העיד שמערכת וואלה כולה עוינת את נתניהו באופן קיצוני, ומעבר לכך הייתה מורכבת מאנשים בלתי מקצועיים, ובניגוד לתמונה שהוצגה בכתב האישום, ישועה הוא זה שפנה לאלוביץ' וביקש לפטר אותם ולהביא במקומם אנשים אחרים (כפי שאכן נעשה בעניין אבירם אלעד שהחליף את אלקלעי בשנת 2016), ולא היה זה אלוביץ' כביכול במצוות נתניהו שביקש לפטרם, כנטען בכתב האישום".

19.9.23:
 אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: הפרוטוקול שריסק את תיק הצוללות ואת ה"תחקיר" של דרוקר! פרקליטו של מיקי גנור מוכיח לשייקה ברקת שהוא המשיך לעבוד עם המספנות, בניגוד לסיפורים שלו אצל דרוקר, בן כספית ובבית המשפט. ברקת: "אני מסתכל לעיניים של בית המשפט ושלך אני חושב שלא. יכול להיות" - כאן.

באלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: משפט נתניהו: מופע האימים של עד התביעה אבי אלקלעי. בחקירה הנגדית של אבי אלקלעי, לשעבר עורך 'וואלה', הוא הודה בפועל שאתר 'וואלה' העניק סיקור אוהד ליצחק הרצוג בבחירות 2015, כאשר הרצוג התמודד מול בנימין נתניהו - כאן.

גהמשך חקירה נגדית של אבי אלקלעי ע"י עו"ד ז'ק חן
אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי

ד. עורכי הדין של ההגנה בראשות עו"ד עמית חדד הגישו בקשה נוספת לביהמ"ש לקבל את כל המסמכים הנוגעים לאישורים (כביכול) של היועמ"ש לפתוח בחקירה בעניינו של רוה"מ בתיק 1000. כ"כ, ביקשו לקיים דיון בנושא זה, לאחר שכל החומרים (כולל הקלטות) יוגשו קודם לשופטים ואח"כ להגנה. הפנייה במלואה - כאן

ההמשך בכתבה: תיק 4000: העדות של החוקרים נעם משולמי, אופיר זילברשטיין, גלעד ורדי ואופיר איכנולד והמשך עדכונים בתיקי האלפים החל מ-20.9.23 עד 30.11.23 - כאן.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים