Telecom News - תיק 4000: עדות משולמי, זילברשטיין, ורדי ואיכנולד ועדכונים 30.11.23-20.9.23

תיק 4000: עדות משולמי, זילברשטיין, ורדי ואיכנולד ועדכונים 30.11.23-20.9.23

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> תיק 4000: עדות משולמי, זילברשטיין, ורדי ואיכנולד ועדכונים 30.11.23-20.9.23
תיק 4000: העדות של החוקרים נעם משולמי, אופיר זילברשטיין, גלעד ורדי ואופיר איכנולד והמשך עדכונים בתיקי האלפים החל מ-20.9.23 עד 30.11.23
מאת: מערכת Telecom News, 20.9.23, 10:49ביהמ"ש

לאחר פגרה ארוכה חזרו הדיונים בתיקי האלפים לביהמ"ש המחוזי בירושלים. למרות שהרכב השופטים הודיע לפרקליטות שראוי להסיר את סעיף השוחד בתיק 4000 ולשקול את סיום המשפטים כולם (תיקי 1000 ו-2000) - הפרקליטות מסרבת. זאת, כדי להשאיר את נתניהו במצב של "נאשם בתיק פלילי" וב"ניגוד עיניינים" ולהגביל עי"כ את פעולותיו כראש ממשלה, וגם כדי לדחות את המועד בו יתחיל הציבור לבוא עימה חשבון על תפירת תיקי האלפים. כ"כ, 2 משפטי הצוללות (תיק 3000) ממשיכים גם הם. הכתבה עוסקת בעדכונים בתיקי האלפים מ-20.9.23 והלאה ובכלל זה בעדות של החוקרים הזוטרים רס"ר נעם משולמי, רס"מ אופיר זילברשטיין ופקד אופיר איכנולד.

עדכון אחרון בתחתית הכתבה: 30.11.23.


הכתבה: תיק 4000: סיום העדות של עומר חנן והעדות של אבי אלקלעי שהיה עורך בוואלה! והמשך עדכונים בתיקי האלפים מ-12.9.23 עד 19.9.23 כולל - כאן.

הכתבה: עם סיום הפגרה: המשך עדכונים בתיקי האלפים ומדיוני ביהמ"ש בתיקי האלפים, שהפרקליטות מסרבת לסיים, מ-6.9.23 עד 11.9.23 כולל - המשך העדות של ינון מגל וחקירת פקד עומר יוחנן  כאן.

הכתבה: עדכונים בתיקי האלפים והאזנות הסתר בזמן פגרת ביהמ"ש מ-20.7.23 עד 5.9.23 כולל כאן.

הכתבה על עדותו של ינון מגל בחקירה הראשית ב-18.7.23 ועל תחילת החקירה הנגדית ב-19.7.23 לפני פגרת ביהמ"שתיק 4000: עדויות "עדי וואלה!" והמשך עדכונים בתיקי האלפים מ-10.7.23 עד 19.7.23 - כאן.

על פי מיטב הבנתנו וניסיוננו, האמת תנצח את השקר, כי האמת נהנית מתכונה פנימית בלתי ניתנת להכחשה המקנה לה יתרון על פני השקר!
יפים לעניין זה דבריו של העיתונאי האמריקאי הנודע וולטר ליפמן בשנת 1920 ש: "לא תיתכן חירות לקהילה החסרה את האמצעים להבחין בשקרים".

20.9.23:
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: הפרוטוקול שריסק את תיק הצוללות: פרקליטו של גנור שוב מוכיח לברקת שהוא המשיך לעבוד עם המספנות וגם לקבל כסף בניגוד לטענתו ש"הודח/הוחלף" לטובת גנור. ברקת: "מעורב פה גם נתניהו". פרקליט גנור: "נתניהו לא קשור מר ברקת, תמיד טוב להגיד נתניהו, אבל כרגע אנחנו לא בנתניהו" - כאן.

באלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: משפט נתניהו: אבי אלקלעי Vs ניר חפץ. מופע האימים של אבי אלקלעי: עורך וואלה לשעבר מדבר על 'מכונת רעל' של פרקליט אלוביץ', בעודו מגדף ומנבל את הפה. עו"ד ז'ק חן (ברמז לפרקליטות): "אתה משקר כי אתה יודע שלא יאונה לך כל רע" - כאן.

ג. חקירת נעם משולמי
אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי

הערה: הפרקליטות ממשיכה לגרד את התחתית ומביאה עדים זוטרים שלא היה להם קשר לנתניהו. משלם המיסים ממשיך לשלם את הוצאות הסרק העצומות.

ד. חקירת אופיר זילברשטיין
אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי
ציפורי

הערה: המקרה של סגירת תלונה במח"ש נגד אופיר זילברשטיין על שידול עדה לפרוץ למחשבים בחברה שלה - כאן.

בהקשר זה עו"ד עידו שיפוני פרסם בטוויטר:
עידו שיפוני

בהקשר זה אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

עו"ד עידו שיפוני פרסם בטוויטר:
עידו שיפוני

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי

פורסם כאן שעל פי עדותו של החוקר אופיר זילברשטיין, ניר חפץ הקליט גם את נוני מוזס, כנראה גם כשעבד אצלו. 

בשנים 2005-2008 (מה עשה ניר חפץ אז? עבר ב"ידיעות אחרונות" ועסק בתחקירים - כאן), הקליט ניר חפץ לא פחות מ-35 קלטות, שמשום מה המשטרה תפסה והחוקר נעם משולמי האזין ובדק ותוצאות הבדיקה שלו - כאן (בקצרה, עולה שכל הקלטות לא נוגעות לתיקי האלפים).

עו"ד עידו שיפוני סיכם את עדות 2 החוקרים היום בטוויטר - כאן. בין היתר כתב: משולמי העיד על האופן הרשלני בו ביצע את הבדיקות, תחילה בעצמו, ולאחר מכן באמצעות שוטרים שאינם חוקרים ולא הוכשרו למשימה, כשהעיקר היה למלא את מזכרי הבדיקה שהוכנו עבורם מראש, כך שיציגו תמונה, לרוב שקרית, כאילו דרישות הסיקור נענו
....זילברשטיין נשאל על האופן בו גבה עדות מדוד שרן, תוך כדי איום מתמיד להפוך אותו לחשוד, על כל המשתמע מכך, אם לא "ייזכר" באירוע שכלל לא קרה, אותה פגישה עם נתניהו שכביכול התקיימה באחד מימי שישי. וגולת הכותרת הייתה תרגיל חקירה בלתי מתועד בניגוד גמור לחוק, שבעקבותיו "נזכר" שרן באותו אירוע, שכאמור כלל לא התקיים, והדבר הוצג עד כה לסניגורים ולביהמ"ש, כאילו מדובר היה בעדות רגילה ולא בשתילת זיכרון מניפולטיבית, אותה חייבים היו לתעד. מעדותו של זילברשטיין עולה בבירור, כי היה מודע לבעייתיות שבעדות שרן, אולם הוא וכל הדרגים שמעליו העדיפו להעלים עין, ולהכניס ביודעין את המידע הכוזב לכתב האישום...

סיכום: הפרקליטות ממשיכה לגרד את התחתית ומביאה עדים זוטרים. משלם המיסים ממשיך לשלם את הוצאות המשפט העצומות. עוד 2 עדי תביעה הפכו היום לעדי הגנה. הם לא תרמו דבר לפרקליטות. הצעת הרכב השופטים לפרקליטות בעינה עומדת, ועדות עדים אלה רק מחזקת את הסרת סעיף השוחד מתיק 4000.

21.9.23
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: מנכ"ל המספנות העיד ששייקה ברקת (האיש שאמר שלא מעניין אותו כסף) רצה עמלה של 5% והוא הוריד אותו ל-2%. ברקת בתשובה מדהימה: "לא זוכר דבר כזה, לא ידעתי מה זה אחוזים". הפרוטוקול שריסק את תיק הצוללות פרק 5 - כאן.

ב. אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: האגו של יהודית תירוש. יהודית תירוש, התובעת במשפט נתניהו, משחיתה זמן שיפוטי יקר ומאות מיליוני שקלים מכספי ציבור למרות שהיא יודעת היטב שהמשחק בתיק 4000 נגמר - כאן.

ג. אבריאל בר יוסף, אחד מנאשמי "פרשת הצוללות", הגיש באמצעות עורכי דינו בקשה מתוקנת ומעודכנת לקבל את החומרים של רביב דרוקר ו"רשת מדיה" ששימשו לשתי תכניות "המקור" של רביב דרוקר בעניין הצוללות. הפנייה במלואה - כאן

ד. פורסם פרוטוקול הדיונים בביהמ"ש המחוזי בי-ם (עדותו של ינון מגל): 6.9.23

22.9.23:
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: הפרוטוקול שריסק את תיק הצוללות (6)! מנכ"ל המספנות בעדותו: ברקת ניסה, יחד עם עורך דינו מאחורי גבי, לקבל את העמלות דרך מוסד הולנדי. אמרתי שיקבל את הכסף לישראל ואנחנו לא נותנים יד להעלמת מס. ברקת: "אני שומע את המילה הולנד בפעם הראשונה" - כאן.

ב.אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: השיטה של ליאת בן ארי, אדריכלית תפירת התיקים. תיקי "האלפים" ותיק "הצוללות" מזמנים לנו הצצה נדירה לדרכי הפעולה של הפרקליטות המשטרה: העד "זורם" עם התיאוריות השקריות שלי? נעניק לו חסינות דה-פקטו. העד "לא זורם"? נאיים עליו בכתב אישום - כאן.

26.9.23
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: הפרוטוקול שריסק את תיק הצוללות (7)! פרקליטו של מיקי גנור חושף שברקת קיבל חוזה של 7 מיליון אירו, מאחורי הגב של המספנות, עם חברה ששמה "אטלס". ברקת: "אני לא זוכר דבר כזה, אני לא מבין מה שאתה מדבר" - כאן.

ב. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי
המסמך - כאן.

יצוין לגבי המסמך הנ"ל, שנושא הנסיעות של נתניהו בהיותו שר האוצר (מה שמכונה פרשת "ביביטורס") נסגר ע"י היועמ"ש ד"ר מנדלדלביט (כאן) בינואר 2017. דו"ח מבקר המדינה בנושא זה - כאן. ריאיון ב-YNET עם עו"ד וינשטיין לגבי סגירת תיק פרשת "ביביטורס" - כאן. אין שום קשר בין פרשת "ביביטורס" לתיק 1000 הנוכחי, שנדון בבהמ"ש המחוזי בי-ם. הסתרת המסמכים בעניין זה ע"י הפרקליטות היא בלתי מתקבלת על הדעת וסביר להניח, שההגנה תגיב על השערורייה החדשה הזו של הפרקליטות. 

ג. מחר יעידו בביהמ"ש המחוזי בי-ם 2 חוקרים זוטרים: גלעד ורדי חוקר מרשות ניירות ערך ופקד אופיר איכנולד מיאל"כ (היחידה הארצית לחקירות כלכליות).

27.9.23:
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: הפרוטוקול שריסק את תיק הצוללות (8)! פרקליטו של מיקי גנור מעמת את שייקה ברקת עם גרסת מנכ"ל המספנות, שהוא הוחלף ולא הודח כיוון שנגמר לו החוזה, בניגוד לגרסתם של רביב דרוקר ובן כספית. ברקת: "נעים מאוד לשמוע, מה אתם רוצים ממני". אחר כך הודה: "לא הרגשתי שפוטרתי" - כאן.

ב. חקירת גלעד ורדי בביהמ"ש המחוזי בי-ם
עו"ד עידו שיפוני פרסם בטוויטר:
עידו שיפוני

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

ג. חקירת אופיר איכנולד בביהמ"ש המחוזי בי-ם
אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

לגבי 2 העדים: 

עו"ד עידו שיפוני פרסם בטוויטר:
עידו שיפוני
עידו שיפוני

עו"ד עידו שיפוני סיכם בטוויטר:
עידו שיפוני

אלי ציפורי סיכם בטוויטר:
ציפורי

28.9.23
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: הפרוטוקול שריסק את תיק הצוללות (9)! ברקת לא מצליח להסביר איך הגיע לבן כספית ולרביב דרוקר, ולמה אמר להם שהוא הודח כיועץ למספנות: "אנשי חיל הים אמרו 'אנחנו שולחים אליך הביתה את האנשים' וככה כספית ודרוקר הגיעו אליי הביתה" - כאן.

ב. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי

29.9.23
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: הפרוטוקול שריסק את תיק הצוללות (10)! מנכ"ל המספנות: "חשתי מרומה מברקת, ברמת הניהול היתה גישה קשוחה יותר - תזרקו אותו". דוח ביקורת קבע: "יחס בלתי הולם בין מתן השירות של ברקת לבין התגמול, יש לסיים את החוזה" - כאן.

באלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: איפה שמפניות וסיגרים? התפתחות משמעותית במשפט נתניהו. הבלוף הגדול של ליאת בן ארי שעברה על חוק יסוד: אין שום אישור של היועמה"ש אביחי מנדלבליט לחקירה של ראש הממשלה נתניהו בתיק 1000 – אז מגלגלים את זה לפתחו של יהודה וינשטיין, היועמה"ש הקודם - כאן.

ג. אלי ציפורי פרסם בטוויטר עוד פרטים לגבי עד התביעה אופיר איכנולד, כתוספת לסעיף ב' מ-28.9.23 לעיל:
ציפורי

ד. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

1.10.23:
אנטעאל בנדל פרסם כאן ב"ישראל היום" (כותרת בלבד): "הפרקליטות: פילבר הפר את הסכם עד המדינה.
בחוות דעת של הפרקליט הבכיר ניסים מרום נקבע כי קיימת סדרה של סתירות משמעותיות בין עדות עד המדינה במשטרה לבין עדותו במשפט נתניהו. הכיוון המסתמן: מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר שלמה (מומו) פילבר יזומן לשימוע לפני הגשת כתב אישום נגדו. נבחנות גם סנקציות כלכליות נגדו. טרם התקבלה החלטה סופית."

ב. בהקשר להפרת הסכם עד מדינה, אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי
המשך ניתוח המצב - כאן.
ציפורי

ג. עו"ד עידו שיפוני פרסם בטוויטר:
עידו שיפוני

ד. אבי וייס פרסם בטוויטר:
אבי וייס
הכתבה - כאן.

ה. ד"ר רן ברץ פרסם בטוויטר:
רן ברץ

ו. הדיונים במשפט נתניהו, שתוכננו לשבוע הבא, נדחו עקב מותו של אביה של השופטת רבקה פרידמן-פלדמן.

8.10.23: הדיונים בתיקי האלפים נדחו בגלל מלחמת "חרבות ברזל".

15.10.23: 
א. הפרקליטות והנאשם מיכאל נוימן פנו לבית המשפט המחוזי בת"א לדחות את הדיונים ב"תיק בזק" בגלל שביתו של מיכאל נוימן נהרגה במלחמה - כאן. השופטת נענתה לבקשה - כאן

ב. פורסמו פרוטוקולים מדיוני בית המשפט המחוזי בי-ם ב"תיקי האלפים": 11.9.23, 12.9.23, 13.9.23, 18.9.23, 19.9.23

17.10.23: פורסמו הפרוטוקולים האחרונים (מלפני המלחמה) מדיוני בית המשפט המחוזי בי-ם ב"תיקי האלפים": 20.9.23, 27.9.23

22.10.23: פורסם בוואלה! (לגבי הפניה ההזויה לבג"ץ נגד נתניהו בענין החזר מתנות שקיבל במהלך היותו חבר כנסת): העתירה נדחתה: לא תיפתח חקירה נגד נתניהו על מתנות שקיבל ולא השיב. שלושה שופטי בית המשפט העליון דחו את עתירת התנועה לאיכות השלטון, שדרשה לחקור את נתניהו על כך שלא השיב 30 מתנות שקיבל בתפקידו. השופטים יישרו קו עם עמדתו של פרקליט המדינה עמית איסמן, למרות פסק הדין שקבע כי נתניהו אכן לא השיב את המתנות שהוענקו לו.

30.10.23: פורסם באמצע המלחמה במעריב: ניר חפץ חשף את "מכונת הרעל" של יאיר נתניהו - ואז הגיע גיא פלג. העיתונאי ניר חפץ התראיין בתוכניתם של ארז ואברי בערוץ 12 וחשף סיפור אודות קבוצת וואטסאפ שנכללו בה יונתן אוריך מנהל הניו מדיה של ראש הממשלה בנימין נתניהו, יועץ התקשורת טופז לוק ויאיר נתניהו. מדהים מה שמעסיק את ערוץ 12 באמצע המלחמה. 

19.11.23: אלי ציפורי פרסם כאן פוסט נוקב (כותרת בלבד): "למה מסתירים מכם את פסק הדין על הזוג נתניהו?
פסק הדין 'שמרון נגד ארצי': עדויות הזוג נתניהו מהימנות, ברורות ובהירות; עדויות יעלון וליברמן מושפעות מהיריבות הפוליטית ואין להסתמך עליהן; הקשר של "השטינקר" בן כספית להכפשה שלא עברה את בית המשפט".
פסק הדין החשוב ביותר הזה במלואו - כאן.  

28.11.23: ההגנה מתנגדת להפיכתו של אברהם אפללו (נאשם מ"תיק חדרה" שכתב האישום נגדו בוטל) לעד תביעה, לפני שכתב האישום יתוקן ולנאשם תהיה הזדמנות להגיב על כתב האישום המתוקן - כאן

29.11.23:
א. יש בעיות לא פשוטות בחידוש המשפט ב"תיק בזק" ביהמ"ש המחוזי בת"א. הפרקליטות ריכזה את הבעיות המרכזיות והעבירה אותם לשופטת מ. אגמון גונן, כדי שתקבל החלטה מה לעשות - כאן

ב. משפט נתניהו אמור להתחדש בשבוע הבא, בעקבות תקנות עליהן חתם שר המשפטים יריב לוין, שמחזירות את פעילות בתי המשפט לעבודה במתכונת כמעט מלאה. עם זאת, נבחנת האפשרות לדחות את חידושו.

30.11.23:
אדוד שרן (נאשם מס' 7 ב"תיק הצוללות") הגיש לביהמ"ש המחוזי בת"א את ה"טענות המקדמיות" - כאן

ב. הפרקליטות הגישה את תגובתה ל"טענות המקדמיות" של כל הנאשמים ב"תיק הצוללות" (למעט נאשם מס' 7 - דוד שרן) - כאן

ג. עמית סגל: דיוני המשפט בתיק 4000 יתחדשו ביום שני 4.12.23 היכן שהופסקו, ויישמעו עדויות חוקרים (ערן בוחניק, ודותן מליחי, שניהם חוקרים מלהב 433, וליאור שפיץ, חוקר מרשות ני"ע).

ד. הפרקליטות מדווחת לביהמ"ש המחוזי בת"א ב"תיק הצוללות" על קשיים צפויים בהמשך ניהול המשפט בגלל הצורך בהמשך עדותו של ראש להב 433 ניצב מוטי לוי, ש"עסוק עד מעל לראש" בענייני המלחמה. כ"כ ניצב לוי מבקש לעיין שוב במסמכים (חומרי החקירה) לקראת עדותו. הפנייה של הפרקליטות - כאן

ה. בהמשך להודעת הפרקליטות לפיו ניצב מוטי לוי מבקש לעיין שוב בחומרי החקירה, הגנה (סנגורי הנאשם מיקי גנור) מבקשת מבית המשפט לאפשר לה להגיב על הבקשה הזו, לפני שתתקבל החלטה ע"י בית המשפט - כאן

ו. השופטת עדכנה את הצדדים ושאלה אותם האם הם מוכנים להמשך התנהלות המשפט ב"תיק הצוללות" החל מיום חמישי 7.12.23 - כאן.

ההמשך בכתבה: תיק 4000: עדות בוחניק, מליחי, שפיץ וברץ והמשך עדכונים בתיקי האלפים מ-4.12.23 ועד 17.12.23 - כאן.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
2.6.24 - BlockchainB7  


6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים