Telecom News - תיק 4000 חוזר: חקירת עדי קופלביץ' ויאיר חקאק והמשך עדכונים בתיקי האלפים

תיק 4000 חוזר: חקירת עדי קופלביץ' ויאיר חקאק והמשך עדכונים בתיקי האלפים

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> תיק 4000 חוזר: חקירת עדי קופלביץ' ויאיר חקאק והמשך עדכונים בתיקי האלפים

תיק 4000 התפור חוזר לביהמ"ש: המשך חקירת עדי התביעה לאחר פילבר וחייק והמשך עדכונים לגבי תיקי האלפים. חקירת עדי קופלביץ' ויאיר חקאק.
מאת: מערכת Telecom News, 21.11.22, 20:56
עידו קופלביץ' צילום אלי ציפורי

חידוש מצעד עדי התביעה בתיק 4000 לאחר הקפיצה שעשתה הפרקליטות לתיק 1000 הרכילותי וההזוי לפני 5 חודשים, כדי לגדוע את תהליך כישלונה המהדהד בתיק 4000, ועדכונים נוספים לגבי תיקי האלפים החל מ-21.11.22 ועד 28.11.22 כולל. העד הראשון במצעד הוא עדי קופלביץ', והשני הוא יאיר חקאק.


לאחר שהפרקליטות קפצה מתיק 4000 התפור לתיק 1000 המפוברק (בניסיון לגדוע את תהליך כישלונה המהדהד בתיק 4000), עם העדות של הדס קליין ועוד 13 עדים בתיק 1000, ולאחר שארנון מילצ'ן לא הגיע בינתיים למתן עדות בביהמ"ש בתיק 1000, קופצת הפרקליטות לאחר 5 חודשים בחזרה לתיק 4000.​

הכתבה האחרונה לגבי הדיונים בתיק 1000: משפט תיקי האלפים: חקירת זאב פלדמן יועץ המס של ארנון מילצ'ן וג'יימס פאקר כאן.

הכתבה לגבי עדות עד התביעה שי חייק בתיק 4000, שהעיד לאחר שלמה פילבר (והיה האחרון להעיד בתיק 4000 לפני הקפיצה לתיק 1000) - כאן

הכתבה האחרונה לגבי עדותו של שלמה פילבר בתיק 4000: עדכונים מהחקירה הנגדית של עד המדינה שלמה פילבר ע"י עו"ד בן צור חלק ג', שהסתיימה ב-14.6.22 (היום בו תם הטקס של בן ארי ותירוש באופן רשמי, כי לא היו להן שום ראיות לפגישת ההנחיה המדומיינת בתיק 4000 אחרי שהדיחו את פילבר לעדות שקר ושיקרו לביהמ״ש), (והראשית החוזרת, שהסתיימה ב-29.6.22) - כאן.

כעת מתחדש מצעד עדי התביעה בתיק 4000, שאין חשיבות רבה לעדותם עקב היותם פקידים, שמעולם לא דיברו עם נתניהו, לא ישירות ולא בעקיפין, כאשר העדים המרכזיים כבר העידו בביהמ"ש, ולא "סיפקו לפרקליטות את הסחורה".

21.11.22: יום החקירה הראשית של עדי קופלביץ'
 אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: גידי וייץ, עיתונאי הארץ ומי שיזם וסייע בתפירת תיק 4000 לבנימין נתניהו, פעל שוב בשירות הפרקליטות והפעם גם טרח לאיים ישירות על נתניהו, כאילו יש לו מה לפחד מעדותו של מילצ'ן. אלא שהעדות הזאת נדחית ונדחית. מדוע? - כאן.

ב. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

עו"ד כנרת בראשי פרסמה בטוויטר:
כנרת
המכתב שנשלח לעו"ד כנרת בראשי - כאן, ותיקון "השגגה" של הפרקליטות - כאן

ג. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
המסמך - כאן.

ד. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
המכתב של ח"כ עו"ד טלי גוטליב - כאן.

ה. אלי ציפורי פרסם בטוויטר מביהמ"ש ביחס לנאום של התובעת עו"ד יהודית תירוש לפני תחילת החקירה הראשית של עדי קופלביץ':
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי

עו"ד כנרת בראשי פרסמה בנושא זה בטוויטר:
כנרת
כנרת
כנרת
כנרת

התלונה של אבי וייס למשרד הבריאות ולנציבות שירות המדינה לגבי מינויה של עו"ד נויפלד ליועצת המשפטית במשרד הבריאות - כאן.

ו. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
מסמך רשות המיסים - כאן.

זחקירה ראשית עדי קופלביץ' (בתמונה למעלה, צילום אלי ציפורי), לשעבר מאגף הכלכלה במשרד התקשורת. הוא היה כפוף להרן לבאות, ולמעשה, הוא "עד צד ג'", שלא דיבר עם נתניהו, מעולם, אלא עם שלמה פילבר.

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
אלי ציפורי: בצר לה ניסתה תירוש, בטריק ידוע שלה, להגניב לבית משפט מסמך שלא רלוונטי לעד. מדובר במסמך של חישובים כלכליים תיאורטיים על הפגיעה שצפויה לבזק מהרפורמה המיותרת בשוק הסיטונאי שנקב בסכום של כ-100 מיליון שקל. למרבה התדהמה תירוש ניסתה להכניס את המסמך לתיק בית המשפט למרות שקופלוביץ' לא היה מעורב כלל בעריכתו, ידע או היה שותף לו. מי שערך את החישובים היה עמי גילה, סגנו בזמנו של הרן לבאות, שמשום מה לא מופיע כעד תביעה (כנראה שלא התאים לתיזה של תירוש). לאור ניסיון ההגנבה של תירוש התקוממו ז'ק חן ובעז בן צור והשופטת פרידמן פלדמן אמרה לתירוש שאי אפשר להכשיר את המסמך. השופט בר-עם הוסיף נזיפה משלו: בפעם הבאה שמציגים מסמך צריך להגיד אם העד הרלוונטי מגיע. כלומר, תירוש ניסתה להגניב מסמך שהעד הרלוונטי אליו כלל לא מופיע כעד תביעה. אגב, על פילבר פלטה תירוש שהוא למעשה עד עוין שהיו לו סתירות עם הודעותיו במשטרה. עוד שידור של אותות מצוקה ונואשות מקריסת התיקים, שהרי כל התיק היה בנוי על פילבר והנה גם תירוש מודה שהוא לא סיפק את הסחורה שהיא קיוותה לכך.
ציפורי
ציפורי
ציפורי

עו"ד כנרת בראשי פרסמה בטוויטר:
כנרת

ח. לסיכום: כבר בחקירה הראשית, קופלביץ' לא היה נחרץ ולא האשים את פילבר בשיקולים זרים ואמר מספר פעמים, שגם כשהוא לא הסכים אתו חשב, שהעמדה שלו סבירה. הוא ניסה להסביר במה הרפורמה של הסיבים שלו עצמו יותר טובה מזו של פילבר... בכל מקרה, קופלוביץ' לא יכול לחזק את תזת התביעה כי אין ולא היה לו שום קשר לנתניהו, וגם הקשר שלו עם פילבר לא היה ישיר. הוא העיד על מהלכים מסויימים שהיה שותף להם, כעובד זוטר בתחילת דרכו - הוא היה בכלל באגף הכלכלה - מה מידת הבנתו בסיבים אופטיים?ומה מידת האחריות שלו כפקיד זוטר בתחום הכלכלי לגבי נושאים רגולטוריים כאלה כבדים כמו הסיבים האופטיים? דעתו לא חשובה יותר מכל עובר אורח ברחוב.

22.11.22: יום החקירה הנגדית הראשון של עדי קופלביץ'
א. ביני אשכנזי פרסמה ידיעה בוואלה! תחת הכותרת: הפרקליטות ביקשה צו למניעת הטרדה נגד פעילת הליכוד: "מסיתה נגד התובעת במשפט נתניהו". הפרקליטות ביקשה צו למניעת הטרדה נגד פעילת הליכוד: "מסיתה נגד התובעת במשפט נתניהו" היועמ"שית ביקשה להוציא את הצו נגד אורלי לב בטענה כי זו מטרידה ללא הפסקה את ליאת בן ארי, המשנה לפרקליט המדינה - כאן. המסמך - כאן.

באלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: חזרנו לתיק 4000. עוד עד תביעה סייע להגנה של נתניהו לפרק את התיזות עליהן בנוי כתב האישום. אבל הסיפור הגדול הוא לא העד אלא יהודית תירוש התובעת. השיא הגיע כאשר היא ניסתה להגניב מסמך לא רלוונטי אבל השופטים קלטו את זה - כאן.

ג. עו"ד כנרת בראשי פרסמה בטוויטר:
כנרת

ד. גם אלי ציפורי פרסם בטוויטר: 
ציפורי

ה. בחקירה הנגדית עו"ד ז'ק חן  הוכיח, שהעד לא היה מעורב בכלל בנושא, ושהוא ראה במו עיניו רק 38 מסמכים מתוך אלפי המסמכים בנושא! (העד התרברב שהוא היה שותף לנושא). עו"ד חן הראה, שהעד היה פקיד זוטר בלבד, שאין לעד שום ידיעה אישית והעד הודה שלא השתתף בישיבות הרלוונטיות. למעשה, העד הודה, שהוא מיותר לחלוטין לא רק בחוסר ניסיון והשכלה רגולטוריים - הוא עד שמיעה צד ג', שהוצגו לו מסמכים בודדים בלבד. הפרקליטות הראתה לעד רק תמונה חלקית כדי שעדותו תתאים לתזת התביעה. מה חשוב בכלל מה חושב פקיד זוטר על הבוס שלו כמה דרגות מעליו? 

עו"ד כנרת בראשי פרסמה על כך בטוויטר:
כנרת
כנרת

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי
ציפורי
הוט קבלה הטבה עצומה שבזק לא קיבלה. הוט גם לא קבלה אז קנס על אי הפריסה.

ציפורי

עו"ד כנרת בראשי פרסמה בטוויטר:
כנרת
כנרת
הערה: הפרקליטות מכנה את עדי קהאן ועוד 4 עדים בכירים כ"בלתי אמינים" כי הם דוברי האמת, ולא מוותרת עליהם כדי שההגנה לא תוכל לדבר איתם.
כנרת
כנרת
כנרת

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי

(מסמך התנאים המוזכרים כאן, תנאים ל"מיזוג" שהרן לבאות שלף ברגע האחרון, כנראה ממסמך שחיבר לו אבי ברגר כאן)

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

ו. לסיכום: עד תביעה מס' 29 הפך היום לעד הגנה והצטרף ל-28 עדי התביעה לפניו, שהפכו גם הם לעדי הגנה. לא ברור כיצד עד, שלא דיבר מעולם עם נתניהו והקשר שלו עם שלמה פילבר המנכ"ל היה עקיף, באמצעות הממונים עליו עמי גילה והרן לבאות, יכול לחזק את תיזת התביעה בתיק של שוחד. הוא הרי הודה, שלא ראה את רוב המסמכים, שהיו בתיק זה ואת אלה, שהוא כן ראה, פרש אותם לא נכון בחקירתו במשטרה. מחר תמשיך החקירה הנגדית, שתקבור סופית את עדותו נגד נתניהו.

ז. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי
ציפורי
המסמך - כאן.
ראו עוד פרטים בסעיף ה' כאן למעלה בעדכוני אתמול 21.11.22 בפרסום עו"ד כנרת בראשי מהטוויטר.
ציפורי

23.11.22: יום החקירה הנגדית השני של עדי קופלביץ'
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: עו"ד ז'ק חן, פרקליטו של שאול אלוביץ', הוביל אתמול את החקירה הנגדית של עדי קופלוביץ', פקיד זוטר בתחילת דרכו שהחליט שהוא יודע יותר טוב ממומחים מנוסים כמו שלמה פילבר. עו"ד חן הפיל את קופלוביץ' בפח מול עדותו שלו עצמו בחקירה הראשית. בקיצור, פירק אותו - כאן.

ב. אלי ציפורי פרסם בטוויטר לגבי החקירה הנגדית של קופלביץ' ע"י עו"ד ז'ק חן:
ציפורי
ציפורי
ציפורי
עו"ד חן ביטא את היחס המפלה לאורך המשפט, שהוא מקבל מול היחס לפרקליטות. ממש דיבר מדם ליבו.
ציפורי
ניתוח מקצועי המציג את הנזקים הכלכליים והאחרים שנגרמו למדינת ישראל כתוצאה מעיכוב פריסת הסיבים ומעבר לחברה המבוססת על הדיגיטלי ("טרנספורמציה דיגיטלית") יש במחקר מקיף שנערך ע"י חוקרי "מכון אהרון למדיניות כלכלית" באוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי בהרצליה), מסמך חשוב ביותר הנמצא כאן

העד, שלמעשה, היה מנותק מהמסמכים הרלבנטיים החשובים, הרבה להציג סוג של "היתממות" ולדלג בתשובותיו לעו"ד חן בין "לא זוכר" ו"לא יודע".
העד "נידב" מידע, שהוא כלל לא מבין אותו - חומר הנדסי וטכנולוגי. 

העד אמר שהוא לא היה נוכח בהרבה פגישות. השופטת העירה, שהפגישות היו של הדרג הבכיר - דרג מקבלי ההחלטות. אכן, נכון מאוד. מדובר בפקיד זוטר.

עו"ד כנרת בראשי פרסמה בטוויטר:
כנרת
כנרת
כנרת

ג. בחלק החקירה הנגדית מטעם עו"ד בן צור, הודה העד, שהוא מעולם לא דיבר עם נתניהו (הנאשם בתיק 4000) ושלא הייתה לו שום נגיעה לנתניהו ולמה שנתניהו חשב. אז למה קופלבי'ץ' הובא בכלל ע"י התובעת תירוש לעדות בביהמ"ש?

עו"ד כנרת בראשי פרסמה בהקשר זה בטוויטר:
כנרת
כנרת

רגע הזוי במהלך הדיון: התובעת תירוש הנואשת קפצה לפתע (כדי לייצר כותרות שקריות) ואמרה שיש ראייה לפגישת הנחיה בין נתניהו לפילבר. בן צור ענה לה בלגלוג: "הנחיה? ראינו, ראינו". (הרי הוכח כבר בעדות של פילבר, שלא הייתה שום פגישת הנחיה).

בהקשר זה פרסם אלי ציפורי בטוויטר:
ציפורי

העד הודה, שפילבר כפה את "השוק הסיטונאי" על בזק (שהיה נגד האינטרסים של בזק), הפוך ממה שנטען בכתב האישום, שניתנו הטבות לבזק ע"י נתניהו ופילבר.

מסתבר, שחלק גדול ממה שהעד נחקר במשטרה לא רלבנטי לנתניהו אלא לתקופתו של צחי הנגבי כשר תקשורת.

ד. בחקירה החוזרת - בשאלה לעד ע"י תירוש, התערב השופט בר עם ואמר, שאין אפשרות להסתמך על זיכרון העד... (בהשוואת מסמכים רגולטוריים, שרצתה תירוש לעשות באמצעות שאלתה. בכל מקרה, לעד הזה אין ידע בנושא, עם זיכרון או בלעדיו).

השופטים לא איפשרו לתירוש לעשות תרגיל ולהציג ולדחוף כעת מסמך לא רלבנטי לגבי הוט, שהעד לא נחקר עליו.

ה. לסיכום: היום הזה היה בזבוז זמן עם עד לא רלבנטי לכתב האישום עם זיכרון סלקטיבי וידע מצומצם בלשון המעטה, שלא סיפק את הסחורה לפרקליטות. היה זה עד שהוצג כ"גורם מקצועי" למרות היותו זוטר וחסר הבנה בתחום ההנדסי והרגולטורי, ושסיפק הסברים מביכים גם ככלכלן והציג חוסר מקצועיות גם בתחומו ככלכלן, רק כדי לנסות ולהוכיח תיזה של חריגות וחיבור לנתניהו. היה זה, כאמור, עד תביעה שהפך לעד הגנה מס' 29 כמו 28 עדי התביעה שלפניו.

ו. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
המסמך - כאן.

24.11.22
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: אם עו"ד ז'ק חן פירק את העד עדי קופלוביץ' במיקרו, מסמך אחר מסמך וחשף את הטיותיו ואת זכרונו הסלקטיבי, עו"ד בעז בן צור פירק אותו במאקרו בחקירה יחסית קצרה לקראת סוף יום הדיונים אתמול - כאן.

ב. אלי ציפורי פרסם בטוויטר: 
ציפורי

ג. בתגובה להצגתו של קופלביץ' ע"י מדבררי הפרקליטות בתקשורת המגוייסת כ"בכיר לשעבר במשרד התקשורת", בליווי דבריו בביהמ"ש, שהופרכו לאחר מכן ע"י ההגנה, אלי ציפורי הגיב בטוויטר: "עדי קופלוביץ׳ מעולם לא היה ״בכיר במשרד התקשורת״. המשרד בנוי מ-15 אגפים וקופלוביץ׳ היה כלכלן זוטר (ומזיק במיוחד) באגף הכלכלה, אפילו לא מנהל האגף ואפילו לא סגנו. בוודאי שהוא גם לא היה בצוות ההנהלה של המשרד".

דתומר גנון מ"כלכליסט" פרסם כאן (כותרת בלבד): "פשרה בייצוגית נגד בזק: המשקיעים יפוצו ב-60 מיליון שקל, עוה"ד יקבלו 12 מיליון שקל.
הפשרה, שהוגשה לאישור בית המשפט, מתייחסת לתביעה שכוללת את בעל השליטה לשעבר, שאול אלוביץ', והמנכ"לית לשעבר, סטלה הנדלר. בתביעה נטען כי בזק פרסמה דיווחים מטעים בקשר לרפורמת השוק הסיטונאי והפחתת דמי קישורית. על פי ההסדר, חברת הביטוח מגדל תשלם 75 מיליון שקל, אולם רק 60 מיליון שקל מתוכם יושבו למשקיעים."
כך, גם סיפור הזוי זה מגיע לסיומו אחרי שנים רבות (התביעה הוגשה ב-2015), בפלופ אחד אדיר. בזק לא הודתה בכלום וחברת הביטוח תשלם קצת כסף (קצת יחסית מול התביעה הייצוגית), כסף, שרובו יגיע לעורכי דין ולכמה משקיעים גדולים... לציבור - כלום. 

ה. פורסם פרוטוקול בית המשפט המחוזי בי-ם מחקירתה של שרה שוחט - 9.11.22

ו. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

25.11.22:
אאלי ציפורי פרסם בלוג שלו כתבה תחת הכותרת: עדי קאהן היתה יד ימינו של שלמה פילבר במשרד התקשורת. בעלת מקצוע ישרה שהפכה לכלי בידי ליאת בן ארי ויהודית תירוש, ועברה התעללות מרושעת ואכזרית. חשיפה מתוך פרוטוקול החקירה של שלמה פילבר ע"י עו"ד בן צור - כאן.

באלי ציפורי פרסם בלוג שלו כתבה תחת הכותרת: תעשיית הרוע של הפרקליטות נחשפת ע"י פרקליטי נתניהו ואלוביץ'. הפרוטוקולים מספרים את הסיפור ומתעדים את השיטות הפסולות, את החשיבה המעוותת ואת הטלת האימה. שלמה פילבר מעיד איך פחד להתרושש וללקות בסרטן ובחר לשתף פעולה עם השקר - כאן.

27.11.22
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: ליאת בן ארי ויהודית תירוש, התובעות במשפט נתניהו, לא מבינות דבר בכלכלה. זה לא הפריע להן לפתח תיאוריות מופרכות על שחיתות לכאורה. הן מיישמות את תורתו האימפריאליסטית של אהרון ברק, שנתנה כוח להשחית בידי פקידים משפטיים. הם אלו שצריכים לעמוד לדין - כאן.

ב. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי

גאבישי גרינצייג פרסם כאן (כותרת בלבד): "התובעת במשפט נתניהו ליאת בן ארי שוקלת להתפטר. אלו הסיבות.
עו"ד ליאת בן ארי ציינה בשיחות עם קולגות כי חייה אינה פשוטים וכי היא נותרה לבדה מול המתקפות המופנות כלפי משפחתה בשל תיקי האלפים של נתניהו. במשרד המשפטים מגבים את המשנה לפרקליט המדינה ומבינים שאם תפרוש יהיו לכך השלכות רוחב מסוכנות."
הערה: עוד  ספין ובדיחה תפלה של תופרי ותופרות התיקים (ושופריהם\ן)...

בנושא זה פרסמו אלי ציפור, עו"ד ח"כ טלי גוטליב ועו"ד כנרת בראשי וח"כ גלית דיסטל בטוויטר:
ציפורי
ציפורי
טלי גוטליב
כנרת
גלית דיסטל

הכתבה המובילה על שערוריית עו"ד ליאת בן ארי - כאן.

בעקבות הספין הנ"ל, הודיעה בן ארי, שהיא תמשיך בתפקידה - כאן.

ד. פורסם כאן ב-YNET: "בקבוצת העדים הבאה במשפט נתניהו: רה"מ היוצא לפיד ועד המדינה ארי הרו.
צוותי ההגנה במשפטו של ראש הממשלה המיועד בנימין נתניהו קיבלו את רשימת קבוצת העדים הבאה במשפט - בהם עדים בתיקים 1000 (תיק המתנות) ו-2000 (שיחות נתניהו-מוזס). בין השמות ברשימה: ראש הממשלה היוצא יאיר לפיד, השרה לשעבר ציפי לבני ועד המדינה ארי הרו."

28.11.22: יום החקירה של יאיר חקאק
איאיר חקאקאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: תעלומת המזומנים: מנהלת החשבונות של מילצ'ן הודתה שאין קבלות על הוצאת המזומנים הענקית מחשבונו של מילצ'ן ע"י הדס קליין ויונתן חסון: "זה דברים שאולי הדס שומרת לעצמה מטעמי דיסקרטיות או משהו כזה, אני מניחה, אני מניחה". הפרוטוקולים מדברים - כאן.

בחקירה של יאיר חקאק(בתמונה משמאל), היה בתקופה הרלבנטית מנהל אגף תכנון מדיניות במשרד התקשורת וכיום הוא סמנכ"ל בכיר אסטרטגיה ותכנון.

אלי ציפורי פרסם מביהמ"ש בטוויטר לגבי החקירה הראשית:
ציפורי
ציפורי
בחקירה הראשית אמר העד, שאצל פילבר היו חריגות כדי להיטיב עם בזק.

בחקירה הנגדית ע"י עו"ד ז'ק חן, מתהפכת התמונה ונחשפות פעולות סודיות של העד מאחורי גבו של פילבר:
ציפורי
ציפורי
ציפורי

עו"ד כנרת בראשי פרסמה בטוויטר גם כן לגבי שערורייה זו:
כנרת
כנרת
כנרת

התובעת עו"ד תירוש (בתמונה משמאל, צילום אלי ציפורי), נתפסה היום שוב מחבקת פקיד חתרן, שהיה צריך להיחקר באזהרה.יהודית תירוש צילום אלי ציפורי 

עו"ד כנרת בראשי פרסמה בטוויטר:
כנרתכנרת
כנרת

בחקירה הנגדית התברר, ששום דבר לא נעשה באופן חריג למען בזק. מה שנעשה לבזק נעשה גם לגבי הוט. עו"ד ז'ק חן הוציא מהעד אמירות, שהן מאוד טובות להגנה. נראה, שהעד התמסר לדברים של ז'ק חן לגבי העובדות, שחברות אחרות קיבלו יחס דומה לזה כמו לבזק ושנשמעו במשרד התקשורת עמדות אחרות.

גם כאן נראה, שהפרקליטות שתלה בחקירה במשטרה אצל העד את הרעיון, שמדברים רק על בזק. לא הראו לעד הנחקר את המסמכים לגבי החברות האחרות כדי שהיחס לבזק יישאר חריג.

החקירה הנגדית חשפה את העד כפקיד חתרן, שחתר נגד פילבר (העד הודה בחקירה הנגדית בשונה מהחקירה הראשית, שידע על מדיניות פילבר מן ההתחלה) ונהג שלא לפי התקשי"ר. 

העד חזר בו בחקירה הנגדית מדברים, שטען בחקירה הראשית, ועדיין אין שום קשר לנתניהו. החקירה הנגדית שהוביל עו"ד ז'ק חן פירקה, למעשה, את עד תביעה מס' 30, שלא סיפק את הסחורה לפרקליטות. 

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי
ציפורי

את החקירה הנגדית המשיך עו"ד בן צור. הוא הראה מצגת מ-2019 (הרבה זמן לאחרי החקירות במשטרה) מאתר משרד התקשורת, שהכין יאיר חקאק, לגבי חשיבות קידום תשתיות פריסת סיבים בישראל (המטרה של פילבר) לקידום הכלכלה הישראלית. המצגת לא מתממשקת כלל לדבריו בחקירה הראשית. מה שהעד אמר בחקירה הראשית התברר כ"עדות סברה" לנוכח מסמכים שהציג בן צור לעד. בן צור הראה, שמה שלא הצליח לעשות פילבר נעשה ברוח תכניתו לאחר תקופתו (רק לאחרונה) בתמריצים לפריסת סיבים. מסתבר גם, שהעד לא שוחח מעולם עם נתניהו

ג. נערך דיון בסדר העדים, שהפרקליטות משנה כל הזמן "מהיום למחר", מה שפוגע בעבודת ההגנה ובזכותו של הנאשם. 
אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

ד. אלי ציפורי פרסם בטוויטר את רשימת העדים בתיק 2000:
ציפורי
ציפורי

ה. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

29.11.22: לגבי עדות יאיר חקאק מאתמול, אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: אחרי כמה דקות בלבד מתחילת החקירה הנגדית של יאיר חקאק, פקיד במשרד התקשורת, עו"ד ז'ק חן פוצץ לחלוטין את הבלון של חקאק. עוד עד תביעה במשפט נתניהו הפך לעד הגנה - כאן.

עדכון 8.12.22 לגבי יאיר חקאקאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: עו"ד ז'ק חן, פרקליטו של אלוביץ', פוצץ תוך כמה דקות בלבד, את הבלוף של "המקצוענים הטהורים". זה קרה בחקירה הנגדית של יאיר חקאק, עוד פקיד שהתיימר לערכיות גבוהה והתגלה כחתרן נמוך - כאן.

כתבת ההמשך החל מ-29.11.22: תיק 4000 התפור חזר לביהמ"ש: חקירת הרן לבאות והמשך עדכונים בתיקי האלפים - כאן.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים