Telecom News - קליקת הפרקליטים בפרקליטות ובמש' התקשורת מכה שוב: חשודים בפלילים יחקרו את עצמם ויסגרו לעצמם את התיק!

קליקת הפרקליטים בפרקליטות ובמש' התקשורת מכה שוב: חשודים בפלילים יחקרו את עצמם ויסגרו לעצמם את התיק!

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> קליקת הפרקליטים בפרקליטות ובמש' התקשורת מכה שוב: חשודים בפלילים יחקרו את עצמם ויסגרו לעצמם את התיק!
חשיפת תרגיל נוסף מבית היוצר של "קליקת הפרקליטים": תלונות על חשדות למעשים פליליים ומשמעתיים של בכירים בצמרת משרד התקשורת יחקרו ע"י החשודים עצמם, את עצמם. בדיחה נוספת בסדרה של תעלולי קבוצה קטנה, שנמצאת מעל לכל חוק ונורמה במדינת ישראל. עדכונים בלינקים בתחתית הכתבה. 
מאת: אבי וייס, 19.12.15, 18:00עו"ד דנה נויפלד, היועצת המשפטית של משרד התקשורת

חשיפה. רקע:
את המונח "קליקת הפרקליטים" הכנסתי במאמרים שלי כבר לפני מספר שנים, כשגיליתי את הקשרים ההדוקים בין מספר פרקליטים בשירות המדינה, בינם לבין עצמם, כשהקו המוביל אותם הוא די ברור: "לשמור על התחת" אחד לשני ולמעגל הסגור האישי של מקורבים אישיים הסובב את אותה קבוצה.

הצוות הזה של פרקליטים חושב ובטוח, שהוא נמצא מעל לכל חוק ונורמה ועושה ככל העולה על רוחו, בכל תחום.

לא הייתי יחיד בגילוי המציאות העגומה הזו, של קליקה, שנלחמת חורמה נגד כל נסיון לבדוק את מעשיה (לרבות בנבת"ם). אצטט כאן רק אחד מני רבים, שגילו את המציאות הזאת, פרופ' דניאל פרידמן, לשעבר שר המשפטים, שאמר בשבוע החולף (מה שאמר קודם גם פרופ' נאמן), שיש פרקליטים, שיש להם יותר כוח מכל שופטי ישראל גם יחד.

"קליקת הפרקליטים", אינה מוסד אחד מאורגן ומוגדר, אלא כמה התארגנויות אד-הוק, שמגינות זו על זו לפי הצרכים המתפתחים של החברים המגינים והמחפים זה על זה. אולם, הקשרים בין כל הדמויות - מאוד הדוקים, לאורך שנים.

יחד עם זאת, הכוח של הקליקה הזו די צומצם בשנים האחרונות, מכמה סיבות, שבראשן: חוסר הנכונות של הציבור ונבחריו (וגם של גורמי אכיפת החוק) להבליג על קיומן ותעלוליהן של קליקות בלתי חוקיות כאלו. שתי דוגמאות בולטות:

א.הקליקה שבראשה עמד עו"ד אהוד אולמרט, שהיה, בין היתר, שר התקשורת וראש הממשלה. כל עורכי הדין בקליקה הזו לא הועמדו לדין וחלקם עדיין מצוי בעמדות מפתח בשירות הציבורי (למעט עו"ד אוהד אולמרט עצמו וכמה מהסובבים אותו, שאינם עורכי דין, שקשורים בפרשיות השונות, שהוא הועמד בגינן לדין).

ב. הקליקה של רות דוד (פרקליטת מחוז ת"א) ועו"ד רונאל פישר. פרשיה חמורה ביותר, שטרם הסתיימה. 

אני אישית "נתקלתי" בקליקות הללו כמה פעמים, למשל בפרשות סביב שר התקשורת לשעבר, משה כחלון, שנחשפה לאחרונה גם אצל אילנה דיין. ב-3 השנים האחרונות אני עוסק באינטנסיביות בכמה פרשיות, שב-2 מהן אני מצוי תחת "צו איסור פרסום" שיפוטי, כשאחת מהפרשיות החמורות הללו מככבת רבות באתר זה תחת השם הגנרי "הפרשה הסודית", שהיא סודית כבר מ-2011 (!). על הפרשה השנייה אינני יכול לכתוב מאומה, אפילו לא ברמז... 

לגבי "הפרשה הסודית", אני יכול להוסיף, שבימים אלה, כשנושא "ההטרדות המיניות" נחשף בגלוי ופרטי פרטים על כל אחד, החל מניצבים במשטרה דרך בעלי תפקידים בכירים אחרים וכלה בפרשיות סביב שר הפנים והמשנה לראש הממשלה סילבן שלום, קשה להאמין, שדווקא כמה בכירים ובכירים לשעבר במשרד התקשות זוכים להגנה מלאה מחשיפה של החשדות שיש בסיפור הזה, תחת "צו איסור פרסום", כל כך הרבה שנים. זה בדיוק הכוח של "קליקת הפרקליטים", כפי שציין פרופ' דניאל פרידמן.

סביב "הפרשה הסודית" נולדו כמה פרשיות חמורות שונות נוספות (שאינן חסויות), שהעיקרית בהן היא פרשה, שבמרכזה נמצאת עו"ד דנה נויפלד (בתמונה למעלה, היועצת המשפטית של משרד התקשורת). זו פרשה, שקשורה בשכירת שירותיה של עו"ד תמר גולן לעניין "הפרשה הסודית".

כמות העבירות שנעשו לכאורה כאן, יכולה למלא ספר שלם. בתחום הזה יש גם פרשה משנית של גיבוי (או חיפוי), שנעשה ע"י מנכ"לית משרד המשפטית עו"ד אמי פלמור, נושא, שנמצא עדיין בבדיקה. הפרשה של עו"ד דנה נויפלד נמצאת בפני הכרעה אצל היועץ המשפטי לממשלה, כפי שחשפנו בהרחבה כאן. אחת האפשרויות היא, שהוא "יקבור" גם את הפרשה הזו. זה טרם ברור. בכל מקרה, עו"ד דנה נויפלד והמנכ"ל לשעבר של משרד התקשורת אבי ברגר, כבר קיבלו "נזיפה חמורה", אבל חלקית ולא מוחלטת, מהפרקליטות, כבר בתחילת תהליך הבירור של פרשה זו בנבת"ם, כפי שחשפנו כאן

בנוסף, מדובר כאן בהתנהלות שסותרת במפורש את האמור בתקשי"ר סעיף 40.38 ובמיוחד את תת סעיף 40.384 ו-40.385 (ב) האומר: "אין בהוראות אלו כדי לגרוע  מן הצורך בקבלת הסמכה או יפוי כוח מאת היועץ המשפטי לממשלה לצורך ייצוג המשרד בפני בית המשפט או בפני גוף מעין משפטי;", מה שלא בוצע

כעת אפשר להגיע לעיקר החשיפה החדשה והטריה:

איך החשודים ייחקרו את עצמם?
בעקבות מידע, שהתקבל אצלי ושאספתי, ב-2 פרשיות, שיש בהן חשדות למעשים פליליים ומשמעתיים גם יחד, שקשורות בבכירים במשרד התקשורת, שלחתי את התלונות במכתב אחד ליועץ המשפטי לממשלה, בבקשה שיבדוק אם יש מקום להעביר את הפרשיות הללו לחקירה פלילית (במקביל להעברת הפרשיות הללו לנש"מ - נציבות שירות המדינה, שעוסקת בעניינים המשמעתיים של התנהגות עובדי המדינה).

התלונות נגעו בעיקר לשמילה מימון-2 אנשים: שמילה מימון, סמנכ"ל בכיר פיקוח ואכיפה במשרד התקשורת ועובדת בכירה במשרד התקשורת. את החלק המרכזי של התעלולים של שמילה מימון (בתמונה משמאל), חשפתי באתר זה בהרחבה (למשל: כאןכאן, כאן וכאן), ותהיינה בקרוב מאוד עוד חשיפות בעניינו, סביב נושא הקנסות המפוברקים. את הפרשה של העובדת הבכירה במשרד התקשורת אחשוף בבא העת, כשיבשילו התנאים לחשיפה.

בכל המקרים, המעשים שנעשו (עפ"י החשדות), היו בשת"פ מלא ובגיבוי מקיף של היועצת המשפטית של משרד התקשורת, עו"ד דנה נויפלד

אז מה החליט לעשות היועץ המשפטי לממשלה בפנייתי? אם זה לא היה המציאות, אפשר היה לחשוב שאני פשוט חולם בהקיץ. אגב, מדובר בטיפול מהיר מאוד, ממש "סיכול ממוקד".

היועץ המשפטי לממשלה החליט (4 ימים לאחר שתלונתי הגיעה אליו), להעביר את תלונותי לעו"ד אבי ליכט, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה (כלכלי-פיסיקלי).

ההחלטה של היועץ המשפטי לממשלה, עו"ד יהודה ויינשטיין, למי שלא מאמין, מצויה כאן להורדה

ומה עשה עו"ד אבי ליכט בחומר שהועבר אליו מהיועץ המשפטי לממשלה, הממונה עליו?

הוא החליט להעביר את תלונתי היישר אל עו"ד דנה נויפלד, שהיא תבדוק את עצמה...

את מתן התשובה ההזויה הזו בכתב אלי, השאיר עו"ד אבי ליכט לעו"ד, שעובדת אצלו (עו"ד אלידור בליטנר), שהפכה את "החשדות הפליליים", שהיו בפנייתי, ל"חשדות למעשים פסולים" וכתבה אלי כך: "הגורם המתאים לטיפול בפנייתך ובטענות העולות בה הוא הלשכה המשפטית במשרד התקשורת. על כן אני מעבירה בזאת את פנייתך לטיפולה של היועצת המשפטית למשרד התקשורת"...

למי שחושב שאני ממציא דברים מליבי, אזי הנה הצילום של המכתב, ממשרדו של עו"ד אבי ליכט, המשנה ליועמ"ש, שמעביר את הטיפול בנושאים, שהעליתי בפני היועץ המשפטי לממשלה, היישר אל החשודים עצמם, ובראשם עו"ד דנה נויפלד, היועצת המשפטית של משרד התקשורת, כדי שיחקרו את עצמם.

למי שסובל מבעיות זיכרון, או לא בקי בהיסטוריה של הקשרים האישיים בין השמות המוזכרים כאן בכתבה, אזכיר, שעו"ד דנה נויפלד, בטרם מונתה לתפקיד היועצת המשפטית של משרד התקשורת, הייתה במשך כמה שנים טובות יד ימינו והעוזרת האישית של עו"ד אבי ליכט, שאף דאג "לשתילה" שלה במשרד התקשורת, כמחליפה של ידידתה האישית, שעבדה צמוד אליה כמה שנים ואף הביאה אותה למשרד המשפטים: היועצת המשפטית הקודמת של משרד התקשורת עו"ד נגה רובינשטיין ( שנאלצה לפרוש מתפקידה כחלק מפרשיות משה כחלון). ככה המעגל של "קליקת הפרקליטים" נסגר, גם בסיפור הטרי שלנו...

כך, החשודים יחקרו את עצמם והכל יבוא על מקומו בשלום...

אני מעריך שהחשיפה כאן היא רק "קצה הקרחון" של שיטה שקיימת בצמרת המשפטית של ישראל מזה שנים, ואיש לא מטפל בה. ההתעלמות מהשיטה הזו מעודדת את העבריינים הללו בתחפושת של פרקליטים מכובדים להמשיך ולהשתמש בשיטה הזו ולהרחיב אותה לכל כיוון. ככה אפשר לסגור תיקים ל"מקורבים לצלחת" בשקט. אין תחתית לתהום הזו.

למי שמעוניין בעוד נתוני רקע עובדתיים מעניינים הנוגעים במוזכרים בכתבה זו: עו"ד נגה רובינשטיין ש"הושתלה" במשרד התקשורת ע"י עו"ד דוידה לחמן-מסר, שהייתה אז המשנה ליועמ"ש (הוחלפה ע"י עו"ד אבי ליכט), היא גם אשתו של עו"ד אורי מסר, היועץ והעו"ד האישי לשעבר של עו"ד אהוד אולמרט (ומי שהחזיק ב"קופת המזומנים של כספי השוחד, ונחלץ מזה ע"י הקליקה). והיכן עובדת היום עו"ד נגה רובינשטיין? במשרד עו"ד אלי זהר, העו"ד (הפלילי) הנוכחי של עו"ד אהוד אולמרט. "ובא לציון גואל". 

ביקשתי את תגובות משרד התקשורת ל-2 הפרשיות הללו (של שמילה מימון ושל העובדת מהמשרד). תגובות לא קיבלתי (די ברור למה). אם אקבל - אעדכן.

תגובת נציבות שירות המדינה לפניות שלי: "אבי שלום. כל פניותיך בנדון (פילבר, מיימון ו-XXX) הועברו לאגף המשמעת בנציבות ולאגף חקירות משמעת, לשיקול דעתם אם יש מקום לבדיקתם. תודה על העברת החומרים".
כלומר: המגרסה של תלונתי נמצאת כעת באגף חקירות משמעת, שהיא חלק בלתי נפרד מ"הקליקה"... 

המשך יבוא ודי בקרוב.
צדק ומשפט



 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 





24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים