Telecom News - מדוע משרד התקשורת שיקר לכנסת, לממשלה ולציבור בנושא "שמות מתחם"?

מדוע משרד התקשורת שיקר לכנסת, לממשלה ולציבור בנושא "שמות מתחם"?

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> מדוע משרד התקשורת שיקר לכנסת, לממשלה ולציבור בנושא "שמות מתחם"?
חשיפת מהלך שקרי, שהחל אצל שלמה פילבר ("עד המדינה") והמשיך אצל מחליפיו, מהלך הטוען, שכאילו למשרד התקשורת אין סמכות ואינו מטפל בתחום "שמות המתחם" (Domain Names). זאת, כשבפועל המשרד כן חבר בארגון שמות המתחם העולמי ואף נתן בסתר אך לאחרונה אישור לאיגוד האינטרנט בנושא זה, ללא כל מכרז, דיון, שימוע או איזה הליך חוקי, ומסתיר את האישור הזה מהציבור (בכוונה). כיצד נחשפו השקרים והמסמכים הסודיים שלב אחר שלב.
מאת: אבי וייס, 17.6.19, 13:01השר והמנכ"ל

החשיפה המדהימה, שאנו מביאים כאן, היא תוצאה של פעילות מאוד אינטנסיבית בחודשים האחרונים של רפי הוידה, לשעבר מבכירי משרד התקשורת ובשנים האחרונות פעיל ותיק באיגוד האינטרנט הישראלי, ותודתנו לפעילותו בעניין זה, שנעשית כל כולה לטובת האינטרסים של הציבור הרחב, ללא כל אינטרס אישי או אחר.

מדובר בציבור, שנעשק בידי מונופול לא מוכרז, ששמו איגוד האינטרנט הישראל, שמרשה לעצמו להעלות את המחירים של הדומיינים, שהוא רושם ללא כל סמכות חוקית, בכ-30% בבת אחת, רק כי ככה בא לו, ו"לעשות קופה" על הכיס של כרבע מיליון בעלי דומיינים בישראל.

זאת, תוך ניסיון של "עבודה בעיניים" על מס הכנסה ואי גביית דמי רישום מכ-8.5 אלף "מקורבים לצלחת" (כך, שכל השאר מסבסדים מכיסם את אלה שלא משלמים). 

כבר בפברואר 2017 (כאן) חשדתי, שמתנהל איזה הליך חשאי ונסתר מהעין, בין משרד התקשורת לאיגוד האינטרנט הישראלי, בעקבות פסקה חשודה במצגת של מנכ"ל האיגוד. אולם, קיבלתי הכחשות מכל הכיוונים, וגם התקבל מכתב בחתימתו של שלמה פילבר (המכתב כאן) המכחיש כל פעילות של המשרד בנושא.
 
רפי הוידה לא הרפה מהנושא, ולאחר ששלמה פילבר הפך ל"עד מדינה" והוחלף ע"י שמילה מימון, התקבל משמילה מימון מכתב רשמי נוסף, על דעת שר התקשורת איוב קרא, שמשרד התקשורת לא עוסק בנושא וגם אין לו סמכויות בנושא, והנה הסעיף העיקרי במכתב הזה (המכתב המלא בנספח א' למטה):
ממכתב משמילה מימון

את הטיעון הזה חזרו והשמיעו ראשי משרד התקשורת שוב ושוב, גם באזני מליאת הכנסת (באמצעות השר וח"כ יריב לוין, שהשיב לשאילתה בכנסת בשם הממשלה ומשרד התקשורת - דבריו מצויים במלואם כאן, ניתוח דבריו - כאן וכאן), גם ענו כך ל-2 חברי כנסת, שפנו בשאילתות וכמה פעמים בנושא זה: ח"כ (לשעבר) נחמן שי ולח"כ שרן השכל (כאן, וכאן), פעמיים לוועדת המדע של הכנסת (כאן, וכאן), וכמה וכמה פעמים לציבור הרחב (כאן, כאן וכאן) ואפילו לחברה המתחרה באיגוד האינטרנט, גוף פרטי יחיד בישראל (בשם דומיין דה-נט), שמכר כבר עשרות רבות של אלפי דומיינים בעברית והוא ממשיך לרשום ולמכור דומיינים בעברית בשת"פ ה-ISP הגדולים בישראל וביקש במשך שנים הכרה גם ממשרד התקשורת הישראלי בנושא - ולא נענה לעניין, וגם למשרד המשפטים, שעסק בנושא, וממש לאחרונה - למשרד ראש הממשלה, שעסק בזה באינטנסיביות ואף הוציא אלי 2 מסמכים רשמיים המצויים במאמר כאן, למתעניינים.

ממה שנחשף כעת עולה, שצמרת משרד התקשורת (שר, מנכ"ל ומשנה למנכ"ל) - שיקרה לכולם, ממש לכולם, במצח נחושה ובלי למצמץ במשך השנתיים האחרונות והסתירה 2 עובדות מאוד מהותיות בנושא זה, שסותרות לחלוטין את כל מה שהמשרד כתב והצהיר בשנתיים האחרונות, לכל הגופים,שמניתי למעלה, ובכלל זה הכנסת ומשרדי הממשלה, לרבות משרד ראש הממשלה. 

איך העניין הזה החל להיחשף?
אולי בטעות, רפי הוידה קיבל ביום 2.6.19 מיועצת מנכ"ל משרד התקשורת דיווח, שסתר את כל מה שהיה קודם ובו היא מדווחת לרפי הוידה בעקבות פנייתו, שמשרד התקשורת נתן בהליך לא ידוע, במועד לא ידוע, לגוף לא ידוע, אישור לשימוש בסיומת ישראל (.ישראל) במדינת ישראל.

המכתב של עוזרת מנכ"ל משרד התקשורת מצויה כאן (לחיצה על התצלום מגדילה אותו):
יועצת המנכ"ל

לכן, ביום 2.6.19 שלחתי את השאלה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת (שר ומנכ"ל):
"לפי המכתב המצ"ב, מיועצת מנכ"ל משרד התקשורת, המשרד אישר פנייה לשימוש בשם מתחם (Domain Name) "ישראל" - בישראל.
מי הפונה? (האם זו במקרה חברת וריסיין מארה"ב? או אולי זו דומיין דה-נט מישראל?)
היכן מסמך האישור הזה ולמה הוא הסתר מהציבור עד היום?"

תשובה לא קיבלתי.
ככל שאקבל תשובה, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר יודעים, שלא אקבל תשובה (די ברור למה). 

זמן קצר אחרי כן (בלילה של 2.6.19) הוספתי עדכון לשאלתי:
"בינתיים, מקורותיי טוענים, שמדובר במכתב, שניתן לאיגוד האינטרנט הממוען כנראה לאייקן - ICANN
הייתכן?
"

תשובה לא קיבלתי. ככל שאקבל תשובה, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר יודעים, שלא אקבל תשובה (די ברור למה).

ביום 3.6.19 שלחתי שוב את שאלתי עם דגשים מאוד ברורים לצמרת משרד התקשורת:
"הרי במסמך הזה, שלא פרסמתם מעולם, שיקרתם לא רק לכנסת ישראל (בהודעת השר יריב לוין לכנסת במענה לשאילתה), שיקרתם ל-2 חברי כנסת, שפנו לשר התקשורת בנושא, שיקרתם למשרד רוה"מ, שפנה בנושא, ובנוסף גם שיקרתם לכל מי שפנה אליכם עד כה בנושא הזה!!!
מי נושא באחריות לשקרים הללו?
"

תשובה לא קיבלתי. ככל שאקבל תשובה, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר יודעים, שלא אקבל תשובה (די ברור למה).

את הפתרון לתעלומה מתי יצא האישור ממשרד התקשורת (מהמנכ"ל נתי כהן, לאעו"ד יורם הכהן - יח"ץ ידוע אם השר איוב קרא אישר לו את המכתב, אבל סביר להניח שכן), פתר רפי הוידה, כשמצא פוסט של מנכ"ל איגוד האינטרנט הישראלי (עו"ד יורם הכהן, בתמונה משמאל), הפוסט המלא נמצא בנספח ב' למטה.

הפוסט עלה לאתר איגוד האינטרנט ב-3.1.19. כלומר האישור הזה נשלח לאיגוד האינטרנט ממנכ"ל משרד התקשורת קודם לכן.

בפוסט מתאר מנכ"ל האיגוד כיצד הוא קיבל את האישור ממשרד התקשורת (לא מצוין מועד), אבל הוא (עו"ד יורם הכהן) מדווח, שההליך הזה כשל בגלל התנגדות האקדמיה ללשון.

כלומר: משרד התקשורת לא רק שלא עשה שום הליך חוקי (שימוע \ מכרז), הוא לא פנה טרם הוצאת האישור הסודי הזה, לגורם המוסמך במדינת ישראל לענייני שמות בעברית (האקדמיה ללשון), כדי לקבל אישור להליך הזה. 

אגב, יש סתירה בין הפוסט של מנכ"ל איגוד האינטרנט שמדווח בפוסט שלו שקיבל אישור משרד התקשורת לסיומת .יל, לבין מכתב עוזרת מנכ"ל משרד התקשורת שמדווחת על אישור לסיומת .ישראל.

מי דובר אמת ומי משקר? שניהם? אולי.

או שאולי משרד התקשורת סיפק לאיגוד האינטרנט 2 אישורים (אחד על .יל ואחד על .ישראל)?? 
אם כן, את שני האישורים הללו, משרד התקשורת מסתיר מהציבור

לאחר זמן, ממש לפני 4 ימים, פורסם הדו"ח השנתי של איגוד האינטרנט (לקראת האספה השנתית של האיגוד) ובו נמצא המסמך המלא של האקדמיה ללשון, מסמך, ש"הרג" במכה אחת את האישור של מנכ"ל משרד התקשורת ואת היוזמה של האיגוד, שנאלץ להתחיל את היוזמה הזו מאפס.

המסמך המלא של האקדמיה ללשון נמצא כאן למטה בנספח ג'. המסמך של האקדמיה ללשון הוא מ-24.7.18, כלומר: הוא נכתב כבר לאחר האישור של מנכ"ל משרד התקשורת לאיגוד האינטרנט. כלומר: האישור הזה ממנכ"ל משרד התקשורת התקבל באיגוד האינטרנט הישראלי לפני יולי 2018. 

כלומר: צמרת משרד התקשורת מסתירה את העניין הזה - לפחות שנה!!! 


לכן, ביום 4.6.19 פניתי לצמרת איגוד האינטרנט הישראלי בשאלה הבאה:
"בקהילת הפורומים של איגוד האינטרנט הישראלי המצויה באינטרנט באתר האיגוד, פורסם פוסט עם תגובות (כאן) בנושא בשם: IDN ccTLD" - .יל"
פוסט, שבו מנכ"ל האיגוד אומר (כמופיע בצילום המצ"ב): "התקבלה תמיכתו של משרד התקשורת בסיומת".
היכן המסמך הזה באתר האיגוד?
אם אין באתר, אודה לקבל את המסמך הפנייה והתשובה של משרד התקשורת".


תשובה לא קיבלתי. ככל שאקבל תשובה, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר יודעים, שלא אקבל תשובה (די ברור למה).

אם לא די בכך, רפי הוידה חשף, שמשרד התקשורת חבר ב-ICANN כבר שנים (לא ברור ממתי ומי אישר זאת ומי מממן את זה) והסתיר זאת מכולם כל השנים, עד החשיפה כאן.

לכן, ביום 9.6.19 שלחתי את המכתב הבהול הבא לצמרת משרד התקשורת וגם לאיגוד האינטרנט הישראלי:
"על פי כללי אייקן (ICANN) מ-2.9.2001 כל המרשמים הלאומיים (שהיו קיימים לפני ייסוד אייקן), אמורים לחתום על "הסכם ביניים" עם אייקן.
מצ''ב נוסח ההסכם:
https://archive.icann.org/en/cctlds/model-legacy-mou-02sep01.htm#AttachmentC
  
השאלות הנשאלות:
א. האם קיים הסכם קבוע, זמני, או ביניים בין אייקן ואיגוד האינטרנט, ו\או משרד התקשורת, ו\או ממשלת ישראל?
 
אני מניח, שיש הסכם כלשהו, לאור העובדה, שאיגוד האינטרנט חבר במועצת המרשמים הלאומיים באייקן ומשלם דמי חברות שנתיים, מזה שנים.
בנוסף, מזה זמן וגם כיום, הבעלים של סיומת ישראל הוא ''איגוד האינטרנט הישראלי',' המיוצג ע''י דורון שקמוני (מוותיקי איגוד האינטרנט) כמצ''ב:
https://www.iana.org/domains/root/db

https://www.iana.org/domains/root/db/il.html
 
היכן ההסכמים הללו?

ב. כ"כ מתברר, שמדינת ישראל חברה במועצה המייעצת של ארגון אייקן - GAC - בה חברים 171 מדינות, וישראל מיוצגת במועצה זו ע"י משרד התקשורת (!!?):   
https://gac.icann.org/
https://gac.icann.org/about/members
 
מצ"ב (בצילום) שמות 2 הנציגים ממשרד התקשורת בארגון אייקן - GAC:
שמות הנציגים
 
על סמך איזה חוק \ תקנה \ מדיניות שר \ החלטת כנסת וכיו"ב, משרד התקשורת חבר קבוע במועצה המייעצת של אייקן?
 
ג. האם ההסכם בין אייקן ואיגוד האינטרנט הובא לידיעת הממשלה / משרד התקשורת? 
הרי משרד התקשורת חבר באייקן / GAC ומחויב לכללים של GAC !!!

ד. האם משרד התקשורת אישר את ההסכם? ואם כן, מתי? ועל ידי מי? היכן האישור?
 
ה. האם קיימת החלטת ממשלה (או כנסת או איזה גוף ממשלתי אחר) המסמיכה בלעדית את ''איגוד האינטרנט הישראלי'' להפעיל במדינת ישראל את "המרשם הלאומי של שמות המתחם" בסיומת ישראל?
 
הערה: מידע נוסף אודות קשרי אייקן-GAC-מרשמים לאומיים:
 
https://www.icann.org/resources/pages/cctlds-21-2012-02-25-en
 
https://www.icann.org/resources/pages/background-2012-02-25-en
 
https://archive.icann.org/en/meetings/montevideo/cctld-update-topic.htm
 
https://archive.icann.org/en/cctlds/model-legacy-mou-02sep01.htm
 
https://www.icann.org/resources/pages/workshops-2012-02-25-en
 
דו"ח המתאר את התפתחות רשת שמות המתחם בעולם ותפקידו של ארגון ICANN בהסדרתו - כאן.
 
אודה להתייחסותכם".

תשובה לא קיבלתי ממשרד התקשורת, לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תשובה, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר יודעים, שלא אקבל תשובה (די ברור למה).

מאיגוד האינטרנט קיבלתי את התשובה הבאה:
"הנחת היסוד בפסקה הראשונה בפנייתך אינה נכונה, ועל כן כל השאלות המלוות אותה אינן רלוונטיות".

אני מודה, שלא הצלחתי להבין את התשובה הזו מאיגוד האינטרנט. לכן, שאלתי את רפי הוידה אם הוא מבין את התשובה - אבל גם הוא לא הבין. אם מי מקוראינו מבין את התשובה, אשמח להתעדכן.

מה שכן הבנתי, שאיגוד האינטרנט לא מעוניין להשיב לשאלותיי. בדיוק כמו משרד התקשורת. זה ברור כשמש. 

בעקבות ההתפתחות הכאוטית הזו, שנחשפה כאן, ובהמשך להחלטות ארגון ITU - כאן (ארגון התקשורת העולמי בחסות האו"ם, שישראל חברה בו), פנה רפי הוידה בדחיפות גם למנכ"ל משרד התקשורת (כאן), גם למשרד ראש הממשלה (כאן), וגם להנהלת איגוד האינטרנט הישראלי (כאן), בסדרת הצעות מעשיות כיצד ניתן (לאור ניסיונו הרב בנושאים הללו), לתקן את המצב העגום של הנושא הזה. אולם, טרם התקבלה איזו תגובה. בספק אם תתקבל איזו תגובה להצעות החשובות הללו. די ברור למה

ככה שיטת החסמב"ה (ר"ת: חבורת סוד מוחלט בהחלט) מחוץ לכל חוק, תקנה, תקשי"ר, רישיון, או נורמה ציבורית - נמשכת. 

לתפארת מדינת ישראל, שניתן לשקר בה לציבור, לכנסת ולממשלה, ע"י בעלי התפקידים הכי בכירים במשרד התקשורת. 


נספח א'
מכתבו של מנכ"ל משרד התקשורת בפועל (שמילה מימון, כיום משנה למנכ"ל) כעניין שמות מתחם:
מכתב המנכ"ל

נספח ב'
הפוסט של מנכ"ל איגוד האינטרנט הישראלי (עו"ד יורם הכהן) באתר איגוד האינטרנט הישראלי:
פוסט יורם הכהן

נספח ג'
התנגדות האקדמיה ללשון לשימוש בקידומת .יל בישראל (מה ש"הרג" את אישור משרד התקשורת לאיגוד האינטרנט, אישור, שנעשה ללא כל שימוע, ללא מכרז, ללא כל הליך חוקי וללא כל בדיקות). הצילום לקוח מהדו"ח השנתי של איגוד האינטרנט הישראלי:
האקדמיה ללשון
LIAR FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים