Telecom News - אישור מתווה הסיבים שהוביל השר יועז הנדל - בכייה לדורות ומחטף פוליטי!

אישור מתווה הסיבים שהוביל השר יועז הנדל - בכייה לדורות ומחטף פוליטי!

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> אישור מתווה הסיבים שהוביל השר יועז הנדל - בכייה לדורות ומחטף פוליטי!
כדי להשיג את תמיכת השר יועז הנדל בהחלטות הסגר, נתניהו שוב טעה והוביל לאישור "מתווה הסיבים" - מתווה, שנועד להקים מפלגה עבור שר התקשורת יועז הנדל וליצור מונופול חדש בישראל (סלקום\IBC). נתניהו טעה פעמיים בעבר ברפורמות כאלו, מה שדרדר את ישראל לתחתית הטבלה העולמית, גם בסלולר וגם בקווי. זה מה שייצא גם מההחלטה הזו. מה השלכת אישור המהלך הזה על תיק 4000?
עדכונים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 13.9.20, 06:50בנימין נתניהו

רוה"מ, בנימין נתניהו, (בתמונה משמאל), טעה בגדול ופעמיים (כעת זו פעם שלישית), בתחומי הרפורמות בעולם התקשורת.

הוא טעה בנושא אישור "מהפכת הסלולר" של השר דאז משה כחלון, שבנה על בסיס זה מפלגה והרס את תשתיות הסלולר לדורות קדימה (כיום משרד התקשורת מודה בזה, באיחור של כ-10 שנים), ובמקביל לשוק הסלולרי הוא טעה בנושא אישור רפורמת "השוק הסיטונאי", שדחף השר דאז גלעד ארדן, מה שדרדר את השוק הקווי לתהום, והוביל ל"תיק בזק" ואחריו ל"תיק 4000", תיקים, שנתפרו נגד נתניהו עצמו, על רקע הרפורמה הזו של "שוק סיטונאי" (שמשרד התקשורת והפרקליטות טוענים בבג"ץ שהיא רפורמה די כושלת). 

אלה שעמדו מאחורי התיקים הללו נגד בזק ונתניהו, או שסייעו לפתיחתם והפיכתם לכתב אישום נגדם, התרכזו כעת בצמרת קבוצת סלקום \ IBC ובצמרת משרד התקשורת (עם שלוחות באוצר וברשות לתחרות), והם אלה שדחפו ודוחפים את "מתווה הסיבים", שיועז הנדל "ניכס לעצמו" בשינוי קטן וחשוב ("מתחילים בספר, ובפריפריה"), עבור הקמת מפלגתו מאפס.

המתווה הזה לסיבים לבתים, שעוד אמור לעבור בכנסת ב-3 קריאות ולעבור תהליכים מורכבים של שינויי רישיונות ומהלכים רגולטוריים משלימים, יהפוך אחר כך למתווה ליישום לכ-5-10 שנים, במקום מתווה חלופי מהיר ופרקטי ל-3 שנים, שהיה ניתן לעשות, לולא "הקליקה", שבישלה את הדייסה החשודה, לכאורה, בפלילים הזו.

אין להחלטות אמש שום קשר לסגר. גם לא הייתה שום דחיפות בקבלת ההחלטה זו, למעט הדחיפות של רוה"מ להשיג את קולו של יועז הנדל בדיון ובהחלטות על נושא הסגר ואולי גם בנושאים פוליטיים נוספים. פוליטיקה קטנה נטו.  

אין ספק, שזו בכייה לדורות.

הכרזות השר יועז הנדל (בתמונה משמאל, כמפורט בנספח א' כאן למטה) היא לא יותר מספהשר יועז הנדלין אחד ענק. "עבודה בעיניים על הציבור". חלק יקבלו סיבים לבתים, אבל חלק גדול - לא. כי זה מתווה, שעתיד להיכשל, אם לא יתוקן, כמו 2 הרפורמות הענקיות הקודמות, שנתניהו תמך ובדיעבד יודעים היום - שאני צדקתי בזמן-אמת ב-100%, ולא השרים, שדחפו את הרפורמות הללו והכשילו את שוק התקשורת הישראלי. 

אני מציע, שתשמרו את הכתבה הזו ותחזרו אליה בעוד כשנתיים, כשתתחיל הקריאה הציבורית לתקן את התכנית ההזויה הזו. 

פרטים נוספים למי שמעוניין להבין למה מדובר ב"בכייה לדורות" יש בכתבות הטריות כאן: זה גם מפורט במאות הכתבות והמסמכים שקדמו ל-2 הכתבות הללו. לא אחזור כאן על כל מה שכתבתי, כי ממילא כרגע זה לא משנה. יש החלטת ממשלה וכולנו נשלם על המחדל הזה, כשהוא יובן לעומקו, רק בעוד כמה שנים.

גם בעבר הייתי די בודד בניתוחים ובהערכות שלי, אבל תמיד צדקתי.

דבר אחד חיובי כן יצא מההחלטה הזו: כפי שכתבתי כבר עשרות פעמים: ההחלטה מסייעת למחוק כשליש מכתב האישום כנגד נתניהו בתיק 4000. זה מופיע במיוחד בסעיף 79 ג' ובסעיפים 129 עד 132 בכתב האישום. זאת, כי המתווה הזה מציג את ההחלטות של שלמה פילבר (שמצייץ על כך רבות, למשל כאן) באור חיובי ומוריד כל אבק של שחיתות וחשד של פלילים, בעניין החלטותיו בתחום פריסת הסיבים של בזק (והוט). זה מוכיח בצורה חד-ערכית, שהוא (שלמה פילבר) פעל למען האינטרס הציבורי ולא נתן הטבות רגולטוריות יוצאות דופן לבזק (והוט), מול ההטבות הרגולטוריות האדירות, שיועז הנדל מספק ב"מתווה הסיבים", כמעט לכל השחקנים הראשיים במתווה, גם לבזק (והוט)

לסיכום:
עצוב, מרגיז ומקומם.

טוב זה לא יכול להיגמר, מנקודת מבט היסטורית על שוק התקשורת הישראלי. 

רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליו, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה" ושהכל נקבע ע"י הקליקה" - Deep State במיטבו.
 
כמובן שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל).  

נספח א':
הכרזת דוברות השר יועז הנדל:
"הממשלה אישרה הערב (יום ראשון) את מתווה הסיבים האופטיים שנועד לפתוח ולהאיץ את פריסת תשתיות התקשורת של ישראל.
החלטת הממשלה שגיבש שר התקשורת יועז הנדל עתידה להביא לרישות מדינת ישראל בתשתיות תקשורת אולטרא רחבות פס.
המהלך יהפוך את ישראל למדינה עם תשתיות אינטרנט מתקדמות ומהירות, יתרום להאצתו של המשק הישראלי ויוביל לצמיחה כלכלית.
נציין כי השר לא קיבל את עמדת הדרג המקצועי, ודרש מתווה משופר שידאג לפריסה במקביל לפריפריה ולמרכז.
״אני מברך את אזרחי ישראל, אנו נכנסים כעת לעידן דיגיטלי חדש. הגיע הזמן שנדביק את הפער ונפרוס תשתיות תקשורת מתקדמות בכל רחבי הארץ - במרכז, בפריפריה ובגבולות", אמר הנדל.
"תשתיות תקשורת הן מנוע צמיחה אדיר לשוק התעסוקה ולתמ״ג. הן מאפשרות עבודה ולימודים מרחוק ומאפשרות תנאי חיים מתקדמים בפריפריה. בדגש על גבולות המדינה. מעוטף עזה, חולות חלוצה, גבול מצרים, הערבה, הבקעה, עמק הירדן, רמת הגולן וגבול הצפון. קו המחרשה וקו הסיב הם קו הגבול״, הוסיף השר."

WRONG WAY FREE
עדכון 14.9.20: השר יועז הנדל מיישם בדיוק את מה שחשפתי ובונה במרץ מפלגה (ייקח כמובן את החברים שלה מהמפלגות הקיימות, שעיוורות לתהליך הזה לחלוטין) ופרסם את הסרטון כאן עם הכיתוב: "הצטרפותו של ראש מועצת אורנית, ניר ברטל לדרך ארץ. אני שמח להודיע על הצטרפותו של ראש מועצת אורנית, ניר ברטל לדרך ארץ. ניר עשה עבודה מעולה וחשובה כראש מועצה במשך שנתיים ומשוכנע שימשיך כך. בעברו היה במשרד האוצר ותוכנית מעוז. ניר בעיקר אדם ערכי, מהקולות הפרגמטים והרציניים באיו״ש. תוספת כוח רצינית. אה וכן, ניר הטייס השני שאנחנו מצרפים, הסירו דאגה מליבכם, נביא גם מיחידות אחרות."

עדכון 14.9.20: פורסם כאן בדה-מרקר: "העסקה שתחולל מהפך בשוק התקשורת: HOT חוברת לסלקום במיזם הסיבים IBC.
תחום תשתיות האינטרנט מקבל דחיפה תחרותית: אחרי הכניסה של סלקום וקרן תשתיות ישראל למיזם הסיבים IBC, גם HOT רוכשת כרבע מהחברה ותצא למאבק חזיתי בבזק ■ בזק צפויה להשיק בקרוב את רשת הסיבים."

​הסיפור הזה נראה כרגע כספין של "קליקה". תקנות התקשורת (כאן) סעיף 11 ד על 2 תת סעיפיו מונע מהוט להיות בעלת מניות מעל ל-5% ב-IBC. כך שיש כאן תהליך ממש לא פשוט מבחינה חוקית (מעבר להיותה של הוט מונופול בתחום שירותי הטלוויזיה ושותפה ברשת הסלולר עם פרטנר, מתחרה ב-IBC). 

עדכון 15.9.20: בזק מפרסמת הודעה מאוד חשובה (כאן). ההודעה של בזק מאוד חשובה ובשורה חיובית ענקית לשוק. היא מתכננת לטרפד את התכנית של יועז הנדל (שכולה נועדה לתמוך במתחרותיה), בכך שהודיעה שתפרוס גם בפריפריה ובספר. 

עדכון 16.9.20: שר התקשורת יועז הנדל מודה שהוא לא רק שקרן, אלא הוא גם סחטן פוליטי בדרגה הכי ירודה. מאמר שפורסם כאן בנושא מגד פרץ מגלובס: "שר התקשורת הנדל: "הייתי חייב לאיים במשבר פוליטי אחרת מתווה הסיבים לא היה עובר". שר התקשורת יועז הנדל מגלה כיצד נאלץ להעביר את ההחלטה בממשלה: "מבחינת ביבי מה זה משנה מדינת ישראל. ענייניו המשפטיים זו הפרעת קשב"."

עדכון 19.9.20: הגבתי על השימוע לגבי הצעת החוק של משרד התקשורת בנושא "מתווה הסיבים" (הצעת החוק - כאן). התגובה שלי נמצאת באתר הצעת החוק (באתר החקיקה הממשלתית) וכן בתצלום כאן - למתעניינים. 

עדכון 21.9.20: מתברר שלמנכ"לית משרד התקשורת יש זמן להיפגש עם בעלי העניין (סלקום\IBC והוט), אבל לא עם נציגי ציבור. כך עולה מכתבה של גד פרץ בגלובס כאן, שפורסמה תחת הכותרת: "על רקע עסקת הוט IBC: חובות פריסת הסיבים של החברות ייבחנו מחדש. במשרד התקשורת מעוניינים שמיזם הסיבים האופטיים IBC ישלים את הפריסה של בזק כדי ליצור כיסוי מלא של הסיבים גם בפריפריה." כלומר: המנכ"לית מנסה כעת לחלץ את התכנית הכושלת של השר ושלה, לבניית מפלגה על בסיס סלקום \ IBC מהשלכות התכנית המפתיעה של בזק לפריסת סיבים בכל מקום. 

עדכון 6.10.20: פורסם כאן מאמר של ארז רביב מ-Davar1 בזו הלשון (כותרת בלבד): "החורים בהצעת משרד התקשורת. שר התקשורת הבטיח ש"האינטרנט יהפוך למוצר אחד", הנייר שהוציא משרדו מכוון להפך הגמור. הצעת משרד התקשורת משמרת את הפיצול בין ספק לתשתית ויוצרת בעיות חדשות במקום לפתור את בעיות היסוד | חלק מחברות האינטרנט ירוויחו על חשבון טובת הציבור | פרשנות." מומלץ לקריאה. 

עדכון 8.10.20: פורסם כאן מאמר מעניין של ארז רביב ב-Davar1 אודות פריסת הסיבים הארצית של חברת מקורות (כותרת בלבד): "מהפכת הסיבים של מקורות. אפשרות לתקשורת מהירה בפריפריה: מקורות מתכננת לפרוש סיבים אופטיים בצנרת המים למניעת דליפות. לפי תכנית החברה, חיישני הסיבים שייפרסו לאורך 10,000 ק"מ של צנרת יתריעו על נזילות ונסיונות גניבת מים | הנחתם תוכל לשמש תשתית לפריסת תקשורת מהירה במקומות שפחות משתלם לחברות התקשורת לפעול בהם."
מומלץ לקריאה. 

עדכון 17.11.20: פורסם כאן בגלובס ע"י גד פרץ (כותרת בלבד): "השותפות בין הוט ל-IBC במיזם הסיבים האופטיים: משרד התקשורת צפוי לדרוש הרחבה של חובת הפריסה. בשבוע הבא צפוי משרד התקשורת לפרסם שימוע להערות הציבור על התנאים לאישור העסקה בין הוט ל-IBC לשותפות במיזם הסיבים האופטיים • הערכה היא שמשרד התקשורת ידרוש זיקה בין חובות הפריסה של המיזם באזורי ביקוש ובפריפריה במקביל." 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים