Telecom News - אפשר יהיה להתנייד בקלות בין חברות סלולר עם אותו SIM! (המשך הסאגה)

אפשר יהיה להתנייד בקלות בין חברות סלולר עם אותו SIM! (המשך הסאגה)

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> אפשר יהיה להתנייד בקלות בין חברות סלולר עם אותו SIM! (המשך הסאגה)
זה כנראה יקרה אחרי שתוחלף ראשות משרד התקשורת, באנשים, שטובת הציבור היא העומדת בראש מעיניהם (!). מדוע משרד התקשורת ממשיך לשקר ולהטעות את הציבור בעניין האפשרות למעבר (התניידות) בין חברות עם אותו סים? החוק בישראל מאוד ברור! מלבד זאת, העובדה היא, שבישראל מאות לקוחות חברות הסלולר מתניידים מידי חודש בין החברות "מתחת לשולחן" עם אותו סים! עדכון בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 30.7.18, 06:30מנכ"ל משרד התקשורת נתי כהן

ביום 26.7.18 פרסמנו את המאמר: "למה אי אפשר להתנייד בין חברות הסלולר עם אותו SIM?", שמומלץ לקריאה למי שפספס אותו, כי כאן, במאמר ההמשך, נחשוף את מה שקרה לאחר פרסום המאמר הזה ושהוביל אותנו לתגליות מרתקות ביותר בתחום זה. 

לאור תגובת משרד התקשורת, שהבאנו במאמר הקודם, לפיה המשרד יתמוך בניוד בין חברות עם אותו סים, רק אם החברות תפננה למשרד לבקש זאת (כלומר: מה שהציבור צריך או מבקש - אין לו כל חשיבות), ולאור פרסום הידיעה, פנה שוב האזרח, שאכפת לו, למשרד התקשורת בשאלות ההמשך הברורות הבאות:
"איזה סיבה יהיה לבעלי הרישיון להשתמש באפשרות בניוד סים לטובת הציבור הרחב?
ולא מובן מדוע לא חשוב למשרד התקשורת  בטובת הציבור הרחב, שהוא לא מעודד את בעלי הרישיון לניוד הסים?"

כדי שלא תחשבו, שאני ממציא משהו, אז הנה צילום התגובה הרשמית של משרד התקשורת הישראלי, מאותו אמיר בירן ה"מככב" בכתבה הקודמת, תגובה, שנשלחה ביום 26.7.18 (לחיצה על התמונה מגדילה אותה):
צילום תשובת משרד התקשורת

החצי הראשון של התשובה של משרד התקשורת הוא מענה שגוי ושקרי לשאלה, שלא נשאלה ע"י הפונה (ועוסקת בעניין עלות הסים), מענה מטעה, שנועד להסתיר את העובדה, שמשרד התקשורת ממשיך "לעבוד בשירות של סלקום", כפי שחשפנו במאמר הקודם. כלומר: סלקום ממשיכה (למרות תיקוני הרישיון שלה), ללא כל מעצור, ב"תעלול הסים" וגובה 100 ש"ח מלקוחותיה הנוטשים אותה, עבור סים משומש מקרטון, ששווה בקושי חצי שקל, קרטון שלא החזירו לה בזמן, אחרי שהלקוח עבר אל מי ממתחרותיה (או מכל סיבה אחרת, דוגמת החלפת מסלול בסלקום עצמה, למשל במעבר ל"טוקמן", כפי שחשפנו בכתבה הקודמת). 

החצי השני של התשובה הוא פשוט הבעיה הכי חמורה של משרד התקשורת הישראלי והתשובה השקרית והמטעה הזו, מסבירה וממחישה היטב מדוע הדרך היחידה לקדם את שוק התקשורת הישראלי היא: להחליף בדחיפות את הנהלת המשרד הקיימת ובראשה המנכ"ל הטרי יחסית, נתי כהן (בתמונה למעלה משמאל).

אך ב-14.6.18 השר איוב קרא והמנכ"ל נתי כהן, נפגשו עם יו"ר ה-FCC בארה"ב וחתמו עימו על "מזכר הבנות של הקמת קבוצות עבודה משותפת". אם הם היו שואלים את יו"ר ה-FCC מה החקיקה והרגולציה הקיימת בארה"ב בנושא ניוד בין חברות סלולר ללא החלפת סים, הם היו מגלים, שבתחילת הקדנציה של הנשיא לשעבר אובמה, הוא חתם על צו נשיאותי המחייב זאת ומאוחר יותר, במחצית הקדנציה של הנשיא אובמה, הקונגרס על שני בתיו חוקק חוק קבוע המחייב זאת

כנראה השר והמנכ"ל נסעו לטייל ולכייף לארה"ב, על חשבון הכסף של כולנו, ולא כדי ללמוד איך רגולטורים אחרים בעולם המערבי, מנהלים את הרגולציה לטובת האינטרסים הציבוריים (בלבד). הם פשוט לא התעניינו בנושא וגם לא קראו, שבאותו זמן גם ב-EU חוקקו חוק דומה מאוד וכך עשו בעוד עשרות מדינות בעולם, וגם בישראל (מייד נגיע לחוק הישראלי). 

מי שמתעניין בהתפתחות טכנולוגיות ה-SIM בעולם, פיתוחים בתחום הנדידה בעולם עם אותו סים, והתפתחות ה-e-SIM, יוכל לקרוא על כך בהרחבה למשל: כאן, כאן, כאן, כאן, כאן וכאן. אפילו היו וישנם סטארטאפים ישראליים במשבצת הספציפית הזו, למשל: אחד מהם סקרנו בהרחבה כאן, עוד אחד כאן, עוד אחד כאן, ועוד אחת כאן. זה קרה כבר לפני כ-5 שנים. במשרד התקשורת הישראלי כנראה האינטרנט לא עובד בעשור הנוכחי ולכן לא שמעו על זה בכלל.

היעדר חיבור לאינטרנט, כנראה, זו גם הסיבה, שצמרת משרד התקשורת לא עשתה חיפוש הכי פשוט בגוגל עם המילים SIM ו-USA, כי אז היו מוצאים בגוגל את מאות המאמרים והפרשנויות שנכתבו (הנה כאן מאמר אחד לדוגמה), על החקירה שמשרד המשפטים האמריקאי החל באפריל 2018, כנגד חברות הסלולר AT&T ו-Verizon, על כך, שהן לא מקיימות את החוק, שנחקק באמצע הקדנציה של הנשיא אובמה (החוק, שהזכרתי 3 פסקאות כאן מעל) ולא מאפשרות ניוד בין חברות סלולר ללא החלפת סים. החקירה נפתחה לאחר תלונות של כמה גורמים, ארגונים וחברות, ובראשן חברת אפל. אגב, שאר חברות הסלולר בארה"ב, כן מבצעות את החוק כלשונו (בעניין ניוד בין חברות, ללא צורך בהחלפה הפיזית של הסים). 

למה צמרת משרד התקשורת לא מכירה את החוק הישראלי?
גם אם האינטרנט והטלפונים לחיוג ל-FCC לשאול אותם מה קורה בתחום זה בארה"ב - לא פועלים במשרדי משרד התקשורת הישראלי, זה עדיין לא יכול להסביר מדוע לא מכירים שם את החוק הישראלי.

חוק התקשורת מאוד ברור בנושא זה וכדי שלא תחשבו שהמצאתי משהו, אז הנה תצלום החוק:
חוק  התקשורת
חוק התקשורת המשך

כלומר: כל ספק תקשורת בעל רישיון ממשרד התקשורת, מאז תיקון החוק ב-2014, אסור לו למנוע, להגביל או לחסום שום דבר בציוד המצוי אצל הלקוחות, שעושים שימוש בציוד שלהם, שמתאים לאותה רשת תקשורת כדי לקבל ממנה שירותים, עם אותו ציוד בדיוק, בכל רשת, כרצונו של המשתמש. ולמי שלא יודע, כל רשתות התקשורת הסלולריות בישראל הן על בסיס טכנולוגי זהה (GSM) והסימים של כל הלקוחות זהים ומתאימים לכל הרשתות

אם לא הבנתם נכון, אז הנה הסבר יותר פשוט להבנה: משרד התקשורת הישראלי ממשיך להתנהל, גם תחת המנכ"ל החדש (יחסית) נתי כהן, שכבר זיהינו, שכמעט מיומו הראשון, הוא הפך ל"שפוט" של מנהלי חברות התקשורת ואת הציבור (ונציגיו המוסמכים) הוא לא רוצה (או לא מעוניין) לשמוע ולפגוש. למרות הגדרת תפקידי משרד התקשורת, בישראל - משרד התקשורת "עובד בשירות הטייקונים, 'המקורבים לצלחת', המנכ"לים של הגופים המפוקחים והלוביסטים". 

זו בדיוק הסיבה מדוע הידרדרנו שוב בתלילות במדד UN E-Government Survey 2018 ממקום 20 למקום 31, ומדוע אין אצלנו עדיין (וגם לא תהיינה בקרוב) רשתות סלולר 5G. מהדו"ח הטרי מארגון GSA, נכון ל-27.7.18 (הדו"ח המלא כאן, למתעניינים) עולה, שלא פחות מ-154 מפעילי סלולר בעולם ב-66 מדינות החלו בהתנסות והפעלת רשת 5G. לא פחות מ-66 מפעילי סלולר מ-37 מדינות כבר החלו במתן שירותים מסחריים לציבור ברשתות של 5G. החלק הכי מעניין בדו"ח הטרי הזה, זו הרשימה של 6 מפעילי סלולר, שנוספו אך בחודשיים האחרונים לרשימה של החברות, שהחלו במתן שירותים מסחריים של 5G, לאחר שסיימו כבר את שלב הבטא. הנה הצילום של השמות של החברות הללו, רשימה המהווה עלבון צורב למדינת ישראל, אומת ה-Startup-Nation:
5G Operators

האם אפשר להתנייד בישראל בין חברות סלולר עם אותו סים פיזי (עוד לפני הטמעת ה-e-SIM)?
התשובה לשאלה הזו היא כן. מזה מספר שנים, מידי חודש מתניידים מאות בעלי מכשירי סלולר בין חברות הסלולר (ובידיעת חברות הסלולר), ללא החלפת סים. בלי שום בעיה, כי אין שום בעיה מלבד בעיה רגולטורית, מבית היוצר של צמרת משרד התקשורת בכלל ואמיר בירן ששולח את התשובות בשמם - בפרט, שמתעלמים מחוקי מדינת ישראל ומהאינטרסים הברורים של הציבור. 

העניין הזה (של ניוד לקוחות בין חברות הסלולר ללא החלפת סים), לא אמור להיות הפתעה למשרד התקשורת, שכפי שאני חושף פעם אחרי פעם, רגיל להשיב תשובות "מצוצות מהאצבע" ומטעות לפניות אזרחים. זו לא אמורה להיות הפתעה, בין היתר, משום שאני עצמי העברתי את הפרטים המלאים של המערכת, שמבצעת את ההעברות הללו, בין כל חברות הסלולר בישראל, ללא החלפת הסים. מערכת ממוסדת מאוד ומאוד יעילה.

בנוסף, המשרד ערך בתחילת 2018 שימוע וקיבל החלטה בדבר אחת הפרקטיקות להעברת לקוחות בין חברות ללא החלפת סים (בשיטת ה-IVR), וגם קיבל החלטה לכאורה ברורה בנושא. אולם, תיקון הרישיונות והנהלים ופעילות אכיפה (ככל הידוע לנו) לא בוצעו, בתחום הספציפי הזה. 

אני אמתין עוד פרק זמן מסוים, לראות מה משרד התקשורת עושה (או לא עושה) בעניין זה, לפני שאני אחשוף את העוסקים "במלאכה" הזו, שכרגע נראית קצת מחוץ לאיזו מסגרת חוקית מוכרת.

לא אתפלא, שזה מהלך בלתי חוקי נוסף, המופעל בשוק התקשורת בחסות משרד התקשורת הישראלי (גם אם זה "כסף קטן", ליד שאר הפרות החוק בהסכמת, גיבוי וחיפוי, משרד התקשורת הישראלי).
המשך יבוא ודי בקרוב. 

עדכון 3.8.18 05:00: בעקבות התשובה השקרית (והשקר הכפול) שקיבל האזרח שאכפת לו (כמופיע בתחילת הכתבה, האזרח פנה שוב ב-26.7.18 למשרד התקשורת (לאותו אמיר בירן), בזו הלשון: 
"שלום רב,
בתשובתך הארוכה לא הצלחת להוכיח שמשרד התקשורת פועל לטובת הציבור, אלא לטובת בעלי הרישיון, בזה שציינת: "שדמי הכרטיס החכם זניחים".. 
אך האמת - העלות של הסים לבעלי הרישיון יותר זולה ממה שהצרכנים משלמים עליו  וזה לא בעיה טכנולוגית כמו שאתה מנסה להציג,  אלא חוסר רצון לפעול לטובת הציבור הרחב.  
ובנושא " טכנולוגיית ה-eSIM " - זה יקח שנים להיות בישראל זה כמו דור 5 [שאין בנמצא בישראל], אז איין לזה שום ערך כיום, ולא כל מה שקיים בעולם מיושם בישראל ולהפך 
אם האזרח צריך להוכיח לעובד מדינה שהוא טועה, זה מלמד שמצבנו כל כך גרוע! 
זה דומה לנושא של "שוק הסיטונאי" על תשתית הכבלים, שלא קרה בפועל [במשך שנים], למרות הכרזות של משרד התקשורת וכמו כך לא קוימה הדדיות בשימוש בתשתיות הפסיביות בשוק התקשורת הנייחת  
בברכה".

תגובת אמיר בירן, מרכז בכיר פניות הציבור במשרד התקשורת, שנשלחה ביום 30.7.18 לאזרח הפונה:

"שלום רב,
אין לנו מה להוסיף מעבר לתשובתנו הקודמת.
בברכה, אמיר בירן" 

שורה תחתונה: משרד התקשורת ממשיך "לא לראות את הציבור ממטר". 
SIM CARD 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים