Telecom News - חשיפת המסמך המוכיח שיש מי שמאזין לשיחות במגזר החרדי בניגוד לחוק!

חשיפת המסמך המוכיח שיש מי שמאזין לשיחות במגזר החרדי בניגוד לחוק!

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> חשיפת המסמך המוכיח שיש מי שמאזין לשיחות במגזר החרדי בניגוד לחוק!
חשיפת מסמך המוכיח את האזנות הסתר הבלתי חוקיות של "עסקני ועדת הרבנים לענייני תקשורת", שמנצלים את מצב החירום במגזר החרדי, כדי "לעשות קופה" משירותי המידע הקוליים.
צמרת משרד התקשורת ממשיכה לתת גיבוי וחיפוי למצב הבלתי ייאמן הזה, בתחומי הגנת הפרטיות ואבטחת המידע, והיועמ"ש לא עשה מאומה עם התלונות הרבות, שהועברו אליו.
בנוסף, שימוע שערורייתי בעניין התשלומים של לקוחות "הקומה הכשרה", עלויות שכל תושבי ישראל ישלמו מכיסם. 

עדכונים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 4.4.20, 19:39השר דודי אמסלם

ביום 2.4.20 פורסמה כתבת חשיפה נרחבת ע"י הכתב החרדי נתי טוקר ב"דה-מרקר" (הכתבה במלואה נמצאת כאן - למתעניינים), כתבה, שפורסמה תחת הכותרת המדברת בעד עצמה: "תנאי הכשרות של ועדת הרבנים: אפשרות האזנה לשיחות בקבוצות סגורות".

בכתבה זו יש פירוט של כל הכאוס הקיים בתחום "הקומה הכשרה" (כאוס בניחוח פלילי, לכאורה, ניחוח די מובהק, שמוכר לקוראי אתר Telecom News, אחרי 79 כתבות חשיפה רק בתחום הזה), והחידוש המעניין בכתבה ב"דה-מרקר" הוא, שבהמשך לעלייה התלולה של שימוש ב"וואטסאפ קולי" (שיוסבר מה זה בהמשך, למי שלא מכיר), מתבצעת האזנה ע"י "עסקני ועדת הרבנים לענייני תקשורת" לקווים הללו, בניגוד גמור לחוקי מדינת ישראל.

בכתבה יש הכחשה גורפת, גם של העוסקים בנושא וגם של ועדת הרבנים. כך, שהטענה הזו בדה-מרקר, נשארה תלויה באוויר, ללא כל הוכחה. הייתה בכתבה הודאה חלקית "שמאזינים אם יש הלשנות" ואין הודאה שזו יכולת האזנה גורפת, בכל רגע שמי מעסקני ועדת הרבנים יחפץ, פשוט יאזין. לא הובאה בכתבה גם כל הוכחה, איך זה מתבצע ואיך אוכפים את ההאזנות על ספקי השירות..

כאן אנו חושפים את הסעיף בחוזה שכל מפעיל של שירות "וואטסאפ קולי" חייב לחתום מול "ועדת הרבנים לענייני תקשורת" עם אישור עו"ד, כי אחרת מפעיל השירות ייחסם ולא יוכל להפעיל שום קו לשום שירות ולא יוכל "לעשות קופה" בצורך החדש הזה, שנולד במגזר החרדי, בגלל מגפת הקורונה, (זו פעילות בשיטות מזכירות את מה שהיה פעם בסיציליה, לפני שמגפת הקורונה היכתה בכל רחבי איטליה וגם בסיציליה). והנה חשיפת צילום הסעיף הזה מהחוזה:
הסעיף של ההאזנות בחוזה

כלומר: לעסקני ועדת הרבנים לענייני תקשורת, יש סיסמא אחת אחידה לכל הקווים והם יוכלו ויכולים להאזין למי שבא להם, מבלי ש-2 הצדדים לשיחה ידעו שמאזינים להם. אני בטוח, שיש כמה עורכי דין בקרב קוראינו, שיוכלו לפרט, על כמה חוקים עוברים כאן, בסעיף קטן אחד. 

לכן, ביום 2.4.20 שלחתי את הפנייה הדחופה ביותר הבאה, לשר התקשורת דודי אמסלם (בתמונה למעלה משמאל), לצמרת משרד התקשורת ולוועדת הרבנים לענייני תקשורת:
"הנדון: דרישה לשלילה מיידית של הסמכות של ועדת הרבנים לענייני תקשורת, לעסוק בתחומי התקשורת.
שלום רב,
1. פורסם בדה-מרקר (מצ"ב ב-PDF) מאמר מחריד על סמכות, שנטלה לעצמה ועדת הרבנים לענייני תקשורת, להאזין לשיחות.
2. הנושא הזה גם התפרסם ב"חדרי חרדים" כאן.
3. לאור העובדה שכל התלמודים, הישיבות, הכוללים וכיו"ב נסגרו, הביקוש ל"וואטאספ קולי" המריא לשחקים, כי זה ערוץ הקשר העיקרי כעת, בין התלמידים למערכת ההוראה והרבנים במוסדות הללו.
4. בהזדמנות זו, כמעט כולם מנותבים לחברה אחת מובילה ("קול כשר" של עסקני ועדת הרבנים, חברה של בני משפחתו של ח"כ וסגן שר), ששולטת בתחום ומי שלא נרשם אצלה, חוסמים לו את הקווים.
מצב חירום בכלל לא מזיז להם.
5. מצ"ב העמוד בהסכם, שכל מי שמעוניין להפעיל את השירות הזה, חייב לחתום מול עסקני ועדת הרבנים, בסעיף י', שכביכול הוא מסכים להאזנות הבלתי חוקיות הללו.
6. היות ומדובר במהלכים בלתי חוקיים בקנה מידה מבהיל, מן הדין להורות מיידית על איסור מוחלט, שוועדת הרבנים ועסקני ועדת הרבנים יהיו מעורבים בענייני תקשורת - מכל סוג.
7. אודה לתגובה דחופה ביותר, לאור החומרה המיוחדת של הנושא הזה, ובמיוחד על רקע המצוקה הנוראית הקיימת במגזר החרדי בעת הזו".

תגובה טרם קיבלתי. לא שלא ניסיתי לקבל תגובה. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר יודעים, שהשר והמנכ"ל בכלל לא טורחים לענות לי, די ברור למה. 

כיום, בעיתונות החרדית מתפרסמות מודעות כמו שיש כאן וכאן, המפנות את מוסדות התורה, הכוללים, תלמודי התורה, הסמינרים לבנות, בתי הספר החרדים, הישיבות ועוד, לפנות לקבל שירות ב"וואטסאפ קולי" מחברה אחת, הנשלטת (כמובן), על ידי עסקני ועדת הרבנים לענייני תקשורת. כך, "יד רוחצת יד", כדי "לעשות קופה", גם במצב הקשה שבו נמצא המגזר החרדי, בעיצומה של המגיפה הקשה, שפגעה בצורה הכי חמורה במגזר זה. 

יצויין ויודגש, שהיועץ המשפטי לממשלה, ד"ר אביחי מנדלבליט, (בתמונה משד"ר אביחי מנדלבליטמאל), יודע היטב על הכאוס הזה ועד רגע זה לא נקט בשום צעד המתחייב מחומרת העניין, כדי לחקור אותו ולהפסיק את השוד הזה והפרות החוק הללו, לכאורה, מעשים הנעשים מידי יום - לאור יום. 

מתאימה כאן האמרה: "מה שלא ביבי - לא חוקרים".

מצ"ב כאן אחת מהתלונות החריפות ביותר, שהגשתי ליועמ"ש ד"ר מנדלבליט, עם שלל מסמכים חד-משמעיים, כבר לפני שנה. מאומה לא נעשה. כלום מכלום. אזלת יד מוחלטת והפקרות ממדרגה ראשונה. 

במקביל ובלי כל קשר ישיר (ואולי כן), העלה אתמול בבוקר כתב ותיק חרדי בשם יעקב ריבלין את הציוץ המחריד הבא:
ציוץ יעקב ריבלין

לתשומת ליבו של הכתב יעקב ריבלין, שכתב בנתי כהןציוץ שלו "מישהו בכיר במשרד התקשורת...", למישהו הבכיר הזה יש פנים, (ראה בתמונה משמאל).

אם לא זיהית את הפנים הללו, אז מדובר בנתי כהן, שהוא במקרה גם מנכ"ל משרד התקשורת. 

זה גם לא סוד כל כך גדול, כי כתבתי על כך כתבה מאוד ברורה, שמדברת בעד עצמה, עם ראיות מוצקות, שהועברו כמובן ליועמ"ש, כתבה שפורסמה על ידי תחת הכותרת וכותרת המשנה כדלהלן: "נחשף לכאורה "יו"ר השיטה הסיציליאנית" לחסימת קווים במגזר החרדי בישראל!. חשיפות מזעזעות נוספות, שמועברות לטיפול היועמ"ש, של "השיטה הסיציליאנית" (שהיא "שיטת סד"ח": ר"ת: סחיטת דמי חסות, לכאורה), בתחום חסימת הקווים ב"קומה הכשרה" במגזר החרדי ואף מחוצה לו, כשמי שעומד ונותן גיבוי לכאוס הזה הוא לא אחר מאשר מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן, בידיעת ועצימת עין של שר התקשורת, דודי אמסלם, מטעמים ברורים: לא להסתבך עם שותפים קואליציוניים."
 
EARING FREE

זה לא נגמר - עוד שימוע 
ואם לא די בכך, אתמול התפרסם עוד שימוע מיוזמתו של אותו נתי כהן מהסעיף הקודם, השימוע נמצא כאן וכאן ופורסם תחת הכותרת: "סוגיית מנויי הסלולר הכשרים בעת משבר נגיף הקורונה".

השימוע הזה נועד להטיל "פיקוח מחירים" על "הקומה הכשרה", כדי שמנויי הקומה הזו לא ישלמו יותר מדי על שיחות הטלפון שלהם, שעלו פלאים (בגלל מה שיש בתחילת המאמר: השימוש הגובר והולך ב"וואטסאפ קולי").

השימוע נעשה ללא אישור שר האוצר, כנדרש בחוק התקשורת ובתקנות התקשורת.

כדי שלא אובן שלא כהלכה, אני בעד מהלכים צרכניים לטובת הציבור הרחב, בעת החירום הזו.

יש יותר מדי מובטלים ועצמאים חסרי פרנסה. כל צעד מקל - יבורך.

אולם, למה משרד התקשורת לא התחיל ביוזמות הללו עם כ- 8.5 מיליון מנויי הסלולר, שמשתמשים בגלישה סלולרית, כפי שהצעתי מזמן וזה קיים ברוב מדינות העולם לרבות בארה"ב, לבטל את המגבלות על הגלישה הסלולרית (ואז הלקוחות לא משלמים ביוקר על החריגה מחבילות הגלשיה הסלולרית בעת הזו).

למה במקום זאת, המשרד מחליט להתערב לפתע, דווקא לטובת מגזר המונה הרבה פחות ממיליון מינויים? אם המשרד מעוניין לבצע התערבות במחירים - אז זה אמור להיות לכולם, צריך להתחיל ב-8.5 מיליון מנויים, שיש להם גלישה סלולרית, לא רק למגזר אחד באוכלוסייה, שמקורב מאוד למנכ"ל ("יו"ר השיטה הסיציליאנית") ולשר

יודגש, למי שלא בקי בתחום, שלכל דקת שיחה סלולרית יש עלות (עלות קבועה ועלות משתנה, כולל דמי קישוריות, אם השיחה עוברת בין הרשתות של החברות). העלות הזו לא נעלמת בהחלטת השר להורדת מחירים, למגזר צר אחד. היות וחברות הסלולר הן חברות פרטיות, שלא נשענות על תקציב המדינה, אלא על הכנסות מהלקוחות, המשמעות הברורה של ההטבה הזו (שלא ידוע ערכה הכספי, משום שמסתירים זאת בכוונה בשימוע), שהציבור החילוני, הדתי והחרדי שלא ב"קומות הכשרות", ישלם מכיסו, דרך חשבון הסלולר שלו, את ההטבה הזו, שניתנת כעת לקבוצה צרה מאוד של האוכלוסייה החרדית. 


בשימוע, אגף הכלכלה מציג גרף, שנועד לשכנע למה לתת את ההקלות ל"קומה הכשרה". ההשוואה היא בין דקות שיחה ב"קומה הכשרה" לפני ואחרי התפרצות מגיפת הקורונה, של המגזר החרדי ב"קומה הכשרה", מול כלל האוכלוסייה, כמופיע כאן:
גרף דקות שיחה:

אולם, הגרף הזה שקרי ומטעה, משום שלא משווים מלפפונים לעגבניות. כלל האוכלוסייה עבר לווטסאפ, ZOOM וכיו"ב וכלל הציבור מדבר דרך הרשתות החברתיות והאפליקציות, שהן על רשת האינטרנט, ולכן, אין כמעט עלייה בדקות השיחה הרגילות בממוצע. זאת, מול "הקומה הכשרה" - שאין בה אינטרנט. 

חברות התקשורת הגדולות בארה"ב יצאו כבר לפני כחודש ב"שחרור מגבלות" ארצי (כאן), שכולל: אין הגבלת נפח גלישה סלולרית, אין הגבלת נפח גלישה קווית, כל שירותי ה-WiFi הציבוריים פתוחים וחופשיים לכל, בכל מקום, ללא כל מגבלה. 

זה בדיוק סוג היוזמות, שמשרד התקשורת הישראלי היה צריך ליזום ומזמן - לטובת ציבור הצרכנים, במקום לעסוק בחיפוש הקלות רגולטוריות וכלכליות לחברות הסלולר, תוך דאגה רק לאינטרסים הצרים של בעלי ומנהלי חברות הסלולר.

כבר לפני כחודשיים, היה צורך להחליט ולהודיע, שחברות התקשורת לא תנתקנה איש, שבמצב הקיים לא שילם את החשבון החודשי שלו, משום שאין לו יכולת לשלם. חברת החשמל כבר קיבלה החלטה בדיוק כזו בחודש שעבר. בהחלט אפשר ללמוד ממנה, ואפשר ללמוד מה נעשה בארה"ב ובמדינות רבות בעולם, שבהן הרגולטורים לתקשורת דואגים לציבור, ממש לציבור, במובחן מ"ציבור הטייקונים, "המקורבים לצלחת" והלוביסטים למיניהם". 

עדכון 5.4.20, 10:00: הוגשה תלונה ליועמ"ש (כאן). אישור קבלה של התלונה - כאן

עדכון 7.4.20, 19:00: על פי הודעת המשרד מהיום (כאן, פירוט כאן, ןגם כאן, כאן וכאן), אושר (ללא הסכמת שר האוצר, כנדרש בחוק) השימוע לעניין הפחתת התשלומים ב"קומות הכשרות". כך נכתב בהודעה: "קווים כשרים - יוזל התשלום באופן משמעותי למנויים שיחרגו משמעותיות ממכסת הדקות הקיימת בחבילה, מהלך זה ימנע תשלום לא הוגן של מאות שקלים למנויים הרלוונטים ויפחית את עלויות השימוש." כך, השר דודי אמסלם דאג לחלק קטן מציבור החרדי (אותו חלק ששיך לשותף הפוליטי שלו: ליצמן) כשכלל הציבור החילוני והדתי, ישלם מכיסו את העלויות של ההטבה הזו, למגזר אחד צר, במקום לדאוג לכלל עם ישראל.

עדכון  5.5.20: התקבלה החלטת היועמ"ש לגבי המשך הטיפול בתלונתי - כאן

עדכון 13.5.20תלונתי ליועמ"ש בעניין חסימות "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת" שחסמו את ההעברת ההודעות ממשרד הבריאות ואת איכון השב"כ עקב מגפת הקורונה, הועברה לטיפול המשנה ליועמ"ש - כאן

עדכון 27.5.20:
עדכון שהתלונה לגבי האזנות הסתר הבלתי חוקיות של "עסקני ועדת הרבנים" הועבר לטיפולו של מ"מ פרקליט המדינה (שהוא במקרה או לא במקרה - גם היועמ"ש...)  - כאן

מעקב בסמארטפון 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים