Telecom News - בעלי קשת ורשת "חיים בסרט" אם הם חושבים שהמדינה תציל אותם!

בעלי קשת ורשת "חיים בסרט" אם הם חושבים שהמדינה תציל אותם!

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> בעלי קשת ורשת "חיים בסרט" אם הם חושבים שהמדינה תציל אותם!
שר התקשורת, דודי אמסלם, במקום להיפגש עם מי שכבר נפגע ממגיפת הקורונה בשוק התקשורת ולבדוק כיצד לסייע לו, נפגש עם בעלי הכוח וההון, ובכלל זה ראשי ערוצי קשת ורשת, שביקשו ממנו כסף, כסף ציבורי שלנו, לרבות מהכסף הממתין מזה כ-3 שנים לחלוקה (33 מיליון ש"ח) מ"מכרז האפיקים". ראשי קשת ורשת "חיים בסרט", כי בכל מקרה הכסף הזה יתחלק בין 4 גופים ולא 2 ובכל מקרה, על פי החוק, ישמש אך ורק להפקות מקור ולא לתפעול שוטף ומשכורות.
לכן, רשת וקשת נמצאות בפני מסלול אחד ברור: הוצאת חלק מהעובדים לחל"ת או פיטורין. יש לא מעט מעובדיהם, שזה הזמן המתאים לפטר אותם, במיוחד חבורה קטנה של ספינולוגים.

עדכונים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 19.3.20, 10:47דודי אמסלם

שר התקשורת, דודי אמסלם (בתמונה משמאל), קבע אמש, שהנורמה החדשה בשוק התקשורת היא אנרכיה (כאן), במקום לנצל את המשבר כדי לפתור בעיות ולקדם את הצרכים המיידיים של הציבור בישראל (כאן וכאן).

במסגרת האנרכיה הכללית, שהוא יצר סביבו ובשוק התקשורת, הוא נפגש רק עם בעלי ההון, הכוח והקרובים לצלחת של ראשי המשרד, למשל ראשי חברות הסלולר, במקום להיפגש עם אלה שכבר נפגעו מהמצב ונציגיהם המוסמכים, ולבדוק כיצד ניתן לסייע להם, ולא לבעלי ההון (שיודעים טוב ממנו, איך לדאוג לעצמם ולכספם). 

במסגרת זו, נפגש השר עם ראשי ערוצי רשת (ערוץ 13) וקשת (ערוץ 12), שביקשו בעברית הכי פשוטה כסף מהשר. כלומר: העסקים הפרטיים הללו מבקשים משר התקשורת כסף ציבורי ומיידית. 

אחד מהמקורות לקבלת כסף, הוא כספי "מכרז האפיקים", שהסתיים באפריל 2017 (הכסף מוחזק מאז אצל החשב הכללי באוצר), מכרז ציבורי, שבו התקבלו כ-33 מיליון ש"ח עבור זכות השימוש באפיקים: קשת קיבלה במכרז את אפיק 12 תמורת כ-25 מיליון ש"ח ורשת קיבלה את אפיק 13 תמורת כ-7.8 מיליון ש"ח. 

מאז, הכסף הזה עדיין לא חולק, כי יש 4 גופים הזכאים על פי החוק ליהנות מהכסף הזה: הוט, YES, קשת ורשת.

החוק קובע זאת במפורש (הסעיפים הנוגעים בדבר בחוק הם כאן, למתעניינים).

למה זה תקוע 3 שנים? כי משרד התקשורת היה אמור לקבוע קריטריונים לחלוקת הכסף. כבר בוצעו 2 שימועים לעניין זה ע"י מועצת הכבלים והלוויין, לפי נוסחאות כלכליות מסובכות, שאגף הכלכלה של משרד התקשורת הכין, ולא התקבלה החלטה, בגלל המריבה למי מגיע יותר מהכסף הזה.

בכל מקרה בו תתקבל החלטה, אפילו נניח היום, ראשי רשת וקשת "חיים בסרט", כשהם חושבים שהכסף הזה יעזור להם, מ-3 הסיבות החשובות הבאות:
  • גם אם נזרוק לפח את כל הנוסחאות הכלכליות של החלוקה, שהכין משרד התקשורת בשימועים, כאמור בחוק, והשר יחלק את הכסף הזה ל-4, שווה בשווה (ברור שהוט ו-YES לא תתנדבנה לוותר על הכסף), הרי 33 מיליון ש"ח לחלק ל-4 זה  8.25 מיליון ש"ח. "כסף קטן" במונחי ההוצאות של כל השחקנים הללו (הוט, YES, קשת ורשת). בכל מקרה, ההחלטה של שר התקשורת טעונה הסכמה של שר האוצר, ואני לא מעלה על הדעת, ששר האוצר יאפשר לשר התקשורת לבצע חלוקה לא הוגנת ו\או לא חוקית של הכסף הזה. 
  • בכל מקרה, על פי החוק, הכסף הזה הולך רק להפקות. אין שום סיכוי, שמי מתעשיית ההפקות, במצבה החמור ביותר היום, יוותר על הכסף הזה לטובת משהו אחר (דוגמת הוצאות שוטפות ומשכורות, לעובדי רשת וקשת).
  • הכי חשוב: על פי החוק, החשב הכללי באוצר מחלק את הכסף רק למי שמציג ומתחייב לבצע הפקות מקור ("הפקות מקומיות קנויות" כהגדרת החוק) והכסף משוחרר לפי התקדמות ההפקות הללו. כלומר: החשב הכללי באוצר בעצמו מפקח מקרוב, על פי החוקשהכסף הולך להפקות ולא לצריכה שוטפת של מי מהגופים הללו (הוט, YES, קשת ורשת). 
לא נראה סביר שהכנסת תשנה את החוק לטובת קשת ורשת וגם זה לא יעמוד במבחן בג"ץ, ולא יעבור שום יועץ משפטי, לבצע שינויים בדיעבד לחוק מאוד ברור ולמכרז, שנעשה בצורה מאוד ברורה: לעודד הפקות מקור. 

ההצעות האחרות של ראשי קשת ורשת, למשל, לוותר על תנאי הרישיון שלהן ועלויות הנובעות מכך, אינן ברות ביצוע, ובוודאי לא בטווח הזמן הקרוב, גם אם זה אפשרי ולא ייתקל בהתנגדויות משפטיות ואחרות. בכל מקרה, זה לא יפתור את הבעיה הכלכלית שיש לרשת וקשת בצורה משמעותית, אם בכלל. 

לכן, מומלץ לבעלי רשת וקשת להפנים את המצב ו"לצאת מהסרט" בו הם חיים כרגע.

האם בכלל מגיעה (עקרונית ומוסרית) לקשת ולרשת עזרה משר התקשורת?
בכל מדינה בסדר גודל של ישראל, שנכנסה בה מגיפת הקורונה, יש עשרות או מאות ולמעלה מזה מתים מידי יום ואלפי עד עשרות אלפי נדבקים. אצלנו זה לא קיים ועדיין אין דברים כאלה. זה לא מהשמיים ולא בגלל ניסים, שהמציא השר ליצמן.

זו עבודה מסורה סביב השעון, של אלפי ועשרות אלפי רופאים, אחיות, פרמדיקים, כוח עזר רפואי וכיו'ב. וכמובן - כל מי שמעליהם, שמנהל את המערכה הזו, שזו החזית שלנו בחודשיים האחרונים ותהיה גם בחודשים הבאים. הם הראויים לחשיפה ואהדה, יום יום - מה שלא קיים ברשת וקשת. 

מול הגאווה הישראלית הזו, של מערך הרפואה, שמחזיק את ישראל במספרים, שאין בשום מדינה אחרת בעולם, שנתקפה במגיפת הקורונה, עומדת חבורה קטנה של ספינולוגים, נחשים ארסיים, מרעילי בארות, סיקריקים ומוכרי שקרים, שהמקום הראשון שיש להציב אותם - ממש היום, זה בתור של המובטלים. שיחושו על עצמם וכיסם, מה חשים כעת כחצי מיליון מובטלים ועשרות אלפי עצמאים, שהעסק שלהם נסגר. שיבקשו סליחה מאלוהים על הרעל והשקרים, שהם הפיצו ומפיצים בתקשורת במשך שנים וחודשים, יום יום, במסכי הטלוויזיה, בערוצים קשת ורשת. אולי אלוהים יסלח להם, אבל רוב העם - לא.

למי שלא הבין למי הכוונה, אני מפנה אותו ל-3 הפוסטים של אלי ציפורי בעניין זה (כאן, כאן וכאן). הוא מבטא בצורה חדה את מה שרבים חושבים, אבל אינם זוכים לביטוי ברשת וקשת.

אם שר התקשורת דואג לכמות אפיקי החדשות בישראל, אז שייאשר מיידית לחברת i24News, שאולפניה נמצאים בנמל יפו, לשדר חדשות גם בעברית. הם ימלאו מהר מאוד את החלל של קשת ורשת, אם הן תיסגרנה.

אני די משוכנע, שערוץ i24News יוכל למלא ללא כל קושי את החלל שערוצי השנאה והשקר הללו, הפיצו במשך שנים לעם ישראל, אם הם ייסגרו. 

בעבר, גם וואלה! היו מעוניינים לפתוח ערוץ חדשות בטלוויזיה. מוצע לבדוק אם הרצון הזה עדיין קיים אצלם. אולי כדאי לפתוח קול קורא ליזמים, שמעוניינים לפתוח ערוצי חדשות ומומלץ לבחון כניסת שחקנים חדשים לתחום זה. 

מלבד זאת, הציבור מתעדכן ברשת האינטרנט בצורה שוטפת, בכל. למי שאין אינטרנט - יש רדיו. זה פועל די יפה.

כיום, לא צריך את רשת וקשת בכלל. גם לא צריך את ערוץ "כאן", שמבזבז כ-800 מיליון ש"ח מהכיס כל הציבור בישראל, שמממן זאת דרך אגרת הרכב. אבל זה נושא למאמר נפרד. 

לכן, מומלץ לשר התקשורת לעשות מעשים ולקבל החלטות רק לטובת הציבור, במערכה הכבדה, שבה אנו נמצאים. קשת ורשת הם לא אינטרס חיוני של תושבי ישראל. מעולם הם לא היו כאלה. שבעלי הערוצים ידאגו להם. לא הכיס הציבורי. 

עדכון 26.3.20
: בדיוק כפי שניתחתי וחזיתי כאן מעל, שר התקשורת דודי אמסלם דחה את בקשת הערוצים המסחריים קשת ורשת לסיוע כספי, לרבות מ"קרן האפיקים".

במכתב ששלח לערוצים כתב השר: ״הריני להחליט כי בשעה זו אין להיענות לבקשה. כספים אלו נועדו למימון הפקות מקומיות קנויות, ובכל מקרה ההחלטה כיצד לחלק אותם תחכה לחלוף משבר הקורונה ולהקמת ממשלה בישראל״.

בעלי הרשתות הללו ייזכרו, למי שרוצה לזכור, על מה שהם מעוללים, מזה שנים לציבור הצופים בישראל.

עדכון 29.3.20: פורסם כאן: "מנכ"לי קשת ורשת לשר התקשורת אמסלם: "די לתירוצים ולאוזלת-היד". מנהלי הערוצים המסחריים, אבי ניר ואבי בן טל, מסרבים להרים ידיים אל מול סירובו של שר התקשורת דוד אמסלם לתת הקלות לערוצים בעקבות משבר הקורונה, באמצעות שחרור כספי הביד בהיקף 35 מיליון שקל".

כנראה שלחוצפה אין גבולות והגיעה העת שהערוצים הללו, ערוצי אלג'זירה בעברית - ייסגרו, מחוסר מזומנים ומאי נכונות הבעלים, להזרים להם כסף, כסף שממילא הולך היישר לפח, כדי להחזיק באולפנים - פרשנים סיקריקיים, במשכורות עתק. 

עדכון 21.5.20: "סרט בהילוך חוזר", הפעם עם השר החדש ח"כ יועז הנדל
להלן הודעת דובר השר:
"שר התקשורת חה"כ יועז הנדל:
״התקבלה בלשכתי פניה ובקשה לפגישה מוועד עובדי חדשות 13 ומיו״ר ארגון העיתונאים בעניין המשבר בערוץ. הזמנתי אותם להיפגש עימי. בהמשך אפגש גם עם הנהלת הערוץ. 
עיתונות חופשית ומגוונת היא נשמת אפה של דמוקרטיה״.

עדכון 8.2.21ענת ביין-לובוביץ' ב"גלובס" פרסמה כאן (כותרת בלבד): "בלי תנאים: גנץ חתם על שחרור כספי הביד לקשת, רשת, הוט ו-yes.
כספי הביד בסך 35 מיליון שקל שוחררו לאחר שמשרד התקשורת ביטל את הסעיף שהכניס יועז הנדל, לפיו קבלת הכספים תותנה בהפקות עם זיקה של ישראליות ויהדות • השלב הבא אמור להיות אישור של שר האוצר ישראל כ"ץ להעברת הכסף, ובתעשייה חוששים להיקלע שוב למשחקי כיפופי ידיים פוליטיים."

 
CORONA FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים