Telecom News - האם כלי התקשורת נטפלים לשר איוב קרא רק בגלל שהוא "נאמן לביבי"?

האם כלי התקשורת נטפלים לשר איוב קרא רק בגלל שהוא "נאמן לביבי"?

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> האם כלי התקשורת נטפלים לשר איוב קרא רק בגלל שהוא "נאמן לביבי"?
התשובה, קרוב לוודאי, היא - כן. אך כלי התקשורת נטפלים לשר התקשורת איוב קרא מהסיבות הלא נכונות ועל "זוטי דברים" ומפספסים את העיקר. בנוסף, "ההגנה", שהשר קיבל מראש הלשכה שלו שירלי שיף, נגועה בצביעות ו-Fake News. הרמת מסך ממה שלא מדווחים לכם בכלי התקשורת: מה גל"צ פספסו בגדול בפרשת איוב קרא וחברת הדואר וגם מה הקשר בין תגובת "ההגנה" לפרשה זו לבין גלעד שרון? עדכון חשוב בסוף הכתבה. 
מאת: אבי וייס, 16.12.18, 07:40השר איוב קרא

התכנית "בוקר טוב ישראל" של גל"צ הפכה לתכנית תחקירים על השר איוב קרא (בתמונה משמאל), ולטענת ראש הלשכה (ראש המטה) שלו - שירלי שיף, זה מה שהוביל לאשפוז של השר בבי"ח הדסה. את הפרשה הזו ניתחנו בכתבה "השר איוב קרא מנסה להתחרות במשה כחלון בתחום "מינוי מקורבים וחברים"" וציינו, שמדובר ב"זוטי דברים", בזמן שאת החשדות הכבדים גל"ץ כלל לא פרסמו.

בכל אופן, כל כלי התקשורת, שמחוברים בסיסמה "רק לא ביבי", התנפלו מייד על השר איוב קרא, ומייד דרשו חקירה שלו. 

בחשיפות של גל"צ יש מעט אירוניה, שכן מדובר בתחנת רדיו צבאית, ששייכת מיניסטריאלית לשר הביטחון, שהוא כידוע לכל: ביבי נתניהו, והחשיפות של גל"צ היו על בן-בריתו הפוליטי והאישי של ביבי נתניהו, השר איוב קרא

הבעיה הראשונה, שצצה עם החשיפות, היא התגובה של שירלי ששירלי שיף עם השר איוב קראיף, (בתמונה משמאל, מצד ימין, עם השר איוב קרא, בביקורו בארה"ב ב-12.7.18, התמונה מהפייסבוק של משרד התקשורת).

אפשר להכניס את התגובה שלה היישר למדור של Fake News. 

למה? משום שמייד לאחר אשפוזו של השר בבי"ח הדסה בירושלים, היא לא רק שלחה "הודעות לעיתונות", היא התראיינה לטלוויזיה (הסרטון המלא מצוי כאן - למתעניינים) בסרטון מרגיז ביותר.

למי שלא ראה את הסרטון, אביא את העיקר: שירלי שיף, ראש לשכתו של השר איוב קרא אמרה לתקשורת כך: "... ברור לכולם, אחרי שרודפים את השר הזה, שכל הכתבות והתחקירים השקריות, שרודפות אותו, גם הבוקר גם מחר גם שלשום, בעצם גרמו לסוג של התמוטטות עצבים אצל שר התקשורת..."

אם ניקח מצב היפותטי, שבו שירלי שיף מגלה חשד למעשי שחיתות של שר בכיר, נניח ראש הממשלה, או של הבן של ראש הממשלה, והיא הייתה הולכת להתלונן על אותו בן של ראש הממשלה במשטרה, האם היא הייתה מסכימה לקבל נזיפה פומבית כזו, שכל מה שהיא טוענת זה שקר וכזב, עוד לפני שזה נבדק? ובמיוחד כאשר גל"צ הציגו מסמכים וראיות מבוססות, שמראים "שחור על גבי לבן", שאלה לא "שקרים"!

אז זה בכלל לא מצב היפותטי. למי שחושב, שאני ממציא כעת מדמיוני Fake News על שירלי שיף, שכביכול מתלוננת על הבן של ראש הממשלה, שהוא מושחת עד היסוד. אז המציאות עולה על כל דמיון. שלא תחשבו, שהמצאתי את זה, אז הנה ההודעה הרשמית שיצאה לציבור, הודעה שפורסמה בעניין התלונה הזו, [פורסמה ביום 3.1.03]:
תלונה של שירלי שיף

כמה תובנות חשובות מהידיעה הזו:
  • שירלי רוקח (זה שמה לפני נישואיה לזאב שיף, אדם מאוד מרתק, עם קורות חיים, שנכתב עליהם ספר מרתק, אבל הוא כרגע לא נושא הכתבה), הייתה בעת הגשת התלונה הזו חברת מפלגת העבודה, פעילה בסניף המקומי של מפלגת העבודה בכפר-סבא, חברה פעילה במרכז המפלגה (הייתה "יו"ר ועדת ההסברה" של המפלגה) והשתייכה בזמנו לסיעה של תומכי אהוד ברק במפלגת העבודה. 
  • שירלי רוקח (שיף) הגישה ישר תלונה במשטרה, בלי שהיו בידיה שום ראיות ובלי שעברה דרך היועץ המשפטי לממשלה (שהוא המוסמך להורות על פתיחת חקירה כזו (שכן גלעד שרון היה אמור להשפיע על החלטות של אביו ולסגור בכך את "מעגל השוחד", שנקרא אז "פרשת האי היווני").. .
  • המידע, שהוביל אותה להתלונן במשטרה, היה כתבה ב"ידיעות אחרונות". כלומר: לא היא אספה את המידע ולא ביצעה את התחקיר, אלא "ידיעות אחרונות". היא רק קראה את העיתון - כמו כל אזרח. 
  • למי ששכח, התיק הזה - נסגר.
  • כלומר: הטענות דאז של שירלי רוקח (שיף) הן, לכאורה, רדיפה שקרית, אחרי הבן של ראש הממשלה דאז.
  • כלומר, זו התנהגות בדיוק כמו שכתוב במקורותינו::"טובל ושרץ בידו". 
מה גל"צ ושאר כלי התקשורת פספסו בתחקיר שלהם, אודות "פרשת איוב קרא בדואר"?
הטענות על מינוי מקורבים לתפקידים זוטרים בדואר, הם "זוטי דברים" ו"כסף קטן" לעומת שאר השטיקים, שחשפנו אודות השר, מהיום טכס בדוארשנכנס לתפקידו ועד עצם היום הזה. הפרשה הכי כבדה (הטבות של לפחות 5 מיליארד ש"ח) נחשפו אצלנו בעשרות רבות כתבות, שהכתבה המסכמת פורסמה תחת הכותרת: "חשיפה וניתוח: למה "תיק 5000" גדול פי כמה מ"תיק 4000"?"

הדבר היותר מדהים הוא המועד בו איוב קרא העביר את ארגזי המכתבים למנכ"ל הדואר: זה היה באירוע שחשפתי כאן, שהתקיים ב-12.9.17 במודיעין (יש תמונות מהאירוע הזה - בכתבה, כולל כיצד נשלחו הארגזים של השר, שתיים מהן כאן בקטן מצד שמאל).איוב קרא בדואר

זה היה אירוע שכולו נגוע ,לכאורה, בשחיתות וניגודי עניינים חמורים של השר ומ"מ המנכ"ל, שמילה מימון, שקראתי לחקירה דחופה שלו, אך קריאתי לא נענתה וכרגיל "קליקת הפרקליטים" "גרסה" גם את העניין החמור הזה, שהחל להיות מטופל אז אצל היועמ"ש (מסמך היועמ"ש נמצא כאן, אבל הוא לא טופל, כמו לא מעט פרשיות חמורות, ש"נגרסו" ע"י "קליקת הפרקליטים").

על פי תצלום מאתר משרד התקשורת (מצ"ב כאן), שמילה מימון היה דירקטור בחברת הדואר אפילו במאי 2018. מדהים.  

לכן, שלחתי ביום 13.12.18 את הפנייה הדחופה הבאה לנש"מ, ליועמ"ש, לרשות החברות הממשלתיות (שכן חברת הדואר היא חברה ממשלתית) ולדובר משרד התקשורת:
"בהמשך לפניה הקודמת שלי (כאן למטה, מ-9.3.18) בעניינו של שמילה מימון (כדירקטור בחברת הדואר, במקביל להיותו משנה למנכ"ל משרד התקשורת ובאותה עת מנכ"ל בפועל של משרד התקשורת),

מתברר כעת, שהמצב חמור הרבה יותר ממה ששאלתי כאן למטה, שכן נחשף בתכנית "בוקר טוב ישראל" בגל"צ, שלקראת ראש השנה התשע"ח (ספטמבר 2017), העביר שר התקשורת איוב קרא למנכ"ל דואר ישראל דני גולדשטיין 7,000 "מכתבי שנה טובה" ב-8 ארגזים, עבור חברי מרכז הליכוד ופעילים, וזה, לכאורה, שלח אותן בשמו - באמצעות הדואר. זאת, מבלי שנגבה תשלום עבור השירות, ששוויו כ-15,200 ₪ (שלא שולמו עד היום).
האירוע הזה מתואר ומתועד כחלק מהתלונה שלי בעניינו של שמילה מימון (כאן, והמשך במאמר הטרי כאן).

בנוסף, זה לא מקרה ראשון, שבו השר ומנכ"ל מצטלמים ו"נותנים חסות" לאירועים של גופים המפוקחים על ידם (כולל באירועי השקה של שירותים ללא רישיון, כמפורט כאן עם תצלומים).

מאחר שחברת דואר ישראל היא (עדיין) חברה ממשלתית, ומשרד התקשורת הוא חלק מהממשלה, סבורני, שעל נש"מ והרשות החברות הממשלתיות לבדוק את העובדות שנחשפו, בנוגע לכך, שהשר שלח דואר מבלי לשלם ועוד בנוכחות דירקטור בכיר בחברת הדואר - מימון שמילה, שהיה מצוי בזמנו (בעת האירוע של המשלוח) בניגוד עניינים חמור עם תפקידו כמנהל הכללי בפועל של משרד התקשורת.

כמו כן, מאחר שאנו חשפנו בזמנו את ניגודי העניינים של מימון שמילה (לא רק בדירקטוריון חברת הדואר, אלא גם בתחומים אחרים, דוגמת מועצת הכבלים והלוויין), עוד לפני האירוע בדואר, והזהרתי יותר מפעם את השר (ואותו עצמו), לא אחת בפניות, תלונות ובכתבות מאוד ברורות, שלא ברור את מי הוא מייצג: את המשרד או את החברה \ הארגון בו הוא דירקטור, בא כעת האירוע הזה ומראה - עד כמה צדקתי ואפילו אני לא חשבתי, שכפל התפקידים של שמילה מימון יגיע לכדי מקרה כל כך בוטה ואף פלילי, לכאורה, שבו באירוע משותף של השניים (השר והמנכ"ל בפועל), בחברת הדואר, הם מבצעים עבירה פלילית, לכאורה, באופן גלוי, עם מנכ"ל חברת הדואר, עי"כ שהשר והמנכ"ל בפועל מנצלים אירוע השקה, שנעשה במרכז המיון של הדואר, ומאחורי הקלעים של האירוע, נשלחים בארגזים ובכמויות, שאי אפשר להתעלם מהן, מכתבים פוליטיים של השר, ללא תשלום לחברת הדואר, עבור השירות הזה, שנעשה ע"י חברה מפוקחת וכפופה גם לשר וגם למנכ"ל המשמש בדיוק באותה עת גם כדירקטור מטעם השר, באותה חברה מפוקחת.
לטיפולכם המסור אודה". 

תגובות טרם קיבלתי. ככל שאקבל תגובות, אעדכן בהתאם.

לסיכום
אני סבור, שיש צורך דחוף לפתוח בחקירה בנושא, שחשפנו כאן. זה לא דבר פעוט ערך ושולי. 
מדובר ב"ניגוד עניינים" ה"זועק לשמיים" ברמת אי החוקיות, לכאורה, שיש כאן. השר והמנכ"ל ידעו (גם ממני ומהכתבות, שפורסמו באתר, כתבות, שהם קוראים כל יום), שהאירוע הזה בדואר היה נגוע ב"ניגודי עניינים" הזועקים לשמיים, עוד לפני פרשת שליחת המכתבים. ככה שוק התקשורת מתנהל - ולא מהיום.

זו בדיוק הסיבה, שכתבתי מאמר ניתוח שהמשטרה טרם סיימה את "תיק 4000", מפני שהתופעות החמורות, שלא נחקרו ע"י המשטרה, גדולות פי כמה ממה שכן נחקר. 

הבעיה המרכזית עליה אני מצביע כל אותן שנים היא המצע והרקע האידיאולוגי והאנושי, שמוביל שוב ושוב את ראשי משרד התקשורת לתת הטבות במיליארדים, על חשבון הציבור וכיסו, לבעלי ההון, לבעלי השררה ול"מקורבים לצלחת", לאפשר שירותים ללא רישיון, להשתתף באירועים מפוקפקים של גופים מפוקחים רגולטורית, להתעמר בגימלאים בתוספת חשד ברור למעילה בכספי הגמלאים של המשרד, לקבל הטבות מגופים מפוקחים, לקבל כסף מגופים מפוקחים ולהוביל את השוק בכאוס גרולטורי ואישי מוחלט. .

התוצאה: גם תושבי ישראל מפסידים (כסף וביצועים של רשתות התקשורת) וגם מדינת ישראל מידרדרת בכל קנה מידה השוואתי בינ"ל, כל שנה, בעשור האחרון, וזה ממשיך גם היום, כאילו כלום. משרד התקשורת הישראלי התמחה בדבר אחד בלבד: הפקה של Fake News בקצב עולה מאז תחילת העשור הנוכחי ועד עצם היום הזה.

התרבות המושחתת הזו לא נוקתה בחקירת "תיק 4000" ממשרד התקשורת הישראלי (זאת, בגיבוי "קליקת הפרקליטים", שכוללת תומכים מכמה גופים ממשלתיים נוספים, דוגמת: חלק מראשי משרד האוצר, חלק מנש"מ, חלק מהפרקליטות ועוד. הכל כדי "לשמור אחד על התחת של השני"). החשיפות של גל"צ הן רק "קצה הקרחון", שכלי התקשורת לא מפרסמים, אולי מחוסר הבנה איך רגולציית התקשורת בישראל מתנהלת, בעשור האחרון ובמיוחד בשנתיים האחרונות, או אולי שיש כלי תקשורת שמתעסקים רק במנטרה אחת: "רק לא ביבי" וחושבים (בטעות) שזה הכל - רק הוא.  

המשך יבוא ודי בקרוב. 

עדכון 30.12.18, 19:30: בעקבות 2 הפרשות שהתפרסמו בגלי צה״ל ע״י הכתב מיכאל האוזר-טוב, ממשרד מבקר המדינה נמסר: ״משרד מבקר המדינה הודיע באחרונה לגורמים הנוגעים בדבר, כי הוחלט לבדוק היבטים הנוגעים למעורבותו של השר איוב קרא בחברת הדואר.״ משום מה החשיפה של גל"ץ". היא על החשדות (לכאורה) הכי פחות חשובות בעניין הדואר. 

כל החומר על המעשים הפליליים (לכאורה) שהתרחשו סביב חברת הדואר וצמרת משרד התקשורת כבר הונחו בפני היועמ"ש כמופיע באישור המצ"ב כאן. נקווה שבפרקליטות ובמשטרה שלא יגרסו את הנושא הזה, כמו שתלונות רבות (מדי) נגרסו בשנים האחרונות, בנוגע להתנהלות של ראשי משרד התקשורת (למעט כמובן, כל מה שנוגע לביבי נתניהו, לפי הסיסמה המושמעת ע"י ביבי ואוהדיו: "מה שלא ביבי לא חוקרים".

MISSUNDERSTANDING FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים