Telecom News - האם נמצאה הדרך המשפטית לעצור את תופעת הצינתוקים במגזר החרדי?

האם נמצאה הדרך המשפטית לעצור את תופעת הצינתוקים במגזר החרדי?

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> האם נמצאה הדרך המשפטית לעצור את תופעת הצינתוקים במגזר החרדי?
ניתוח: פסק דין שגוי בבית משפט השלום בירושלים בתביעה, שנמשכה כמעט שנתיים, עורר את התקווה בקרב תומכי "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת", שהם "מנצחים" את "האויב הגדול" שלהם: חברת "ימות המשיח". ניתוח של סיפור הזוי, שיכול להתרחש רק בישראל ובירושלים.
עדכונים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 7.1.21, 10:44כבוד הרשם הבכיר אופיר יחזקאל מאתר בית המשפט

ביום 2.1.21 פרסם כבוד הרשם הבכיר מבית המשפט שלום בירושלים, אופיר יחזקאל (בתמונה משמאל, לקוחה מאתר בית המשפט), פסק דין די תקדימי (מיד אפרט למה), בתחום המאוד טעון יצרים בחלק מהציבור בישראל (והכוונה לציבור החרדי) והוא תחום הצינתוקים. 

פסק הדין המלא נמצא כאן - למתעניינים. 

את תחום הצינתוקים אנו מלווים מאז שאתר Telecom News עלה לאוויר ב-2013 והמאמר הראשון אודות התופעה הזו פורסם על ידינו כאן ב-2013.

הנושא הזה השתלב בכל המאבקים סביב פעילות "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת". פרסמתי מעל ל-70 כתבות ועוד עשרות רבות של אייטמים קטנים נפרדים בנושא, כשהכתבה האחרונה הרחבה בנושא זה פורסמה לאחרונה באתר זה תחת הכותרת: "החוצפה המריאה לשחקים: נחסמו כרבע מיליון מספרים בבת אחת וגם של מח"ש!".

פסק הדין, שפורסם כעת מבית משפט השלום בירושלים, הוא תוצאה של תהליך, שהחל לפני קרוב לשנתיים (בפברואר 2018), כתביעה בבית המשפט לתביעות קטנות, כנגד חברת הסלולר הלו-015 וחברת "ימות המשיח".

שם התברר, שיש בתביעה הזו הרבה בעיות, וכתב התביעה תוקן פעמיים והתגלגל מבית המשפט לתביעות קטנות לבית משפט השלום, עד להכרעה בדין של כבוד הרשם הבכיר אופיר יחזקאל, שבמקום לדחות את התביעה הזו על הסף, קבע כמה תקדימים בעיתיים ביותר, שלפי מיטב הבנתי, לא מבוססים על כל חוק קיים בישראל. 

בהמשך הדרך, הסכים התובע - בסעיף 28 בפסק הדין, למחוק את חברת הסלולר הלו-015 מהתביעה, שכן החוק מגן עליה מפני תביעות כאלו. לא ברור מדוע בית המשפט לא עשה זאת מתחילת הדרך, שכן החוק ממילא קובע, שחברת התקשורת, שמעבירה, לכאורה, צינתוקים ברשת התקשורת שלה, אינה אחראית לכל מי שמחייג דרכה ואינה אחראית לתוכן השיחות.

כך, חברת "ימות המשיח", שהיא ספק פלטפורמות תוכנה בתחום התקשורת, נשארה הנתבעת היחידה. זאת, במקום לתבוע את מי  שהיה צריך לתבוע אותו: את המחייגים חיוגי צנתוק האסורים, ולא את החברה, שסיפקה להם את התוכנה לחיוג.   

למה היה צורך לדחות את התביעה הזו על הסף? מ-2 סיבות עיקריות: אין נתבעים נכונים על פי החוק (מוגדרים בחוק "מפרסמים"), כלומר, אין את אלה, שמהם חויג הצלצול המוגדר כצנתוק, ואין שום ראיה נכונה ומבוססת, שאכן היו צנתוקים, כמוגדר בחוק. בלי 2 היסודות הללו, לדעתי, כל סטודנט מתחיל למשפטים מבין, שאין מקום לתביעה. אבל זה לא המצב כאן. 

מה שגוי לעניות דעתי בפסק הדין מבית המשפט השלום בירושלים?
הכל. יש כאן אוסף אדיר של תקדימים, אבל אתרכז כאן בכמה נושאים עיקריים:

א. את מי צריך היה לתבוע?
הנושא הזה מאוד ברור בחוק (וגם בפסיקה) והחוק הנוגע נמצא כאן וכל אחד יכול לקרוא אותו בעצמו:
חוק התקשוקת 1

חוק התקשורת 2

חוק התקשורת 3

התובע, במקום לאתר את בעלי העסקים מהם הוא קיבל שיחות המוגדרות כצינתוקים, החליט לתבוע את בעלי חברת התוכנה, שמכרה להם את התוכנה, שבאמצעותה הם מבצעים את החיוג (חברת "ימות המשיח"). 

השופט, בלוליינות משפטית מאוד מוזרה, במקום לשלוח את התובע בחזרה לביתו, שיכין שיעורי בית וינסה למצוא בעצמו מי חייג אליו, החליט, שחברת "ימות המשיח" היא בגדר "המפרסם", כאילו היא אחראית לחיוגים הללו. כלומר, הוא קבע, שהיא אחראית לחיוגים ולכן היא זו שתשלם את הקנס שקבע, כ-35 אלף ש"ח. 

ב. מהן ראיות המוכיחות צנתוק?
בתחילה, התובע הביא רשימה בכתב יד של המספרים, שנטען שחייגו וביצעו צנתוק, וכתב באופן כללי מה הייתה הודעה, ששמע בחיוג, שנענה על ידו, לפני שהקשר נותק ובחיוג החוזר שלו, למספר שנכנס אליו.

אחרי שהתברר לו, שזה לא ראייה בכלל לשום דבר, הביא צילומי מסך של המכשיר שלו, שבו רואים את המספר, שחייג אליו.

השופט קיבל את צילומי המסך, כראייה לצנתוק.

אולם, אין זו ראייה בכלל לשום דבר.

אולי המחייג חייג אליו לברך אותו בשבת שלום או ברכה אחרת? אולי המחייג חייג אליו כדי לשאול בשלומו ושלום בני משפחתו? מהיכן יודעים, שזה צנתוק (פרסומת) האסור בחוק? 

ראיות נכונות ותקפות בתחום זה הן הסרטה והקלטה של החיוג, כולל מה שומעים לאחר המענה וטרם הניתוק ואחרי החיוג החוזר למספר שנכנס. כ"כ, רצוי בתוספת תיעוד של חברת הסלולר, תיעוד של פלט רישום שיחות נכנסות, שבהן רואים בברור בפלט של חברת הסלולר, את המועדים של המספרים הנכנסים הללו, זמן המענה המדויק וזמן השיחה - עד שנותקה. רק כך אפשר להוכיח באופן ממשי שזה צנתוק.

השופט בחר להתעלם מכל זה ויצר עובדות יש מאין, שכאילו אם אנו רואים בצילום מסך של מכשיר סלולרי - מספר טלפון של שיחה נכנסת, זה צינתוק. למה? זה לא ברור. 

ג. האם חובה על הנתבע למסור לתובע את הפרטים של מספרי הטלפון, שחייגו אל התובע?
השופט קבע כאן, לדעתי, תקדים לא רק בלתי חוקי בעליל, אלא גם לא הגיוני.

השופט קבע, שעל הנתבע (חברת "ימות המשיח") היה להעביר לתובע את הפרטים של בעלי המספרים, שחוייגו אל התובע, כולל לספק לתובע את ההסכמים, שנעשו בין חברת "ימות המשיח" לבעלי העסקים הללו (מהם יצאו הצלצולים), הסכמים, שנחתמו בעבר, בינם לבין חברת התוכנה "ימות המשיח". 

השופט משום מה שכח, שיש חוק מאוד מפורש בתחום הזה וקוראים לחוק הזה: חוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה – נתוני תקשורת), תשס"ח-2007.

בחוק הזה מוגדר היטב מי מוסמך לספק נתונים ממאגרי המידע של חברות התקשורת בעלות רישיון על בעלי מספרי טלפון (וזה גם עבר הרבה דיונים משפטיים ויש הרבה פסיקה בנושאים הללו, השופט כנראה שכח הכל), כמופיע, למשל, ב-2 הצילומים הבאים מתוך החוק הזה:
צו נתוני תקשורת

חוק נתוני תקשורת 2

כלומר: רק בית משפט מוסמך להחליט על כך ורק בעבירות, שהן פשע או עוון.

למי שלא יודע, צנתוק זה לא פשע ולא עוון.

כלומר: אסור לחברת "ימות המשיח", או כל חברה אחרת (דוגמת חברת התקשורת, שאצלה יש את מלא הפרטים של בעל הקו), למסור, גם על על פי החוק הזה, שום נתון על בעל הקו - לתובע. בוודאי שלא בלי צו שיפוטי. 

לא ברור, מהיכן המציא השופט בפסק הדין הזה את הלהטוט המשפטי התקדימי (כאן), כאילו חברת "ימות המשיח" הייתה אמורה למסור לתובע את הפרטים הללו בלי צו שיפוטי, שלא לדבר על הפגיעה החמורה ביותר ב"חוק הגנת הפרטיות", אם החברה הייתה עושה כך.

לפי איזו חוק קיבל השופט את ההחלטה שיש למסור פרטים של צד ג' לתובע בתביעה קטנה, או בבית משפט שלום, רק בגלל שהגיש תביעה כזו בעניין הספאם הטלפוני? 

למעשה, השופט אומר לכל חברת תוכנה שיש בה יכולות חיוג: אתם חייבים לחשוף את הלקוחות שלכם שמשמשים במערכת שלכם וההסכמים עמם בכל תביעה, בלי צו שיפוטי ובלי חוק או תקנה. למשל, לפי פסק הדין הזה אפשר גם לתבוע את ווצאפ, פיסבוק \ מסנג'ר, Hangout, זום, Teams, סקייפ, WebEX וכל חברת תוכנה אחרת, שיש בשירותים שלה חיוג ו\או שליחת הודעות ברשת הטלפוניה הרגילה והשופט אומר להם: תהיו מוכנים שתחשפו את הפרטים המלאים שיש לכם על הלקוחות, או שתשלמו אצלי קנסות ענק.

שום שופט לא יכול להורות לאזרח או לחברה עסקית, להפר בגלוי את חוקי מדינת ישראל בצורה כזו, ולכן,פסק הדין הזה מאוד תמוה, בלשון המעטה.

סבורני, שהעניין הזה יתוקן בערר שיוגש על פסק הדין הזה.

מחברת "ימות המשיח" נמסרה התגובה הבאה לפסק הדין: "יש בתביעה רשימה ארוכה של מספרים, שטען שחייגו אליו.
סרבנו למסור את פרטי הלקוחות בלי צו בית משפט, וציינו כי ניתן את פרטי הלקוחות, במידה והתובע יראה מה העבירה על החוק בכל אחד ואחד מהמספרים, ובהתאם לזה, שבית המשפט יתן צו ונחשוף את הפרטים.
הוא הגיש 3 בקשות כאלו, שלא התקבלו.
בדיון הוכחות, השופט אמר לנו, שאם נסרב לתת את הפרטים של הלקוחות, אז הדבר יהיה כנגדנו.
אנו לא מוכנים לאפשר מצב, שבו תביעה תחשוף אוטומטית פרטים של לקוחות, בלי דיון האם בכלל יש מקום לחשוף ולפגוע בפרטיות שלהם, והודענו לבית המשפט, שאנו מסרבים לתת אותם בלי צו.
ולכן בית המשפט פסק, שאנו צריכים לשלם.
אנחנו נערער למחוזי, כי לא יתכן, שתביעה, שמשורבב בה שם מספר של לקוח, תגרום אוטומטית לחשיפת פרטיו.
אנו לא נתן יד לפגיעה בפרטיות של הלקוחות".

נדווח לקוראינו מה התפתח בפרשה זו, שתתגלגל כעת לבית המשפט המחוזי בי-ם. 

JEWISH FREE
עדכון 9.4.21: חברת "ימות המשיח" הגישה ערר מאוד מפורט ומקצועי באמצעות עו"ד נריה הרואה, לבית המשפט המחוזי בי-ם. כ"כ הוגשה על ידם בקשה להוסיף ראיה: חוות דעת מומחה (אלי ביתאן), כחלק ממסכת הטיעונים של חברת "ימות המשיח" בערר זה. תמצית הערר של "ימות המשיח" מופיעה בתצלום כאן:
תמצית הערר של ימות המשיח

הערעור של חברת "ימות המשיח" לבית המשפט המחוזי בים- במלואו, כולל הנספחים - כאן, למתעניינים.
הבקשה להוספת ראיה חדש לכתב הערר לבית המשפט המחוזי בי-ם - כאן, למתעניינים. 

עדכון 28.11.21: ביום 22.11.21 שופט בית המשפט המחוזי בי-ם עבאס עאסי, ביטל את החלטת בית המשפט לשלום והתובע משך את תביעתו ובכך הסתיים העניין הזה בלא כלום. ההחלטה המלאה נמצאת כאן

עדכון 2.2.22: משרד התקשורת פרסם כאן: "רפורמת הסלולר מגיעה לציבור החרדי: שר התקשורת, יועז הנדל, מתכוון לאפשר ניידות מספרים מלאה בקווים הכשרים ולפתוח את שוק הקווים הכשרים והמכשירים המשמשים את הציבור החרדי לתחרות. פתיחת השוק לתחרות תפרק את המונופול השולט בשוק הסלולר הכשר הכולל כחצי מיליון מנויים, תקל על מעבר בין חברות, ותוזיל את המחירים לצרכן." 
פרטי השימוע כאן לתגובות עד 2.3.22.

עדכון 1.4.22: *הודעה מטעם הפרקליטות:*
*פרקליטות מחוז ירושלים (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד צמח צרפתי (28), תושב ירושלים, זאת לאחר שסחט באיומים עשרות בעלי חנויות סלולר במספר ערים ברחבי הארץ, וזאת כחלק מתכניתו לגרוף לגיסו כספים רבים וליצור מערך ארצי לפיקוח בלעדי שלו בתחום ה"כשרותעל כל חנויות הסלולר בריכוזי אוכלוסייה חרדיים. במסגרת פעילותו זו, גרף לכיסו כ-200,000 שקלים.*
 
על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד נתי בן חמו, הנאשם פנה לבעלי חנויות סלולר בריכוזי אוכלוסייה חרדיים בכל רחבי הארץ, הציג את עצמו כ"משגיח הארצי מטעם ועדת הרבנים לענייני תקשורתודרש שיתחייבו לרשימת הגבלות שהציג להם - התחייבות למכור אך ורק מכשירים שהוגדרו כ"כשריםעל ידי ועדת הרבנים, חתימה על התחייבות, ומתן שיק פיקדון בסך 10,000 שקלים להבטחת עמידתם בהגבלות אלה. בתמורה לכך, קיבלו בעלי החנויות תעודת "כשרותשל ועדת הרבנים לענייני תקשורת. מי שסירב להיענות לדרישותיו של הנאשם, ספג מסכת איומים קשה. מסכת איומים זו כללה הפגנות אלימות מול החנויות בהשתתפות עשרות מפגינים על בסיס יום יומי, השחתת החנויות והסחורה שבחנויות, בחלק מהמקרים הופעלה אלימות פיזית כלפי בעלי החנויות, ואף הופצו פרסומים בפלטפורמות פרסום שונות בחברה החרדית נגד בעלי החנויות באופן שפגע בשמם הטוב - שלהם ושל בני משפחותיהם.
כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות רבות של סחיטה באיומים.
כתב האישום –כאן.
הפרקליטות מבקשת מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.
בקשת המעצר עד תום ההליכים – כאן.
התיק נחקר על ידי היחידה ללוחמה בפשיעה (יל"פ) של מרחב ציון במחוז ירושלים.
מהפרקליטות נמסר: "כתב האישום מתאר סדרה של מעשים חמורים שבוצעו על ידי צרפתי אשר פגע בבעלי העסקים, בני משפחותיהם ובכלל תושבי השכונות החרדיות, שסבלו יום יום בשל ההפגנות האלימות והפרות הסדר שאורגנו בין השאר על ידי צרפתי ואחרים. הגשת כתב האישום נגד צרפתי תסייע להשבת הסדר הציבורי לרחובות בשכונות החרדיות, ותיתן מענה והגנה - לתושבים בכלל ולבעלי העסקים בפרט, נגד עבריינות וסחטנות מאורגנת".
 בברכה, ליהי שקלרניק, דוברת מחוז ירושלים,
אגף דוברות הסברה ותקשורת | משרד המשפטים.*

עדכון 10.8.23: שופט בית המשפט העליון י. עמית בתפקידו כשופט בג"ץ, החליט לדחות שוב את הדיון בבג"ץ 3800/22 בעניין "הקומה הכשרה" של החרדים (לאור ההחלטות הקודמות של שר התקשורת הקודם, יועז הנדל), וציין שהוא מציע לעותרים נגד משרד התקשורת - למשוך \ לבטל את העתירה, לאור המסתמן שהחוק ישונה ע"י השר הנוכחי- קרעי. ההחלטה של השופט בבג"ץ - כאן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים