Telecom News - הלו-015 של רמי לוי הפסידה בקרב משפטי בסבב ראשון לגולן טלקום

הלו-015 של רמי לוי הפסידה בקרב משפטי בסבב ראשון לגולן טלקום

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> הלו-015 של רמי לוי הפסידה בקרב משפטי בסבב ראשון לגולן טלקום
זאת, על רקע הכאוס של שירותי המידע והפרימיום ב"קומה הכשרה" של הציבור החרדי. חברת המפ"א של רמי לוי טענה בבית המשפט, שגולן טלקום מגבילה את נפח התקשורת בין השתיים, דבר המקשה על ביצוע השיחות ומכביד עליה לספק שירות ללקוחותיה (כלומר: לספקי שירותי מידע ותוכן למגזר החרדי, שמשתמשים בתשתית של הלו-015, ללקוחות המתקשרים מהמכשירים הכשרים שלהם מהרשת הסלולרית של גולן טלקום, לתא קולי קווי הנמצא ברשת של הלו-015).
מאת: אבי וייס, 6.8.18, 06:00רמי לוי

בלעדי. מאבק מרתק מתנהל "מאחורי הקלעים" בין 2 חברות תקשורת, האחת בשם המותג "הלו-015" (חברה, שהשם המלא שלה הוא "השקמה NGN תקשורת בינלאומית 015 בע"מ"), חברה בבבעלות מלאה של רמי לוי (בתמונה משמאל), אחרי שהוא קנה לפני כשנה את חלקו של שותפו לשעבר בחברה, משה מאיר, שהיה הבעלים של NGN. זו חברת תקשורת, שהמטה שלה שוכן בראש-העין, עם "רישיון כללי אחוד", חברה המספקת מגוון שירותי תקשורת בתחומים רבים, כאשר בסלולר היא MVNO), והשניה היא גולן טלקום, חברה סלולרית פעילה ודי משמעותית, כיום בבעלות "אלקטרה מוצרי צריכה", שלאחרונה יצאה לדרך חדשה בהסכם שת"פ אנטנות על הרשת של חברת סלקום. 

הרקע לכל המאבק המשפטי והייצרי הזה, זו ההפקרות בתחום שירותי הטלפוניה הסלולרית והקווית במגזר החרדי ("הקומה הכשרה"), אותה כבר תיארנו בכמה חשיפות (למשל: כאן, כאן, וכאן), ונמשיך בחשיפות הללו בשבועות הקרובים.

ההימנעות של משרד התקשורת לאכוף את החוק, התקנות והסדרי הרישיון של חברות התקשורת, בכל הנוגע למגזר החרדי, היא שדוחפת את חברות התקשורת, אחת אחרי השנייה, לפנות לבתי המשפט, כדי לנסות ולפתור את חילוקי הדיעות בינהן.

ההשתלשלות של המאבק, שאנו חושפים כאן, כללה עד כה 3 שלבים:
 1. ביום 18.7.18 הגישה הלו-015 תביעה בבית המשפט המחוזי בתל-אביב כנגד גולן טלקום, בבקשה לקבל מבית המשפט בהליך מהיר, שנקרא "המרצת פתיחה", סעד זמני (למעשה צו זמני בצורת צו עשה), שבו בית המשפט יורה לגולן טלקום להגדיל את קיבולת התעבורה בין החברות להיקף בלתי מוגבל, שכן הגבלת התעבורה הזו, מונעת מהלו-015 (לטענתה), לספק שירותים ללקוחותיה (כלומר: לספק שירותי מידע לספקים חיצוניים, המספקים שירותי תוכן במגזר החרדי). זאת, ע"י התקשרות מהטלפון הסלולרי שלהם, שנמצא ברשת של גולן טלקום, לתא קולי הנמצא ברשת של הלו-015. מדובר בשירותי תוכן דוגמת שירות "ווטסאפ-פון" שכיום מאוד מבוקש במגזר החרדי. מדובר בהיקפים של מיליוני דקות שיחה לחודש והכנסות של עשרות אלפי ש"ח לחודש, שחלקן מגיעות לספקי שירותי התוכן הללו, בגלל עלות "קישורי הגומלין" לשיחות שעוברות בין 2 הרשתות. מסמך התביעה המלא שהוגש לבית המשפט מצוי כאן - למתעניינים). בתביעתה, הלו-015 מסתמכת (לכאורה) על הנחיות משרד התקשורת, שעוגנו ברישיון של גולן טלקום, כמו ברישיונות של כל חברות התקשורת. הנחיות משרד התקשורת מצויות כאן - למתעניינים. 
 2. גולן טלקום הגישה תגובה מהירה לבית המשפט המחוזי, שבה היא טוענת, שמדובר בתרגיל הונאה מצד הלו-015 ושיש לדחות את תביעתה על הסף. לדברי גולן טלקום, בכלל לא מדובר ב"קישורי גומלין" אלא בהונאה, שנועדה לסחוט ממנה כספים שלא כדין וללא כל בסיס חוקי. התגובה של גולן טלקום מלווה בחוות דעת משפטית עצמאית, בניתוחים משפטיים מורכבים ובהתכתבויות עם משרד התקשורת (שלא עשה מאומה בעניין זה). התגובה המלאה של גולן טלקום, שנמסרה לבית המשפט המחוזי בת"א מצויה כאן - למתעניינים.  
 3. ביום 26.7.18 התקיים דיון בבית המשפט המחוזי בת"א בפני כב' השופטת חדוה וינבאום וולצקי, ובסיומו של הדיון ולאור המלצת השופטת לתובעים, הלו-015 משכה את בקשתה "למתן סעד זמני \ צו מניעה זמני" (כלומר: הפסידה בסבב הראשון של הקרב המשפטי הזה), והתיק הועבר לדיון המשך בבית המשפט המחוזי, ללא "סעד זמני", או כל סעד זמני אחר. פרוטוקול הדיון בבית המשפט המחוזי בת"א במלואו מצוי כאן - למתעניינים. 
כמה הערות חשובות בעקבות החלטת בית המשפט המחוזי בת"א מיום 26.7.18:
 • החלטת משרד התקשורת ליצור סוג חדש של שירותי פרימיום, הוא שפתח את הפתח לתרגיל של שירותי תוכן למגזר החרדי, ע"י התקשורת לתא קולי קווי. "קווי המידע הקולי" מוגדרים בתקנות וברישיון של החברות כיום כ"שירות פרמיום בתעריף רגיל", דהיינו: בתעריף רגיל של שיחה. לכן, גם אי אפשר לחסום את המספרים הללו, כי אלה לא מספרי הפרימיום היקרים, שבפיקוח רגולטורי, דוגמת 1-900 ו-1-901.  
 • כאשר החליטו במשרד התקשורת ב-2014 להעביר את שירותי הפרימיום ממספרים ניידים בקישוריות (קש"ג) של כ- 6 אגורות לדקת שיחה, למספרים נייחים בקישוריות של כ-1 אגורה לדקת שיחה, יצרו "ייצור חדש של שירותי שיחות קוליות", שיחות מממכשיר סלולר למספר נייח, שיחה המגיעה לתא קולי אוטומטי - שיש בו "שירותי מידע", תחום שלא היה בעבר בשוק התקשורת. 
 • היות וכל חבילות הסלולר הקיימות היום (לרבות החבילות של לקוחות גולן טלקום) הן חבילות "ללא הגבלה" של דקות שיחה, יש כאן יכולת לייצר "מכונת מזומנים", מתנועת השיחות הקוליות הללו, שמגיעות לתא הקולי של שירותי הפרימיום, שכיום מיועדות בעיקר למגזר החרדי. משרד התקשורת יצר בעצמו את התופעה הזו וכעת נמנע מלהתערב בה, כשנוצר כשל שוק חדש. 
 • ההגבלה של גולן טלקום בהיקף החיבור שיש לה להלו-015 והרצון שלה למנוע שימוש בחיבורים הללו לצריכת שירות תוכן (מה שמוביל להוצאה כספית גדולה לגולן טלקום, לטובת הלו-015 וספקי התוכן העובדים עימה), היא סוגיה שטרם הוכרעה בבית המשפט. זאת, כי כפי שדיווחנו כאן, הלו-015 כשלה בבית המשפט המחוזי רק בבקשת "המרצת פתיחה" וסעד זמני", אבל הדיון המלא בבקשתה טרם התקיים וזה יכול לקחת שנים. עד אז, החובות של גולן טלקום כלפי הלו-015 ימשיכו להצטבר, וללא הכרעה של משרד התקשורת, הבעיה הזו לא תיפטר בטוב. היו בעבר סכסוכים דומים (למשל בין טלזר -019 לגולן טלקום) שלא נגמרו בטוב ולמעשה נגמרו אחרי זמן רב בפשרה כלכלית מאוד צולעת בין החברות. זאת, מבלי להכריע באם צורת השירות הזו, למשל בשיטה שנחשפה עקב הסכסוך כאן, של "שירותי פרימיום בתעריף רגיל", בשירותים שנעשים ממכשיר סלולרי לתא קולי במספר קווי, היא סבירה וחוקית. הסכם הפשרה של גולן טלקום עם טלזר- 019 אפשר לספקי התוכן לא לקבל את הפשרה ולהגיש תביעה עצמאית על מלא הסכום. התוצאה: יש כיום עשרות תביעות כאלו בבתי המשפט, בין כל חברות התקשורת (לא רק כנגד גולן טלקום), כי זו הייתה ועודנה הבעיה של כל השוק הסלולרי והנייח.  
 • לעניות דעתי, הלו-015 תפסיד גם בהמשך הדיונים בבית המשפט בת"א, משום שהיא טעתה בדרך הגשת התביעה שלה. זאת, כי הלו-015 לא עשתה את מה שרבים עושים. אני תמיד נותן כדוגמה את סיני ליבל: הוא תובע גם את משרד התקשורת, ביחד עם החברה, שנגדה הוא יוצא, חברה, שלטענתו לא מקיימת את הוראות הרישיון שלה. זאת, כדי שאיש לא יוכל להתחמק מהדיון לגופו של עניין וממתן מענה רגולטורי מתאים לבית המשפט.
 • אנו שלחנו ב-2.8.18 את הפנייה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת: "מצ"ב תביעה על כך, שגולן טלקום חוסמת גישה למידע קולי. האם ידוע לכם? האם המשרד עשה משהו בנדון (או מתכוונן לעשות משהו)?" תגובה לא קיבלנו, לא שלא ניסינו לקבל תגובה. ככל שנקבל איזו תגובה, נעדכן בהתאם. קוראינו הוותיקים כבר יודעים שלא נקבל תגובה... לכן, אנו סבורים, שיש לכפות דרך בית המשפט על משרד התקשורת, להפסיק מההתחמקות הזו ולבצע את תפקידו הציבורי, תפקיד מרכזי של המשרד הזה, בשוק התקשורת הישראלי.
 • יש דרך רגולטורית מאוד פשוטה לפתור את הבעיה שנחשפה כאן: להוריד את הקש"ג הקווי לאפס (או קרוב לאפס, לכמה שברי אגורה לדקה), כפי שהומלץ להיעשות ע"י "ועדת גרונאו" מ-2013 וזה היה אמור להתרחש כבר ב-2016 (כאן). זה לא קרה. אנו במחצית 2018, אם מי מקוראינו לא שם לב. החלטת שר התקשורת דאז גלעד ארדן (כאן) מאוקטובר 2013, נשארה ללא המשכיות רגולטורית. למה? זה מנותח בהרחבה כאן, כאן וכאן. בקצרה: "לא סופרים את הציבור ממטר". ראשי משרד התקשורת עסוקים בימים אלו בקידום "המחטף" שנועד לספק צ'ופר של כ-5 מיליארד ש"ח לפחות לסלקום. זה העסיק ויעסיק אותם עוד הרבה זמן. שום תועלת לא תצמח מזה, לרוב המוחלט של תושבי ישראל, בעשור הקרוב.
 • בשנים האחרונות, צמרת משרד התקשורת מרוכזת ב"חלוקת צ'ופרים" לבעלי חברות התקשורת. קודם לקבוצת בזק, ואחרי "המהפך" שהתרחש בקיץ שנה שעברה (מה שמכונה כיום "תיק 4000"), הצ'ופרים עברו למתחרות של בזק ובראשן סלקום. יש דרך לפתור את בעיית פריסת הסיבים לבתים בישראל והיא מפורטת למשל כאן. בקצרה: זה כולל סילוק צמרת משרד התקשורת הקיימת, ש"מובילה באף" את תושבי ישראל, הקמת "רשות לתקשורת" עצמאית ומקצועית, רגולציה חדשה לבזק (ואולי אף להוט), שכוללת פריסת סיבים לבתים לכ-95% מתושבי ישראל תוך 5 שנים, קידום תחום ה- WISP (פס רחב באוויר באלחוט רחב סרט) וה-5G, ובמקביל ביטול "השוק הסיטונאי" כפי שאנו מכירים אותו, בעיקר בגלל "סוגיית הווקטורינג" ומעבר אפשרי, לאחר עבודה של ועדה ציבורית שתעסוק בנושא, למודלים רגולטוריים חדשים דוגמת: L2WAP ו\או WLR, שמקובלים באירופה, לרבות אפשרות ביטול מלא של "השוק הסיטונאי", כפי שהתרחש ומתרחש בלא מעט מדינות באירופה. כל זאת, לאור התקדמות המהירה של הטכנולוגיות רחבות הסרט החדשות בעולם: "סיבים לבתים" ברוחבי פס של עד 10 גיגה, רשתות IoTסלולר 5G ו-WISP. אני מניח שקוראינו כבר מבינים שכל זה הוא בגדר חלום. לכן, נמשיך בהתכתשויות סביב נושאים שוליים בהיקף אין סופי של "מיקרו רגולציה", דוגמת "שירותי פרימיום בתעריף רגיל", בשוק תקשורת עקום וכאוטי
COURT FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים