Telecom News - הפקרות: הרשות השנייה תחסל צפייה ב"עידן +" לרוב צופי השידורים החינמיים

הפקרות: הרשות השנייה תחסל צפייה ב"עידן +" לרוב צופי השידורים החינמיים

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> הפקרות: הרשות השנייה תחסל צפייה ב"עידן +" לרוב צופי השידורים החינמיים
הרשות השנייה, בדומה למשרד התקשורת, מנצלת את העובדה, ששר התקשורת (בני גנץ) הוא לא בדיוק שר התקשורת ולא מעורב בעשייה, ולכן היא החליטה לפרסם שימוע אנטי-ציבורי, שיסתיים בעוד כמה ימים (ב-15.2.21), שלפיו השידורים בטכנולוגיה הישנה (הנקראת DVBT) יבוטלו ויבוצעו שידורים רק בטכנולוגיית DVBT-2 החדשה יותר. כלומר: כל מי שיש לו ממיר ישן, יכול לזרוק אותו בקרוב מאוד לפח. כך, מאלצים את רוב צופי "עידן +" להחליט אם לרכוש ממיר חדש, או לחפש חלופות אחרות ל"עידן +". כאוס מוחלט והפקרות חוקית (בגלל שודדי משאבי "עידן +: סלקום ופרטנר), במשמרת של שר התקשורת בני גנץ. 
עדכונים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 13.2.21, 18:03יוליה שמאלוב ברקוביץ' - מאתר השרות השניה

כנראה, שיו"ר הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו, יוליה שמאלוב ברקוביץ', (בתמונה משמאל מאתר הרשות השנייה), תפסה את השיטה של מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, ("לעשות מה בראש שלה", במצב בו השר בני גנץ לא פנוי להתעסק בתעלולים של צמרת משרד התקשורת), ליזום מהלכים אנטי ציבוריים, בשקט. 

הרשות השנייה פרסמה (כאן) שימוע, שמסתיים ב-15.2.21, שימוע תחת הכותרת הדי תמימה: "שימוע - סגירת מרבב ראשון ומעבר מטכנולוגית DVBT לטכנולוגיית DVBT-2 - במערך שידור עידן+". 

המשמעות של השימוע: כמות לא ידועה של משתמשים (אבל, כנראה, אלה רוב הצופים ב"עידן +", במיוחד בקרב השכבות היותר חלשות באוכלוסייה), תפסיק לקלוט את שידורי "עידן +", כי יש לצופים הללו ממירים ישנים, שאינם בתקן DVBT-2.

כך, תוך זמן קצר, הצופים הללו יצטרכו להחליט אם לרכוש ממיר חדש, או לחפש חלופות (למשל, לצפות דרך האינטרנט, בשירותי טלוויזיה הקיימים ברשת האינטרנט).

ניתוח מפורט של המצב האומלל הזה, שהשידורים הציבוריים החופשיים בישראל נכנסו אליו, יש למשל כאן באתר "כלכליסט". 

עוד מידע על ההבדלים בין 2 הטכנולוגיות הללו (DVBT ו-DVBT-2) יש כאן באתר הרשות השנייה, או כאן באתר פרטי המוקדש לנושא זה של "עידן +".

יודגש, שאין בידי הרשות השנייה כל נתון מהימן או בכלל, כמה צופים יש ל"עידן +" בישראל וכמה מהם מחזיקים בממירים ישנים (או בטלוויזיות חכמות, שאין בהן יכולת קליטה מובנית של DVBT-2). כך, שכל הצופים הללו יושפעו ישירות מההחלטה הזו, ויפסיקו לקלוט את השידורים של "עידן +", אם השימוע יאושר.

יצויין, שבעולם מזמן החלו לעבור לטכנולוגיה הרבה יותר מתקדמת, להפצת שידורים חינמיים באוויר לבתי הצופים. זה החל בדרום קוריאה (המכוסה כבר כולה בטכנולוגיה החדשה) ובארה"ב, שכעת מתחילה להיות מכוסה, בטכנולוגיה ששמה ATSC 3.0. זה מפורט בכתבות הבאות:  אגב, התקן החדש ATSC 3.0 מחייב, שיהיה לו "תאימות לאחור" לכל משדר המשדר בתקן החדש. כך, שבעלי ממירים ישנים במדינות, שעברו או תעבורנה לתקן החדש, עדיין יוכלו לקלוט את השידורים בשיטה הישנה, והם לא ינותקו לגמרי מהשידורים עקב השדרוג.

כמובן, שבעלי ממירים ישנים לא יוכלו להנות מהיכולות החדשות של ATSC 3.0 דוגמת: 4K, אינטרנט, פרסונליזציה, חיבור למכשירים ניידים כולל סמארטפונים ועוד.

בשום מקום בעולם לא ניתקו בעלי ממירים ישנים מהשידור הציבורי החופשי, כמו שהרשות השנייה מתכננת בשימוע הנעשה כעת.

דבר כזה מופקר יכול להתרחש רק בישראל.  

למה הרשות השנייה רוצה לסגור את השידורים של "עידן +" בתקן הישן ולנתק את השידורים לבעלי ממירים ישנים?
זה ברור. זה כתוב בשימוע: לחסוך כסף.

למה חסר לרשות השניה כסף, כדי להפעיל את "עידן +" גם עם המשדרים הישנים, כדי לשמור על "תאימות לאחור" ולא לפגוע בציבור היותר חלש באוכלוסייה, שאין לו כסף לרכוש ממירים חדשים?
הסיבה למחסור בכסף לרשות השנייה מאוד ברורה: משאבי "עידן +" נשדדים מזה שנים ע"י חברות, שצמרת משרד התקשורת מספקת להן "חיסיון מלא" מפני כל תביעה או חקירה בהפרת חוק (כל חוק), דוגמת קבוצת סלקום (וגם פרטנר).

הן השודדות הראשיות של משאבי המדינה בלי לשלם עליהם (אבל מהצופים - לקוחות סלקום ופרטנר, הן כן גובות כסף, בניגוד לחוק ובלי כל רישיון). 

מדובר בשוד פראי ומתמשך וללא כל מורא (של סלקום ופרטנר), של משאבי "עידן +", על חשבון הציבור והכיס הציבורי.

כעת, בגלל שאין כסף לרשות השניה, הרשות מעוניינת לחסוך כסף ולחסל את השירות הזה לרוב הצופים. ככה פשוט.
החטא ועונשו על הגב של הציבור. 
 
הכאוס הלא חוקי המדהים והמזעזע הזה (יש חוק ספציפי ומעודכן ל"עידן +", עם הרבה סמכויות אכיפה, שמעולם לא הופעלו, בגלל "החסינות" הניתנת ע"י צמרת משרד התקשורת לחברות סלקום ופרטנר), נחשף על ידי עשרות פעמים ומפורט, למשל, בכתבות החשיפה הבאות: תגובתי לשימוע נמצאת כאן

האם מי מהגופים הציבוריים וגופי הצרכנות שיש בישראל, או מחברי הכנסת, יעצור את ההפקרות הזו?

כרגע, זה בספק רב. 

עידן פלוס לוגו
עדכון 15.2.21:
א. אתר לא מוכר, זניח ושולי ביותר בשם Read It Now הטוען שהוא קיים מאז 1999, המנוהל ע"י אדם לא מוכר ולא ידוע בכלל, פרסם (כאן) טענה מוזרה ביותר, כאילו הוא היה קודם בחשיפת השימוע של "הרשות השנייה" בעניין "עידן +", והטענה של אתר טלקום ניוז לראשוניות \ "בלעדיות" או כ"ראשונים לדווח" היא לא נכונה והאתר הלא ידוע, הטפשי והלא נחשב הזה, היה ראשון בפרסום הנושא הזה.
יש כמה בעיות בסיסיות בטיעון השגוי הזה: אתר Read It Now לא פנה לקבל תגובה ממני ואני מניח שהצפצוף על החוק והאתיקה העיתונאית - היא דבר שבשגרה באתר הזוי זה, כך שממילא אין מה להתייחס למה שכתוב באתר הזניח והנידח הזה, אם הוא לא פנה  לקבל תגובה לטענה הזו שלו. בכל מקרה: ממתי אתר שולי ולא מוכר, גם זניח ביותר וחסר קוראים, קובע את התקן בעיתונות, מה זה "בלעדי" ומה זה "ראשונים לדווח"??
התשובה לשאלה הזו די ברורה: הוא לא קובע כלום. כלל לא חשוב, לאיש על פני כדור הארץ ובכלל ביקום, ובודאי לא לאתר Telecom News עם 70 עד 200 אלף קוראיו, מה נכתב באתר הזניח הזה - לגבי מה זה "בלעדי" ומה זה "ראשונים לדווח". אין כל חשיבות מה חושב אתר זניח זה ובעליו הלא מוכר לאיש בשוק התקשורת, או בכלל, לגבי ההגדרות של "בלעדי", או "ראשוני לדווח". זה בכלל לא עסקו לקבוע לאתר אחר, איך לסווג את הכתבות שמתפרסמות - באתר אחר. אין לו צל של מושג לגבי מבנה האתר והסיווגים שבו וגם אין לו שום אחריות או נגיעה לסיווגים הללו ב-Telecom News. הוא לא "עורך על" בשוק הפורטלים ואתרי החדשות והוא לא קובע כלום לאיש, בשום נושא. זה בכלל לא בתחום השיפוט שלו, אם יש כתבות באתר אחר, שמסווגות כ"בלעדי". מה זה עניינו בכלל?? זה עניין של הקוראים ולא שלו. בכלל. שיעסוק בסיווגים של עצמו ולא בסיווגים אצל האחרים. האתר ההזוי הזה - יכול להמציא לעצמו כללים כמה שהוא רוצה, כל הזמן. זה לא מעניין איש ומחייב רק את עצמו ואת קוראיו המעטים, גם זה בקושי. 

ב. מתברר שבניגוד לטענת הרשות השנייה בשימוע שיש כאן למעלה, שאין לה כסף והיא רוצה לחסוך בכסף וזו הסיבה לסגירת המשדרים הישנים, מתברר שבפועל יש לרשות השנייה כסף. איך אני יודע את זה? פשוט מאוד: מההודעה על "פטור ממכרז" שהרשות פרסמה כאן, (עם הבהרות כאן וכאן), שהרשות עומדת לרכוש מספק בחו"ל (אצל ספק לא ידוע כרגע בעלות לא ידועה, אבל זה הרבה כסף), משדרים חדשים של DVB-T2, לרבות חלקי חילוף, ובתוספת של עלות התקנתן ותחזוקתם לאורך זמן. אם אין כסף, אז איך פתאום יש כסף לקנות ציוד יקר בחו"ל (כולל הבאת טכנאים ומהנדסים מחו"ל, כדי שיעסקו בהתקנת ותחזוקת המשדרים הללו)? תמהני. 

עדכון 10.5.21: על פי נתונים עדכניים מפיו של Madeleine Noland נשיא ארגון ATSC, עד סוף השנה (2021) כ-25% מבתי האב בארה"ב יהיו מכוסים ע"י ATSC 3.0 בשידורים של NextGen TV. לדבריו, עד סוף 2022 כ-70% עד 75% מהשוק האמריקאי יהיה מכוסה בשידורים הללו. מדהים.

לאחרונה, 6 חברות שידור מובילות הצטרפו לשידורים ובכלל זה: Nexstar’s WOTV (ABC), WOOD-TV (NBC), WXSP-CD and WOLP-CD (MyNet); Sinclair Broadcast Group’s WWMT (CBS); and WXMI (Fox), which is owned by E.W. Scripps

עדכון 30.6.21: ארגון NextGen TV מדווח ששירותי ATSC 3.0 מיושמים כבר ברחבי ארה"ב במעל ל-60 שווקים (איזורים), עם מגוון רחב של תוכניות וכלי תוכנה וחומרה' שמסייעים ליצרני התכנים (ה- Broadcasters), להגר ל- ATSC 3.0.

כמות גדולה של חברות טכנולוגיה מסייעות כעת למעבר ל-ATSC 3.0 כמפורט במאמר הטרי שפורסם כאן ב-TvTech

עדכון 23.6.22: על פי דיווח של ה-FCC, שפורסם כאן, שירותי NextGen TV בטכנולוגיית ATSC 3.0 מיושמת כבר ב-68 שווקים בכל רחבי ארה"ב ומכסה כעת כמחצית מבתי האב בארה"ב. בהחלט הישג מאוד משמעותי.  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים