חומר המשך ההשתלשלות של סודות הפרקליטות

דף הבית >> עולם ה-ICT >> חדשות משרד התקשורת >> חומר המשך ההשתלשלות של סודות הפרקליטות
המשך ועדכונים בדבר ההשתלשלות החשיפות שהחלו בפרק: "חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים"": 

עדכון 11.8.21: הוגשה תלונה למבקר המדינה (כהמשך לדו"ח הביקורת שלו, המוזכר בתחילת הכתבה). התלונה כוללת את כל מה שנחשף בכתבה זו - כאן
כ"כ נשלחה פניה למבקר המדינה למנוע מבעלי תפקידים הנגועים ב"ניגודי עניינים" מלקבל גישה לתלונותיי בנוגע לפרקליטות (זאת, בהמשך לכתבה: חשיפה: כיצד היועמ"ש ופרקליטות המדינה השתלטו ונטרלו את מבקר המדינה). הפנייה למבקר המדינה - כאן

עדכונים 13.8.21: 
א. חשיפות בלעדיות, מסמרות שיער ומזעזעות ברמות בלתי נתפסות, אודות הסודות שצמרת הפרקליטות מסתירה מהציבור. מדובר בגוף שנמצא מעל לכל חוק ונורמה וחסין מפני הכל, כמפורט כאן. חשיפת קבירת פרשיות מין ושחיתות בתוך הפרקליטות, בניגוד לחוקי מדינת ישראל. כל מה שכלי התקשורת שכחו ולא רוצים לדווח לציבור. ריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-13.8.21 (כ-11 דקות), אודות "שערוריית הטיוח, קבירה וגריסת תלונות בתוך הפרקליטות". כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, איך "הקליקה" דואגת לחסינות מוחלטת של חבריה, מפני כל בדיקה וחקירה. 
הלינק לקובץ ההאזנה מצ"ב: https://bit.ly/TziporyWeiss130821. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/PraklitutSecrets.


ב. חשיפת מה שהיועמ"ש ד"ר מנדלבליט ממש לא רוצה שהציבור יידע, בראיון בלעדי לרדיו "גלי אשקלוןנט". ראיון של אבי וייס עם יוסי פרטוק, באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-13.8.21. כ-17 דקות, בחשיפות מזעזעות ומטלטלות אודות טיוחים וגריסת תלונות חמורות בתוך הפרקליטות, שלא תשמעו בכל מקום אחר.
הלינק לשידור ביוטיוב: https://youtu.be/bfodUzq8oZk. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/PraklitutSecrets


עדכונים 16.8.21:
א. הנציב, השופט בדימוס דוד רוזן פרסם (כאן) את הדו"ח השנתי של הנציבות לשנת 2020. דו"ח מאוד מזעזע ונוקב על המצב בפרקליטות. 

ב. הוגשה תלונה חריפה ליועמ"ש כנגד ראשי הפרקליטות, בפרשת הטיוחים של חקירות פנימיות בפרקליטות. התלונה - כאן. אישור קבלה - כאן

ג. נשלחה פנייה לכבוד השופט נתן זלוצ'ובר, סגן נשיא בית המשפט המחוזי באר-שבע, בבקשה לבחון ביטול פסק הדין בו מעורב הפרקליט ממחוז דרום בפרקליטות (כמפורט בסעיף 5-ב' לעיל). הפנייה במלואה ללא הנספחים (פניה שטרם נענתה) לשופט המחוזי בב"ש - נמצאת כאן

ד. האם החל תהליך של "חזרה בתשובה" בפרקליטות בתחום "תפירת התיקים"? חשיפת מה שהיועמ"ש ד"ר אביחי מנדלבליט ממש לא רוצה שהציבור יידע, בראיון בלעדי לרדיו "גלי אשקלוןנט". ראיון של אבי וייס עם יוסי פרטוק, באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-20.8.21. כ-17 דקות, בחשיפות מזעזעות ומטלטלות אודות טיוחים, שרפת וגריסת תלונות חמורות בתוך הפרקליטות, שלא תשמעו בכל מקום אחר.
הלינק לשידור ביוטיוב: https://youtu.be/C_aqRvA3DSo. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש בחשיפות בלינק כאן: https://bit.ly/TikeyHaalafimWrong
 

עדכון 21.8.21: סרטון של 41 דקות נטו אצל גילה בויום כאן, תחת הכותרת: "לנוכח תיקשורת מכבסת ודברים שמסתירים מאיתנו.
אבי וייס ותיקי האלפים מדבר בין היתר על השמדת מסמכים ופדופילים, מה באמת קורה עם הקורונה, ולמה לגדעון סער יחד עם שרן השכל יש כזה עניין בחוק הקנביס. דברים שלא תשמעו עליהם בתיקשורת. מקומם ומכעיס. שתפו בכל הכוח". מומלץ לצפייה ולהפצה.

עדכון 23.8.21: חשיפות שאפילו המגישים בועז גולן וד"ר אור ברק נדהמו מהם וקראו לחשיפות הללו: "סיפורים מפחידים", "שיטות מאפייה", ו"לא ייאמן". ראיון נוקב של 12 דקות עם בועז גולן וד"ר אור ברק, בתכנית "בוקר טוב ישראל" ערוץ 20 ב-22.8.21. ראיון מהמם המלווה בחשיפות מטלטלות שלא תרצו להחמיץ. הסודות שהפרקליטות והיועמ"ש מחביאים היטב, מה שלא תשמעו בשום מקום אחר.
הלינק לשידור ביוטיוב: https://youtu.be/2whDDl2-YRA. מידע נוסף ומרתק למתעניינים, יש בחשיפות בלינק כאן: https://bit.ly/TikeyHaalafimWrong


עדכונים 24.8.21
א. מה התקשורת מסתירה מהציבור? שבפרקליטות גורסים תיקים, ניירות ותלונות כנגד פרקליטים עבריינים וסוטים (לכאורה), בכמויות מחרידות! ראיון מהמם המלווה בחשיפות מסעירות של 41 דקות ב-21.8.21, אצל גילה בויום בערוץ הפרטי הפופולרי שהקימה, ריאיון שלא תרצו להחמיץ ואחר כך להפיץ לכל כיוון. הסודות שמחביאים היטב, שלא תשמעו בשום מקום אחר. 
הלינק לשידור ביוטיוב: https://youtu.be/kjJA0K19Mew. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש בחשיפות בלינק כאן: https://bit.ly/PraklitutSecrets


ב. חשיפת כל הפרטים שנחשפו ממש בימים האחרונים, אודות גריסת מסמכים והעלמת פרקליטים עבריינים (לכאורה) בפרקליטות, בשיטות הלקוחות ממשטרים דיקטטוריים חשוכים ומחוץ לכל מסגרת חוקית כלשהי. ראיון נוקב של 19 דקות עם גלי בת חורין (גב"ח) בתכנית החדשה שלה, במסגרת "פורום קפה שפירא", תכנית בשם: "זומ-אין יומי עם גלי בת חורין" ב-24.8.21. ראיון מהמם וגם מבדר (כמו במערכון סטירי נוקב), המלווה בחשיפות מטלטלות, שלא תרצו להחמיץ. הסודות שהפרקליטות והיועמ"ש מחביאים היטב, כדי שהציבור לא ידע איך תופרים תיקים ובמקביל גורסים תלונות, בטונות, כנגד פרקליטים סוררים.
הלינק לשידור ביוטיוב: https://www.fcs-org.com/video?wix-vod-video-id=9Rou3vQarvM&wix-vod-comp-id=comp-kc4n694v
מידע נוסף ומרתק למתעניינים, יש בחשיפות בלינק כאן: https://bit.ly/TikeyHaalafimWrong


עדכונים 30.9.21:
א. התקבלה, לאחר כמה תזכורות ונדנודים, תשובת נש"מ בנוגע לפרקליט ממחוז ת"א, הוא בכלל לא הגיע בית דין למשמעת בעניין מעשיו, אלא קיבל הערה מנהלית משר המשפטים, או ממנכ"ל משרד המשפטים (לא ברור מהתשובה ממי בדיוק), בהליך פנימי לחלוטין (ולא בנש"מ), הליך שהתקיים ב-2006 ונמחק מתיקו האישי לפני 10 שנים (כלומר ב-2016). פשוט מדהים.

תשובת נש"מ במלואה נמצאת כאן (כולל תשובה קודמת ממשרד המשפטים, בעניין פרקליט מחוז מיסוי וכלכלה ת"א). 

ב. בעקבות התגובה המדהימה של נש"מ אלי, נשלחה ממני תגובה מאוד נוקבת עם סדרת שאלות חדשה וחריפות לנש"מ.
מסמך התגובה שלי לנש"מ במלואו נמצא כאן

עדכון 5.10.21: הפעם נש"מ הגיבו ממש מהר לשאלותיי מ-30.9.21 וכהרגלם "מרחו אותי" מלמעלה עד למטה. מסמך המענה של נש"מ במלואו נמצא כאן

הערה חשובה: ככל הנראה, לעו"ד מומי למברגר יש אג'נדה מוזרה של טיוח עבירות מין של פרקליטים, מנהלים ועובדי ציבור ובמיוחד בכירים.
לא ברור אם הציבור שם לב לכך, אבל להיכן שאינך מסתכל, עו"ד מומי למברגר סוגר ומטייח עבירות מין והתנהגויות של עובדי ציבור בכירים ודוגמה בולטת היא (ציטוט של הכתב לירן לוי, מתקופת היותו של עו"ד מומי למברגר פרקליט מחוז ת"א ובהמשך המשנה לפרקליט המדינה לתחום הפלילי), בכתבה כאן ב"וואלה!" (כותרת בלבד): "מדוע סגר המשנה לפרקליט המדינה תיק עבירות מין של קצין בכיר בשב"ס? שוהם יוסף, לשעבר מפקד כלא איילון, הודה כי ביצע מעשים מגונים בקצינה שהייתה כפופה לו וביקשה להתקדם בארגון, אך הפרשה הסתיימה ללא הליך פלילי. המתלוננת: פרקליט המחוז, שלמה למברגר, אמר "אין ברירה". הפרקליטות: "לאחר בחינה סברנו כי התיק מתאים להסדר מותנה". כתבה מזעזעת ביותר ובלתי מתקבלת על הדעת. 

בכירים אחרים בפרקליטות סבורים, שזה, ככל הנראה, נעוץ בתפיסתו המינית המעוותת, בעניין עבירות המין הפליליות של בכירים, בפרקליטות ומחוצה לה. 

תשומת לב שהכישלון (עד כה) של הפרקליטות ב"כתב החשדות" וב"כתב האישום" המפוברק וההזוי שקרוי "תיקי האלפים", מקורו ברמה הירודה של פרקליטים בכירים, שחלקם משקיע את זמנו (במקום לעבוד) במעשים פליליים ומשמעתיים מכל הסוגים (ובעבודות פרטיות ללא היתר, על חשבון שעות העבודה, בעיקר הרצאות באקדמיה) ובכלל זה הם שקועים ב"ניצול יחסי מרות" כהגדרת העבירה הזו בחוק), והרמה הירודה הזו מנותחת באתר זה בכתבות רבות, בין היתר, בכתבה הנוקבת כאן: 
"למה "תיקי האלפים" נראים כמו חלטורה מקרטעת של טירונים כושלים?". מזעזע ברמות על. 

לא פלא שיש יותר ויותר פרקליטים זוטרים כבכירים, בפרקליטות המדינה ובלשכת היועמ"ש שהתפקחו ויצאו מ"ראיית המנהרה" של "תפירת התיקים" כנגד הימין בכלל ונתניהו, חבריו ובני משפחתו בפרט: "בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000!".

עדכונים 12.10.21:
א. ביום 6.10.21 נעשתה פנייה על ידי לעו"ד דנה בלום, הממונה על ועדת ההתמחות בלשכת עורכי הדין, האם היא מודעת שבפמ"ד ככה מחנכים את המתמחים והמתמחות של הפרקליטות (בענייני פדופילים). תשובה טרם נתקבלה (די ברור למה). הפנייה והתזכורת שנשלחה ללשכת עורכי הדין נמצאת כאן. ככל שאקבל תגובה מלשכת עורכי הדין, אעדכן בהתאם. די ברור שתשובה לא אקבל. "יד רוחצת יד". 

ב. ביום 6.10.21 נעשתה פניה חוזרת על ידי לנש"מ (נציבות שירות המדינה) בשאלה באם התשובות הקודמות של הנציבות אלי נעשו בידיעת הנציב וזו העמדה הרשמית של נציב שירות המדינה (שכן עלה החשש שכל מסכת הטיוחים נעשתה מאחורי גבו של הנציב ולא בידיעתו). הפניה והתזכורת לנש"מ נמצאת כאן. תשובה טרם נתקבלה (די ברור למה). ככל שאקבל תגובה מנש"מ, אעדכן בהתאם.

עדכון 19.10.21: הוגשה תלונה נוספת לנש"מ (עם העתק לפרקליט המדינה) בעניינו של הפרקליט CD מפמ"ד, שהשתתף בהפגנה כנגד נתניהו ואף צילם אותה ויש טענה \ סברה שקיבל (לכאורה) כסף גם כדי להשתתף בהפגנה וגם כדי לצלם אותה עבור "כלכליסט". התלונה ותגובת נש"מ הראשונית נמצאת כאן. מהפרקליטות טרם נתקבלה תגובה. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

עדכונים 25.10.21 עד 4.11.21:
א. עו"ד כנרת בראשי פרסמה כאן וכאן את הציוצים הבא:
1) "לידיעת @naamasik, כתב המשפט שלכם @avishaigrinzaig הפך בתקופה האחרונה, כך נראה, לשליח בית דין לכתבי תביעה.
א. ראוי לעשות תיאום מס.
ב. להורות לו על ביצוע מסירה כדין, שכן פרסום כתב תביעה בטרם נמסר לנתבע, הוא סוג של חוסר מקצועיות בלשון המעטה.
על החתום הנתבעת."
2) "שואלים אותי על מה אני *שוב נתבעת* אז כך בסביבות חודש יולי 2020 בתיק מתפ"ח 51254/10/19  עו"ד יריב צרי (התובע) אמר למתמחים טלי ונדב: "אז מה אתם מגישים כתב אישום כנגד כל סבא שמושיב על הברכיים את הנכדה שלו, אז מה אם עמד לו"!!!
כל אלה שמוחאים כפיים, האם הייתם מסכימים שזה מה שיגידו."
3) "אם בתכם הייתה עוברת את אותה סיטואציה? מעניין."

ב. הוגשה תלונה חריפה שנייה ליועמ"ש כנגד ראשי הפרקליטות, בפרשת הטיוחים של חקירות פנימיות בפרקליטות. התלונה - כאן. אישור קבלה - כאן

ג. התקבלה החלטת נש"מ שהפניות שלי בעניינו של עו"ד יריב צרי הם בתחום הפלילי, לכן עליי לפנות למשרד המשפטים. התשובה וההחלטה של נש"מ - כאן

ד. הוגשה תלונה חדשה ומעודכנת למשרד המשפטים בעניין "פרשת עו"ד יריב צרי", לאחר החלטת נש"מ. הפנייה נמצאת כאן במלואה.

ה. התקבלה החלטת יחידת חופש המידע של משרד המשפטים שעלי לעבור במסלול של "חוק חופש המידע" ולשלם 20 ש"ח על בקשתי, ההחלטה שלהם כאן. כך בדיוק עשיתי.

ו. לאחר שהגשתי את בקשתי באתר חופש המידע, התקבלה החלטה נוספת של יחידת חופש המידע במשרד המשפטים, שה-20 ש"ח ששילמתי יוחזרו לי ועלי לפנות עם התלונה שלי ליחידת פניות הציבור במשרד המשפטים. ההחלטה החדשה של יחידת חופש המידע - כאן.

ז. בעקבות החלטת יחידת חופש המידע, שהם לא מטפלים בפנייתי ועלי לפנות ליחידה אחרת במשרד המשפטים (יחידת פניות הציבור), הוגשה על ידי פניה ליחידת פניות הציבור במשרד המשפטים - כאן. אישור קבלה יש כאן

עדכונים 5.11.21:
א. הוגשה תלונה חריפה ביותר וחדשה לצמרת משרד המשפטים ולידיעת נש"מ בעניינו של עו"ד יריב צרי מפמ"ד ועו"ד AB מפמת"א - כאן.

ב. הוגשה פנייה לצמרת משרד המשפטים, בעקבות פנייה שלי לצמרת "גלובס", בעניין הקשרים בין פרקליטים בכירים לבין עיתונאים, לצורך "הטיית סיקור" - כאן

ג. הוגשה פנייה לנש"מ באם היו מיודעים לתעלולים המזוויעים של AB בפמת"א - כאן

ד. נשלחה תלונה נוספת ליועמ"ש (השלישית בנושא זה), כנגד כל המעורבים בטיוח הפרשיות המחרידות (לכאורה) שנחשפות בצמרת הפרקליטות - כאן.
אישור קבלה - כאן

ה. נשלחה פנייה ראשונה להנהלת גלובס והעורכת הראשית של גלבוס בעניין פרסום כתב התביעה של עו"ד יריב צרי - כאן

עדכונים 8.11.21:
א. התקבל מכתב מעו"ד מיטל כץ, הממונה על העמדת מידע לציבור במשרד המשפטים, שמדווחת על בלבול בתשובות שקיבלתי עד כה ושאני כן רשאי לבקש מידע דרך "חוק חופש המידע" מהיחידה שהיא ממונה עליה, ומכתבה מצוי כאן

ב. לאור מכתב חדש זה, הודעתי לעו"ד מיטל כץ שאני משאיר את בקשתי דרך חוק חופש המידע ולא מבקש החזר האגרה ששילמתי. מכתב התשובה שלי מצ"ב כאן

עדכונים 9.11.21:
א. נשלחה פנייה שנייה להנהלת גלובס והעורכת הראשית של גלבוס בעניין פרסום כתב התביעה של עו"ד יריב צרי - כאן.

בהתקבלה תגובת הנהלת גלובס שנשלחה באמצעות עו"ד אוריין אשכולי יהלום, לפניות שלי הראשונה (מה-5.11.21) והשנייה (מהיום) להנהלת גלובס ולעורכת הראשית - כאן

גהתקבלה תגובת דוברות משרד המשפטים לשאלותיי בנוגע לפגישות צמרת הפרקליטות עם עיתונאים לצרכי "הטיית סיקור" ולמה ששאלתי את צמרת גלובס (ראה השאלות בסעיף ב' בעדכונים 5.11.21), התגובה המלאה - כאן

עדכונים 10.11.21:
א. התקבלה תגובת נש"מ לגבי פמת"א (סעיף ג' מ-5.11.21) - כאן.

ב. נמסרה תשובה שלי לנש"מ, בהתייחס לתגובת נש"מ בעניין פמת"א - כאן

עדכון 11.11.21: התקבלה תגובת משרד המשפטים - כאן, בנוגע לתלונתי ושאלותיי בנוגע ל"פרשת" עו"ד יריב צרי מפמ"ד (סעיף ז' מהעדכונים לעיל של 25.10.21 עד 4.11.21. התלונה שיש בסעיף ז' נמצאת במלואה גם כאן). תגובת משרד המשפטים מתנערת לחלוטין מכל מעורבות של משרד המשפטים ו\או צמרת הפרקליטות והיועמ"ש בנושא זה. 

עדכונים 13.11.21:
א. נשלחו שאלות המשך, לאור תגובת משרד המשפטים (מעדכון 11.11.21 כאן). שאלות ההמשך הנוקבות לצמרת משרד המשפטים נמצאות כאן

ב. נשלחה שאלה קטנה למשרד המשפטים בעניין פרקליטה בפרקליטות - כאן. תגובה הגיעה חיש מהר - כאן

עדכון 14.11.21: התקבלה תשובה מקיפה ותוקפנית ממשרד המשפטים לכל הנושאים שהעליתי - כאן

עדכון 17.11.21: נשלחה שאילתה לנציבות שירות המדינה, בעקבות התגובה של משרד המשפטים המהירה לסעיף ב' מ-13.11.21. השאילתה - כאן

עדכון 19.11.21: לאור התשובות המתחמקות (ואף המאיימות) הקודמות של הפרקליטות, נשלח קובץ שאלות חדש לצמרת משרד המשפטים - כאן

עדכון 3.12.21: יחידת חופש המידע במשרד המשפטים, מאריכה ב-30 ימים נוספים (מעבר ל-30 הימים הראשונים), את מתן המענה לפנייתי על פי חוק חופש המידע למשרד המשפטים (ראה בעדכונים כאן למעלה מ-8.11.21). מכתב הארכת מועד המענה בעוד 30 יום נמצא כאן


עדכונים 11.12.21:
א. נשלחה תלונה למבקר המדינה אודות אי קבלת מענה מדוברות בתי המשפט (הפנייה שלי לדוברות בתי המשפט - כאן, ראה סעיף ג' בעדכונים 16.8.21 כאן מעל). התלונה שנשלחה לנציב התלונות במשרד מבקר המדינה נמצאת כאן. החלטה של משרד מבקר המדינה (12.12.21) על תחילת הטיפול בתלונה - כאן

ב. נשלחה תלונה למבקר המדינה לחקור את כל שערוריות המין (לכאורה) שהתגלו בפרקליטות המדינה ונגרסו. התלונה - כאן
כ"כ נשלחה פניה למבקר המדינה למנוע מבעלי תפקידים הנגועים ב"ניגודי עניינים" מלקבל גישה לתלונותיי בנוגע לפרקליטות (זאת, בהמשך לכתבה: חשיפה: כיצד היועמ"ש ופרקליטות המדינה השתלטו ונטרלו את מבקר המדינה). הפנייה למבקר המדינה - כאן

ג. נשלחה תלונה לנציב התלונות על הפרקליטות (נת"ם), השופט בדימוס דוד רוזן. התלונה - כאן. התקבלה תשובת דחייה מהירה - כאן (מהיעדר סמכות של הנציב). 

עדכון 13.12.21: בעקבות תגובת הנציב (ראה סעיף ג' מ-11.12.21) והערותיו, נשלחה תלונה מעודכנת לנציב התלונות על הפרקליטות (נת"ם), השופט בדימוס דוד רוזן. התלונה - כאן

עדכון 15.12.21: התקבלה לפתע תשובת עו"ד מיטל כץ, הממונה על העמדת מידע לציבור (על פי חוק חופש המידע) במשרד המשפטים (ראה עדכון 3.12.21 ועדכון 8.11.21), לגבי פנייתי (הנמצאת כאן במלואה), בנושא הקשרים המתועדים בין עו"ד מומי למברגר לעו"ד רצון דרחי, פרקליטו של עו"ד יריב צרי. התגובה שדוחה (כמובן) את בקשתי נמצאת כאן והיא פשוט יופי של "מריחה" מלמעלה עד למטה, פרי הספינים של עו"ד מומי למברגר ושות'. 

עדכון 19.12.21: הנציב (נת"ם), השופט בדימוס דוד רוזן "גרס" את תלונותיי בעניין הנעשה בפרקליטות המדינה (ראה עדכון הגשת התלונה מ-14.12.21, מופיע בדיווח כאן מעל בעדכון 13.12.21 ועדכון מ-11.12.21 סעיף ג'), לגבי מה שנחשף כאן למעלה והפנה אותי להתלונן במשטרה. 

מכתבו המלא של השופט בדימוס דוד רוזן אלי - כאן

עדכון 26.12.21: התקבלה תגובת מבקר המדינה \ נציבות תלונות הציבור המדווחת על תחילת הטיפול בתלונותיי כנגד משרד המשפטים (ראה עדכון 11.12.21). מכתב משרד מבקר המדינה - כאן.

עדכון 7.1.22: בעקבות תלונותיי החמורות (ראה בכתבה כאן), עו"ד יניב ואקי, מנהל מחלקת עררים בפרקליטות המדינה, יצא בחודש החולף לחל"ת ומחליפה אותו עו"ד תמר פרוש - ראש תחום עיכוב הליכים ביחידת העררים בפרקליטות.

במקביל, הגיע לידי היום (7.1.22) מכתב שהתאריך עליו הוא 14.11.21 (כלומר: מלפני כחודשיים), שבו שרון אדרי, ממונה במחלקת עררים בפרקליטות, מכתב שמדווחת שהיא מטפלת בערר שלי ולא עו"ד יניב ואקי, והיא מסבירה לי למה לוקח כל כך הרבה זמן לטפל בערר, מה שמסתמך על הנחיית פרקליט המדינה מספר 1.11 - כאן, שנותן חצי שנה ליחידת העררים לבדוק ולהגיב על ערר. זו שערורריה בלתי נתפסת.

מכתבה החצוף של 
שרון אדרי שהגיע אלי באחור בלתי מוסבר נמצא כאן. לתפארת עבודת הפרקליטות במדינת ישראל, שמתנהלת כמו חונטה סגורה מימי הביניים, ולא גוף שלטוני בעידן המודרני ומחוץ לכל מסגרת של חוק ונורמה סבירים.

עדכון 23.1.22: נשלחה פניה חריפה לצמרת נש"מ עם העתקים לצמרת משרד המשפטים, לגבי מעורבותה התמוהה והלא חוקית של סמנכ"לית במשרד המשפטים ב"פרשת עו"ד יריב צרי מפמ"ד". הפנייה במלואה - כאן

בצורה מפתיעה, התקבלה תוך יממה תגובת דוברות משרד המשפטים לפנייתי (למרות שפניתי לנש"מ ומשרד המשפטים היה רק לידיעה, בתלונה זו), תגובת המריחה והטיוח של פעילות שיבוש הליכי משפט, שנשלחה לי ממשרד המשפטים היא כאן

עדכון 24.1.22: בהמשך לתכתובות הקודמות בעניינו של עו"ד ד"ר יניב ואקי, נשלחה תלונה נוספת ליועמ"ש בעניינו של פרקליט אחר מפמת"א - כאן

עדכון 25.1.22: לאור תגובת משרד המשפטים מאתמול (ראה עדכון מ-23.1.22), הוצאתי תגובה חריפה ביותר לכל המעורבים בפרשה וגם לידיעת היועמ"ש. תגובתי החדשה והמעודכנת נמצאת כאן

עדכון 31.1.22: התקבלה תשובת משרד המשפטים (ראה עדכון מ-25.1.22), תשובה המתעלמת לחלוטין מכל שאלותיי. תגובת משרד המשפטים - כאן

לאור התשובה המתחמקת, מיד הוצאתי מכתב חריף ביותר, בתפוצה מאוד רחבה, עם סדרת שאלות נוקבת משלימה, בפרשה של פמ"ד ונסיונות הטיוחים סביב פרשה מזעזעת ביותר זו. התלונה הנוספת נמצאת במלואה כאן

עדכון 1.2.22: ממשרד מבקר המדינה קיבלתי תשובה מהירה על פנייתי מ-31.1.22 - שהפנייה הועברה לטיפול. התשובה נמצאת כאן

עדכון 2.2.22: התקבלה תגובת נש"מ (נציבות שירות המדינה) שלמעשה מאשרת את תהליכי הטיוח, הגריסה והמריחה שהחלו במשרד המשפטים, בעניינים שנחשפו על ידי. תגובת הנציבות נמצאת כאן, למתעניינים. 

לאור תשובת נש"מ, נשלחה לנש"מ שאלת המשך, לבעיה שלא נענתה על ידם. הפנייה החוזרת לנש"מ נמצאת כאן, למתעניינים. 

עדכון 13.2.22: לאור תלונה חדשה בעניין הפרקליט מפמ"ד, נשלחה תלונה חריפה ביותר נוספת לנש"מ. הפנייה נמצאת כאן, למתעניינים. 

עדכון 22.2.22: לאור אי קבלת מענה מנש"מ, נשלחה פנייה נוספת, נוקבת אף היא ומשלימה, בהמשך לפניותי הקודמות כאן מעל מ-2.2.22 ומ-13.2.22. הפנייה המשלימה לנש"מ נמצאת כאן, למתעניינים.

עדכון 24.2.22
א. התלונה המשלימה הזו לנש"מ (מ-22.2.22) נסגרה ונגרסה חיש מהר, בשיא עולמי, תוך כמה שעות - כאן. גם משרד המשפטים הצטרף לגריסה - כאן

ב. משרד מבקר המדינה, שמזמן הפך לסניף של הפרקליטות (כאן), התעלה על עצמו וסגר \ גרס בבת אחת 5 תלונות שלי מהשנה החולפת, בנימוקים מעורפלים עד בלתי מובנים לחלוטין. ככה "מכונת הצדק" הכוזבת עובדת במדינת ישראל. מכתב הגריסה המדהים של משרד מבקר המדינה - כאן, למתעניינים. 

ג. בעקבות תגובת הגריסה המהירה של נש"מ, נשלחה שאלת המשך לנש"מ המצויה כאן, למתעניינים. תגובה התקבלה מנש"מ חיש מהר - כאן

עדכון 8.3.21: הוגשה תלונה חדשה לנש"מ ולמשרד המשפטים בעניין "עובדת מצטיינת" מפמ"ד החשודה בפלילים (לכאורה). משרד המשפטים טוען שהנושא לא מוכר להם - כאן

עדכון 9.3.21:
א. נעשתה פנייה חוזרת לנש"מ לחקור מחדש את תלונתי בעניין ההטרדה המינית בפמ"ד - כאן.

ב. נשלחה תגובה חריפה ביותר לפרקליטות, בעקבות תגובתם מאמש - 8.3.22 (כאן מעל). הפנייה החריפה נמצאת כאן, למתעניינים. 

עדכון 12.3.22: הגשה תלונה מעודכנת לנש"מ ולידיעת צמרת משרד המשפטים, בדרישה לפתיחה בחקירה, כולל חקירת משטרה, בפרשה החדשה בפמ""ד - כאן

עדכון 14.3.22: התקבלה חיש מהר תגובת משרד המשפטים לפניה מ- 12.3.22 (כאן מעל) בדרישה לפתיחת חקירה (נש"מ טרם השיבו) - כאן. ברור שיש כאן מריחה וטיוח, כרגיל במשרד המשפטים הישראלי. 

עדכון 18.3.22: בעקבות תשובת המריחה שקיבלתי מדוברות משרד המשפטים ב-14.3.22, שלחתי תלונה חריפה ביותר לפרקליט המדינה, עו"ד עמית איסמן, לשר המשפטים ולנציב שירות המדינה, התלונה עודכנת והיא ברורה ביותר ונוקבת ומצויה - כאן

עדכון 24.3.22: התקבלה תגובת משרד המשפטים לפנייתי מה-18.3.22 (כאן מעל), "מריחה מושלמת" הנמצאת כאן - למתעניינים. זה לא סוף פסוק...
מיד שלחתי תגובה חריפה ביותר לדוברות משרד המשפטים, שמנסה למרוח אותי בשטויות, תגובתי מצויה כאן, למתעניינים.  

עדכון 25.3.22: נשלחה תלונה מעודכנת למבקר המדינה, לידיעת פרקליט המדינה, תלונה חריפה ביותר - כאן. וגם כאן. אישור קבלת התלונה - כאן

עדכון 3.4.22: נשלח עדכון תלונה לנציבות שירות המדינה, לפי בקשת הנציבות, עם מידע מזעזע - כאן

עדכון 17.4.22: נשלח עדכון תלונה למבקר המדינה, לאור התפתחויות חדשות וחמורות ביותר בפרקליטות - כאן

עדכון 18.4.22: עו"ד יריב צרי באמצעות עורך דינו, שלח פנייה לבית המשפט השלום בת"א, בעניין תביעת הדיבה שהגיש - כאן

עדכון 19.4.22: בעקבות הפנייה שיש כאן מעל (מה-18.4.22), נשלחה על ידי פנייה חריפה ביותר להנהלת בתי המשפט ולצמרת משרד המשפטים, עקב זימונו של סגן נשיא בימ"ש מחוזי ב"ש, כעד מטעמו של תובע בבימ"ש שלום ת"א. הפנייה - כאן

עדכון 12.5.22: עו"ד יניב ואקי, שהיה מנהל מחלקת עררים בפרקליטות, מי שהגשתי נגדו תלונות כמפורט לעיל (ראה בינואר 2022), גם ליועמ"ש וגם לנש"מ, יצא לחל"ת בינואר השנה ואמש הודיע שהוא מתפטר מתפקידו בפרקליטות. זה ניצחון קטן אבל חשוב, שמשלים ניצחון ענק אמש, לשלטון החוק והצדק, בבית המשפט המחוזי ב-י-ם (בתיקי האלפים).

עדכון 16.5.22: נשלחה פנייה לצמרת משרד המשפטים ולנש"מ, לגבי עורכי דין בפרקליטות המתחזים (לכאורה) בשמות בדויים ברשתות החברתיות - כאן

עדכון 17.5.22: בעקבות תגובת הפרקליטות לפנייתי (מ-16.5.22), נשלחה תגובה נוקבת לצמרת משרד המשפטים ולידיעת נש"מ - כאן

עדכון 18.5.22: התקבלה תגובת דובר משרד המשפטים הדוחה את החשדות שהועלו בפנייתי מ-17.5.22. התגובה המלאה - כאן

עדכון 23.5.22: נשלחה פנייה לצמרת משרד המשפטים בנוגע לטוויט של עו"ד יהודה שפר מהבוקר (טוויט שהיו לו 2 גרסאות: כאן). הפנייה כאן

בעקבות תגובת דוברות משרד המשפטים כאן, שלחתי תגובה נזעמת לדוברות משרד המשפטים - כאן.
בעקבות מידע חדש שנחשף, תגובת העו"ד של אלי ציפורי למשרד המשפטים - כאן, תגובת עו"ד יהודה שפר לעו"ד תמר ארבל ואלי - כאן והטוויט המזעזע של עו"ד כנרת בראשי - כאן, שלחתי עוד תגובה מאוד נזעמת, לצמרת משרד המשפטים ולידיעת נש"מ - כאן
בעקבות מידע חדש וחמור שקיבלתי, שלחתי תלונה חריפה נוספת לצמרת משרד המשפטים ולנש"מ - כאן.

עדכון 24.5.22: התקבלה תשובה שקרית נוספת של דובר משרד המשפטים בעניינו של עו"ד שפר - כאן.
בעקבות התגובה השקרית הזו, שלחתי תגובה נזעמת ביותר וחריפה ביותר, לצמרת משרד המשפטים ולצמרת נש"מ - כאן

עדכון 25.5.22: עו"ד תמר ארבל שלחה למשרד המשפטים מכתב נוקב בעניינו של עו"ד יהודה שפר - כאן
בעקבות ציוצים נוספים של עו"ד יהודה שפר, נשלחה תזכורת עם עדכון תלונה לצמרת משרד המשפטים ונש"מ - כאן

עדכון 28.5.22: בעקבות מידע חדש נשלחה תלונה מעודכנת לצמרת משרד המשפטים ולצמרת נש"מ בעניין ההפקרות המזעזעת בצמרת פרקליטות המדינה - כאן

לאור חומרת המידע, נשלחה תלונה ליועמ"שית, עו"ד גלי בהרב מיארה להורות על פתיחת חקירה, אבל מחוץ לפרקליטות, כי ראשי הפרקליטות הם (לכאורה) החשודים המרכזיים בפרשיות הללו. הפנייה - כאן.  

עדכון 4.6.22: נשלחה פניה לכל הנוגעים בדבר, לפני פרסום, בנושא התערבות (לכאורה) של המפכ"ל דאז בנושא "אסון נחל צפית". הפנייה - כאן
לא התקבלה תגובה מאיש. די ברור למה.

במקביל, נבדק עם הנוגעים בדבר במערכת המשפטית, באם יש "מניעה משפטית" לפרסום הפרשה המחרידה והמזעזעת הזו, ומהיעדר תגובה מאיש, מובן שאין מניעה משפטית שכזו. הפנייה שלא נענתה - כאן

עדכון 8.6.22: "הגריסה המושלמת". בלי להתייחס לראיות (לפי הכלל הידוע: "ראיות זה רק נגד ביבי. מה שלא ביבי, לא חוקרים"), בלי לקרא לי שאציג את הראיות שיש בידי, בהליך הנמצא מחוץ לכל מה שכתוב בחוק, בתקנות ובתקש"יר, התלונות שלי כנגד עו"ד יריב צרי נגרסו במשרד המשפטים, בגיבוי מלא של נש"מ, בהליך בירור מאוד מוזר, שהסתמך בעיקרו על ההכחשה שלו.... 
ההחלטה המלאה של משרד המשפטים - נמצאת כאן

עדכון 25.6.22: בעקבות כתבה של איילה חסון ומיה איידן בערוץ 13 (כאן), עו"ד כנרת בראשי סיכמה בציוץ מי זה עו"ד יהודה שפר - כאן. יצוין שיש עדיין תלונות בעניינו של עו"ד שפר שלא התקבלו עליהן תשובות ממשרד המשפטים (ראה עדכונים 23-25.5.22 לעיל). 

עדכון 28.6.22: נשלחה פניה נוקבת לנש"מ ולצמרת משרד המשפטים בעניין חופשת הלימודים של עו"ד ליאת בן-ארי שווקי שלמעשה יצאה למסע טיולים וקניות בארה"ב עם בעלה, על חשבוננו - כאן. התמונה המדוברת כאן, למתעניינים.
התקבלה תשובה מתחמקת ועל פניה נראית כשקרית ממשרד המשפטים - כאן, תשובה עליה הגבתי מאוד בחריפות - כאן.

 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

29/6/2022 - בינת אקספו 2022


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים