Telecom News - ימי פומפיי האחרונים: חשיפת תופעת מריבות והקלטות בסתר במש' התקשורת

ימי פומפיי האחרונים: חשיפת תופעת מריבות והקלטות בסתר במש' התקשורת

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> ימי פומפיי האחרונים: חשיפת תופעת מריבות והקלטות בסתר במש' התקשורת
המינוי המוטעה של שמילה מימון למנכ"ל בפועל במשרד התקשורת לא שיפר במאומה את המצב של "איש הישר בעיניו ייעשה", "לא סופרים איש ממטר" וצפצוף על כל חוק, תקנה ונורמה. פרק ראשון בחשיפת תרבות הקלוקלת שהשתלטה על משרד התקשורת דהיום. להפעם: המריבות בתוך המשרד ו"תרבות הקלטת המנכ"ל". 
מאת: אבי וייס, 5.9.17, 13:30שמילה מימון

החלפת "המנכ"ל בנבצרות" (שלמה פילבר),  במנכ"ל בפועל (שמילה מימון, בתמונה משמאל) לא הואילה כדי לתקן את הטעון תיקון במשרד התקשורת (ראה למשל כאן), משום ששניהם ראויים לפיטורים מיידיים, ולא מאתמול.

אחד היה מעין "סוכן מכירות" של בזק עם ספינים אין סופיים (רובם בשת"פ עם "הסוכן השני") בכיוונים הפוכים, כדי להסוות את המציאות, והשני הוא סוג של "סוכן מכירות" של סלקום (ולעיתים גם של פרטנר), עם שנאה בסיסית לבזק. זאת, למעט תקופה קצרה בה הוא "החליף צד" (כלומר: היה בעד בזק ונגד סלקום), כדי להתקדם בדרגה ובתפקיד, לאחר שכשל להתקדם בתפקידים שחיפש אז, מחוץ למשרד התקשורת, כפי שחשפנו כאן וכאן.

אך בסוף השבוע האחרון חשפנו 2 פעולות תמוהות, "חשאיות" ובלתי חוקיות לכאורה של שמילה מימון (סביר להניח שחשפנו רק את "קצה הקרחון" של פעילותו): הפסקת הבאנדל ההפוך בבזק ושימוע תמוה בעניין "צמצום מרווחים"

לכן, סביר להניח שגם את שמילה מימון מקליטים כעת העובדים שנמצאים סביבו (ראה הסבר בהמשך - בפרק חשיפת הההקלטות), כי איש לא מעוניין להיכנס להיחקר בפלילים, או חו"ח להיכנס לכלא (למעט כמה בעלי תפקידים, שחשבו ושחושבים שהם "מעל לכל חוק" ושהם "מוגנים" כחלק מ"קליקת הפרקליטים"). 

הבעיה היותר חמורה היא: שהמצב העגום הזה חלחל למריבות בין העובדים, בינם לבין עצמם, ולכן שלחנו ביום 2.9.17 את השאלה הדחופה הבאה למשרד התקשורת: 
"אודה להתייחסות לפסקה הבאה:
סכסוך אישי קשה שפרץ בין שני בכירים, משבש את העבודה במשרד התקשורת, שממילא משובשת קשות.
לא ברור מה בדיוק המקור לסכסוך החריף בין השניים, אבל מתברר שבאתי שמואלימהלך טיול הפרידה מתמי לשם בצפון הארץ עליו דווח בטלקום ניוז, התעמתו קשות מנהלת אגף הנדסת תקשורת אתי שמואלי (בתמונה משמאל) ומנהל תחום בכיר פיקוח צרכני (מקביל למנהל אגף) מאיר בן בסט (המכונה "בנבה").

את הסכסוך "ייבאו" השניים למשרד [לאחר הטיול] תוך שימוש ברשת המשרד לצורך החלפת נאצות ואף תנועות מגונות ("אצבע משולשת") בתפוצה רחבה בקרב העובדים הנבוכים.

הסכסוך האישי הקשה הזה בין שני בכירים במשרד הפך לנושא השיחה במסדרונות המשרד (לצד נושאים חמורים נוספים המתרחשים כעת במשרד), תוך שהוא משבש את העבודה ומסית את תשומת הלב מהשירות לציבור, פנימה לסכסוך אישי. וכל אותה עת, הנהלת המשרד לא מצליחה להרגיע את הרוחות בין השניים, וזה כולל את: המנכ"ל בפועל (מימון שמילה), המשנה למנכ"ל וראש מינהל ההנדסה הממונה על אתי שמואלי (מימון שמילה), סמנכ"ל בכיר לפיקוח ואכיפה, הממונה על "בנבה" (מימון שמילה) ומ"מ הסמנכ"ל הבכיר למינהל ומשאבי אנוש והאחראי על המשמעת ועל הרשת המשרדית שאמורה לשמש לצרכי עבודה בלבד (מימון שמילה)

אני מקווה שהבנתם את הפרנציפ: הנהלת משרד התקשורת זה רק מימון שמילה, שהחליט לרענן את ההובי המרכזי שלו: התנפלות בלתי נלאית (בשירות של אחרים) – על בזק (ולפעמים גם על הוט, אם משה כחלון לא מרגיש טוב...)." 

תגובת משרד התקשורת:
"שוב אינך מדייק. שאלתך אינה ראויה לתגובה."

קשה להבין מהתגובה הזו מה לא מדויק. למשל: האם אין אדם בשם שמילה מימון שיושב על כסא המנכ"ל במשרד התקשורת? האם לא קיים סכסוך אישי כמו שנחשף כאן? האם משה כחלון תמיד מגיש טוב ו"שומר סביב השעון" על האינטרסים "הקרובים לליבו" (כלומר: על הוט)?

בכל מקרה, הבעיות של המשרד מתעצמות בכל כיוון לדוגמה, משרד האוצר דחה ממש בימים האחרונים בקשה של משרד התקשורת לקבלת תוספת תקציב לצורך שיפוץ נוסף. לפני עזיבתה, קידמה תמי לשם, שהיתה אחראית גם הלוגיסטיקה והתקציבים במשרד התקשורת, תוכנית שיפוץ נוספת "לצורך יישום השינוי הארגוני", לרבות תזוזת עובדים בין המשרדים והסדרת קבלת קהל באגף הרישוי (שקרס), אך משרד האוצר שם סוף להפקרות התקציבית במשרד ודחה את הבקשה. כזכור, טלקום ניוז חשף מספר פעמים בזבוזים כספיים אדירים סביב נושא השיפוצים במשרד בכלל ושל אגף הספקטרום (והרישוי) בפרט. שלא לדבר על שפיכת כספים למטרות מוזרות (בשלון המעטה) דוגמת שכירת שירותיה של עו"ד תמר גולן ושכירת שירותי ייעוץ בלתי נגמרים בנושא "השינוי הארגוני". 

היות ותמי לשם מ-1.9.17 עובדת בכנסת (בוועדת הבחירות המרכזית), יש כעת הזדמנות להחזיר לאגף בכיר כלכלה ותקציבים את נושא התקציבים, שנלקחו מהאגף הזה (בגלל חולשת הרן לבאות מול המנכ"ל), תחום מאוד חשוב שהועבר לתמי לשם. כך, יהיה אפשר להחזיר את "האיזון והשליטה" בנושא הטיפול בתקציבי משרד התקשורת ולקבל (אולי) יחס של אמון ממשרד האוצר.  

חשיפת ההאזנות הסתר לשלמה פילברשלמה פילבר
לא מדובר כאן בכלל על האזנות סתר שהיו או לא היו (אין לנו מושג מספיק ברור בעניין, לאור "צו איסור פרסום" בנושא), מצד גורמי אכיפת החוק בישראל. הכוונה כאן להאזנות סתר (לרבות תיעוד מפגשים ומסמכים) של עובדי המשרד הבכירים של הבוס שלהם: שלמה פילבר (בתמונה משמאל), המנכ"ל שכעת נמצא בנבצרות.

להערכתי, מאז סוף 2016 עסקו בהקלטות ובתיעוד לפחות 3 עובדים בכירים בתפקידים שונים וייתכן שארבעה. 

למה מסוף 2016 (ואולי אף קודם לכן)? כי העובדים החלו לחוש את מה שכיניתי בכותרת "ימי פומפיי האחרונים". כלומר: הרגישו שעומד "להתפרץ הר געש" ולא רצו להיות לא מוכנים לתרחיש הזה. ברור שכל אחד מהמקליטים ומהמתעדים דאג "לכיסוי תחת" לכל מקרה, עבור עצמו, ואני יכול לחשוב על כמה סיבות שהניעו את העובדים הבכירים הללו לנהוג כך:
  • ההחלטות של שלמה פילבר לטובת בזק הפכו להיות חריגות בצורה יוצאת דופן במחצית השנייה של 2016, כך שכל מי שיש לו מעט ניסיון בעולם הרגולציה הבין שמדובר במהלכים חריגים ומסוכנים
  • בעלי התפקידים קראו את האזהרות החריפות שפורסמו כאן (וגם במקומות אחרים), בהם קראתי שוב ושוב בצורה ברורה לפטר את שלמה פילבר, בגלל ההחלטות הלא חוקיות שלו וכל המהלכים שנעשו על ידו בשיטה של "אני ואפסי עוד", הכל "חשאי וממודר" ובגישת "לא סופר איש ממטר". אגב, כיום שמילה מימון נוהג בדיוק באותה שיטה, מה שנפרט בכתבה הבאה... 
  • המהלכים של שלמה פילבר לקדם את "העוזרת לענייני סיוע לבזק": עדי קאהן גונן, לתפקיד סמנכ"ל בכיר, ע"י הורדת הקריטריונים לתפקידים של סמנכ"ל בכיר כלכלה ותקציבים וסמנכ"ל בכיר פיקוח ואכיפה, נתפסו כמקוממים, לא ראויים וכבלתי חוקיים בעליל. 
  • מבקר המדינה (גם על פי בקשה מפורשת של ועדת הכלכלה של הכנסת), החל "לחטט" באינטנסיביות ועמוק ביחסים בין משרד התקשורת לבזק, וכל אחד במשרד חיפש לעצמו את "קווי ההגנה", באם מבקר המדינה ימצא בבדיקה שלו חשדות לפלילים (מה, שמשום מה, הוא לא בדיוק מצא). 
  • אולי הייתה הדלפה שיש חקירה פלילית של רשות ניירות הערך, ומי שידע הכין לעצמו "אליבי". אם כי, להערכתי, לא סביר שאכן הייתה דליפה שכזו מרשות ניירות הערך. אולם, אולי אני טועה.... 
נושא האזנות הסתר במשרד התקשורת פנימה אינן דבר חדש במשרד התקשורת. עניין זה למשל נחשף בהרחבה בפרשה עגומה המכונה בשם: "הפרשה הסודית" ואפילו בשנה החולפת זה נחשף שוב בפרשה של "הקמת האקסלרטור" באגף הספקטרום במשרד, במיזם שפיתח את התוכנה הפופולרית ביותר "שועל הקלטות", מה שהוביל למסכת של שקרים סביב המערכת הזו להקלטות. 

למיטב הערכתי, הנסיון לתגמל את עדי קהאן גונן באמצעות שינוי דרישות תפקיד סמנכ"ל כלכלה בנציבות ו"תפירת המכרז" עבורה, היה הטריגר המרכזי ("הקש ששבר את גב הגמל") להרחבת האזנות הסתר הפנימיות במשרד. באופן טבעי - לאור ניסיון העבר, מי שבד"כ הייתה מספקת את "השירותים" האלה לשר או למנכ"ל, היא תמי לשם, אלא שהפעם, ככל הנראה, היא (כפי שכבר חשפנו) סירבה (היא והצוות שלה, שאמור לממש החלטות של המנכ"ל) לשתף פעולה עם התרגילים הללו, מה גם שהיא הייתה מצוייה תחת מתקפה שלנו כבר תקופה ארוכה. את הפרשה העגומה והחמורה הזו חשפנו בהרחבה כאן. תמי לשם נהגה במקרה זה - בממלכתיות. 

בנוסף, וכפי שחשפנו בעבר, כמה בעלי תפקידים דואגים מזה זמן לתעד פניות של הממונים שלהם, לצורך "תפירת מכרזים" ו"החלטות לא חוקיות". לאחר מכתבו המפתיע של שלמה פילבר לבזק בסוף 2016, הצטרפו עוד בכירים למעגל המקליטים והמתעדים, כדי לתעד פגישות עם שלמה פילבר ואת ההנחיות שלו. היו שהקליטו אפילו שיחות בסלולרי עם שלמה פילבר כ"תעודת ביטוח".

שלמה פילבר כל כך היה אטום לנעשה סביבו, שאפילו לאחר שהחלה החקירה כנגד בזק, הוא המשיך להוציא מסמכים והחלטות ובקצב לטובת בזק, כאילו הוא "חסין מאש" (דוגמאות: כאן, כאן, כאן, כאן, כאן, כאן וכאן) ואף עסק ממש קודם לכן, בספין ענק על הוט: הכנסת הוט בכפייה לתוך הסדר "השוק הסיטונאי" (כאן, מנותח בהרחבה כאן) והוא לא שם לב שהוא מוקלט כמעט ע"י כל הבכירים שסובבים אותו.

שלמה פילבר קיבל אין סוף אזהרות, כולל אזהרה ספציפית להיזהר משאול אלוביץ' כמו מאש (למה? תקראו כאן), ולא לחזור על הטעויות של קודמיו. אבל הוא "לא ספר איש ממטר", גם לא את אתר טלקום ניוז. כעת, כשהוא בביתו, יש לו מספיק זמן כדי לחשוב היכן טעה

גם הקריאות הדחופות והבהולות שלנו לפטר אותו, לפני שייגרמו נזקים נוספים לשוק התקשורת בישראל - לא הואילו ולא הזיזו לו בכלל. אולם, כל זה קרס ביום שבו שלמה פילבר נקרא לחקירה ונעצר ושחרר בערבות ענקית ובתנאים מגבילים רבים. 

שמילה מימון ממשיך כעת באותו קו בדיוק (אבל בכיוון הפוך, מבחינת השחקנים המקבלים "מתנות וסיוע" ממשרד התקשורת), וזה יפורט בחשיפה הבאה. 

עדכון 6.9.17: הרשות לניירות ערך ביקשה היום (רביעי) להאריך את התנאים המגבילים שהוטלו על מנכ"ל משרד התקשורת, שלמה פילבר ולהאריך את הרחקתו מהמשרד אותו ניהל לתקופה נוספת של 45 ימים. דיון בבקשה ייערך בבית המשפט בת"א בתחילת השבוע הקרוב. 

לסיכום:
המהלכים החשאיים כפי שחשפנו כאן, מחזקים את הצורך הדחוף בהקמת "רשות לתקשורת", רשות עצמאית, שתפעל לטובת הצרכנים ולא נגד הצרכנים ולטובת בעלי ההון וה"מקורבים לצלחת" של מקבלי ההחלטות, בניגוד מוחלט לחוק ולאחריות המוטלת על מנכ"ל משרד ממשלתי חשוב ובעל כוח כלכלי עצום כלפי השחקנים הגדולים בשוק. 
טלפונים 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים