Telecom News - לאן נעלמה חוה"ד המופרכת של קב"ט מש' התקשורת "המחלקת" את ירושלים?

לאן נעלמה חוה"ד המופרכת של קב"ט מש' התקשורת "המחלקת" את ירושלים?

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> לאן נעלמה חוה"ד המופרכת של קב"ט מש' התקשורת "המחלקת" את ירושלים?
לאן נעלמה חוה"ד המופרכת של קב"ט מש' התקשורת "המחלקת" את ירושלים?
מאת: Telecom News, 7.4.22, 18:55יועז הנדל צילום דוברות משרד התקשורת

מדובר בהיעלמות חו"ד שניתנה כדי להתחמק מקיום מכרז לחניית עובדי המשרד בירושלים "לאור המצב הביטחוני ומיקום המשרד לא הרחק מקו התפר בין מערב העיר למזרחה".
 
ב-4.7.21 חשפנו כאן, כיצד במטרה להתחמק מקיום מכרז לחניית עובדי משרד התקשורת בירושלים, גייסה הנהלת המשרד את הקב"ט, אסף גרונדמן, כדי שיצביע על צורך "ביטחוני" להעדיף את "חניון ספרא" הסמוך. חוות דעתו "המקצועית" של הקב"ט "מחלקת" את ירושלים ו"קובעת", שההליכה בעיר מסוכנת לעובדים ומכאן גם לכלל הציבור.

בזמנו אף שאלנו, האמנם זו עמדת המדינה בנוגע לביטחון העובדים בירושלים? כיצד עמדת משרד התקשורת מסתדרת עם החלטת הממשלה על העברת משרדי הממשלה לעיר הבירה?

כזכור, הסיפור התחיל בניסיון של הסמנכ"לית למינהל ומשאבי אנוש של משרד התקשורת, אביבית מסבנד (בתמונה משמאל), באמצעות מנהלת תחום לוגיסטיקה, רונית בן טל, להאריך שוב ללא מכרז את ההתקשרות עם חניון בית הרכב ב"מגדל שלום", לצורך חניית עובדי המשרד בתל אביב.אביבית מסבנד

לאור השגה, שהוגשה על ההחלטה הנ"ל, נאלץ משרד התקשורת להודיע, שיפרסם מכרז לחניית עובדי המשרד בתל אביב.

וכאן נכנס לסיפור קב"ט המשרד, אסף גרונדמן ושאלת שיקול הדעת "הביטחוני" שלו.

כידוע, אגפי משרד התקשורת מפוצלים בין תל אביב וירושלים, כאשר בירושלים ממוקמים אגפי המטה של המשרד: לשכת השר, לשכת מנכ"ל, לשכה משפטית, אגף כספים, אגף מינהל ומשאבי אנוש ואגף הביטחון.

כאשר ראו אגפי המטה הנ"ל של משרד התקשורת, שנכפה עליהם לקיים מכרז לגבי חניית עובדי המשרד בתל אביב, הם מיהרו לכנס את ועדת הפטור המשרדית, כדי "להכשיר" את חניית עובדי אגפי המטה במשרד בירושלים, ללא מכרז, בחניון ספרא הסמוך למשרד.

 לצורך כך גייסו את קב"ט המשרד, אסף גרונדמן, שהנפיק את חוות הדעת "הביטחונית" המופרכת והמופקרת הבאה:
"לאור המצב הביטחוני ומיקום המשרד לא הרחק מקו התפר בין מערב העיר למזרחה, הוא ממליץ שחניית העובדים תהיה בסמוך ככל הניתן למשרד".לירן אבישר בן חורין  צילום דוברות משרד התקשורת

מנכ"לית המשרד, לירן אבישר בן חורין (בתמונה משמאל), יועמ"שית המשרד דאז עו"ד דנה נויפלד וחשב המשרד יוחנן שליין, מיהרו לאמץ את חוות הדעת של הקב"ט וחתמו על פטור מעריכת מכרז לחניית עובדי המשרד בירושלים, והכרה ב"חניון ספרא" כספק יחיד.

מצ"ב שוב פרוטוקול וועדת הפטור הנ"ל של צמרת משרד התקשורת וכן, מסומנת חוות הדעת "הביטחונית" של גרונדמן, בהחלטת הפטור.

חו"ד ביטחונית

למי שלא מכיר, משרד התקשורת בירושלים ממוקם בסמיכות לבניין עיריית ירושלים ולמדרחוב סואן, וכך במחי יד, כדי לחמוק מעריכת מכרז, הנהלת משרד התקשורת בגיבוי חוות דעת "מקצועית" של קב"ט המשרד, "מחלקת" את ירושלים ו"קובעת", שההליכה במרכז ירושלים, מסוכנת לעובדים ולכלל הציבור.

מעבר לכך, שמדובר במהלך, שעננה כבדה של חוסר חוקיות מתנוססת מעליו, הרי שמדובר בחוסר אחריות ברמה הלאומית ובהשלכות רוחב חמורות, כאשר משרד ממשלתי מתבטא בצורה כזו כלפי עיר הבירה. כאילו לא מספיק לנו הסיפור הטרי של העברת מעון ראש הממשלה מירושלים לרעננה... 

כפי שהדגשנו בזמנו, יש הרבה הגיון מבחינת מערכת יחסי העבודה, לאפשר לעובדים לחנות קרוב ככל הניתן למקום עבודתם ואף יש לתת להיבט המרחק הנ"ל משקל נכבד בבחירת מקום החנייה (לצד ההיבט התמחירי).

אולם, מכאן ועד להנפקת חוות דעת "ביטחונית" מופרכת לגבי "הסכנה", כביכול, לעובדי משרד התקשורת בהליכה ברחוב יפו בירושלים, רק כדי לנסות לחמוק מקיום מכרז לחניית עובדי המשרד בירושלים, המרחק גדול מאוד.

קוראינו הוותיקים ודאי זוכרים, שאין זו הפעם הראשונה שקב"ט משרד התקשורת, אסף גרונדמן, מנפק חוות דעת "ביטחונית" חסרת אחריות, כאשר, כפי שחשפנו בזמנו, הוא ניפק המלצה בנוגע לאיכות המוצרים של חברה מסחרית ("רב בריח"), פעולה אשר גרונדמן ננזף בגינה, לאחר פנייתנו לנציבות שירות המדינה, תוך הנחייתו, כי "אין לכלול במכתביו בעתיד אמירות מעין אלה".

כעת, אנו מדווחים, שחשיפת פרשת חוות הדעת המופקרת הנ"ל גרמה מבוכה רבה לשר התקשורת יועז הנדל (בתמונה למעלה) ולמשרד כולו. וכעת אנו גם חושפים, שהמשרד "העלים" את חוות הדעת השערורייתית הנ"ל של גרונדמן ולא חזר עליה יותר, במסגרת הליכי הסדרת חניית עובדי ירושלים.

בהודעה, שפרסמה בימים אלה מנהלת תחום לוגיסטיקה במשרד התקשורת, רונית בן טל, בנוגע להתקשרות עם "חניון ספרא" לצורך חניית עובדי ירושלים, נעלמו לחלוטין קב"ט המשרד אסף גרונדמן וחוות הדעת הביטחונית המופרכת שלו, לגבי "המצב הביטחוני ומיקום המשרד לא הרחק מקו התפר בין מערב העיר למזרחה..."

מאחר שמיקום משרד התקשורת בירושלים לא השתנה, תמוה שנעלמו "המצב הביטחוני" ו"קו התפר בין מערב העיר למזרחה".

לפתע הנימוקים הם "ליצור סביבת עבודה תומכת, בטוחה ויעילה לעובד, כאשר כל ריחוק ודאי באיזור סואן יש בו כדי לפגוע ברווחת העובד, בתפקודו ובזמן" או "עובדים רבים מגיעים עם מחשבים ניידים, תיקים ומסמכים הנוגעים לפעילות העבודה ומסיימים את עבודתם בשעות החשיכה".

וגם כאשר מדברים על "בטחון ורווחת העובדים", מדבר המשרד על חנייה מקורה, מוארת ומאובטחת ולא על "המצב הביטחוני וקו התפר בין מערב העיר למזרחה".
בקיצור, חזרו לנימוקים מקצועיים שהיו נהוגים בעבר - כאן.
 
האם יש הוכחה טובה מכך לטענתנו, שמלכתחילה מדובר היה בחוות דעת מופרכת, שכל תכליתה הייתה התחמקות מקיום מכרז?

אמנם, התיקון הנ"ל נעשה רק לאחר חשיפת השערורייה כאן ואף מבלי ששר התקשורת יועז הנדל (השר המאותרג) התנער ציבורית מהאמירות של קב"ט המשרד גרונדמן, אך עדיין טוב עשתה הנהלת משרד התקשורת, שלא חזרה על השטות החמורה הזו, של שימוש בחוות דעת ביטחונית מופרכת של גרונדמן, תוך ערעור על ריבונות ישראל בירושלים, וזאת לצורך התחמקות מקיום מכרז חנייה.דנה נויפלד

יחד עם זאת, עדיין מרחפת שאלה גדולה מעל שיקול הדעת של קב"ט משרד התקשורת, אסף גרונדמן וצמרת משרד התקשורת, אשר נתנה יד "לתעלול" החמור, עד לחשיפתו כאן: מנכ"לית המשרד, לירן אבישר בן חורין, יועמ"ש המשרד, דאז, עו"ד דנה נוייפלד (בתמונה משמאל) וחשב המשרד, יוחנן שליין.

בנוסף, על עדותה המוזרה, ההזויה והמופרכת, של עו"ד דנה נויפלד (שהייתה חתומה על חוות הדעת המופרכת והשקרית כמפורט לעיל) בבית המשפט המחוזי בי-ם כתבתנו בהרחבה כאן, וגם הוגשו תלונות ליועמ"שית בגין עדות זו.

סיכום עדותה במספרים (לא להאמין שזו יועצת משפטית, כיום של משרד הבריאות):
ציפורי
 
 עדכון 10.4.22: נשלחה תלונה מעודכנת ליועמ"שית בנוגע לעו"ד דנה נויפלד - כאן. אישור קבלה - כאן

עדכון 9.6.22: התלונות של אזרח בשם דוד בן הדור (שהגיש במקביל אלי) בעניינה של עו"ד דנה נויפלד נגרסו היטב ע"י נש"מ, תוך זריקת כל הראיות לפח, ואת הסדר ניגוד העניינים שלה במשרד הבריאות טרם קיבלתי (עברו מעל לחודשיים מאז שהגשתי בקשה דרך חופש המידע, כל פעם דוחים המענה בנימוקים הזויים כגון עומס בטיפול בבקשות...). מערכת הטיוח עובדת היטב ומגינה על יקירי "הקליקה". מסמך הגריסה של נש"מ מצוי כאן

עדכון 29.8.22: המשטרה החליטה (באיחור של כשנה וחצי, ההחלטה מ-6 באפריל 2022 ונשלחה אלי רק היום), שלא לחקור את התלונות בעניינה של עו"ד דנה נויפלד (לשעבר היועצת המשפטית במשרד התקשורת) - כאן

עדכון 13.11.21
התקבל (אחרי הסתרה ממושכת וצורך בהפעלת לחצים כדי לקבל מה שהחוק קובע, שיהיה מפורסם וגלוי), הסדר ניגוד העניינים של עו"ד דנה נויפלד במשרד הבריאות, הסדר שערורייתי ממדרגה ראשונה עם המון השחרות (די ברור למה) - כאן
תשומת לב לתאריך על הסדר ניגוד עניינים: 15.8.22. עו"ד דנה נויפלד עברה למשרד הבריאות ב-5.9.21 ומיד אחרי כן ביקשתי את הסדר ניגוד העניינים שלה, שנחתם על ידה כשנה אחרי הפניה שלי (!). 

מסמך מכרז ליועמ"שית משרד הבריאות (מכרז בו היא מתמודדת כעת) נמצא כאן. הוגשו בעניין זה הסתייגויות, גם ממני, והמכרז הזה כרגע תקוע. 

עדכון 11.12.22: אֱמֶת מֵאֶרֶץ תִּצְמָח וְצֶדֶק מִשָּׁמַיִם נִשְׁקָף: כמה משפטנים שלחו את המסמך המצ"ב, המדבר בעד עצמו לגבי הרעיון ההזוי לתת באמצעות "תפירת מכרז" מינוי קבע לעו"ד דנה נויפלד כיועצת משפטית למשרד הבריאות.

עדכון 12.12.22: בהמשך לאמור ב-11.12.22 לעיל, התקבלה תגובה מהירה מנציבות שירות המדינה בעניין המכרז התפור עבור עו"ד דנה נויפלד לתפקיד היועצת המשפטית של משרד הבריאות. התגובה כאן. לאור התגובה המוזרה הזו, שלחתי פנייה נוספת לנציבות שירות המדינה - כאן

עדכון 14.12.22: בהמשך לסעיף ה' מיום 12.12.22 כאן, הנציבות (נש"מ, נציבות שירות המדינה) גרסה סופית את תלונותיי בעניין עו"ד דנה נויפלד במשרד הבריאות."הקליקה" קובעת שהכל בסדר..... מסמך הגריסה נמצא כאן

עדכון 9.2.23: פורסם כאן בוואלה! (כותרת בלבד): "היעד הבא של קרעי: לסגור את משרד התקשורת בתל אביב.
כיום, משרד התקשורת, המונה כ-170 עובדים, פועל במפוצל, מחציתו בירושלים ומחציתו בתל אביב. עובדי המשרד כבר קיימו שיחה דחופה עם הסתדרות העובדים, אך יכולתם להתנגד למהלך מוגבלת."

עדכון 22.4.23: עוד ביזיון והפעם של ש"ס? הכניעה המבישה של ש"ס ל"קליקה" של עו"ד גלי מיארה ומשרד עו"ד ארנון, תדמור-לוי (עו"ד ד"ר תדמור הוא בן זוגה ואבי בנה של עו"ד דנה נויפלד, משרד עורכי הדין ממנו יצאה עו"ד מיארה לתפקיד היועמ"ש). לאחר תקופה בה המכרז למינוי קבע של היועצת המשפטית למשרד הבריאות הוקפא, גם בגללי, בימים אלו חודש הטיפול בו ונקבעה ועדת בוחנים ליום 02.05.23 ועושה הרושם שנסללה הדרך למינוי של עו"ד דנה נויפלד מ"קליקת תופרי תיקי האלפים" ליועצת המשפטית הקבועה של משרד הבריאות. השמועות במשרד הן כי משה ברסימנטוב (המנכ"ל של משרד הבריאות) מקדם את המינוי שלה, לפי דרישת משרד המשפטים, תוך הסכמה בשתיקה של ש"ס.
עושה רושם כי ש"ס מורתעים מאד מהיועמ"שית ולא מעוניינים להפריע למהלך של המינוי. 
דוגמה קטנה לעדותה של עו"ד דנה נויפלד בביהמ"ש המחוזי: כאן וגם כאן.  
סיכום של אלי ציפורי לעדותה המוזרה ביותר בביהמ"ש, עדות שהופרכה כליל בחקירה הנגדית: כאן. אסור לשתוק!!!



 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 





24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים