Telecom News - מה בער לשר התקשורת יועז הנדל לאמץ את המלצות "ועדת פולקמן" בלי שימוע?

מה בער לשר התקשורת יועז הנדל לאמץ את המלצות "ועדת פולקמן" בלי שימוע?

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> מה בער לשר התקשורת יועז הנדל לאמץ את המלצות "ועדת פולקמן" בלי שימוע?
כמעט כל כלי התקשורת שתקו ושותקים מול אחת השערוריות הציבוריות הענקיות, שהתחוללה ב-1.9.21: יועז הנדל, הודיע על אימוץ המלצות "ועדת פולקמן" בנושאי המדיה, כאשר השימוע הציבורי על המלצות אלו אמור להסתיים רק ב-14.10.21. למה השר החליט לפתע להתעלם מתהליך השימוע ולקבל החלטות ללא שימוע, החלטות גרועות ביותר, שנועדו לפגוע אנושות בשוק התקשורת ובמיוחד במדיה הימנית (בעיקר ערוץ 20) בישראל? האם זה קשור ל"רשימה המשותפת" בראשות איימן עודה? ואולי לתנועה הרפורמית, שנציגה בכנסת הוא ח"כ גלעד קריב?
עדכונים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 8.9.21, 19:32יועז הנדל

משרד התקשורת הידרדר בשנתיים האחרונות אל תחתית התהום, בכל הקשור ל"עבודת מטה" מסודרת ותיארתי זאת לפרטי פרטים בכתבה הנוקבת: "היעדר עבודת מטה במש' התקשורת היא מחלה ממארת שיש לעקור בניתוח דחוף!".

אחת התוצאות האומללות של ההתנהלות המופקרת, הירודה וחסרת האחריות זו היא, שמשרדי ממשלה אחרים, לרבות משרד האוצר, "לא סופרים ממטר" את משרד התקשורת ולכן המשרד הזה לא קיבל ולא יקבל תקציבים להתפתח, לטובת שוק התקשורת, כמנותח בכתבה: "אין זכות קיום למשרד התקשורת כמשרד עם התקציב הביזיוני שלו ל-2021-22".

השיא של הכיאוס היה ביום 1.9.21 (כאן), אירוע, שעבר ללא כל התייחסות וניתוח נכונים של כמעט כל כלי התקשורת בישראל. מה שמצביע על הרמה הירודה ביותר של רוב הכתבים בכלי התקשורת בישראל, שכלל אינם מבינים את תפקידם המרכזי (להביא עובדות לציבור). והעובדות הן, שהשר יועז הנדל, (בתמונה משמאל), החליט לצפצף על הכל. לצפצף על כל חוק ונורמה וכולם שותקים. 

המשמעות האמיתית של אימוץ דו"ח פולקמן ע"י יועז הנדל, שר התקשורת, מאוד ברורה, ונותחה כאן כבר כמה פעמים ולאחרונה במאמר, שפורסם תחת הכותרת הנוקבת ביותר: "הוגש דו"ח "ועדת פולקמן" - האמצעי לחיסול ערוץ 20 ורשתות הרדיו הימניות."

בנוסף, אימוץ התכנית הזו תשאיר לנצח את סלקום, פרטנר ונטפליקס (ומתחרים חדשים דוגמת RGE וקשת) מחוץ לכל רגולציה, ולכן היוצרים יקבלו מידי שנה תקציבים הולכים ופוחתים להפקות של "יצירה ישראלית" ובמיוחד ב"סוגה עילית" (כי הציבור עובר בהדרגה ל-OTT, טלוויזיה על רשת האיננטרנט) בכל ספקי השירות, כולל הוט ו-YES

אם לא די בכך, מדובר בהליך לא חוקי ופגום ביותר, ולכן שלחתי ביום 1.9.21 שאלות דחופות ביותר לשר התקשורת, יועז הנדל, ולצמרת משרד התקשורת בזו הלשון:
"הנדון: צחוק ענק של שר התקשורת מהשימוע בנוגע לוועדת פולקמן.
שלום רב,
1. היום שר התקשורת, יועז הנדל, פרסם (כאן וכאן, ההחלטה המלאה - כאןנאום השר בווידאו נמצא כאן) את החלטותיו בנוגע לדו"ח ועדת פולקמן.שימוע דוח פולקמן

2. אולם, הדו"ח הזה עדיין בשימוע ומשרד התקשורת קבע כאן (ומצ"ב בתצלום מצד שמאל, למקרה שהלינק נעלם מהאינטרנט. לחיצה על התצלום מגדילה אותו), שהמועד האחרון להגיש התייחסות לדו"ח פולקמן הוא: 14.10.21.

3. כלומר: השר החליט מה שהחליט - ביום 1.9.21, תוך צפצוף ארוך וברור מצדו, על מהלך השימוע ותוך התעלמות מוחלטת, שמועד הגשת ההתייחסויות לדו"ח פולקמן הוא 14.10.21.

4. בשביל מה עושים שימועים אם ממילא מצפצפים עליהם?

5. ממתין לתגובתכם."

תגובה טרם קיבלתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל, די ברור למה. 

לא רק שמתעלמים משאלותיי, כאילו הבעיה תיעלם אם לא משיבים לי (בניגוד לחוק), יחידת הדוברות של משרד התקשורת גם מקבלת תוספות שכר נאות (20% תוספת שכר), רק בגלל שלא עונים שלי. את העובדה המדהימה, הבלתי תיאמן והמזעזת הזו, חשפתי בכתבה: "איך מקבלים תוספת שכר באי מענה לשאלות של אבי וייס? סודות מש' התקשורת".

כך, שר התקשורת, יועז הנדל, במקום לקבל החלטות לאכוף את החוקים הקיימים (בנוגע ל-VOD ולהעברת ערוצי "עידן +" על רשת האינטרנט), על כל השחקנים בשוק מכל סוג, עוד לפני תחילת קבלת החלטות בנוגע ל"דו"ח פולקמן", החליט לצפצף על החוקים הקיימים, גם בגלל קריסת מערכות הפיקוח, הבקרה והאכיפה של המשרד, ולתת לכאוס להתעצם בכל תחום, גם בתחומי עולם המדיה. 

למה השר יועז הנדל מיהר לקבל החלטות בתחומי המדיה ואימץ את "דו"ח פולקמן" השערורייתי, לפני שבוצע השימוע על "דו"ח פולקמן"? 

התשובה, לעניות דעתי, נעוצה בידיעה הבאה, שפורסמה כאן תחת הכותרת: "ערוץ 20 ייסגר? הרשימה המשותפת פותחת במלחמה. הסיעה בראשותו של איימן עודה דורשת לשלול את רישיונו של הערוץ: "ערוץ 20 קיבל רישיון לשידורי מורשת יהודית, לא לשידורי מורשת של הסתה", זאת בעקבות הידיעה והציוצים לאחר מותו של חבר הכנסת סעיד אלחרומי מהתקף לב." עוד נכתב בפנייה של "הרשימה המשותפת": "בעקבות ההסתה הנמשכת, הפרת תנאי הרשיון והפגיעה בכללי האתיקה העיתונאיים, אנו דורשים לשלול מערוץ 20 את רשיון השידור לאלתר. לכל הפחות, יש לעצור לאלתר את העברתו לאפיק 14".

כך, השר יועז הנדל, החליט "לצנן" את הכעס של "הרשימה המשותפת" על ערוץ 20, סיעה בכנסת, שבלעדיה אין זכות קיום לקואליציה בה הוא שר. זאת, ע"י אימוץ גורף של דו"ח "ועדת פולקמן" אף ללא שימוע, במהלך רגולטורי מתוחכם וערמומי, שנועד, למעשה, לחסל את ערוץ 20 בכמה תרגילים מתוחכמים ואנטי דמוקרטיים

המדיה בישראל (רדיו, עיתונות, ערוצי טלוויזיה, אתרי חדשות באינטרנט) מאוד מגוונת - ראה "מפת הבעלויותת" המעודכנת של ערוצי המדיה בישראל, כפי שהכין ועדכן אתר "העין השביעית" - כאן. אולם, מתוך ההיקף העצום הקיים, רק ערוצי הימין המעטים, מטרידים את השר יועז הנדל ו"הקליקה" ורק אותם הוא רוצה לחסל

לסיכום:
יועז הנדל, שמדבר בכל הזדמנות ובכל אירוע על "שקיפות",
 "ציונות", "קו המחרשה" ושאר סיסמאות וספינים נבובים ותלושים מכל מציאות, נוהג במציאות בחסר שקיפות קיצוני בכל התנהלותו, ומטעה באופן קבוע את הציבור בכל תחום. 

הוא סיפק גיבוי וחיפוי למעשים פליליים, לכאורה, בקנה מידה מחריד, גם בתחום הרישיונות ובתחומים אחרים, שהוא המציא מדימיונו ומדימיון המנכ"לית "המוצנחת" שלו, כדי לנסות להלבין עבירות (של עצמו ושל אחרים), בתחומים רבים בעולם רגולציית התקשורת בישראל. 

נראה שהוא החליט לאמץ את "דו"ח ועדת פולקמן" ללא שימוע ובניגוד לכל חוק ונורמה, רק כי בא לו להתחנף ל"רשימה המשותפת", שכועסת על ערוץ 20 (וגם בהזדמנות זו להתחנף לתנועה הרפורמית, שנציגה - חה"כ גלעד קריב, הוא חלק מהקואליציה ויו"ר ועדת החוקה חוק ומשפט של הכנסת, גם הוא מתנגד ותיק וחריף ביותר לערוץ 20).


מביש ברמות-על, שזה שר התקשורת במדינת ישראל. 

דרושה ועדת חקירה (פרלמנטרית, או ממלכתית) לבדיקת שוק התקשורת בישראל והקמת רשות תקשורת לאומית. זאת, כי הנזקים ששר התקשורת, יועז הנדל, יצר ויוצר בשוק הזה עברו כל גבול וכל נורמה חוקית וציבורית. 

רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים מקצועיים וישרי דרך, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליה, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".

כמובן שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל).

עדכון 10.9.21:

"המזימה לחסל את ערוצי הימין ברדיו ובטלוויזיה - ערוץ 20, יצאה לדרך". חשיפה מה שכלי התקשורת המרכזיים מסתירים מהציבור. ובנוסף, כל מה שהיועמ"ש והפרקליטות ממש לא רוצים שהציבור יידע, בראיון בלעדי לרדיו "גלי אשקלוןנט". ראיון של אבי וייס עם יוסי פרטוק, באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-3.9.21. כ-15 דקות, בחשיפות מזעזעות שלא תיאמנה, אודות הקשרים הפסולים בין כתבים מושחתים, עד מדינה הזוי, עדים שקרנים והפרקליטות, מה שלא תשמעו בכל מקום אחר.
הלינק לשידור ביוטיוב: https://youtu.be/XQQ6G1toSUs. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/2WIQxVe


עדכון 10.10.21: משרד התקשורת פרסם כאן את ההודעה הבאה: "אושרה הארכה נוספת להגשת התייחסויות - עד ליום 21.10.2021.
לאור פניות מספר גורמים, ניתנת ארכה להגשת התייחסויות לדוח הוועדה לאסדרת העל בתחום השידורים עד ליום 14.10.2021.
הנכם מוזמנים להגיש התייחסויות להמלצות המפורטות בדוח, ובפרט לסוגיית המודלים הכלכליים עד לתאריך זה למייל kalkala2@moc.gov.il. לא תינתן ארכה נוספת."
ההודעה הזו מחזקת את האבסורד בפרסום החלטות השר, כמפורט לעיל, לפני שהשימוע של דו"ח "ועדת פולקמן" הסתיים. 

עדכון 21.11.21: פורסמו התגובות של כל המתייחסים ל"דוח פולקמן" (כמובן שלא פרסמו את ההתייחסות שלי) - כאן.

עדכון 22.6.22: ועדת הכלכלה אישרה לקריאה שנייה ושלישית: הרשות השנייה תוכל להאריך את הזיכיונות של תחנות הרדיו האזוריות ב-4 שנים נוספות:
בדיון היום נקבע כי החלטת המועצה בדבר הארכת הזיכיון לתקופה רביעית תהייה בין היתר בהתחשב בהיבטים כלכליים.
ועדת הכלכלה של הכנסת, בראשות ח"כ מיכאל ביטון, אישרה הבוקר לקריאה שנייה ושלישית את ההצעה של ח"כ שרן השכל וקבוצת חברי כנסת, לתת לרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו סמכות להאריך את תוקף הזיכיונות לשידור רדיו אזורי בארבע שנים נוספות, ללא מכרז.
בדיון הקודם, בו אישרה הוועדה את ההצעה לקריאה ראשונה, נקבע כי את ההארכה תוכל לתת הרשות רק לבעלי זיכיונות המצויים בתקופת הזיכיון האחרונה האפשרית לפי החוק, בהתבסס על נימוקים מיוחדים הקשורים, בין היתר, להיבטים כלכליים. הבוקר הסבירו ח"כ גילה גמליאל וח"כ קרן ברק כי הניסוח יקשה על מימוש תכלית הצעת החוק. לדברים הצטרף יו"ר הרשות השנייה, עדן בר טל, שאמר כי הנוסח האמור לא ייצר ודאות 
היועץ המשפטי לוועדה, עו"ד איתי עצמון, הזכיר כי התנהל דיון שנוגע לטעמים להארכה והוועדה הבינה שהיו קשיים כלכליים, שנובעים בין היתר מתקופת הקורונה, אך לא רק. לכן, הוסיף עו"ד עצמון, החליטה הוועדה שההארכה תהייה "מנימוקים מיוחדים הנוגעים, בין היתר, להיבטים כלכליים".
ח"כ גמליאל הגיבה כי לא דובר על היבטים כלכליים בהכרח, וכי חברות וחברי הכנסת התעקשו שזה לא יהיה אמירה חד משמעית הקשורה להיבט כלכלי. לדבריה, "זה עלול לייצר בעיות בבית המשפט בהמשך". עו"ד עצמון התייחס לכך ואמר כי החוק קובע חובת מכרז פומבי ואם יש חריג אז הוא חריג, וכשמדובר על הארכה רביעית נכון שתהייה מנימוקים מיוחדים.
יו"ר המועצה בר טל אמר כי הכנסת "שיקולים מיוחדים" תהייה פתח לצרה אופרטיבית ומשפטית מבחינת הרשות. "נימוקים מיוחדים יצטרכו להיות בדרגת שכנוע כזו שלא תייצר ודאות לערוצים, שיצטרכו להראות שיש להם חיים", אמר בר טל. ח"כ ברק הוסיפה: "המועצה ממילא צריכה לנמק ואנחנו לא רוצים לתת כאילו ודאות ביד אחת, ולסרס את הודאות הזו ביד השנייה". ח"כ גמליאל הוסיפה: "אנחנו רוצים כמה שפחות פרשנויות. המילה 'מיוחדים' יכולה לקבל פרשנות שתהרוס את תכלית החוק".
נציגת לובי 99, זוהר אלטמן רפאל, אמרה כי הנוסח שאושר בקריאה ראשונה הוא סביר, שכן מדובר בהארכה רביעית, שדרושים לה נימוקים מיוחדים אם אין מכרז. היא הוסיפה כי תכלית המכרז זה לייצר תחרות ואם יש מתחרים שרוצים לתת הצעה תחרותית לא ברור למה למנוע מהם.
היו"ר ביטון ציין כי אין כוונה למנוע תחרות, ואמר כי הרגולטור לא יוכל לקבל החלטה ככה, ולכן ביקש לבחון צורות נוספות לנסח את ההצעה. היו"ר ביטון הוסיף כי לא יאשר נוסח שאינו על דעת היועץ המשפטי לוועדה ועל דעת הרגולטור.
בהתאם לכך הציע היו"ר ביטון לקבוע כי "החלטת המועצה בדבר הארכת זיכיון לשידורי רדיו לתקופה רביעית תהייה, בין היתר, בהתחשב בהיבטים כלכליים". ההצעה הייתה מקובלת על חברות הכנסת גמליאל וברק ועל יו"ר הרשות השנייה, והיא אושרה בקולו של היו"ר ביטון. חברות הכנסת גמליאל וברק לא השתתפו בהצבעה מאחר שאינן חברות בוועדה. 

עדכון 9.9.22: פורסם כאן בגלובס ע"י גלית חתן (כותרת בלבד): "סלקום מחפשת פתרון לפעילות הטלוויזיה ההפסדית, ומקדמת אותה בהפסקת הפרסומות.
חברת הסלולר סלקום ורן דנקר עדיין לא מתברגים בתודעת הצופים, בעוד קמפיין הבדידות שמוביל סטטיק עבור המתחרה פרטנר, נכנס היישר למקום הראשון, כך עולה מדירוג הזכורות והאהובות של גלובס וגיאוקרטוגרפיה • הפרסומת האהובה ביותר שייכת לבנק הפועלים."
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים