Telecom News - מי מעוניין להכשיל את תכנית פריסת הסיבים לפריפריה של השר יועז הנדל?

מי מעוניין להכשיל את תכנית פריסת הסיבים לפריפריה של השר יועז הנדל?

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> מי מעוניין להכשיל את תכנית פריסת הסיבים לפריפריה של השר יועז הנדל?
התשובה ברורה: אלה שהכינו את התכנית ההזויה של פריסת סיבים בישראל: ד"ר עופר רז-דרור וכל חברי "הקליקה של אוהדי סלקום ושות' בצמרת משרד התקשורת". איך הדלפה לכלכליסט חשפה את חוסר השקיפות וחוסר ההיגיון בפעילות משרד התקשורת בתחום פריסת הסיבים לבתים בישראל.
עדכונים בסוף הכתבה. 
מאת: אבי וייס, 30.6.20, 10:07חה"כ יועז הנדל, מתוך אתר משרד התקשורת

הטענה של השר יועז הנדל, (בתמונה משמאל), בריאיון ב"מעריב" מסוף השבוע האחרון, שפורסמה תחת הכותרת: "הלקח מפרשת אלוביץ' מוכיח את הצורך בשקיפות מלאה", היא לא רק ספין וזריית חול בעיני הציבור, היא פשוט מוכיחה, שהשר הוא "בובה על חוט", בכל הנוגע למשרד התקשורת.

זה לא חדש למי שקורא כאן באתר את החשיפות, במיוחד את הכתבות אודות "עקרונות השקיפות" של השר יועז הנדל, שהם ספין אחד ענק ושקרי לחלוטין, כמפורט כאן וכאן.

בקרוב אפרסם עוד חשיפות מה מסתיר מהציבור השר הדואג "לשקיפות" (ולא מדווח לכם בגלוי למה הוא החליט לתקוף לפתע את פייסבוק וגוגל...). 

הספין הזה של "השקיפות" התפוצץ לו ממש כעת בפרצוף, ברעש, בהדלפה, שבאה מאגף הכלכלה של המשרד, לעיתון "כלכליסט", הדלפה, שנועדה לטרפד את המתווה, שהוא מוביל, בתחום, שהוא הכי חשוב לשר יועז הנדל (על פי הגדרתו): הפריסה של הסיבים בישראל, עם עדיפות משמעותית ליישובי הפריפריה והספר. זו תפיסת עולם, שהוא חוזר עליה שוב ושוב בכל נאום ובכל פוסט: "מתחילים בגבולות ובפריפריה"

לכן, ביום 29.6.20 שלחתי את השאלות הדחופות ביותר הבאות לשר התקשורת, יועז הנדל, ולידיעת צמרת משרד התקשורת (כן, גם למנכ"לית החדשה לירן אבישר בן-חורין, שנכנסת לתפקיד רשמית מחר - 1.7.20, וכבר כעת מתברר שהיא חלק מ"הקליקה" ותהיה "היו"ר של הקליקה", תפקיד "מכובד", שהיא יורשת מהמנכ"ל הכושל היוצא - נתי כהן):
"הנדון: האם זאת תכנית הסיבים של משרד התקשורת?
 שלום רב
1. על פי פרסום בכלכליסט (מצ"ב), נולדה מפת פריסת סיבים במשרד התקשורת, עם תוספת של השר יועז הנדל (עדיפות לאומית לפריפריה ולאזורי הספר).

2. אם זו התכנית, מדובר בתכנית כושלת מפני שהיא מתעלמת מ- 5 נושאים מרכזיים:

א. אין צד הביקוש (בכלל). המפה והתכנון הזה הם רק צד ההיצע.

ב. לא נעשתה שום התייעצות עם נציגי הציבור המוסמכים.

ג. בגלל שלא נבדק בכלל צד הביקוש ולא נעשה שום תהליך של התייעצות עם נציגי הציבור המוסמכים, לא נבדקו ולא הוצגו חלופות לפריסה לפי הביקושים (החל מ-WiFi, דרך סלולר במגוון תצורות, גלים מילימטריים, מיקרוגל, וכלה בחיבורים לווייניים).

כך עבדו ועובדים בתחום רגולציית הסיבים ופס רחב לבתים בכל העולם, חוץ מישראל.

לכן, מפת הפריסה לפי הביקושים - הייתה שונה לגמרי, ממה שמוצג בכתבה.

ד. אין שום תכנית למניעת כפילות בין החברות (על פי המופיע בתכנית, יש חפיפה של 72% בין החברות).

ה. התכנית ל"שת"פ בתשתיות" בחיבורי סיבים לבתים, עלתה על שרטון ולא אפשרית למימוש, מסיבות טכניות ופרקטיות (בגלל מחדלי צמרת משרד התקשורת).

כלומר: מדובר בכשל שוק ענק, שמשרד התקשורת יצר במו ידיו והתכנית הזו (ככל שיהיה ניסיון לממש אותה במלואה, עם תיקוני העדיפויות של השר וכל ההחלטות המוטעות הטריות), עתידה להחריף ולהחמיר את המצב הכושל הזה.

3. אודה להתייחסותך".

תגובה טרם קיבלתי. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן). 

כך, כשאת מה שרוצים להסתיר מהציבור (כנגד "עקרונות השקיפות" המדומיינים של השר יועז הנדל, הכפופים לו במשרד "לא שמים עליו קצוץ" בעניין זה), מתגלה כפארסה ציבורית, בדיוק כמו שאני מנתחבמאות מאמרים, מאז שרעיון הסיבים לבתים החל להתרקם ולהתממש לפני הרבה יותר מעשור (בניסוי בקרית שמונה), התחום הזה נחשף לציבור ככישלון תפיסתי מוחלט.

זאת, מפני שאם "המומחים לענייני דיסנילנד", שמזמן היו צריכים לפטר אותם, דוגמת ד"ר עופר רז-דרור,ד"ר עופר רז דרור בתמונה משמאל, האבא של התכנית ההזויה הזו, של פריסה מרובעת (ולא חוקית) של סיבים לבתים בישראל, תכנית שלא קיימת בשום מדינה בעולם, היו מבצעים עבודתם נכונה, ומתחילים עם צד הביקוש, מתחילים עם נציגי הציבור המוסמכים, הם היו מציירים מפה אחרת לחלוטין.

למשל, לרוב אזורי הספר והפריפריה, אפשר לספק כבר היום או מחר, פס רחב מאוד לבתים, שלא בסיבים לבתים, כל איזור לפי הצרכים, המאפיינים והביקושים הספציפיים שיש אצלו.

זאת, החל מ-WiFi (כמו שכבר נעשה ליישובי הבדווים בנגב), דרך חיבורי גלים מילימטריים (זה כבר החל להתבצע בכמה מקומות בארץ), חיבורי מיקרוגל, חיבורי סלולר דור 4 ודור 5 ובמיוחד בטכנולוגיות הקרויות בשם: Fided Wireless Acess - FWA ולא פחות חשוב: חיבורים לוויניים (נושאים שבכלל לא טיפלו בהם במשרד התקשורת). 

אי אפשר לבנות פתרונות נכונים, כשיושבים רק עם סלקום \ IBC ואולי גם עם פרטנר, הוט ובזק. הם צד ההיצע, לא צד הביקוש. 

לא ניתן לבצע תכנון נכון של פריסת פס רחב מאוד לבתים (סיבים וכל פתרון חלופי רחב פס), בלי תכנון מרכזי, שמביא בחשבון קודם כל את צד הביקוש והצרכים, שמוצגים ע"י נציגי הציבור המוסמכים. את הפתרון בונים ביחד אתם.

במדינות רבות בעולם, הרגולטורים לתקשורת העבירו את יכולת קבלת ההחלטה, מי יפרוס סיבים לבתים, או יגיע בגישה טכנולוגית אחרת לבתים - לרשויות המקומיות. כך, מונעים כפילויות ואבדן משאבים ומספקים את הצורך הספציפי המותאם לכל שכונה, לכל כפר לכל רשות מקומית ולכל עיר. 

לכן, הכותרת שפורסמה ב"כלכליסט": מפת הסיבים החדשה: "תוכנית הנדל תאט את הפריסה", היא כותרת מטעה לחלוטין. מי שמאט את יכולת הפריסה של סיבים לבתים בישראל ומפריע לפריסה שכזו, זה ד"ר עופר רז-דרור וכל שאר חברי "הקליקה" בצמרת משרד התקשורת.

שורה תחתונה:
רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליו, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".
 
כמובן שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל).

עדכון 30.6.20
: גד פרץ פרסם בגלובס (כאן) מאמר מעניין שזו כותרתו: "התסכול והאבסורד: למה הישראלים לא ממהרים להתחבר לאינטרנט מהיר? מתוך קרוב למיליון בתי אב שיש להם נגישות לסיבים אופטיים המאפשרים גלישת אינטרנט מהירה, רק 160 אלף מחוברים אליהם פיזית. למה הציבור לא נוהר אליהם, ומה חברות התקשורת יכולות לעשות בנושא". מומלץ לקריאה. 

עדכון 1.7.20: פורסם כאן כי: אילון מאסק מזמין אנשים ברחבי העולם להתנסות בבטא של האינטרנט הלוויני החדש של Starlink. חברת Space x מתחילה הקיץ הזה (2020) בתחילת הבטא של האינטרנט הלוייני שלה, פרויקט סטארלינק. לפי אילון מאסק הלוויינים ישדרו במהירות של גיגה באלפיות השנייה. המיזם הוקם במטרה להנגיש אינטרנט במקומות בעולם שאין להם אינטרנט נורמאלי, אבל ב-2021 הוא יהיה כבר כמעט ברוב העולם. בשביל להנות מהתענוג צריך סך הכל לחבר אנטה קטנה לשקע בבית לכיון השמיים וזהו. 

עדכון 3.8.20: ה-FCC אישר (כאן) את פרויקט Amazon Project Kuiper, פרוייקט שאמזון כבר החלה לגייס אליו כוח אדם, שבו בהשקעה אדירה של כ-10 מיליארד דולרים, ע"י אמזון, היא תפרוס רשת של 3,236 לווינים נמוכי מסלול - LEO, שיספקו פס רחב לכל פינה בארה"ב וגם במדינות נוספות בעולם. יותר פרטים יש כאן - למתעניינים. התכנית כוללת 5 שלבים, כשבשלב הראשון, כבר השנה, ישגרו 578 לווינים לחלל והשירות יחל. 

עדכון 31.8.20: ה-FCC אישר (כאן) לחברה נוספת להיכנס למרוץ של לוויינים לפס רחב לבתים. ה-FCC אישר לחברת OneWeb לשגר 1,280 לוויינים, לאחר שהחברה כבר קיבלה אישור לשיגור 720 לוויינים, מהם היא כבר שיגרה לחלל 74 לווינים. התכנית הכוללת של OneWeb היא לשגר סך של 48,000 לווינים, הרבה יותר מכל מתחרותיה. השירותים שלה יסופקו בשלב ראשון בארה"ב ובבריטניה (כשממשלת בריטניה תומכת בפרויקט הזה גם בכסף, השקיעה כ-500 מיליון דולרים וקיבלה אחזקות בחברה, תמורת ההשקעה הממשלתית הזו). בהמשך, החברה תפרוס את שירותיה במדינות נוספות. 

עדכון 15.11.20: SpaceX החלה את ניסוי הבטא לאינטרנט החלל שלה (Starlink) במחיר 99$ לחודש. לקוחות בצפון ארצות הברית שנרשמו לגרסת הבטא היו צריכים לשלם 499$ לציוד (הכולל צלחת לווין ומודם). שם התוכנית הינו "יותר שווה מכלום" ומקבלים כרגם מהירות גלישה בין 50-175MB (הצפי הינו משהו בסביבות 1GB כשהלווינים יהיו רבים יותר וקרובים יותר לכדור הארץ). המשתמשים קיבלו הוראות שלא לשתף אנשים מחוץ לתוכנית.

כזכור, הלווינים משוגרים לחלל על ידי חברת (SpaceX) של אילון מאסק (שתי החברות שלו) לאחר ששיגר לחלל מעל 900 לוויני Starlink התחילה גרסת הבטא בצפון ארצות הברית וקנדה (לכל כדור הארץ יצטרכו 12000 לווינים). השיגור התבצע על ידי טילי הפלקון - Falcon Heavy שהינו הטיל בעל יכולת המשא הגדול ביותר שפיתחה SpaceX. בכל שיגור החברה משגרת 60 לווינים (כך שאין לאף אחד יכולת להתחרות).

עדכון 11.5.21: פורסם כאן ב-YNET (כותרת בלבד): "דרך עמוס 17: חלל תקשורת תספק אינטרנט לעסקים בארץ.
בחלל תקשורת ובגילת טלקום אמרו כי השירות יאפשר הנגשת אינטרנט איכותי באזורי הכיסוי, כולל באזורים בעלי תשתית מוגבלת של סיבים וסלולר ובנוסף ישמש כגיבוי אמין ואיכותי, לצרכי שרידות ויתירות, במצבי עומס קיצוני וקריסה של הרשתות היבשתיות".

FIBERS FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים