ניתוחי המוח בעולם מבוצעים באמצעות פיתוח ישראלי המבוסס על Solid Edge

דף הבית >> פיתוחים חדשים וצ'יפים >> ניתוחי המוח בעולם מבוצעים באמצעות פיתוח ישראלי המבוסס על Solid Edge
ניתוחי המוח בעולם מבוצעים באמצעות פיתוח ישראלי המבוסס על Solid Edge
מאת: אבי וייס, 15.5.14, 20:05

חשיפת הפיתוח והמוצר של אלפא-אומגה הישראלית, שנחלה הצלחה מסחררת בארה"ב ובעולם כולו, מוצר חדשני קל ונייד לניתוחי מוח ממוחשבים, פיתוח שבוצע מא' ועד ת' בכלים של סימנס.
 
היום השני באירוע Solid Edge 2014 (שעל הצפוי בו פרסמנו כאן. הדיווח על היום הראשון לרבות ההכרזה המרכזית על הגרסה החדשה Solid Edge ST7, מצוי כאן), הוקדש בעיקרו לחשיפת הפתרון של Alpha Omega, שסימנס מצאה לנכון להבליט על הבמה העולמית שלה, בנוכחות של כ-1,000 מפתחים, מנהלים ומומחים, עם חשיפה מלאה ומקיפה של מי שעיצב ותכנן את המוצר החדש, כדוגמה להצלחה בולטת של יישום המערכת של סימנס, בקנה מידה עולמי.
 
קרסטן ניובורי (Karsten Newbury) (בתמונה), סמנכ"ל בכיר ומנכ"ל Solid Edge, סימנס: "2 נושאים מצויים על סדר היום ביום השני באירוע שלנו. הראשון: דיווח קצר על ההכרזה הרשמית על השת"פ שלנו עם חברת GrabCAD, חברה, שנולדה באסטוניה כאשר מרכז החברה עבר לארה"ב אך מרכז הפיתוח נשאר באסטוניה [כשבמועצת המנהלים שלה יש כמה ישראלים]. אנו מוסיפים היום שכבה ניובוריטכנולוגית נוספת מעל ל-Solid Edge, עם פתרון המבוקש מאד ע"י סטארטאפים וחברות צעירות בכל רחבי העולם, חברות המבקשות להיכנס במהירות ובצורה חלקה לעולם התכנון של מוצרים חדשים ומלהיבים. GrabCAD זו חברת הזנק צעירה, שנולדה ב-2010, ויש לה קהילה הולכת וגדלה בקצב יפה עם מוצר הפועל בענן והיא מספקת גישה לכ-440 אלף מודלים חופשיים. במערכת הזו משתמשים כבר מעל ל-1.3 מיליון מהנדסים ומפתחים.

הנושא השני, שעל סדר היום ואנו נספק לו את הבמה המרכזית היום במליאה של הכנס, הוא הצגת חברת Alpha Omega, שמרכז הפיתוח שלה מצוי בנצרת - ישראל, חברה, שנוסדה ע"י היזם עימאד יוניס, חברה המפתחת מוצרים המספקים לרופאים יכולת לטפל בהצלחה בבעיות של המוח האנושי. אלו פתרונות מצילי חיים, שהוכיחו את עצמם הלכה למעשה. זה אחד התחומים הקשים ביותר לתכנון ולכן התלהבנו כשראינו, שהפיתוח של הפתרון המרכזי המוצלח של החברה נעשה ב-Solid Edge".
 
אנטוני דקרוליס (Anthony Decarolis) (בתמונה), מנכ"ל Alpha Omega ארה"ב: "אנו עוסקים בתחום מאוד מורכב של ניתוחי מוח – Neurosurgery. אנו חברה יחסית קטנה, כשמרכז הפיתוח שלה מצוי בנצרת – ישראל, עם כמה שלוחות בעולם. אני מנהל את השלוחה הגדולה ביותר של החברה, בארה"ב.

אנו כיום מובילים עולמית בכמה תחומים ובכללם: Microelectronic RecordingMER, Deep Brain Stimulation (DBS), ו-Neuroscience Technology.

כדי להיכנס לשוק הזה בעולם, יש צורך לענות על אתגרים רבים, טכנולוגיים ושיווקיים, שלא לדבר על הבדיקות של ה-FDA. ניתוח מוח זו פרוצדורה מאוד קשה הדורשת התמחות מיוחדת. יש סה"כ 6,000 רופאים בארה"ב בעלי הסמכה לניתוחי מוח. ניתוח מוח לוקח תמיד כמה שעות ובאמצעות הכלים, שאנו הכנסנו לתחום הזה, ההצלחה בניתוחי מוח היא מדהימה.אנטוני דקרוליס
 
השיטה שפיתחנו מבוססת על מיקרו-אלקטרודה הנכנסת למוח דרך חור קטן, שקודחים בגולגולת העליונה. החלק החשוב ביותר הוא, שצריך לדעת לאן להגיע עם האלקטרודה. צריך להגיע בדיוק מוחלט לנקודה בה יש שיבוש או פגיעה עצבית ולתת שם את הפולס החשמלי המדויק. הניתוח הזה נעשה כשהמנותח נמצא במצב של ערנות מוחלטת, כי אין במוח עצבי כאב.

מציאת המקום המדויק של המוח, שאליו צריך להחדיר את המחט נעשה בעזרת האזנה לקולות הקיימים בתוך המוח. המערכת שלנו מקליטה את סיבי העצבים, שבפעולתם שולחים פולסים חשמליים היוצרים רעש - קול. המחט שלנו שומעת את הקול המועבר למערכת הניתוח ולפי הניתוח של הקול אנו יודעים במדויק היכן המחט מצויה במוח ולאן צריך להחדיר אותה. זה מדע מאוד מדויק, מבוסס מו"פ שפיתחנו ופועל על מערכת מחשוב מאוד מדויקת, שפיתחנו לנושא זה, עם הצלחה במידה כזו, שכיום כל מנתח מוח רוצה רק את המערכת שלנו.
 
כיום, כ-500 בתי חולים ומכוני מחקר בתחום של המוח בכל העולם משתמשים בפתרון שלנו. מי שעוסק בתחום ניתוחי המוח ורוצה להצליח בניתוחים שלו, לוקח את המערכת שלנו.
 
התחלנו את המסע שלנו לעולם ניתוח המוח במכשיר מאוד גדול. ממש גדול, מסורבל וכבד. לכן, חיפשנו פתרון חדש, שיענה על כמה קריטריונים: מוצר המתאים לכל הדרישות של חדרי הניתוח בניתוחי ראש, מכשיר קטן עד כמה שניתן, שיענה על כל הדרישות הרפואיות ועל כל הדרישות להאזנה לקולות של סיבי המוח ויקלוט רק את הקולות של סיבי המוח ולא את הרעשים הטבעיים השונים הקיימים בחדר הניתוח ויענה לכל דרישות הרגולציה המחמירות ביותר.
 
התוצאה: פיתחנו מוצר חדש בשם Neuro Omega (בתמונה), מוצר חדש לגמרי הזוכה כבר להצלחה ולהזמנות ראשונות ממש עם השקתו. המוצר הזה, בניגוד לקודמו, שהיה מתאים בעיקר לחולי פרקינסון, מתאים כעת לטווח רחב של מחלות עצבים ומוח. ברור, שזה מוצר, שייענה על מירב הדרישות של הרופאים העוסקים בניתוחי מוח במחלות השונות. כעת השוק הרפואי העולמי מתחיל להכיר את המכשיר ויכולותיו ומתלהב ממנו".
 
אלון רזגור, מבחירי המעצבים התעשייתיים בעולם (בתמונה), הבעלים של חברת Razgour Design מתל-אביב: "שימשתי כראש הצוות, אלון רזגורשפיתח את המוצר החדש עבור אלפא אומגה ביחד עם המהנדסים של החברה מנצרת. זה ממש לא שגרתי עבורי לקבל משימה מהסוג הזה ועוד בעולם הרפואי בקצה הקשה ביותר והמסובך שלו. עבדתי עם הצוות שלי ביחד עם צוות מהנדסים מ-Geomatrix, אותה מנהל אביב אנטבי. כולנו יחד עבדנו סביב השעון כדי להמציא את המוצר החדש, שכעת נקרא בשם Neuro Omega.
 
לפני שניגשנו לתכנון, ביצענו מחקר מהם הצרכים של השחקנים בתחום הזה, מדובר בעיקר ברופאים וגם בגופי הרגולציה. קיבלנו המון רעיונות בעיקר מהרופאים והעלינו הרבה מאד רעיונות בחשיבה היצירתית של כל המשתתפים בתהליך שלנו. אולם, אחרי שניתחנו את כל הרעיונות, הרגשתי שחסר דבר בסיסי ביותר במוצר.
הבעיה המרכזית, שראיתי, באה בכלל ממקום אחר לגמרי ממה שכולם, כולל הרופאים והמפתחים באלפא אומגה, חשבו. מה שראיתי הוא, שמחזור המכירה, תהליך המכירה של המוצר הקיים, הוא מאוד ארוך. בגלל שמדובר היה במוצר מאוד מורכב וכבד, שיש צורך לפרק ולהעביר אותו ממקום למקום, היה ניתן לבצע לכל היותר 2 הדגמות שלו בעולם בחודש. זה לא נראה לי סביר. אני חיפשתי מוצר, שיהיה קל ונייד.
 
זה היה בלתי נתפס בעיני, למה המוצר הזה נראה בגודל של מקרר וכבד כמו מקרר מלא. חיפשתי לפתח מוצר, שייראה לכל היותר כמו טרולי, מזוודה קטנה, שמעלים למטוס כמטען יד. פשוט עלה לי בראש תמונה של טרולי, משהו שניתן לסחוב אותו ביד בקלות ממקום למקום בנסיעות בכל רחבי העולם.
 
כדי להגיע לגודל של טרולי, התחלתי להפריד את החלקים ממנו מרכיבים מכשיר כזה. את כל החלקים הסטנדרטיים, למשל את רוב חלקי המחשוב והמסכים הפרדתי לגמרי. כי מחשב ומסך יש בכל מקום, גם על לפטופ. לא צריך לסחוב אותם סתם בתוך אריזה של מוצר לשימוש רפואי.
 
היינו צריכים לעבור מבחני רגולציה מאוד קשים, לא רק של ה-FDA. הקשים ביותר אלה המבחנים של EMC לתאימות אלקטרומגנטית. הפתרונות היצירתיים שלי כל הזמן התפתחו כי הגעתי לפיתוח של המוצר מעולם אחר לגמרי, מכיוון אחר בעולם העיצוב התעשייתי. הרעיון שלי למוצר בא בכלל מרעיונות, שלא שאובים מעולם הרפואה, שעל פיהם נבנו המוצרים הקודמים.
 
באמצעות כלי הפיתוח של סימנס, ה-Solid Edge, פיתחנו יחידה בסיסית, שיש בה הכל והיא ניתנת לנשיאה ביד כמו טרולי, כדי להציג אותה בכל מקום בעולם. את המערכת עיצבתי בצורה של יהלום עם ראש שטוח, כך שזה יענה לכל הצרכים של חדרי הניתוח וקל יהיה לתחזוקה. התחזוקה נעשית ע"י הורדת המכסה העליון וכל החלקים נעים ונשלפים במסילות הנעות למעלה, כך שלא צריך לפרק שום בורג במכשיר כדי לתחזק אותו. זו גם הייתה הברקה, שהכנסתי בעיצוב המכשיר. אני הבנתי, שבבתי חולים רופאים לא אוהבים להתעסק בלמידה של מוצר חדש והטכנאים רוצים מכונות, שקל לתחזק אותן ושאין להן זמני השבתה, כדי לחסוך בכסף. אז אני מספק לכולם את הצרכים שלהם: מוצר, שלא דורש למידה וקל מאוד לתחזוקה.
 
השלב הבא היה לתכנן עגלת נשיאה לחדר הניתוח, עגלה נוחה, שעליה נרכיב את כל החלקים, שהורדתי קודם, לרבות מערכות המחשב והמסכים. הוספנו את כל החלקים של המגע בין המנתח והצוות שלו עם המכשיר, כולל מקלדת וכלי הניתוח והאלקטרודות. הפיתוח של החלקים הללו נעשה בסינכרוניזציה ביננו לבין אלפה אומגה, כי המוצר Solid Edge מספק יכולת עבודה סינכרונית כזו גם אם נמצאים רחוקים זה מזה.
 
כשהגענו לשלב הייצור היה לי חשוב ביותר למצוא יצרן המשתמש ב-Solid Edge, כי יש כאן עניין חשוב של חסכון בהוצאות. אלפא אומגה זו חברה יחסית קטנה, חברה של כ-70 איש בסך הכל, עם תקציבים מוגבלים. חיפשתי יצרן, שאפשר לעבוד מולו סינכרונית ומצאנו אחד כזה. הכנסתי המון שינויים בשלבי הייצור כדי לחסוך בהוצאות ולשפר את המוצר, ממש בתוך תהליכי הייצור. הכל נעשה בזמן אמת, מעל מערכת המחשוב, שחיברנו דרך האינטרנט למערכת של היצרן. זה היתרון של עבודה סינכרונית במערכת של סימנס.
 
בתהליך הייצור הגעתי למסקנה, שיש לייצר 2 סוגים של מכשירים: מכשיר מסוג אחד המיועד לחדרי הניתוחים בבתי החולים ומכשיר שני המיועד למעבדות המחקר.
 
סה"כ לקח לנו 5 חודשים מהעלאת הרעיון הראשון למוצר חדש ועד שהצגנו פרוטוטייפ - Prototype. היה לנו רק פרוטוטייפ אחד, שזה דבר יוצא דופן בתעשייה של התכנון והייצור של מוצרים חדשים. מהפרוטוטייפ הזה הגענו ישירות לייצור וכעת המוצר כבר בחוץ. כבר עברנו את כל האישורים הנדרשים לשיווקו לרופאים, שמתלהבים מאוד ממנו ברגע שהם רואים אותו".
 
קרסטן ניובורי, סמנכ"ל בכיר ומנכ"ל Solid Edge, סימנס: "אני שמח, שהבאנו לאטלנטה את סיפור הלקוח של אלפה אומגה. אני בטוח, שזה משמש השראה לכל יזם, איך לעקוף את כל המכשולים ולפתח מוצרים חדשים ככל העולה על הדמיון האנושי.
 
אנו נמשיך באירועים מהסוג הזה. אנו גם נמשיך במבחני ההסמכה, שהתחלנו בהם כאן בפעם הראשונה בהיסטוריה של ה-Solid Edge. בפעם הבאה, בספק אם זה יהיה בחינם כמו שעשינו הפעם. בקרוב נפיץ את התוצאות של המבחנים כשנגמור לבדוק אותם. אנו מחלקים את ה-3DSync בחינם, לכל מי שהשתתף באירוע ונשקול לספק זאת גם לנרשמים לכנס בשנה הבאה.
 
אנו קוראים למעצבים וליזמים בכל העולם לשתף מודלים, שהם יצרו עם הקהילה. הקהילה היא ההתפתחות הכי חשובה שלנו. כך, אנו רואים זאת ומעודדים את הקהילה. זה הכוח המניע אותנו ואת המפתחים קדימה ואנו מספקים עידוד ותמיכה מקיפים לכל מי שתורם לקהילה הענקית הזו".
 
הכותב הוא אורח Siemens ומקיט מערכות בכנס Solid Edge 2014 באטלנטה.

 
המזוודה 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
הצלחה ורק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות של האתר, באשר הם!!!!

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

15-16/12/21 - Israel Mobile Summit LIVE
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן
 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים