Telecom News - ספורט – פלטפורמה מובילה לחידושים בעולם הטלוויזיה

ספורט – פלטפורמה מובילה לחידושים בעולם הטלוויזיה

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> ספורט – פלטפורמה מובילה לחידושים בעולם הטלוויזיה
ספורט – פלטפורמה מובילה לחידושים בעולם הטלוויזיה
מאת: אבי וייס, 4.4.13, 07:30גילי צגלה
 
בלעדי: במפגש ה- 33 של קהילת Video-TLV (שכיום מונה מעל לאלף חברים) דיברו על מגמת הטלוויזיה בתלת-מימד והחיבור שלה לעולם הספורט, לווידיאו חברתי, לפלטפורמה חדשה ב- YES ולייצור תוכן ספורט בלחיצת עכבר לפלטפורמות חברתיות מקוונות.
 
פורום Video-TLV, שהוקם ביוזמת גילי צגלה (בתמונה) מנכ"ל Novawind, עוסק מאז 2007 בתחומי הווידיאו הדיגיטלי, הניו-מדיה והשילוב בין תוכן, טכנולוגיה ועסקים. הפורום מונה כ- 1,060 חברים ומפגשיו מועברים (חלק מהמפגשים) בשידור חי ב- LiveU. ה- Networking החברתי (בחלק מהאירועים) מועצם בעזרת היישום הנייד Bizzabo. המפגש האחרון התקיים ביום 2/4/13 במועדון "The Dancing Camel Brewery" בת"א, נכחו בו 84 איש.
 
גילי צגלה: "במפגש זה נחדש ונעצים את המסורת של המפגשים של המועדון. תודתי לנותני החסות, שאפשרו את קיום האירוע. אנו מרכזים את קהילת המתעניינים בעולם הטלוויזיה הדיגיטלית החדשה, מעל לאלף חברים, שנפגשים בין המפגשים בצורה מקוונת, באמצעים החברתיים העומדים לרשותנו.
 
היום נטפל ונציג חידושים סביב שלושה נושאים עיקריים: א. הספורט בטלוויזיה, יותר מהצד הטכנולוגי, ב. החיבור בין הספורט לעולם החברתי, ג. שיפור חווית הצפייה של הלקוח בבית. נציג 4 יוזמות שונות, והחברים יכולים להמשיך בנטוורקינג אודות מה שהוצג גם ב- Online וגם ב- Offline".
 
1.עופר וולף, מנכ"ל חברת SterGen.TV, הציג שידור טלוויזיה תלת-מימד לעולם הספורט, שנוצר אוטומטית ובזמן אמת מצילומים דו-מימדיים רגילים ב- HD.
 
"אנחנו לוקחים בזמן אמת שידורי ספורט ומספקים אותם בתלת-מימד. אנו רואים את העולם בתלת-מימד ולכן סביר, שנרצה לראות את התוכן הטלוויזיוני בתלת-מימד. זה ייקח זמן, בגלל החסמים שיש בשוק. אך הם ייפתרו. אנו חלק מהפתרון.
 
אנו קיימים מזה 3 שנים. רשמנו פטנטים על הפיתוח שלנו, שנעשה ע"י מומחים לראייה ממוחשבת. כיום אנו מתמקדים בעולם הספורט מכמה סיבות, העיקרית: יש בספורט פורמט קבוע. ידוע מה גודל האצטדיון וכל הפרמטרים שיש בו. בנוסף, זה התחום היחיד בעולם הטלוויזיה, שעדיין יש בו כסף. הרבה כסף. זכויות השידור בספורט עולות כל שנה בערכן. זה תחום, שאין בו כמעט פיראטיות.
 
הפתרון שלנו מתאים כיום גם למסכים קטנים, מסכי תלת-מימד ללא משקפיים. אנו מייצרים 'מצלמה וירטואלית' המוצבת בצורה מרחבית שונה מהמצלמות הדו-ממדיות הקיימות, שמצלמות את האירוע. השידור עובר ב- HD ואנו יכולים להיכנס ולשנות את הפורמט הדו-מימדי לתלת-מימדי בכל מקום, כולל בענן. השידור מגיע לטלוויזיות הביתיות המוכנות לתלת-מימד והצופה רואה זאת בתלת-מימד ב- HD עם משקפיים.
 
בישראל, יש כיום תלת-מימד בכ- 6% מהטלוויזיות שיש בבתים. זה יגיע לסביבות ה- 10% בסוף 2013. התלת-מימד בדרך להיכנס לסמארטפונים ולטאבלטים וזה ידחוף את השוק לכיוון של צפייה ללא משקפיים, שמסרבלים את החוויה של הצפייה במסך התלת-מימדי.
 
לייצר תוכן בתלת-מימד זה דבר יקר מאוד. הפתרון שלנו שונה מכל פתרון אחר בזה שהוא נעשה בזמן אמת, לא בהפקה באולפנים יקרים. המחיר שלנו אפסי מול עלויות הפקת שידורי ספורט בתלת-מימד. משחק כדורגל בתלת-מימד, הפקתו תעלה כ- 100 אלף דולרים יותר רק בגלל התלת-מימד, מול צילום אותו משחק בדו-מימד ב- HD. אנו מייצרים את התלת-מימד בתוכנה ובאיכות טובה לעיתים יותר מהצילום בדו-מימד.
 
הפלטפורמה שלנו טובה להפצה של כל טכנולוגית וידיאו להמרה לתלת-מימד, אך כרגע אנו מרוכזים בעולם הספורט. יש לנו כמה לקוחות בולטים בעולם ובישראל, לרבות ESPN, CCTV, ספורט 5 ועוד".
 
2. בן רובין, מנכ"ל Yevvo. בן הציג מערכת חברתית בווידיאו חי לכל אחד, ברשת החברתית שלו (כרגע, בפייסבוק).
 
"השקנו השבוע את פלטפורמת Yevvo, גרסה ראשונה לאייפון ניתנת להורדה לכל אחד. הפלטפורמה מאפשרת לכל אחד להשתמש במכשיר הסמארטפון שלו כדי לספק וידיאו ב- Push לכל חבריו, שעוקבים אחריו ושקיבלו אישור לצפות בתכני הווידיאו מהמכשיר שלו. השידור החי מבוצע ברמה גבוהה ומופץ בעולם החברתי הרלבנטי למשדר.
 
לכל אדם יש 4 סוגי תוכן, שהוא מפיץ או צורך: א. טקסט. ב. תמונות. ג. וידיאו. ד. מיקום.
בכל אחת מהתצורות הללו חלה התפתחות עצומה בשנים האחרונות ואנו משתפים כמעט כל מעשה שלנו באחת מהתצורות הללו. אולם, הווידיאו אינו צורת שיתוף חיה והוא לא התפתח כמו המימדים האחרים לשיתוף מידע וחוויות אישיות.
 
ככל שהאדם נהיה יותר חברתי, כך גדל הרצון שלו לשתף פעולה. אולם בווידיאו, אין שיתוף חי. אפשר להעלות וידיאו לערוצי וידיאו, שצופים בהם בנפרד אחרי כן, לא בזמן אמת. שידור חי מכל מכשיר הוא עדיין בעייתי מבחינת המדיה הזו. אנו מאמינים, שהעתיד מצוי בשיתוף חוויות בווידיאו בזמן אמת.
 
יצאנו עם גרסת בטא עם כ- 100 איש, שצרכו ויצרו כ- 3,000 דקות וידיאו בשבוע, שזה כפול עד פי 3 מכל צורת הפצת וידיאו, שיש היום ברשת. ראינו, שתוך 5 שבועות מרגע שהמערכת עלתה לאוויר, 95% מהמשתתפים פתחו פי 4 יותר קישורים ופי 10 יותר וידיאו. זה די ממכר ותופס די מהר.
 
ההבדל ביננו לבין כל מערכות הווידיאו שיש באינטרנט, שכאן אין 'שידורים חוזרים'. הכל בשידור חי. אין הקלטות. לכן, אנשים מוכנים יותר להיחשף ולהשתתף בשידור מהמכשיר שלהם. משתפים רק מה שהמשדר רוצה ורק למי שהוא מרשה לצפות. זה לא פתוח לכל העולם. זה סגור ברשת החברתית כפי שמגדיר כל אחד לרשת שלו".
 
3. דובב גולדשטיין, מנהל מחלקת שיווק מוצרים ופיתוח עסקי בחברת YES. דובב הציג את המערכת החדשה של יס, אותה כבר הצגנו בהרחבה באתר כאן.
 
"אנו חברה, שרוצה לשנות את חוויית הצפייה של הצופים בטלוויזיה. 71% מלקוחות החברה הם בעלי ממירים מתקדמים, ממירי PVR, שמאפשרים הקלטה. זה הבסיס לעולם הבא של חוויית הצפייה בטלוויזיה, שאנו נכנסים לתוכו. החידושים העיקריים: צפייה בהקלטות מכל חדר, לא רק מהחדר בו יש את הממיר המקליט, יצירת טלוויזיה פרטית, עבודה בממשק משתמש חדש המאפשר יכולות חדשות, כולל הצגת תוכן מהמחשבים על גבי מסך הטלוויזיה בכל חדר.
 
על פי הנתונים שלנו, יש מידי שנה עלייה חזקה בהיקף השימוש בתכני VOD. מסוף 2012 יש עלייה מאוד משמעותית בתחום ה- VOD. 45% מזמן הצפייה של הצופים אצלנו נעשה כיום ב- VOD. זה המון. לכן, הממשק החדש מתאים גם לממירים הקיימים ומשפר מאוד את חוויית ה- VOD, בנוסף לחוויית הצפייה בהקלטות.
 
למי שיש כבר ממיר מקליט וממירי VOD, המעבר למערכת החדשה לא עולה לו מאומה. כמובן, שצריך שבבית תהיה רשת ביתית כדי להעביר תכנים לכל חדר ולחבר את המחשבים לרשת, כדי להציג תכנים על מסך הטלוויזיה".
 
4 .דניאל שיכמן, מנכ"ל חברת (WSC (World Scouting Center, שמספקת תכני ספורט לפורמטים נוספים, בעיקר לפורמטים חברתיים מקוונים.
 
"אנו אוהבים ספורט ולכן אנו מציעים את היכולות שלנו שפיתחנו, כדי לייצר תכני ספורט לשימושים נוספים, מלבד מסך הטלוויזיה הרגיל שלנו. זכויות הספורט עולות מיליוני דולרים והכוונה של החברות הרוכשות את הזכויות הללו: למשוך כמה שיותר צופים, כדי שיצפו וישלמו על התכנים. אולם, יש להן בעיה. הן לא יודעות איך להביא או להגדיל את כמות הצופים. איך מביאים את הצופים לצרוך דווקא את התכנים שמציע ערוץ ספורט מסוים? איך מביאים אנשים לצפות בתכני ספורט על מכשירים דיגיטליים שאינם טלוויזיה ביתית?
 
מה שאנו עושים: אנו לוקחים את תכני הווידיאו של הספורט ומפיקים מהם קליפים וקטעים למימוש חברתי ולמימוש על מסכים שונים. כל משתמש בוחר לו את התכנים, לפי הטעם האישי שלו. כך, שאנו יוצרים, למעשה, קליפים של תכנים פרסונאליים לעולם הספורט.
 
ניתן לייצר קליפים לפי כל פרמטר: הקבוצה, השחקן, המשחק, האירוע הספציפי הקשור לשחקן או למשחק (כגון: הבקעת גול). כך, כל אחד יכול לבנות Playlist אישי. זה כולל תגובות חברתיות, שיתוף חברתי ויכולת צפייה נדחית. אנו התקדמו בפיתוח ואנו מציעים גם לעולם העיתונות הכתוב והאלקטרוני להוסיף לכל כתבת טקסט את הקליפ המתאים לכתוב בטקסט.
 
התוכן מופק אצל ספק התוכן. כך, שהוא מרוויח עוד צופים ועוד תנועה אליו דרך האתר. אנו מספקים כלים דוגמת יכולת לבנות וידיאו מותאם אישית לאוהדים מסוג מסוים. לפי הניסיון שלנו, באתר ספורט ממוצע אנו מכפילים את היקף דקות הצפייה בתכני הספורט, עקב הכנסת הפלטפורמה שלנו. זה קורה תוך זמן קצר מאוד".
 
תלת-מימד על הסמארטפון 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים