קריסת גולן טלקום ואקספון הייתה נמנעת אם היועמ"ש לא היה גורס תלונותיי!

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> קריסת גולן טלקום ואקספון הייתה נמנעת אם היועמ"ש לא היה גורס תלונותיי!
הקריסה והפיכת חברות הסלולר גולן טלקום והשבוע אקספון-We4G לחברות וירטואליות (MVNO) הייתה נמנעת, אם היועמ"ש לא היה גורס את תלונותיי לגבי שת"פ האנטנות המפוברק של סלקום, גולן-טלקום ואקספון-We4Gבתרגיל, שגם הנציב - השופט בדימוס דוד רוזן, לא יכול היה להתגבר עליו. המפולת הזו היא, לכאורה, פשע מתמשך, ששותפים לו רבים, במשרד התקשורת, באוצר וברשות התחרות. ניצחון נוסף של הכיאוס ומריחה של החוק, ההגיון וצרכי הציבור בעולם הסלולר בישראל. היועמ"ש ד"ר אביחי מנדלבליט, אחראי אישית לא רק ל"תיק 4000" הכושל, אלא גם לכיאוס בשוק הסלולר בישראל, שיכול היה להימנע כבר לפני כ-3 שנים. מדהים. 
עדכונים חשובים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 20.6.21, 07:00ד" אביחי מנדלבליט

מאז שגולן טלקום ואחריה אקספון-מרתון-We4G נכנסו לשוק הסלולר, אני מתריע שוב ושוב (חלק מההתראות מצויות בלינקים בנספח א' כאן למטה), שמדובר בתרמית ואלו לא חברות סלולר, אלא חברות MVNO, ולכן הן אינן יכולות להיות "מחוללות תחרות" לאורך זמן, כי המודל הפיקטיבי, שיצרו סביבן בגיבוי וחיפוי צמרת משרד התקשורת (ובכירים באוצר וברשות התחרות) - יקרוס.

זה בדיוק מה שקרה וכעת אפילו כלי תקשורת, שתמכו ב"ישראבלוף" הענק הזה במשך שנים, בעיוורון מוחלט, מודים כיום (דוגמה כאן, ב"כלכליסט" וגד פרץ מ"גלובס"), שקריסת אקספון כחברת סלולר והפיכתה ל-MVNO, היא בשורה רעה מאוד לשוק הסלולר בישראל.

למי שלא מעודכן, חזי בצלאל, (בתמונה משמאל), חזי בצלאלהבעלים של אקספון-מרתון-We4G, מכר את החברה, אבל מכר אותה ללא רישיונות הסלולר שלה וויתר על תדרי דור 5 שזכה בהם במכרז התדרים של דור 5, והסתלק מהסכם שת"פ האנטנות עם סלקום, אגב מכירה זו.

הוא (חזי בצלאל) מכר את החברה לחברת Widely Mobile של משפחת רייכמן (הקנדית-ישראלית). חברה זו פועלת כ-MVNO על רשת פלאפון מזה כמה שנים, כי היא רכשה לפני שנים (2015) את הרישיון מסוג MVNO של פרי-טלקום (Free Telecom), שיצאה מהשוק הסלולרי, רישיון שעודכן אך לא מכבר (כאן). חברה זו פועלת תחת שם המותג X2ONE מזה כמה שנים, בעיקר במגזר החרדי, בדגש על המגזר העסקי החרדי והדתי. בחברה זו פותחו כמה כלים מתקדמים של טלפוניית עסקית ושירותי תקשורת ו-IT מתקדמים, שהותאמו לצרכים של המגזר החרדי והדתי והרכישה של אקספון-We4G מהווה עבור חברה זו הזדמנות מצוינת לספק שירותים אלה גם למגזרים שאינם חרדים. היו"ר של החברה והמייסד שלה הוא רייכמן שמעיהו.

אגב, סלקום מתנגדת לכל המהלך הזה, אבל לא נראה לי שזה יעזור לה. נמתין להחלטות בית המשפט בנושא. 

וכעת לחשיפה: אני התלוננתי כבר ב-2018 (ב-11.4.18) בפני היועמ"ש ד"ר אביחי מנדלבליט, (בתמונה למעלה משמאל), בתלונה חריפה ביותר כנגד התעלול (שקראתי לו "תיק 5000"), שהמציאו בצמרת משרד התקשורת, בשת"פ עם צמרת קבוצת סלקום, כדי ליצור שת"פ אנטנות פיקטיבי, בין סלקום, גולן טלקום ואקספון-מרתון-We4G.

דף השער של תלונתי ליועמ"ש נמצא כאן וגם צרפתי לתלונה זו מאמר נוקב אחד מתוך הסדרה, שפרסמתי בזמנו בנושא זה (כאן), עם כל האסמכתאות לתרמית הסלולרית, לכאורה, המחרידה הזו, שהיום אנו רואים את מלוא תוצאותיה - קריסת 2 חברות הסלולר, שחיו על בסיס התרמית הזו, שנולדה במשרד התקשורת והתקיימה בגלל צמרת משרד התקשורת, שהציגה מצג שווא של תחרות סלולרית - לשוק ולציבור בישראל. 

מעבר לאישור קבלת התלונה ע"י היועמ"ש ואח"כ (ב-17.4.18) קיבלתי עדכון מראש לשכת היועמ"ש, שהוא החליט להעביר תלונתי למשנה ליועמ"ש (משפט כלכלי), עו"ד מאיר לוין, לא קיבלתי שום עדכון. עד היום.

היה לי ברור, שהגורל של התלונה יהיה אחד מהאפשרויות הבאות: דחייה וגריסה, העברה לפרקליטות המדינה להמשך טיפול (כי זה פלילי), או להעביר את התלונה לאלה שהתלוננתי נגדם (במשרד התקשורת) כדי שיחקרו את עצמם ויסגרו לעצמם בשקט את התיק (שיטה מדהימה של "חקירה עצמית", שהומצאה בפרקליטות, בגיבוי ובחיפוי היועמ"ש).

היות ואני מגיש לא מעט תלונות ליועמ"ש, נתקלתי בכל הסוגים הללו במשך השנים, וזה מככב באתר טלקום ניוז בעשרות כתבות אודות שיטות גריסת תלונות והעלמתן ע"י "הקליקה", שבצמרת הפרקליטות והיועמ"ש. 

אולם, במקרה זה לא קיבלתי שום החלטה. שום תגובה, למרות כל הנדנודים שלי. שקט מוחלט. שנים. פשוט התעלמות מוחלטת. 

לכן, החלטתי להתלונן אצל צמרת משרד המשפטים, שאני לא מצליח לקבל תשובה על תלונתי, במשך שנים, והטיפול בתלונה (על אי מתן תשובה), הוטל על אחראית תלונות הציבור במשרד המשפטים.

האם אתם חושבים, שהטיפול הזה (ביחידת תלונות הציבור במשרד המשפטים) כן הוביל לתשובה בעניין תלונתי מ-11.4.18 ליועמ"ש? ניחשתם נכון. גם יחידת תלונות הציבור במשרד המשפטים היא חלק מ"הקליקה" ומרחו אותי "מלמעלה עד למטה" בתשובות שקריות וכשהגבתי על השקרים הללו - סרבו להתייחס.

תגובה לעניין - למה אני לא מצליח לקבל עדכון מה נעשה עם תלונתי מאז 2018 - לא קיבלתי. 

הטיפול הכושל של יחידת תלונות הציבור במשרד המשפטים בתלונתי (שאני לא מקבל תשובה לתלונתי ליועמ"ש לגבי תלונה הנמצאת בידיים של המשנה ליועמ"ש מאז 2018) - נמצא כאן

היות ולא התקדמתי אפילו לא מילימטר, בהבנה מה היא ההשופט בדימוס דוד רוזןהחלטה של היועמ"ש\משנה ליועמ"ש בעניין תלונתי זו מ-2018, החלטתי להתלונן בפני נציב תלונות ציבור על מייצגי המדינה בערכאות, השופט בדימוס דוד רוזן, (בתמונה משמאל).

כאן נעשה טיפול יסודי ורציני, כפי שכבוד השופט בדימוס דוד רוזן מבצע כל הזמן, ועודכנתי על ידו בכל מהלכי הבדיקה של תלונתי, אבל הסוף היה מאוד עגום (אפרט מיד). דף השער של תלונתי, שנשלחה לכבוד השופט בדימוס דוד רוזן נמצא כאן וצורפו לתלונה זו כל המסמכים הנדרשים. 

בהערת אגב אציין, שאחרי התלונה הראשונית הזו ליועמ"ש מ-11.4.18 (בפרשה, שכבר אז כונתה על ידי "תיק 5000"), הוספתי עוד תלונות ליועמ"ש בנושאים, שהתפתחו בפרשת ה"ישראבלוף" הזו במשך השנים - מאז 2018. בסה"כ הגשתי לא פחות מ-14 תלונות המשך (מאז אפריל 2018 ועד 2021), שעל אודותן אדווח במאמר נפרד. 

ביום 14.6.21 שלח לי כבוד השופט בדימוס דוד רוזן את תשובתו המסכמת והחלטתו. התשובה המלאה נמצאת כאן.

בקצרה, הוא נאלץ לדחות את תלונתי - בגלל "חורים" ענקיים בחוק. כך, שהוא חסר כל סמכויות לבדוק את תלונתי.

הנה החור הראשון בחוק:
המשנים ליועמ"ש חסינים

כלומר: היועמ"ש יכול לקבור\ לגרוס כל תלונה פלילית, ע"י העברתה למשנה ליועמ"ש, שהוא לא רק חסין מפני כל תביעה פלילית או אזרחית מכל סוג (כמפורט כאן), הוא גם לא נמצא תחת שבט הביקורת של הנציב. הוא מעל אלוהים. לא נותן דין וחשבון לאיש. לא כפוף לשום חוק\תקנה\נוהל. כלום. 

הנה החור השני בחוק:
היועמש גם חסין

כלומר: אמנם, היועמ"ש נמצא בחוק ככפוף לשבט הביקורת של הנציב, אבל שיקול דעתו המקצועי - לא נמצא תחת שבט הביקורת של הנציב.

כלומר: היועמ"ש יכול להחליט להעביר כל תלונה למשנה ליועמ"ש - כדי לקבור אותה ללא כל דיווח, ושניהם לא צריכים לספק שום דין וחשבון לאיש, מה נעשה עם התלונה הזו. כך, גם הוא מעל אלוהים. לא נותן דין וחשבון לאיש בעניין החלטותיו. לא כפוף לשום חוק\תקנה\נוהל. כלום. 

מי דחף לחקיקת "חוק נציבות תלונות הציבור על מייצגי המדינה בערכאות" כזה נכה וחסר כל סמכויות ויכולות של ממש? ניחשתם נכון, שרת המשפטים דאז, איילת שקד, ידידתו מזה שנים של ד"ר אביחי מנדלבליט. 

אם היועמ"ש, עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט, ביחד עם המשנה ליועמ"ש - עו"ד מאיר לוין, לא היו מחליטים לקבור את תלונתי, בלי כל בירור, וכמובן בלי כל דיווח על החלטתם, אולי ניתן היה להציל את שוק הסלולר מההתרסקות הזו, של 2 חברות סלולר (גולן טלקום ואקספון-מרתון-We4G).

אם הם היו מובילים לכך, שהרגולטורים היו הופכים את חברות הסלולר המדומות הללו ל-MVNO, מייד אחרי הקמתן, כמו שהיה נדרש על פי החוק, שוק הסלולר היה נראה לגמרי אחרת היום. לא היה צריך לטפל במשבר החמור הזה כעת. 

כך, היועמ"ש ד"ר אביחי מנדלבליט, אחראי אישית לא רק ל"תיק 4000" הכושל, אלא גם לכיאוס בשוק הסלולר בישראל. מדהים. 

אפילוג:
לאור ההתנהלות הכושלת ביותר (שלא לומר מופקרת) של צמרת משרד המשפטים בפרשה הזו, פרשה, שנוגעת בסופו של דבר לכיס של כולנו, כי הסלולר הוא מוצר חיוני לכל אחד בישראל, שלחתי ביום 5.6.21 את השאלות הדחופות הבאות לצמרת משרד המשפטים:
"הנדון: הקוד האתי של פרקליטות המדינה.
שבוע טוב,
1. ב-2013 פורסם כאן "הקוד האתי של פרקליטות המדינה" (הקוד במלואו כאן), שבעקבותיו ועל פיו במאי 2015 מונו על ידי פרקליט המדינה חברי ועדת האתיקה, שהוקמה על פי המסמך הזה (בעמוד 6):
משנה לפרקליט המדינה לתפקידים מיוחדים, יו"ר הועדה; פרקליט מחוז חיפה (אזרחי); מנהל המחלקה הכלכלית, פרקליטות המדינה; מנהל יחידת הניהול, פרקליטות המדינה; יו"ר ארגון הפרקליטים​.

2. אודה לקבל עדכון בכמה מקרים/סוגיות (אם בכלל) טיפלה ועדת האתיקה הזו מאז הקמתה במאי 2015 ועד היום, ובכמה מקרים\סוגיות טיפלה בשנה האחרונה.

3. כ"כ, על פי המסמך הזה נכתב: "ועדת האתיקה תבחן מעת לעת, ולכל הפחות אחת לשלוש שנים, את הצורך באימוץ שינויים בקוד האתי". השאלה: האם אכן נעשתה בחינה כזו מאז מאי 2015 ועד היום ומה היו תוצאות הבחינה הזו?

4. אודה לעדכון."

תגובה לא קיבלתי. די ברור למה. 

נספח א':
מבחר מהכתבות הקודמות בעניין "הישראבלוף" הסלולרי, שבמרכזו שת"פ האנטנות המפוברק של סלקום-גולן-טלקום-אקספון-מרתון-We4G:
אנטנות
עדכון 20.6.21, 17:00: סלקום מדווחת כאן לבורסה בזו הלשון: "בהמשך לאמור בדוח התקופתי של החברה לשנת 2020 מיום 17 במרץ ,2021 פרק א סעיף 23.2(ג), לדוח התקופתי של החברה לרבעון הראשון לשנת 2021 מיום 20 במאי 2021, פרק א' סעיף 6 ולדיווח המיידי מיום 16 ביוני 2021 (מס' אסמכתא 2021-01-037260, 2021-01-087168 ו- 2021-01-101733 בהתאמה) על סכסוך והליכים משפטיים כנגד מרתון 018 אקספון בע"מ ("אקספון") ובעלי השליטה בה ובקשת אקספון במעמד צד אחד לעיכוב הליכים נגדה לשם גיבוש הסדר חוב, מעדכנת החברה כי ביום 17 ליוני 2021 ניתן צו עיכוב הליכים נגד אקספון עד להחלטה אחרת, לרבות ההליכים המשפטיים בהם נקטה החברה נגד אקספון וביטול העיקולים הזמניים שהוטלו ע"י החברה ביחס לנכסי אקספון ובכלל זה נכסי אקספון המוחזקים על-ידי אקספון 018 בע"מ (החברה האם של אקספון). כן מונה מנהל הסדר, בהתאם להמלצת הממונה על חדלות פרעון. דיון בבקשת אקספון לעיכוב הליכים נגדה, לרבות בבקשתה לאישור הסכם למכירת פעילותה לחברת ויידלי מובייל בע"מ ("ויידלי"), יתקיים ביום 30 ליוני 2021. לענין זה יצוין כי הממונה על הליכי חדלות פרעון הודיע כי אינו מתנגד לעיכוב ההליכים הזמני עד לדיון במעמד הצדדים וכן כי האישור המבוקש למכירת אקספון לויידלי מוקדם מדי וניתן יהיה לשקול מכירת פעילות אקספון לויידלי בעתיד, בכפוף ולאחר אישור אסיפות הנושים את הסדר החוב, אשר אפשר ויכלול מכירה כאמור. כאמור בדיווח קודם, החברה מתכוונת להגיש התנגדות לאישור הבקשה בנוסחה ובתנאיה הנוכחיים ואין באפשרותה להעריך בשלב מקדמי זה את סיכוייה."

עדכון 25.6.21: כל התלונות (סה"כ הגשתי 14 תלונות שנשלחו ליועמ"ש, בשנה החולפת), תלונות שהוגשו בגינם תלונה חריפה על ידי לנציב נת"ם (נציבות תלונות הציבור על מייצגי המדינה בערכאות), כבוד השופט בדימוס דוד רוזן, בנושא "תרמית האנטנות" ונושאים משיקים (דוגמת "פריסת הסיבים") - נגרסו סופית.
זאת, בתרגיל ערמומי של היועמ"ש, שמנצל פרצות בחוק (הפרצה העיקרית מופיעה בתצלום כאן מתחת), שבו, בין היתר, המשנים ליועמ"ש לא כפופים לשום ביקורת משום סוג והם "חסינים" מפני ביקורתו של הנציב, כבוד השופט בדימוס דוד רוזן
הנציבות לא יכולה לבדוק הכל
תגובתו המלאה של השופט בדימוס דוד רוזן לתלונותיי נמצאת כאן - למתעניינים. 

עדכון 28.6.21: רועי ברגמן מ"כלכליסט" פרסם כאן (כותרת בלבד): "סלקום לבית המשפט: ניסיון המכירה של we4G מניפולטיבי ותכסיסני.
החברה טוענת - בתגובה לבקשת חדלות הפירעון של חברת מרתון 018 של חזי בצלאל, מפעילת מותג הסלולר - לחוב של 110 מיליון שקל, כמעט כפול מהחוב הנטען הראשוני. ביום חמישי הקרוב צפוי דיון ראשון בבקשה זו בבית המשפט המחוזי בלוד, אחרי שלמרתון -אקספון מונה מנהל מיוחד מטעם בית המשפט, עו"ד עמית לדרמן

עדכון 1.7.21: רועי ברגמן מ"כלכליסט" פרסם כאן (כותרת בלבד): "השופטת שלחה את סלקום ואת מפעילת we4G לנסות להגיע לפשרה מחוץ לכתלי בית המשפט. בדיון שנערך היום בבית המשפט בלוד חזרו החברות על הטענות שלהן אחת כנגד השנייה במסגרת הבקשה של מרתון להקפאת הליכים. השופטת נתנה להן אפשרות להגיע לפתרון בתיווך המנהל המיוחד עמית לדרמן."

עדכון 5.7.21גד פרץ מ"גלובס" מפרסם כאן (כותרת בלבד): "היוזמה העסקית החדשה של חברת החשמל: בוחנת כניסה לתחום הסלולר."
כבר ב-10.12.20 גד פרץ דיווח כאן ב"גלובס" (כותרת בלבד): "חברת החשמל מקימה מערך סלולרי עצמאי שמדאיג את חברות הסלולר.
החברות חוששות שהפיכתה של חברת החשמל למפעיל וירטואלי, גם אם כזה שמיועד לצרכים לא מסחריים ולצרכיה בלבד, ייצור תקדים שיוביל חברות אחרות גדולות במשק לפעול כמוה."
הערה חשובה: גד פרץ פספס שלחברת החשמל יש כבר רישיון סלולריכאן

עדכון 8.7.21: הגיע אלי מידע על התארגנות חדשה של 3 חברות הסלולר הגדולות (סלקום, פרטנר-הוט-מובייל [PHI) ופלאפון), ליצירת "קרטל" חדש של שת"פ פסיבי באנטנות בישראל, מה שיקטין חמורות את פריסת האנטנות בישראל. שלחתי את המידע הזה לצמרת משרד התקשורת ולצמרת "הרשות לתחרות". משרד התקשורת לא השיב לפנייתי (די ברור למה), אבל "הרשות לתחרות" ענתה תשובה די מתחמקת ולמעשה "הכשירה" את הקרטל המתוכנן הזה. הפנייה שלי והתשובה הרשמית של "הרשות לתחרות" יש כאן, למתעניינים.  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

19-22/7/21 - Cyber Week 2021 

7-13/11-21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים