Telecom News - Fake News לגבי מכרז התדרים ל-5G שנעשה בשליפות מהמותן!

Fake News לגבי מכרז התדרים ל-5G שנעשה בשליפות מהמותן!

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> Fake News לגבי מכרז התדרים ל-5G שנעשה בשליפות מהמותן!
פרסום תכנית מכרז התדרים ל-5G, שהוכרז ע"י שר התקשורת איוב קרא ומנכ"ל משרד התקשורת נתי כהן, הוא דוגמה מובהקת איך אסור למשרד ממשלתי לעבוד. בלי מדיניות תדרים ובהסתרת המציאות, ממציאים מכרז, שיוביל את ישראל ליישום 5G באיחוד של 3-5 שנים אחרי העולם. אילו 2 דברים מרכזיים הוסתרו מהעיתונאים והציבור במכרז זה?
מאת: אבי וייס, 27.12.18, 19:23נתי כהן

היום (27.12.18) קיים משרד התקשורת מסיבת עיתונאים (שאליה נחסמה הגישה שלי בנימוקים הזויים), בה המשרד חשף את התכנית של מכרז לתדרי ה-5G. ההודעה לעיתונות נמצאת כאן

התכנית הזו היא בדיוק כפי שחזיתי בכתבה תחת הכותרת: "יישום החלומות על מעבר רשתות הסלולר בישראל ל-5G נדחה עד 2023".

כך, כשבכל העולם כבר מיישמים (ולא מהיום) את טכנולוגיית ה-5G, אצלנו משחקים ב-Fake News, שליפות מהמותן ושקרים לכלי תקשורת, שאין להם שמץ של מושג, שמשקרים להם.

אגב, שר התקשורת מינה ועדת מכרזים לתדרים של דור רביעי וחמישי. מה שהצג היום (באיחור רב מהחלטת השר) היה מכרז תדרים רק לדור חמישי. החלטת השר לגבי הקצאת תדרים לדור רביעי - נעלמה, ללא כל הסבר... 

"ככה לא בונים חומה".

והעיקר: בכלל לא מתייעצים עם הציבור ונציגי הציבור המוסמכים (במיוחד כאשר תדרים הם משאב ציבורי, משאב מאוד יקר וחיוני לציבור). 

רק כדי להדגים את השקרים הקיימים בכל המסמכים, שפורסמו באתר משרד התקשורת (כאן) וחולקו לכלי התקשורת, אחשוף כאן רק אחד להדגמה, שמופיע בפסקה מאוד מרכזית (נטען ע"י צמרת המשרד שהיא הכי מרכזית) בעקרונות המכרז, וזה: מי יכול להשתתף במכרז.

נקבע, שמי שייגש למכרז הם אלה שיש להם הסכם שת"פ אנטנות במתכונת MOCN (כלומר: פלאפון יכולה לגשת רק בעצמה, כי אין לה הסכם שיתוף אנטנות עם שום חברה אחרת). והנה החברות של "שת"פ אנטנות" "בתצורת MOCN", שיכולות לגשת למכרז 5G, כפי שהציג בחתימת ידו מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן (בתמונה למעלה משמאל):
נתי כהן

כלומר: על פי נתי כהן, יש רק 2 חברות לשיתוף רשתות בצורת MOCN. אחת מהן - PHI (פרטנר-הוט מובייל) והיא אכן כזו, אבל חסר כאן משהו. חסרה כאן עוד חברה, ששמה CG (השם המלא שלה: CG Network), שהיא אחות ומקבילה ל-CMG (שהשם המלא שלה: CMG Network).

כל המסמכים של החברות הללו (CMG ו-CG), איך הן הוקמו, מי הבעלים הרשום, מי מנהל אותן, וכך הלאה, שהן 2 החברות לשת"פ אנטנות בקבוצה של סלקום-גולן-טלקום-We4G, מצויים במאמר כאן. 

כדי שלא תחשבו שמה שאני כותב זה ה-Fake News, מעבר לכל המסמכים, שקיבלתי ואספתי והצגתי במאמרי החשיפה של ה"ישראבלוף" הזה, ביקרתי אישית בחברות הללו וצילמתי ותיעדתי בסמארטפון שלי את הביקור הזה, והנה תצלום אחד ממה שצילמתי, זו דלת הכניסה שלהן, של שתי החברות ש"פועלות בתצורת MOCN", בקבוצת סלקום, וזו דלת הכניסה של המשרדים החדשים (יחסית) שלהן, השוכנים במבנה של קבוצת סלקום, בראש העין, התצלום הזה מדבר בעד עצמו ותואם לחלוטין את כל המסמכים שחשפתי, כך שזה לא המצאה ופיקציה שהמצאתי - כדי לכתוב מאמר, אלא מציאות מוחשית שמשרד התקשורת בנה ביחד עם קבוצת סלקום, בסתר, עד שחשפתי זאת:
דלת הכניסה למשרדי החברות

למה ראשי משרד התקשורת מסתירים את העובדה, שיש 2 חברות שת"פ אנטנות בקבוצת סלקום ולא אחת?
מהסיבה הפשוטה, הם בטוחים, שאיש מהכתבים, שכותבים על המכרז הזה, וכמובן גם הקוראים, לא יבחינו ב"ישראבלוף" הפלילי, לכאורה, הזה.

אין שום שיתוף אנטנות בקבוצת סלקום. הכל "ישראבלוף" בחסות משרד התקשורת. 

זה משתלב היטב בסדרת החשיפות החדשה שלי בעניין ההטבות הרגולטוריות, שסיפק השר איוב קרא (וגם ביבי, ארדן וצחי...), כשהפרק השני בסדרה פורסם אמש כאן.  

איך משרד התקשורת יצר מצב של 2 חברות "שת"פ אנטנות" בקבוצת סלקום (CG ו-CMG)?
זה סיפור מרתק, מאוד מורכב, שחשפתי את כל פרטיו, עם הרבה מסמכים, על כל ההיבטים הפליליים, לכאורה, שיש בו, נושא חמור ביותר, שתרם רבות להתמוטטות היקף פריסת האנטנות הסלולריות הקיימות בישראל: כאן, כאן, כאן, כאן וכאן, למתעניינים. 

מעבר לבעיה, שראשי משרד התקשורת הטעו ומטעים את העיתונאים והציבור ב-Fake News, יש בעיה הרבה יותר חמורה: איך מגיעים לפריסה מוצלחת של 5G בישראל?

בכל העולם וגם אצלנו בישראל בעשור הקודם, הרגולטורים לתקשורת משתפים את הציבור ונציגיו המוסמכים בתהליכים הללו, מבצעים מחקרים ומבצעים פעילות ציבורית רחבת היקף לנושא זה. בארה"ב, למשל, הנושא טופל ומטופל אישית ע"י הנשיא דונלד טראמפ, עם מדיניות נשיאותית. במדינות העולם האחרות זו מדיניות ממשלתית ברמה הכי גבוהה, כשבחלק מהמדינות זה גם מעוגן בחקיקה, כדי לתת את העדיפויות הנכונות להשקעות ב-5G, כולל הקצאת תקציבים ממשלתיים לנושא ורתימת כל הגופים הרלבנטיים בשוק, לטובת קידום הנושא החשוב הזה.

בישראל, ישבו כמה פקידים בינם לבין עצמם, דיברו עם "בעלי העניין" (כלומר: עם בעלי ומנהלי חברות הסלולר וראשי החברות המספקות ציוד לחברות הסלולר), הכל היה (ועודנו) סודי, ובסוף שולפים מסמכים ל"מכרז תדרים".

"ככה לא בונים חומה".

בעשור הקודם זה נוהל נכון. בוצעו 2 שימועים (אחד של המנכ"ל והשני של השר) והוזמנה עבודת ייעוץ של חברת ייעוץ בינ"ל (NERA), ואחרי כל התהליכים הפומביים הללו, והתייעצות עם כל הנציגים המוסמכים של הציבור (ולא רק עם "בעלי העניין" והלוביסטים שלהם), הוציא שר התקשורת דאז, אריאל אטיאס, (בתמונה מאריאל אטיאסשמאל), מסמך מאוד מסודר ומקצועי, של "מדיניות תדרים למדינת ישראל" הנמצא כאן

העובדה הכי מדהימה: המסמך הזה תקף עד היום. לא התקבלה שום החלטת בממשלה, או בכנסת, שמעדכנת או מחליפה את מסמך המדיניות הזה.

גם לא הוצא שום מסמך עדכון של מדיניות הזו, ע"י השר איוב קרא. לא בוצע שום שימוע. כלום מכלום. 

הרי מאז שאיוב קרא מינה את ועדת המכרזים לתדרי סלולר (באוגוסט 2017), היה יכול כבר 3 פעמים לבצע שימועים לכל נושא חשוב שיש, כדי לעדכן "מדיניות שר" בכל התחומים החשובים במשק התקשורת הישראלי, לא רק לגבי התדרים. אבל הוא לא עשה כלום ולא יזם כלום. כנראה הוא גם לא מבין בשביל מה הוא שר התקשורת ואת חוק התקשורת ותקנותיו - לא קרא. לא ברור למה יש לו בכלל לשכה ועובדים בלשכת השר, אם הוא לא עשה ולא עושה מאומה משל עצמו, מלבד Fake News ועיסוק כושל בנושא שידורי הספורט, בדיוק כמו ההודעה שלו בפייסבוק, על "ההישיגים" שלו בכל הקדנציה כשר התקשורת. הכל מהדימיון היצירתי שלו. מאומה לא מחובר לאיזו מציאות. 

לכן - מדינת ישראל נתקעה עם רגולציה ישנה ולא עדכנית לעידן ה-5G, למשל בתחום ה-VoC, בתחום ה-Offload, בתחום ה-Outdoor WLAN, בתחום רשתות האיתותים ועוד. לדוגמה: יש החלטת ממשלה (מס' 2022 מ-15.7.2010) שלא בוצעה עד היום בתחום שירותי ה-VoC. גם ההחלטות הממשלה בעניין "הגברת השקיפות בענף הסלולר" לא בוצעו. ככה זה עובד, אצל השר איוב קרא

כלומר: השר איוב קרא והמנכ"ל נתי כהן הוציאו היום כעת עקרונות חדשים למכרז תדרים, שאין להם שום קשר למדיניות הקיימת, הם לא ביצעו עדכון למדיניות הקיימת, התעלמו לחלוטין מהמדיניות הקיימת, וקיבלו החלטות על סמך דמיונם, עם אוסף של Fake News וסיסמאות דימיוניות ריקות מתוכן, בלי לשתף איש מהציבור ומבלי לשאול איש מהציבור, או מנציגי הציבור המוסמכים.

זאת, תוך הסתרת עובדות חשובות לעניין המכרז, כדי שהעיתונאים והציבור לא ידעו, שכל המכרז הזה בנוי על "ישראבלוף" אחד ענק, בעל היבטים חמורים ביתר (ופליליים לכאורה). לכן, הם גם דאגו לחסום את הגעתי למסיבת העיתונאים שקיימו היום באיירפורט-סיטי, ללא כל בסיס חוקי ובניגוד לכללי האתיקה והתקשי"ר. 


כלומר: ראשי משרד התקשורת החליטו שהם הציבור. הם "הסגנים של אלוהים". הם יודעים הכל ולכן כל מה שהם כותבים זו "תורה מסיני" וככה הם יובילו את השוק הסלולרי הישראלי למאה ה-21 והעסק החדש הזה שהם יצרו היום, יצעיד את מדינת ישראל לקדמת הבמה העולמית - של תשתיות סלולר מתקדמות ביותר ושירותים חדשניים ומלהיבים.

קדחת.

ככה אי אפשר להצליח. 

עדכון 16.2.20: פורסם כאן כי: "שירותי הדור החמישי יושקו בישראל ב-2025. כך בישר נתי כהן, מנכ''ל משרד התקשורת". כלומר: התחזית הפסימית שלי לגבי דור 5 בישראל - שלא יהיה לפני 2024התממשה. התודות לצמרת משרד התקשורת הישראלי, שהובילה אותנו היישר לתהום.
HIDING FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים