Telecom News - היישוב נריה מקדים את אורנית בפריסת סיבים לכל בתי התושבים!

היישוב נריה מקדים את אורנית בפריסת סיבים לכל בתי התושבים!

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> היישוב נריה מקדים את אורנית בפריסת סיבים לכל בתי התושבים!
חברה לפריסת סיבים אופטיים חדשה בשם קומיונט, תפרוס סיבים לכל בתי התושבים ביישוב נריה בחבל בנימין שביו"ש. בכך היא תקדים את התכנית של היישוב אורנית, אותה חשפנו לאחרונה. עד סוף מרץ יחוברו בתי התושבים בנריה לסיבים אופטיים, ברוחב פס של 1 גיגה, בשירות הכולל אינטרנט וטלפוניה.
עדכונים בסוף הכתבה

מאת: אבי וייס, 26.1.21, 12:10סמל היישוב נריה

הכתבת אורלי הררי מ"ערוץ 7" הייתה הראשונה לדווח על ההתפתחות המרתקת ביותר בעולם התקשורת הקווית, ביישוב נריה שבבנימין. ההודעה,שפרסמה, נמצאת במלואה בנספח א' כאן למטה.

כך, היישוב נריה יקדים את היישוב אורנית, יישוב, שקידם את הנושא של פריסת סיבים ביישוב, יישוב הגדול פי כמה מנריה באמצעות מכרז מאוד חשוב ונחשוני, אך מלא פגמים, מה שייעכב לא מעט את היישום של התכנית הזו באורנית, כפי שחשפנו בכתבה: "הפתרון ל"מתווה הסיבים" נמצא ביישוב אורנית בהובלת ראש המועצה: ניר ברטל!".

הפתרון בנריה יקדים גם את התכניות של חברת NOORCOM - נורקום, שהייתה הראשונה לקבל ממשרד התקשורת רישיון חדש לפריסת פס רחב בסיבים (או באלחוט, דוגמת גלים מילימטריים), כפי שפרסמנו בכתבה: "מש' התקשורת העניק לראשונה רישיון לחיבור יישובים קטנים לתשתית סיבים". נורקום מכוונת את עצמה לכל סוגי היישובים עם קדימות ליישובים במגזר הערבי. 

ליאל צור, חבר המזכירות של נריה ומי שמוביל את הפרויקט החדש ביישוב, הסביר לי מדוע הם הצליחו להיות היישוב הראשון, שיחבר את התושבים ביישוב נריה לרשת סיבים אופטיים: "כשקראתי את הפרסום אודות סוג הרישיון החדש לחיבורי סיבים בפריפריה, התחלתי במו"מ מול כמה חברות, כולל חברות עם רישיון נס"ר קיים וחברות חדשות.

החלטנו לבחור בחברת קומיונט החדשה [שהחליפה את שמה ונקראת כיום חברת Future], אחרי שקיבלנו הסכמה של המנהל האזרחי לקדם את הפרויקט הזה אצלנו. זאת, מכיוון שמדובר בחברה המבוססת על אנשים מנוסים בתחום הזה, חברה, שבראשה עומד יונתן (יוני) סודמי, מי שניהל את פרויקט הסיבים של פרטנר. סודמי צבר מוניטין רב ערך, שהיה חשוב לנו, בתחום פריסת הסיבים בפרטנר ולפני פרטנר עבד ב-IBC ולפני כן בבזק. כך, שיש לו ידע ונסיון עצום בתחום זה, מה שהכריע את הכף לבחירה בו.

יתרון נוסף, שיש לנו ביישוב נריה, מבחינת מהירות הפריסה של הסיבים: היישוב נריה נבנה כך, שיש בו תשתית תת-קרקעית להשחלת סיבים ברחבי היישוב, תשתית פרטית שלנו ושל התושבים. כך, שניתן יהיה לחבר די מהר את כל הבתים לסיבים באמצעות השחלת הסיבים בתשתית שלנו, במינימום של חפירות והפרעות לשגרת החיים של התושבים. לכן, נוכל לסיים הפריסה וחיבור הבתים עד סוף מרץ 2021.

נקודה נוספת, שהייתה חשובה לנו, זה המחיר. אנו נספק חיבור ב-150 ש"ח לחודש, כולל אינטרנט גישה וספק וזה כולל גם טלפוניה. זה מחיר המתחרה בכל מה שיש בשוק. כך, שאני די בטוח, במיוחד אחרי סקר, שערכנו בין התושבים, שהתושבים כמעט כולם, אם לא כולם, יתחברו לתשתית הסיבים הזו. 

שקלנו גם לבצע פריסה בגלים מילימטריים, אבל הורדנו את האופציה הזו מהחשבון, בגלל המיקום ההררי שלנו. נראה לנו, שגלים מילימטריים מתאימים יותר ליישובים שטוחים. 

מאחור, אנו נתחבר מהרשת של היישוב שלנו לתשתית של בזק, ולצורך גיבוי נבנה גם לינק סלולרי, במקרה של נפילה ברשת של בזק, כי זו רשת אלחוטית שמחברת את הרשת הארצית של בזק ליישוב נריה. אין לבזק חיבור קווי אלינו וחבל, אבל אנו נתמודד גם עם זה בפתרון מתאים ביחד עם בזק על התשתית הארצית שלה". 

בהחלט התפתחות יפה ומבורכת. ניתן ללמוד מזה המון. 

ניתוח מה שנעשה בנריה (ובאורנית ובוודאי עוד יישובים רבים בפריפריה יצטרפו בקרוב למהלך הזה):
  • "מתווה הסיבים", שעבר בכנסת, הוא טעות חמורה, שעליה כתבתי עשרות פעמים. מדובר במתווה, שנולד מתוך מניעים מושחתים הראוים לחקירה, ובכל מקרה, תוך כשנתיים יהיה צורך לתקן את הטעות הרגולטורית הזו. לא צריך את המתווה הזה לפריסת סיבים וממילא סיבים נפרסים (ולא מהבוקר, מזה שנים) בכל רחבי הארץ. הבעיות בתחום זה נעוצות בכלל בנושאים אחרים, שלא טופלו בשום היבט, במתווה "חוק הסיבים" החדש הזה. הבעיות העיקריות, שלא טופלו: אי התחשבות בצרכים המקומיים ואי מניעת כפילויות בפריסה באותו תא שטח בכל יישוב. המטרה העיקרית של "מתווה הסיבים" היא להעביר כסף מהכיס של בזק לכיס של קבוצת סלקום. זאת, בתהליך מושחת, שהוא הלב של "מתווה הסיבים". אפילו איגוד האינטרנט, שתמך ב"מתווה הסיבים", הבין שטעה וכעת יוצא כנגד המתווה הזה ובמיוחד בכל הנוגע לפריפריה.
  • הפריסה של סיבים לבתים בנריה, באמצעות הרישיונות החדשים (בדיוק כמו המכרז באורנית) מצביעה באופן חד-ערכי, שלא היה צריך את "מתווה הסיבים", כי הפתרונות ברישיונות הללו, נעשים מחוץ וללא כל קשר ל"מתווה הסיבים", שכביכול נועד לעזור לפריסת סיבים בפריפריה. פריסה בפריפריה ממילא נעשית מזה שנים ברישיונות קיימים (ובסלקום ובפרטנר - בכלל ללא רישיונות), ע"י החברות הגדולות הקיימות, ופריסה זו תיעשה כעת ע"י החברות החדשות, בסוג הרישיון החדש כביכול, הזה, שהרישיון הראשון מהסוג הזה הוענק לאחרונה לחברת Noorcom ואחריה יש כמה חברות נוספות ובכללן קומיונט. במגזרים שלמים דוגמת הקיבוצים, פריסת סיבים לבתים נעשתה ומזמן, ברישיון נס"ר.
  • הרישיון החדש הזה הוא לא יותר מרישיון נס"ר מצומצם, רישיון, שעבר שינוי שם (זה הכל), מצומצם גם בזמן ומצומצם גם בכמות הלקוחות. הרישיונות יהיו בתוקף רק עד ליום 12.10.23 (או 3 שנים מיום שהרישיון ניתן לחברה) וניתן לספק שירות רק ל-8 אלף לקוחות פרטיים ועד ל-800 לקוחות עסקיים. כלומר: היזם מוגבל בפריסה ביישוב אחד אולי שניים בינוניים עד גדולים בפריפריה ול-3 שנים. זהו. אין כאן שום חידוש. להיפך, יש כאן צמצום ביכולות (גם בזמן וגם בהיקף הלקוחות) של היזם, שמעוניין לפרוס סיבים בפריפריה. החידוש הוא בהתנעת תהליך באמצעות רישיון שקל יותר להוציא אותו. 
  • הרישיון החדש הזה לא פתר את כל הבעיות החמורות, שהיו טרם נתינתו ולא ברור מדוע משרד התקשורת לא פתר אותן בחודשים שעברו בין השימוע (שהחל ב-1.3.20), למועד ההחלטות בעקבות השימוע (14.10.20) ועד ליום הענקת הרישיון הראשון (7.1.21): 1) אין "זכות מעבר" ו"זכות גישה" המובנים בתוך הרישיון, כחלק ממנו, 2) אין "זכות שימוש בתשתיות עירוניות", 3) אין "זכות שימוש בתשתיות פאסיביות של החברות הגדולות" ובראשן חברת בזק (וגם לא לתשתיות פאסיביות של החברות האחרות, שיש להן תשתיות סיבים: IBC, סלקום, פרטנר, הוט), 4) אין אישור לזכות התקנת אנטנות ומתקני גישה על העמודים/תרנים של הספקים הוותיקים ובראשם בזק והוט, כולל אספקת תמסורת אל האנטנות הללו, 5) הרישיון החדש אינו מספק כל סיוע או הקלה מעשית ליזמים המבקשים לפרוס סיבים בפריפריה, דוגמת שימוש ללא עלות או בעלות סמלית, בתקופת "הגנת הינוקא", בתשתיות ומתקנים ממשלתיים וציבוריים. 
תקוותי, ששר התקשורת הבא יניע תהליכים לבטל את החוק, שעבר במרמה וסחיטה בכנסת, של "מתווה הסיבים" המושחת והגרוע ויקבע מתווה חדש, שמבוסס על "המודל הבריטי", שמיושם בחלקו הגדול במכרז, שרץ כעת ביישוב אורנית ומיושם באופן מלא ביישוב נריה. העיקרון מאוד פשוט: תנו ליישוב להחליט - מי יפרוס סיבים אצלו, לפי ניתוח צרכים מקומי. זאת, ביוזמה חיובית ביותר של ראש מועצת אורנית ומזכירות היישוב נריה, יוזמה, שניתן ללמוד ממנה ולשכלל אותה לכל יישובי מדינת ישראל ובמיוחד בפריפריה.

זו השיטה הנכונה לדעת כל מומחה תקשורת שאני מכיר (עם התיקונים הנדרשים במתווה הסיבים של אורנית, שציינתי כאן, תיקונים, שניתן להגיע אליהם לאחר שימוע ציבורי מהיר), לכל מדינת ישראל.

זו השיטה בה ניתן לפרוס פס רחב מאוד לבתים (בסיבים, סלולר, אלחוט רחב פס ועוד), תוך שנה עד שנתיים, ולא תוך 10 שנים ויותר, מה שיש ב"מתווה הסיבים" הדפוק, המושחת והפגום, של השר המפוטר יועז הנדל. 

נספח א':
פורסם כאן ב"ערוץ 7" (בהתייחס ליישוב נריה, יישוב של 380 בתי אב): "מהפכת האינטרנט המהיר הגיעה ליישוב נריה.
ליאל צור, חבר המזכירות שמוביל את הפרויקט: אינטרנט מהיר ויציב הוא מצרך בסיסי לתושבים ולעסקים הרבים שפועלים מתוך נריה.
סיבים אופטיים נפרסים בימים אלו ביישוב נריה בבנימין, ויאפשרו אינטרנט מהיר עד פי עשרה מהמהירויות הקיימות כיום, מה שמאפשר גלישה באיכות גבוהה, עבודה ולמידה מרחוק ונתינת שירותים עסקיים.
בחודשים האחרונים תכננה מזכירות נריה את המודל העסקי והרגולטורי שמאפשר את פריסת הסיבים תוך שימת דגש על פתרון שיתאים הן לאופי הדתי של היישוב והן לצרכי העסקים המקומיים.
חברת Net.Commu [שהחליפה את שמה ונקראת כיום חברת Future] שפורסת את הסיבים האופטיים מציעה לתושבים שני מסלולי מהירות: 200 מגה ו-1,000 מגה, על פי בחירתם.
"בשורה גדולה לתושבי נריה ולתושבי יו"ש בכלל", אמר ליאל צור, חבר המזכירות שמוביל את הפרויקט. "אינטרנט מהיר ויציב, בפרט בתקופת הקורונה של שנת 2021, הוא מצרך בסיסי לתושבים ולעסקים הרבים שפועלים מתוך היישוב.
''אנחנו שמחים שהצלחנו למצוא פתרון שייתן שירות ברמה גבוהה ובמחיר זהה לעלויות האינטרנט והטלפון שקיימות כיום ביישוב", הוסיף צור בשיחה עם ערוץ 7.
נזכיר כי על פי החלטת משרד התקשורת מחודש אוקטובר צומצמו החסמים העומדים בפני חברות קטנות שברצונן לספק שירות של פס רחב לגלישה, באופן שיפתח תחום חדש לחלוטין לתחרות בשוק התקשורת – פרישה "מקומית" של טכנולוגיה מתקדמת ויאיץ באופן משמעותי את פרישת התשתיות המתקדמות ביישובים קטנים, באזורי פריפריה, אזורים כפריים ואזורים המאופיינים בבנייה נמוכה אשר לא התחברו לתשתית אינטרנט אולטרה מהיר עד כה.
המדיניות החדשה מאפשרת תשתית פס רחב גם באמצעות רישיון מיוחד, ולא רק באמצעות רישיון כללי כפי שהיה נהוג בעבר. במסגרת הרישיון המיוחד ינתנו השירותים לעד 8,000 משקי בית ו-800 מנויים עסקיים."

FIBERS FREE
עדכון 3.2.21: היישוב בית-אל בהרי בנימין מצטרף לשורה של יישובים רבים בפריפריה וביו"ש שמקדמים את פריסת הסיבים בשיטה שיש כאן למעלה. ברכות ליוזמים ולמקדמים את הפריסה הזו. 

עדכון 14.2.21: היישוב גבע בנימין מצפון לירושלים בהרי בנימין מתכוון להצטרף לשורה של יישובים רבים בפריפריה וביו"ש שמקדמים את פריסת הסיבים בשיטה שיש כאן למעלה. ברכות ליוזמים ולמקדמים את הפריסה הזו. 

עדכון 17.2.21: פורסם כאן בגלובס ע"י גד פרץ (כותרת בלבד): "פרטנר זכתה במכרז ותפרוס סיבים אופטיים ביישוב אורנית.
תופעת הרשויות הקטנות המקימות תשתיות עצמאיות הולכת ומתרחבת • מועצת אורנית בחרה בפרטנר פייבר לפרישה של סיבים אופטיים לבתי התושבים ולמוסדות המועצה במסגרת 'קול קורא' לחברות הסיבים."

עדכון 19.2.21: כפר ורדים ופרדסיה עתידים להצטרף בקרוב מאוד למרוץ אחרי סיבים לבתים במכרזים של המועצות המקומיות. המכרז של פרדסיה כבר פורסם והוא כאן, עם שיפורים מול המכרז של אורנית (כנראה קראו את ההערות שלי על המכרז של אורנית). המכרז של כפר הורדים יצא בקרוב. ברכות ליוזמים ולמקדמים את הפריסה הזו.
"הסכר נפתח" והשטפון של הפריסה בפריפריה מתקדם יפה. ממש יפה.  

עדכונים 25.2.21:
א. המועצה מקומית עומר הצטרפה למרוץ אחרי הסיבים ופרסמה כאן מכרז (די דומה בתוכנו לזה של פרדסיה). 

ב. המועצה המקומית להבים הצטרפה למרוץ אחרי הסיבים ופרסמה כאן מכרז די דומה לאחרים (אם כי מעט שונה בתנאים שמספקת המועצה לזוכה). 

ברכות ליוזמים ולמקדמים את הפריסה הזו בשני היישובים: עומר ולהבים. כאמור לעיל, "הסכר נפתח" והשטפון של הפריסה בפריפריה - מתקדם יפה. ממש יפה.  

עדכון 12.7.21: גד פרץ מ"גלובס" מעדכן כאן (כותרת בלבד): "בזק הגישה תלונה על פריסה בלתי חוקית ביישוב נריה.
זאת בטענה כי מבצע העבודה משתמש בתשתיותיה באופן פיראטי וללא אישור • הפריסות העצמאיות של סיבים ביישובים קטנים מציפים מחלוקת משפטית." 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים